Greek GSX-R forum
σωληνακια υψηλης  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
σωληνακια υψηλης  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
σωληνακια υψηλης  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
JIMK7
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
nasos-v
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
T.R.E
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
k8 600 kk
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
kostaskr6
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
κολτρέϊν
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
Leroy
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
ripper
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
σωληνακια υψηλης  Poll_l10σωληνακια υψηλης  Poll_c10σωληνακια υψηλης  Poll_r10 

 

 σωληνακια υψηλης

Πήγαινε κάτω 
+5
terrorzone
k8 600 kk
KoSToM
Miou
proco
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
proco
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 254
Αγωνιζόμενος : oxi
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΤετ 18 Μαρ 2015, 21:54

Καλησπερα,

Αν μπορειται να μου προτεινετe απο Ελλαδα αγορα σωληνακια υψηλης για κ4  1000αρι καθως εγω τα βρισκω ακριβα..

Επισης, ξερει κανεις αν οι δισκοπλακες απο busa ταιριαζουν σε cbr 600 rr 05'

ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
proco
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 254
Αγωνιζόμενος : oxi
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΤετ 18 Μαρ 2015, 22:05

Απο οτι εχω δει στο νετ και το busa 08 και το cbr 600 rr φορανε 310 μμ δισκους μπροστα, αρα λογικα ταιριαζουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015, 09:56

μαλλον δεν ταιριαζουν οι τρυπες για τις βιδες .

η ebc δινει τελειως διαφορετικους κωδικους για τους δισκους σε αυτα τα μηχανακια .

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KoSToM
Normal gixxer
Normal gixxer
KoSToM


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 300
Αγωνιζόμενος : Χεχεχεχεχε
Hμερομηνία εγγραφής : 18/05/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015, 11:14

proco έγραψε:
Απο οτι εχω δει στο νετ και το busa 08 και το cbr 600 rr φορανε 310 μμ δισκους μπροστα, αρα λογικα ταιριαζουν

Σε διάμετρο οι δισκόπλακες είναι ίδιες αλλά στην ουσία δεν έχουν καμμία σχέση. Οι δισκόπλακες της SUZUKI έχουν μηδενικό offset (επίπεδες), ενώ της HONDA έχουν 22,5 μοίρες (άν θυμάμαι καλά) offset, δλδ το κέντρο είναι πιο μέσα από τον ρότορα που πατάνε τα τακάκια. Άσε που δέν έχουν και καμιά σχέση στις βίδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015, 14:50

κανε μια ερωτηση στον σπηλιωτη, HELL σωληνακια, αν και τωρα που πηρε το νεο R1 θα πρεπει να βγαλει λεφτα και παιζει να σε γδυσει λιγο lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
proco
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 254
Αγωνιζόμενος : oxi
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015, 15:18

Χαχαχαχαχ οκ θα ρωτησω για τα σωληνακια

Θενκς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015, 15:28

k8 600 kk έγραψε:
κανε μια ερωτηση στον σπηλιωτη, HELL σωληνακια, αν και τωρα που πηρε το νεο R1 θα πρεπει να βγαλει λεφτα και παιζει να σε γδυσει λιγο lol!
Παιδια προσοχη εκει αμα πηγαινετε για σερβις μου αφησε στο σκουτερ ολα το σωληνακι του φρενου μπροστα ,ξεβιδωτο απο ολες τις δεστρες, διπλοσε το σωληνακι πισω αποτο καλαμι και σαβουρωθηκα.Πριν 3 βδομαδες το σκηνικο αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015, 15:29

Μία λογική τιμή για σωληνάκια υψηλής ΠΙΣΩ φρένου ποια είναι ρε παιδιά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015, 16:06

