Greek GSX-R forum
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
JIMK7
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
nasos-v
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
T.R.E
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
k8 600 kk
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
kostaskr6
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
κολτρέϊν
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
Leroy
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
ripper
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_l10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_c10Ερωτηση για PAyPal S.O.S Poll_r10 

 

 Ερωτηση για PAyPal S.O.S

Πήγαινε κάτω 
+4
Miou
kentaurosk8
ghost
JIMK7
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 13:04

Πριν κατι μηνες ειχα πληρωσει με PAyPal κατι CARTRIDGE που εν τελη δεν ηρθαν ποτε toixos

Τα λεφτα βεβαια τα πηρα πισω αλλα είναι στο PAyPal... υπαρχει καποιος τροπος να τα τραβηξω από κι για να τα επενδυσω καπου αλλου εκτος PAyPal φυσικα xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 13:20

επιλεγεις αναληψη απο τον λογαριασμο σου στο paypal και τα χρηματα θα μεταφερθουν εντος 3 ημερων
στον τραπεζικο λογαριασμο σου που ειναι συνδεδεμενος με την καρτα που χρησιμοποιεις στο paypal

1.

Ερωτηση για PAyPal S.O.S J5jlux

2.

Ερωτηση για PAyPal S.O.S 2v9ybcz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 15:01

thanks thanks thanks

Αλλα δεν ξερω πως να βρω το IBAN scratch

Μπηκα στο τραπεζικο μου λογαριασμο αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο το IBAN Rolling Eyes


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JIMK7 στις Δευ 19 Ιαν 2015, 15:20, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 15:10

Μήτσο για καλό δεν στα έστειλε ρε για να πάρεις κομπλέ μπροστινό για το Κ7 άστα τα cartridge.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 15:29

εδω εισαι Δημητρη >>> http://www.translatum.gr/forum/index.php?topic=356414.0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 15:40

Τι μπροστινο κομπλε να παρω scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 15:46

ghost έγραψε:
εδω εισαι Δημητρη >>> http://www.translatum.gr/forum/index.php?topic=356414.0

ωραιος αλλα το πρόβλημα είναι ότι δεν ξερω καν το τραπεζικο μου λογαριασμο tongue αυτόν πως τον βρισκω ξερεις ?

Ναι μεν μπορω να δω τι διαθεσιμο ποσο εχω αυτή τη στιγμη στη χρεωστικη μου καρτα αλλα στον τραπεζικο λογαριασμο εχει χχχχχχχχχχχ0000


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JIMK7 στις Δευ 19 Ιαν 2015, 16:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 15:48

JIMK7 έγραψε:


Μπηκα στο τραπεζικο μου λογαριασμο αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο το IBAN Rolling Eyes

για κοιτα την πρωτη σελιδα απο το βιβλιαριο σου . εμενα το γραφει εκει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 15:51

Miou έγραψε:
JIMK7 έγραψε:


Μπηκα στο τραπεζικο μου λογαριασμο αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο το IBAN Rolling Eyes

για κοιτα την πρωτη σελιδα απο το βιβλιαριο σου . εμενα το γραφει εκει


Δεν εχω και ουτε ειχα ποτε βιβλιαριο για τη χρεωστικη μου καρτα που εβαζα λεφτα για το PayPal
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 15:54

Τωρα που το θυμαμαι άλλες 2 φορες μου ειχαν επιστρεψει λεφτα μεσο PayPal και μετα από λιγες μερες τα εβλεπα και στη καρτα χωρις να κανω κατι, λετε να ισχυει και το ιδιο τωρα scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 16:03

αν στο paypal εχεις διαθεσιμο ποσο, (πρωτη φωτο) τα χρηματα ειναι στο paypal...αν στο paypal
δειχνει 0 (οπως στην πρωτη φωτο) τοτε τα χρηματα ειχαν επιστρεψει κατευθειαν στον λογαριασμο
σου, και μαλλον κατι τετοιο εχει γινει γιατι στο paypal πηγαινουν τα χρηματα οταν πουλας κατι και
οχι οταν δεχεσαι χρηματα απο καποιον ή οταν σου επιστρεφουν καποιο ποσο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 16:10

ghost έγραψε:
αν στο paypal εχεις διαθεσιμο ποσο, (πρωτη φωτο) τα χρηματα ειναι στο paypal...αν στο paypal
δειχνει 0 (οπως στην πρωτη φωτο) τοτε τα χρηματα ειχαν επιστρεψει κατευθειαν στον λογαριασμο
σου, και μαλλον κατι τετοιο εχει γινει γιατι στο paypal πηγαινουν τα χρηματα οταν πουλας κατι και
οχι οταν δεχεσαι χρηματα απο καποιον ή οταν σου επιστρεφουν καποιο ποσο...

