Greek GSX-R forum
Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    JIMK7
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    nasos-v
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    T.R.E
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    k8 600 kk
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    kostaskr6
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    κολτρέϊν
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    Leroy
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    ripper
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_l10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_c10Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Poll_r10 

     

     Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?

    Πήγαινε κάτω 
    +9
    valentinosgsxr
    κωστας
    gtz750
    magiaklaniakeksatmisi
    andRewR
    JIMK7
    thanosk6
    κολτρέϊν
    bruce-77s
    13 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    bruce-77s
    Jr.gixxer



    Άντρας Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Hμερομηνία εγγραφής : 28/08/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΠαρ 28 Αυγ 2009, 12:27

    "Παιδες" γεια σας. ειχα πολύ καιρο 1 zzr400 κ 1 gsx400-r......τώρα αποφάσισα να μεγαλώσω λίγο.
    Μου άρεσει πολύ το 750 αλλά ακουσα απο 2 εισαγωγείς οτι δεν έχει καλό μπροστινο κ δεν έχει καλή οδική συμπεριφορά. Αυτοί μου πρότειναν το 600 ή το 1000.
    Εμενα το μπροστινό του 750 μου μοιάζει ιδιο με του 600...?
    Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν αξιζει να πάρω παρα-εισαγωγής 2000€ κάτω απο την τιμή αντιπρωσοπείας
    Σας παρακαλώ για τα ¨"΄ΦΩΤΑ"'σας.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    κολτρέϊν
    Full gixxer
    Full gixxer
    κολτρέϊν


    Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
    Τόπος : στα χαμενα
    Ηλικία : 33
    Αριθμός μηνυμάτων : 5015
    Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
    Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΠαρ 28 Αυγ 2009, 12:45

    φίλε μου κατ' αρχήν καλώς μας βρήκες.. Very Happy αν θέλεις κανε ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ να γνωριστούμε κιολας Wink

    το 750 είναι ακριβώς ίδιο με το 600..στο μόνο πράγμα που έχουν διαφορά είναι το μοτέρ τίποτα άλλο..!
    τώρα πως το είπε αυτό για το μπροστινό αντιπρόσωπος κιολας, ότι δεν είναι καλό δεν ξέρω scratch τέσπα..
    τώρα για παραεισαγωγής που ρώτησες ότι σε βολεύει εσένα, μέχρι εκεί που αντέχει η τσέπη σου Wink Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    thanosk6
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    thanosk6


    Όνομα: : Θανάσης
    Τόπος : Ξάνθη
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 446
    Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΠαρ 28 Αυγ 2009, 15:58

    κολτρέϊν έγραψε:
    φίλε μου κατ' αρχήν καλώς μας βρήκες.. Very Happy αν θέλεις κανε ένα ΚΛΙΚ ΕΔΩ να γνωριστούμε κιολας Wink

    το 750 είναι ακριβώς ίδιο με το 600..στο μόνο πράγμα που έχουν διαφορά είναι το μοτέρ τίποτα άλλο..!
    τώρα πως το είπε αυτό για το μπροστινό αντιπρόσωπος κιολας, ότι δεν είναι καλό δεν ξέρω scratch τέσπα..
    τώρα για παραεισαγωγής που ρώτησες ότι σε βολεύει εσένα, μέχρι εκεί που αντέχει η τσέπη σου Wink Wink

    +1000
    Το 600 και το 750 είναι ακριβώς τα ίδια μηχανάκια σε όλα τους. Μόνο χρώματα και μοτέρ αλλάζει. Τώρα όσων αφορούν το μπροστινό θα πώ ένα πράγμα : καποιο πουλάκι μου είχε πεί οτι οι δάσκαλοι του Kevin Schwantz school γυρνούσαν κάτω απο 1:23 στις Σέρρες με μαμά μηχανάκια 750...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    JIMK7
    Full gixxer
    Full gixxer
    JIMK7


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Τόπος : KΡHTH XANIA
    Ηλικία : 51
    Αριθμός μηνυμάτων : 8101
    Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΠαρ 28 Αυγ 2009, 21:36

    Τα 750 εχουν καλυτερο προστινο συστημα απο τα 600 και οχι χειροτερο γιατι εχουν επιστρωση στα καλαμια :vwrv:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    thanosk6
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    thanosk6


