Greek GSX-R forum
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_l10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_c10RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 RACE TECH ή RACE GUNS

Πήγαινε κάτω 
+13
gsxr power k8
Koliolios
T.R.E
giannisK6
poulitzer
Miou
ghost
bonepeeler
nktr
totoulis
tasos1984
Zuki
johnkapin
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 EmptyΤρι 21 Απρ 2015, 00:20

poliviosgixxer έγραψε:
Butser καντα λιγο πιο λιανα


δες ποσο απλο είναι στο βιντεο.

https://www.youtube.com/watch?v=FZ8CGGYamuE

αυτα μου λειπουν για να φτιαξω μια ομορφη εξατμηση . εχω σκεφτεί τρόπους να πρεσάρω πχ με τα υδραυλικά απ το τραχτέρ αλλα και πάλι πως να κανεις ομορφες κωλίσεις ουτε αργκον δεν εχουμε εδω πανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 EmptyΤρι 21 Απρ 2015, 16:14

τι λετε ρε την παλευεται??δωσε αλλα 400 ευρο και παρε μια brocks ολοσωμη που παιζει στο car μεταχειρα.θα χορτασεις και γκαζι και φασαρια.....και σε καμια περιπτωση δεν θα κλαψεις τα λευτα σου..... study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 EmptyΤρι 21 Απρ 2015, 16:15

poulitzer έγραψε:
γενικα απο το μαγαζι που ερχονται μηχανακια του race guns απο οτι εχω δει ειναι πιο ποιοτικη και πιο ελαφρια.
οσον αφορα την αποδοση τωρα και οσον αφορα τα κ7-8 σε σταδιο φ.π.ε βαζοντας τελικο και mid pipe δεν εχει να ζηλεψει σε κατι απο την ολοσωμη,οι λαιμοι ειναι αρκετα μεγαλοι..
εδω εχεις λαθος.στο δικο μου ειδα τεραστια διαφορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: RACE TECH ή RACE GUNS   RACE TECH ή RACE GUNS - Σελίδα 3 EmptyΤρι 21 Απρ 2015, 16:19

poulitzer έγραψε:
Miou έγραψε:
poulitzer έγραψε:
γενικα απο το μαγαζι που ερχονται μηχανακια του race guns απο οτι εχω δει ειναι πιο ποιοτικη και πιο ελαφρια.
οσον αφορα την αποδοση τωρα και οσον αφορα τα κ7-8 σε σταδιο φ.π.ε βαζοντας τελικο και mid pipe δεν εχει να ζηλεψει σε κατι απο την ολοσωμη,οι λαιμοι ειναι αρκετα μεγαλοι..

δλδ ενα κ7 με τελικο παπαγιαννη θα βγαλει την ιδια αποδοση με ενα κ7 με ολοσωμη αρατα - ακραποβιτς -λεοβιντσι ?
φυσικα μιλαω για φπε οπως ανεφερες

ενα τελικο με midpipe εχει 300-350ε ενω μια ολοσωμη π.χ arata εχει 1.800ε
η διαφορα που θα εχει ναι ειναι μικρη.
εγινε μια δυναμομετρηση παλιοτερα στο bmw του Γερακιτη που φοραγε ολοσωμη acrapovic,καποια στιγμη αλλαξε τελικο και εβαλε ενα racetech,διαφορα 2 αλογα
2 αλογα στα ψυλα.στα χαμηλομεσαια??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
RACE TECH ή RACE GUNS
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» race tech παπαγιαννης
» Race Tech's Motorcycle Suspension Bible
» Valencia, 3-4-5 April 2009 Superbike - Results Race 1 & Results Race 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com