καπου εκει
e-bay εμπρος 60 πισω 25
Ελλαδα εμπρος 80 πισω 40

αλλα δε στο συνιστω πισω υψιλης, εμενα εγινε πολυ πιο αποτομο το πισω και μπλοκαρε πολυ ευκολα και ξαναεβαλα το μαμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠεμ 19 Μαρ 2015, 16:24

k8 600 kk έγραψε:
καπου εκει
e-bay εμπρος 60 πισω 25
Ελλαδα εμπρος 80 πισω 40

αλλα δε στο συνιστω πισω υψιλης, εμενα εγινε πολυ πιο αποτομο το πισω και μπλοκαρε πολυ ευκολα και ξαναεβαλα το μαμα

Ψάχνω μεγαλύτερο πίσω, γιατί το μαμά σωληνάκι, δεν με αφήνει να τραβήξω όσο πάνω θέλω τα μαρπιέ μου. Είναι οριακό. Οπότε δεν θέλω απαραίτητα σωληνάκι μεταλλικό, απλά μεγαλύτερο πίσω.

Που να κοιτάξω και με τι κόστος; Το ίδιο που μου ανέφερες παραπάνω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 02:04

ο σπηλιωτης που σου ειπα στο φτιαχνει επιτοπου οτι θες οποτε ζητα του μερικους ποντους παραπανω και εισαι κομπλε, τωρα σε κοστος λογικα εκει θα ειναι..... eleison
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisk6
Normal gixxer
Normal gixxer
Chrisk6


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 276
Αγωνιζόμενος : Σκληρα...
Hμερομηνία εγγραφής : 09/02/2012

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 12:26

Σπυρου Πατση αφου στριψεις από καβαλας για ιερα...
Παρτο στα χερια κ πηγαινε εκει κ μετα από κανα μισαωρο ξαναπας κ παιρνεις το καινουριο.
Από τιμες πολύ καλες...θα το δεις όπως κατεβαίνεις στα δεξια σου, ένα μαγαζακι που δεν του φαινεται αλλα good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 13:23

φλιουντος 6 λεει το παληκαρι απο πανω.ενα μικκρο στενακι απεναντι απο το σελλ το βενζιναδικο στη σπυρου πατση.μπες μεσα βρες το γιαννη και πες με εστειλε ο θοδωρας να σε καθαρησει.σωληνακι hel εχουν τα παιδια και ρακορ χαλυβδινο οχι αλουμινιο.φιλακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
diam
Adv. gixxer
Adv. gixxer
diam


Όνομα: : Διαμαντής
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Hμερομηνία εγγραφής : 05/10/2012

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 17:29

terrorzone έγραψε:
φλιουντος 6 λεει το παληκαρι απο πανω.ενα μικκρο στενακι απεναντι απο το σελλ το βενζιναδικο στη σπυρου πατση.μπες μεσα βρες το γιαννη και πες με εστειλε ο θοδωρας να σε καθαρησει.σωληνακι hel εχουν τα παιδια και ρακορ χαλυβδινο οχι αλουμινιο.φιλακια

+1 

Στο Μπελλο φτιαχνω σωληνες υψηλης λογω δουλειας(ανελκυστηρες)
και εχω φτιαξει και για το μηχανακι.Τρομερη και προσεκτικη δουλεια.
Κανενα παραπονο ποτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΠαρ 20 Μαρ 2015, 18:12

diam έγραψε:
terrorzone έγραψε:
φλιουντος 6 λεει το παληκαρι απο πανω.ενα μικκρο στενακι απεναντι απο το σελλ το βενζιναδικο στη σπυρου πατση.μπες μεσα βρες το γιαννη και πες με εστειλε ο θοδωρας να σε καθαρησει.σωληνακι hel εχουν τα παιδια και ρακορ χαλυβδινο οχι αλουμινιο.φιλακια