    Όνομα: : Θανάσης
    Τόπος : Ξάνθη
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 446
    Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΠαρ 28 Αυγ 2009, 22:09

    JIMK7 έγραψε:
    Τα 750 εχουν καλυτερο προστινο συστημα απο τα 600 και οχι χειροτερο γιατι εχουν επιστρωση στα καλαμια :vwrv:

    Αυτό το έχω παρατηρήσει, είναι χρυσαφί τα καλάμια του 750, αλλα νόμιζα οτι δεν είναι κατι διαφορετικό... Μας έδωσες τα φώτα σου Δημήτρη!!! :thanks!!:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ????????
    Επισκέπτης




    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΠαρ 28 Αυγ 2009, 22:16

    να το παρεις και μην ακους τις φημες!!!!ζηλευουν επειδη εχουμε πιο πολυ γκαζι απο τους μεν(600) και λιγοτερο βαρος απο τους δε(1000) :wefwef:
    GSXR750 και τα μυαλα στα κακγουρα :ohdhds: :ohdhds: :ohdhds:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    andRewR
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    andRewR


    Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
    Τόπος : Αθήνα
    Ηλικία : 53
    Αριθμός μηνυμάτων : 313
    Αγωνιζόμενος : Νο 5.999.999.999 στην παγκόσμια κατάταξη
    Hμερομηνία εγγραφής : 05/08/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΣαβ 29 Αυγ 2009, 11:28

    Εχω το 750 κ7.
    Για μένα αποτελεί μεγάλο σχολείο, καθώς δεν έχει τα γκάζια του 1000 που τρομάζουν και μερικές φορές τιμωρούν, αν κάνεις λάθος, αλλά και τραβάει θετικά απο χαμηλά, όντας πιο δυνατό απο 600.
    Ειναι χρυσή τομή δύναμης - βάρους και ευελιξίας.
    Ολα ομως εξαρτώνται και απο το τι οδηγός είσαι....
    Απ 'όσο μπορώ να καταλάβω το μπροστινό του ειναι μια χαρά, εγω πάντως δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα με αυτό.

    Οτι και να πάρεις καλορίζικο και πάντα να οδηγείς με το μυαλό.....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    magiaklaniakeksatmisi
    Full gixxer
    Full gixxer
    magiaklaniakeksatmisi


    Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 1228
    Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
    Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΣαβ 10 Οκτ 2009, 22:34

    750 και ξερω ψωμι..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    gtz750
    Jr.gixxer
    gtz750


    Άντρας Όνομα: : Γιωργος
    Τόπος : Ροδος
    Ηλικία : 42
    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Hμερομηνία εγγραφής : 24/08/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΚυρ 11 Οκτ 2009, 13:29

    andRewR έγραψε:
    Εχω το 750 κ7.
    Για μένα αποτελεί μεγάλο σχολείο, καθώς δεν έχει τα γκάζια του 1000 που τρομάζουν και μερικές φορές τιμωρούν, αν κάνεις λάθος, αλλά και τραβάει θετικά απο χαμηλά, όντας πιο δυνατό απο 600.
    Ειναι χρυσή τομή δύναμης - βάρους και ευελιξίας.
    Ολα ομως εξαρτώνται και απο το τι οδηγός είσαι....
    Απ 'όσο μπορώ να καταλάβω το μπροστινό του ειναι μια χαρά, εγω πάντως δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα με αυτό.

    Οτι και να πάρεις καλορίζικο και πάντα να οδηγείς με το μυαλό.....
    τελικα ειμαστε πολυ με 750!!

    θα συμφωνησω απολυτα με το φιλο μας!! :svcewv:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    κωστας
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    κωστας


    Άντρας Όνομα: : κωστας
    Τόπος : κομοτηνη
    Αριθμός μηνυμάτων : 93
    Αγωνιζόμενος : gsxr 600 k8
    Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΚυρ 11 Οκτ 2009, 15:59

    η μονη διαφορα ειναι το χρωμα και τα 20+αλογα τιποτα αλλο ρε παιδια.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    valentinosgsxr
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    valentinosgsxr


    Άντρας Όνομα: : Valentinos
    Τόπος : Melbourne
    Ηλικία : 50
    Αριθμός μηνυμάτων : 1534
    Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΚυρ 11 Οκτ 2009, 18:36

    Εκ των πραγματων ειναι πολυ ακυρο ενω ρωτας για το 750 να σου προτεινουν το 600!