Όχι εχω διαθεσιμο ποσο γιατι δεχτηκα χρηματα από καποιον

Να ρωτησω κατι άλλο μπορω να βαλω ένα άλλο IBAN που εχω και να πανε εκει τα λεφτα ? που είναι δικος μου και αυτος απλα δεν ξερω αν μου κανουν κρατησεις εκει scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 16:28

μπορεις να προσθεσεις λογαριασμο (add account) στο paypal και να επιλεξεις να πανε εκει τα χρηματα
αλλα θελει επιβεβαιωση πριν (οπως οταν πρωτοεφτιαξες τον paypal λογαριασμο) και αρα θα καθυστερησεις
τουλαχιστον μια μερα...πιο γρηγορα θα ξεμπερδεψεις αν απλως ζητησεις το IBAN απο την τραπεζα σου αυριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 16:34

Δημήτρη εδώ είσαι να κάνεις και την διαφορά.... http://www.mupo.it/product/20/0/161/super-bike-46-evo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 17:19

kentaurosk8 έγραψε:
Δημήτρη εδώ είσαι να κάνεις και την διαφορά.... http://www.mupo.it/product/20/0/161/super-bike-46-evo

Αν είναι να δωσω τοσα λεφτα γιατι να μην παρω ένα ολινς ? ασε δε τα mupo δεν τα γουστάρω καθολου nono
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 17:47

ghost έγραψε:
μπορεις να προσθεσεις λογαριασμο (add account) στο paypal και να επιλεξεις να πανε εκει τα χρηματα
αλλα θελει επιβεβαιωση πριν (οπως οταν πρωτοεφτιαξες τον paypal λογαριασμο) και αρα θα καθυστερησεις
τουλαχιστον μια μερα...πιο γρηγορα θα ξεμπερδεψεις αν απλως ζητησεις το IBAN απο την τραπεζα σου αυριο.

Μολις πηρα τηλ και δεν εχει IBAN η καρτα μου γιατι είναι PREPAID λεει Mad

Τεσπα τα εστειλα σε μια άλλη τραπεζα που εχω λογαριασμο με IBAN και λογικα πηγαν scratch θα ξερω σε μια δυο μερες lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 20:06

Και εγω στο paypal μια prepaid εχω περασμενη...Προσφατα λοιπον οταν ενας πωλητης απο ebay δεν μου εστειλε κατι πραγματα,εκανα την γνωστη διαδικασια και πηρα πισω τα λεφτα μου....Περαστηκαν κανονικα στην καρτα μου.Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει με τον Μητσο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 20:15

Zuki έγραψε:
Και εγω στο paypal μια prepaid εχω περασμενη...Προσφατα λοιπον οταν ενας πωλητης απο ebay δεν μου εστειλε κατι πραγματα,εκανα την γνωστη διαδικασια και πηρα πισω τα λεφτα μου....Περαστηκαν κανονικα στην καρτα μου.Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει με τον Μητσο.

Kρατησεις σου εκανε η στα γυρισε όλα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΔευ 19 Ιαν 2015, 22:42

Τα λεφτά πάνε κατευθείαν στην κάρτα αν σου κάνει refund.
Καταγγελία και refund μπορεί να γίνει μέσα σε 45 μέρες από την μέρα της πληρωμής.
Του Jim του έστειλε απλά χρήματα, γι' αυτό ακολουθείς την διαδικασία που λέει ο ghost. Το ίδιο και όταν πουλήσεις κάτι στο ebay.
Και τυχερός ήσουν που ήταν σοβαρός ο πωλητής. Εγώ πάνω από 40 μέρες δεν περιμένω ποτέ.
Στις 41 μέρες επικοινωνία για refund. Έχει τύχει βεβαία να μου έρθουν πιο μετά, αλλά έστειλα τα χρήματα πίσω.
Είμαι καλό παιδί εγώ tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΤρι 20 Ιαν 2015, 14:07