+1 

Στο Μπελλο φτιαχνω σωληνες υψηλης λογω δουλειας(ανελκυστηρες)
και εχω φτιαξει και για το μηχανακι.Τρομερη και προσεκτικη δουλεια.
Κανενα παραπονο ποτε.
Ela na τσεκαρεις και μενα αδερφε.Ρακορ για μαρκουτσι δουλευω GATES HYDRAYLIC.35L και BSP 1 1/4 φορατε ολοι οι ανσασερατζηδες.Το GATES μεχρι και το R15 (480BAR) το περναω αξυστo!!!!!!!!!!.Και δε στο λεω για λεφτα.Χεστηκε η φοραδα στο αλωνι.Υπαληλος ειμαι.Επειδη ανσασερ σημαινει safety first.Nα εχεις το κεφαλι σου ησυχο.Επισης καλο ειναι να μη λεμε εταιριες.πιστευω δεν ειναι δικαιο.Αμα θες ομως στειλε ενα ΠΜ.Του αλονου του το πεταξε το μαρκουτσι σε ασανσερ αυτοκινητων.Απο θαυμα δε θρυνησαμε θυματα.Μολισ εβγαινε ο αλλοςαπο τη ταφρο εσπασε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
diam
Adv. gixxer
Adv. gixxer
diam


Όνομα: : Διαμαντής
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Hμερομηνία εγγραφής : 05/10/2012

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΣαβ 21 Μαρ 2015, 01:19

Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΣαβ 21 Μαρ 2015, 03:18

terrorzone έγραψε:
diam έγραψε:
terrorzone έγραψε:
φλιουντος 6 λεει το παληκαρι απο πανω.ενα μικκρο στενακι απεναντι απο το σελλ το βενζιναδικο στη σπυρου πατση.μπες μεσα βρες το γιαννη και πες με εστειλε ο θοδωρας να σε καθαρησει.σωληνακι hel εχουν τα παιδια και ρακορ χαλυβδινο οχι αλουμινιο.φιλακια

+1 

Στο Μπελλο φτιαχνω σωληνες υψηλης λογω δουλειας(ανελκυστηρες)
και εχω φτιαξει και για το μηχανακι.Τρομερη και προσεκτικη δουλεια.
Κανενα παραπονο ποτε.
Ela na τσεκαρεις και μενα αδερφε.Ρακορ για μαρκουτσι δουλευω GATES HYDRAYLIC.35L και BSP 1 1/4 φορατε ολοι οι ανσασερατζηδες.Το GATES μεχρι και το R15 (480BAR) το περναω αξυστo!!!!!!!!!!.Και δε στο λεω για λεφτα.Χεστηκε η φοραδα στο αλωνι.Υπαληλος ειμαι.Επειδη ανσασερ σημαινει safety first.Nα εχεις το κεφαλι σου ησυχο.Επισης καλο ειναι να μη λεμε εταιριες.πιστευω δεν ειναι δικαιο.Αμα θες ομως στειλε ενα ΠΜ.Του αλονου του το πεταξε το μαρκουτσι σε ασανσερ αυτοκινητων.Απο θαυμα δε θρυνησαμε θυματα.Μολισ εβγαινε ο αλλοςαπο τη ταφρο εσπασε.

αφου το κατεχεις το θεμα πολυ περισσοτερο απο ολους μας προφανως επειδη ειναι η δουλεια σου, εκτος απο το που δουλευεις φτιαξε ενα θεμα και πες και μερικα πραγματα για τα σωληνακια να μαθαινουμε και εμεις οι υπολοιποι ρε παιδι, bsp 1 1/4 =? gates = ? R15 = ? 480bar ? πολυ ειναι αυτο ή λιγο ? ποσο πρεπει να εχουν ? ποσο εχουν τα καλα ? ποσο τα κινεζικα ?

ειλικρινα το λεω καλοπροαιρετα, δεχομαι οτι απλα εργαζεσαι εκει και δεν εισαι ο ιδιοκτητης που κανει υπογεια διαφημηση,
μιλα και με τον ιδιοκτητη να πει και μια τιμη ενδεικτικα και επισημα (δεν ειναι κακο, σε προσφορες ποτε δε λεει κανενας οχι)

τωρα αν δεν τον ενδιαφερει τον ιδιοκτητη το σωληνακι φρενων και φτιαχνει μονο μαρκουτσια ανσανσερ κακο δικο του,
αλλα τουλαχιστον πες μερικα πραγματα να ξερουμε τι μας γινεται,