    Ειχα παρομοιο διλημα πριν μερικους μηνες αλλα αναμμεσα στο 750 και το 1000. Τελικα διαλεξα το 1000 γιατι το 99% (και λιγα λεω) των χιλιομετρων μου θα το κανω σε δημοσιο δρομο. Εδω θα χρειαστω την ροπη και την ανεση του κινητηρα και θα τον ευχαριστηθω πολυ περισσοτερο απο του μικρου αδερφου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kostas_750
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    kostas_750


    Άντρας Όνομα: : Κωνσταντινος
    Τόπος : All around the world...
    Ηλικία : 41
    Αριθμός μηνυμάτων : 152
    Hμερομηνία εγγραφής : 25/09/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΔευ 12 Οκτ 2009, 13:53

    επισης και εγω το 750 εχω και ειναι η χρυση τομη αναμεσα στα 3,και οσο για το μπροστινό μια χαρα το βλεπω κανενα προβλημα απολυτος!!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    opoulian
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    opoulian


    Άντρας Όνομα: : Spyros
    Τόπος : athens
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 237
    Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΔευ 12 Οκτ 2009, 18:37

    τα πραγματα για μενα ειναι απλα.το 600 ειναι αδυναμο σε σχεση με τον ανταγωνισμο και το γκαζι συνηθιζεται.το 750 ειναι ενα φτιαγμενο 600 και το 1000 ειναι ρουκετα την οποια λιγοι μπορουν να την εκμεταλευτουν πραγματα(μερικοι πιστευουν οτι το κανουν αλλα δεν.)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    opoulian
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    opoulian


    Άντρας Όνομα: : Spyros
    Τόπος : athens
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 237
    Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΔευ 12 Οκτ 2009, 18:51

    +1000
    Το 600 και το 750 είναι ακριβώς τα ίδια μηχανάκια σε όλα τους. Μόνο χρώματα και μοτέρ αλλάζει. Τώρα όσων αφορούν το μπροστινό θα πώ ένα πράγμα : καποιο πουλάκι μου είχε πεί οτι οι δάσκαλοι του Kevin Schwantz school γυρνούσαν κάτω απο 1:23 στις Σέρρες με μαμά μηχανάκια 750...[/quote]

    γιατι δυσκολευομαι να το πιστεψω μιας και ο μπουστας με κ9 1000 και yoshi απανω κανει 1: 23 +
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    andRewR
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    andRewR


    Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
    Τόπος : Αθήνα
    Ηλικία : 53
    Αριθμός μηνυμάτων : 313
    Αγωνιζόμενος : Νο 5.999.999.999 στην παγκόσμια κατάταξη
    Hμερομηνία εγγραφής : 05/08/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 10:10

    Μετρημένος με το κινητό μου τηλέφωνο, ο ιδιος ο Schwantz με suzuki 1000- ολα μαμά και λάστιχα Michelin Power 2CT, γυριζε 1:24 + χωρις να μου φαίνεται πως ζορίζεται ιδιαίτερα .....
    Για τους μαθητές του δεν ξέρω.....δεν τους μέτρησα....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    thanosk6
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    thanosk6


    Όνομα: : Θανάσης
    Τόπος : Ξάνθη
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 446
    Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 15:07

    Εγώ προσωπικά θα έλεγα πως τον συγκεκριμένο αναβάτη (Μπούστα) τον έχω απομυθοποιήσει κάπως...
    Όχι πως δεν είναι απιστευτα γρήγορος για τα ελληνικά δεδομένα, αλλα σίγουρα οι δάσκαλοι του συγκεκριμένου σχολείου έχουν εντελώς άλλη μοτοσυκλετιστική παιδεία. Σκεφτείτε τί δυνατότητες υπάρχουν στην Αμερική για ένα παιδί που θέλει να ασχοληθεί με την πίστα και απο πότε μπορεί να καβαλάνε μέσα σε πίστες αυτα τα παλικάρια.
    Όπως σχολίασε και ένας φίλος μου αγωνιζόμενος σχετικά με τις ικανότητες των δασκάλων : " αυτοί γενήθηκαν στο σελάκι του συνεπιβάτη!.."
    Οπότε δε μου φαίνεται καθόλου απίθανο να γυρνούσαν σε αυτούς τους ρυθμούς στις Σέρρες...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    opoulian
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    opoulian