JIMK7 έγραψε:
Zuki έγραψε:
Και εγω στο paypal μια prepaid εχω περασμενη...Προσφατα λοιπον οταν ενας πωλητης απο ebay δεν μου εστειλε κατι πραγματα,εκανα την γνωστη διαδικασια και πηρα πισω τα λεφτα μου....Περαστηκαν κανονικα στην καρτα μου.Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει με τον Μητσο.

Kρατησεις σου εκανε η στα γυρισε όλα ?


Σήμερα μπήκανε κάτι χρήματα στην Πειραιώς, μεταφορά από paypal. 4 ευρώ κρατήσεις για μεταφορά εμβάσματος είχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΤρι 20 Ιαν 2015, 15:03

Leroy έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Zuki έγραψε:
Και εγω στο paypal μια prepaid εχω περασμενη...Προσφατα λοιπον οταν ενας πωλητης απο ebay δεν μου εστειλε κατι πραγματα,εκανα την γνωστη διαδικασια και πηρα πισω τα λεφτα μου....Περαστηκαν κανονικα στην καρτα μου.Δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει με τον Μητσο.

Kρατησεις σου εκανε η στα γυρισε όλα ?


Σήμερα μπήκανε κάτι χρήματα στην Πειραιώς, μεταφορά από paypal. 4 ευρώ κρατήσεις για μεταφορά εμβάσματος είχα.

Στα ποσα λεφτα όμως ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΤρι 20 Ιαν 2015, 15:51

Απ' όσο ξέρω τα έξοδα του εμβάσματος είναι στάνταρ, ταρίφα. Δεν πάει με το ποσό του εμβάσματος. 75 ευρό ήταν από κάτι που πούλησα στο ebay.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΤρι 20 Ιαν 2015, 17:19

170 ευρώ έδωσα κ 170 ευρώ πήρα πίσω...Ακολούθησα όμως την διαδικασία που λέει ο Πασχάλης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΤρι 20 Ιαν 2015, 20:38

Ναι αν είσαι μέσα στις 45 μέρες έχεις δικαίωμα για refund και τα χρήματα επιστρέφουν ατόφια στον λογαριασμό σου χωρίς να κάνεις κάτι. Μετά είναι στο χερι του κάθε πωλητή για το αν και πως θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για PAyPal S.O.S Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για PAyPal S.O.S   Ερωτηση για PAyPal S.O.S EmptyΤρι 20 Ιαν 2015, 22:33

Leroy έγραψε:
Ναι αν είσαι μέσα στις 45 μέρες έχεις δικαίωμα για refund και τα χρήματα επιστρέφουν ατόφια στον λογαριασμό σου χωρίς να κάνεις κάτι. Μετά είναι στο χερι του κάθε πωλητή για το αν και πως θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω.

Κοιταξτε εγω άλλο εννοουσα και άλλο καταλάβατε Laughing ρ
Ρωτησα τα λεφτα που ειχα ηδη στο paypal μου, αν τα μεταφερω σε ένα άλλο τραπεζικο μου λογαριασμο αν εχω κρατησεις το αυτό Laughing
Ετσι κι αλλιως το εχω κανει ηδη και θα ξερω αυριο το αργοτερο μεθαύριο και θα ενημερωσωVery Happy αλλα μια και που το θιξατε το θεμα αυτό ( κι εγω ετσι πιστευα ) Rolling Eyes τι εννοω μ αυτό ...

Για τα CARTRIDGE  ειχα δωσει 1065 ευρω σε ένα φιλο να μου φερει από Αμερική που τα ειχε βρει και μου ειπε ότι του επεστρεψε 980 ευρω Shocked γιατι εγινε αυτό ουτε εγω ξερω scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτηση για PAyPal S.O.S
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πωληση μηχανης μεσω paypal?
» ΕΡΩΤΗΣΗ
» ΕΡΩΤΗΣΗ???????

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com