    Άντρας Όνομα: : Spyros
    Τόπος : athens
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 237
    Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 15:59

    αλλο 1:24+ με 1000 και αλλο ΚΑΤΩ απο 1:23 με νορμαλ 750 αυτο απλα δεν γινετε ουτε ο ροσσι τετοια.η διαφορα μονο στην ευθεια ειναι ενα δευτερολεπτο υπερ του 1000.επομενος γυρω στο 1:25 + ειναι ενας λογικος χρονος για νορμαλ.αν και και δεν κανω τον μπουστα θεο σιγα τον οδηγο για μενα αλλα ειναι ο πιο γρηγορος ελληνας και παει τις σερρες με κλειστα ματια μετα απο τοσα χρονια.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    thanosk6
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    thanosk6


    Όνομα: : Θανάσης
    Τόπος : Ξάνθη
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 446
    Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 16:13

    opoulian έγραψε:
    αλλο 1:24+ με 1000 και αλλο ΚΑΤΩ απο 1:23 με νορμαλ 750 αυτο απλα δεν γινετε ουτε ο ροσσι τετοια.η διαφορα μονο στην ευθεια ειναι ενα δευτερολεπτο υπερ του 1000.επομενος γυρω στο 1:25 + ειναι ενας λογικος χρονος για νορμαλ.αν και και δεν κανω τον μπουστα θεο σιγα τον οδηγο για μενα αλλα ειναι ο πιο γρηγορος ελληνας και παει τις σερρες με κλειστα ματια μετα απο τοσα χρονια.

    Σίγουρα ξέρει πολύ καλα την πίστα των Σερρών αλλα μόνο αυτή! Δεν έχουμε και πολλές στην Ελλάδα. Σκέψου οτι οι τύποι ήρθαν στην πίστα για πρώτη φορα και οδηγησαν τάπα.. Και αυτό γιατι έχουν εμπειρία απο πολλές πιστες. Αυτό πιστεύω λέει πολλά για το level αυτών των αναβατών...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    JIMK7
    Full gixxer
    Full gixxer
    JIMK7


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Τόπος : KΡHTH XANIA
    Ηλικία : 51
    Αριθμός μηνυμάτων : 8101
    Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 16:21

    Οδηγοι τετοιου επιπεδου δεν είναι τιποτα το 123 και ενα 124 :vwrv:

    και παρεμπιπτοντως και εγω τους μετρησα στο 1.23 χωρις πολλα πολλα Shocked


    Σ αυτο το ρυθμο βεβαια δεν γυριζαν ολοι Very Happy παρα ο εικονιζομενος και ο Κεβιν :aswe:


    ΑΑ ξεχασα να πω οτι ετρεχε στα SBKA :ererg:





    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Ksssserres081301
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Ksssserres081303
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Ksssserres081304
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    opoulian
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    opoulian


    Άντρας Όνομα: : Spyros
    Τόπος : athens
    Ηλικία : 39
    Αριθμός μηνυμάτων : 237
    Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 16:26

    δεν με καταλαβατε 123 κ 124 γινετε με 1000 με 750 ποτε τα +40 αλογα τροχο εχουν μεγαλη διαφορα σε νορμαλ μηχανακια.αν το 750 το κοντινουν του βαλουν λαστιχα και το στισουν κατεβαινει 123 normal οχι
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    thanosk6
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    thanosk6


    Όνομα: : Θανάσης
    Τόπος : Ξάνθη
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 446
    Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 16:32

    Δεν ήμουν παρών στο σχολείο αλλα διαβασα πως οι δάσκαλοι είχαν 750 με απλα ένα τελικο yoshimura και λαστιχα metzeler m3. Το αν αποκλείεται δεν μπορώ να το πώ εγώ και με συγχωρείς, ούτε εσύ. Δεν μπορούμε να ξέρουμε τα ακριβή όρια του 750.
    Ας μας πεί και ο Δημήτρης που ήταν στο σχολείο για να μη το παίζω ξερόλας και ξενερώνω...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    gat0s
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    gat0s


    Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
    Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Ηλικία : 41
    Αριθμός μηνυμάτων : 1831
    Αγωνιζόμενος : Sleep
    Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 17:22

    Καλα τι ειναι αυτα που λετε ρε παιδια.
    Στα 600 ο Πολιτης γυρνουσε 1,21+ και αμφιβαλετε αν για το 1,23.
    Οι αλλοι ειναι επαγκελματιες και απο αυτο πληρωνονται.
    Οσο για τα 1000 τα αλογα τα εκμεταλευεσαι στις τρεις ευθειες που εχει η πιστα αλλα μην ξεχναμε οτι τα 600 και τα 750 μπορουν να βγουν με περισσοτερη φορα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    κολτρέϊν
    Full gixxer
    Full gixxer
    κολτρέϊν


    Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
    Τόπος : στα χαμενα
    Ηλικία : 33
    Αριθμός μηνυμάτων : 5015
    Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
    Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 17:27

    gat0s έγραψε:
    Καλα τι ειναι αυτα που λετε ρε παιδια.
    Στα 600 ο Πολιτης γυρνουσε 1,21+ και αμφιβαλετε αν για το 1,23.
    Οι αλλοι ειναι επαγκελματιες και απο αυτο πληρωνονται.
    Οσο για τα 1000 τα αλογα τα εκμεταλευεσαι στις τρεις ευθειες που εχει η πιστα αλλα μην ξεχναμε οτι τα 600 και τα 750 μπορουν να βγουν με περισσοτερη φορα



    +600 :fvsg:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    thanosk6
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    thanosk6


    Όνομα: : Θανάσης
    Τόπος : Ξάνθη
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 446
    Hμερομηνία εγγραφής : 30/12/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 22:20

    gat0s έγραψε:
    Καλα τι ειναι αυτα που λετε ρε παιδια.
    Στα 600 ο Πολιτης γυρνουσε 1,21+ και αμφιβαλετε αν για το 1,23.
    Οι αλλοι ειναι επαγκελματιες και απο αυτο πληρωνονται.
    Οσο για τα 1000 τα αλογα τα εκμεταλευεσαι στις τρεις ευθειες που εχει η πιστα αλλα μην ξεχναμε οτι τα 600 και τα 750 μπορουν να βγουν με περισσοτερη φορα

    Συμφωνώ και επαυξάνω!! Όντως ο Πολίτης πήγαινε αεροπορία την Κυριακή με χαμηλά 21!!
    Εγώ πιστεύω πως δεν έχουμε δεί τί πραγματικά μπορούν να κάνουν αυτά τα μηχανάκια στην πίστα!!
    Πραγματικά πιστεύω πως το 23 ειναι σχετικά εύκολος χρόνος για έναν τέτοιο αναβάτη και δεν θα πρέπει να τον συγκρίνουμαι άμεσα με τους "δικούς μας" αγωνιζόμενους...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    JIMK7
    Full gixxer
    Full gixxer
    JIMK7


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Τόπος : KΡHTH XANIA
    Ηλικία : 51
    Αριθμός μηνυμάτων : 8101
    Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?   Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του? EmptyΤρι 13 Οκτ 2009, 22:27

    opoulian έγραψε:
    δεν με καταλαβατε 123 κ 124 γινετε με 1000 με 750 ποτε τα +40 αλογα τροχο εχουν μεγαλη διαφορα σε νορμαλ μηχανακια.αν το 750 το κοντινουν του βαλουν λαστιχα και το στισουν κατεβαινει 123 normal οχι


    Moνο ο Κεβιν ειχε 1000 ολοι αλλοι ηταν με 750 οπως και ο συγκεκριμενος στη φωτο :vwrv:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Tι λεει το gsx-r 750 οδηγικά σε σχέση με τα αδερφάκια του?
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » τι λεει θα κανονισουμε τιποτα??

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com