μιλαω προσωπικα για εμενα και λεω πως ολα τα σωληνακια υψιλης μου φαινονται ιδια, δε ξερω πως να ξεχωριζω και τι ? εχω δει κινεζικα και επωνυμα και εκτος απο τη βιδα (που περναει το υγρο φρενων) που η κινεζικη εσπασε στο λιγο σφυξιμο παραπανω δε ξερω τιποτε αλλο οποτε δωσε κανενα φως ! ξεστραβωσε κανενα συμφορουμητη οσον αφορα τα σωληνακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΣαβ 21 Μαρ 2015, 10:53

Παιδια να πω κατι πρωτα.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ ΦΡΑΓΚΟ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ.ΠΟΤΕ!!!!!
Και σε αλλα 2 φορουμ ετσι που γραφω/μαλακιζω την ωρα μου οποτε μπορω βοηθαω παιδια γιατι απλα γουσταρω και οπου μπορω να γλυτωσω λεφτα καπιον γιατι οχι.Μερικες φορες εχω βαλει και απο τη τσεπη μου (εστω 5€) λογο ασυνενοησιας γιατι ο γραπτος λογος παρεξηγητε καμια φορα.Και καμια φορα με πνιγει το παραπονο κιολας.Λεω ρε πουστη μου τετοια αχαριστια.Πες ενα ευχαριστω ρε φιλε.Τσαμπα ειναι.
1)Εδω ενα παληκαρι ηθελε κρανος σπασμενο.Προσφερθηκα και του πηγα HJC oxi σπασμενο απλα γρατζουνησμενο πλυμενο και αμα επερνε και μια ζελατινα ειχε κρανακι για δευτερο σουπερ.Του το πηγα κιολας ενα thanks δεν εγραψε......
2)Ενα παληκαρι αλλο ηθελε ενα ταχυσυνδεσμο υδραυλικο.Με ρωτησε και του ειπα για να μη σε σκισουν ελα απο το μαγαζι που δουλευω να σου δοσω ιταλικο 400ΒΑR με ενα 10€.12 € εχει κοστος.Πολυ κυριος ηρθε το παληκαρι και μου  ειπε και 30 ευχαριστω....μαγκας για μενα!!!!
3)Σε εναν αλλο τρελο απο εδω μεσα ηθελε ενα σωληνακι,του εχω πει θα στο φτιαξω οποτε θες δε θελω μια.Δεν εχει ερθει ακομα(ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ......ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ)
Θελω να καταληξω οτι τα φορουμ μαγκες ειναι μια μικρη κοινωνια....Θυμηθητε τι ειδατε στο στρατο.
Μαλακες ,φλωρους ,γαμω τα παιδια,ρουφιανους,αδιαφορυς τυπους,τζανκια που εκλεβαν,τζανκια που δε πειραζαν κανενα παρα μονο τη παρτυ τους.Ολοι εκει εισανε.
Επειδη ειμαι κρεβατωμενος απο χτες θα κατσω να φτιαξω ενα ομορφο ποστακι με οτι εχει σχεση στα υδραυλικα.ετσι να γουσταρυμε....ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!

YΓ.Με 600€ μισθο ζω (2 μειωσεις μισθου) αλλα παλευω ωπος ολοι μας με τα μουνια που μπλεξαμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΣαβ 21 Μαρ 2015, 11:11

terrorzone έγραψε:

Επειδη ειμαι κρεβατωμενος απο χτες θα κατσω να φτιαξω ενα ομορφο ποστακι με οτι εχει σχεση στα υδραυλικα.ετσι να γουσταρυμε....ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!


Τί έπαθες ρε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΣαβ 21 Μαρ 2015, 11:13

Ροβερδακος δε μπορω να καταπιω ουτε νερο.πονανε τα κοκαλα μου.ΣΚατα κοινος.Παιζει να εχω ανεβασει και θερμοκρασια σα διχρονο ειμαι tzr


Έχει επεξεργασθεί από τον/την terrorzone στις Σαβ 21 Μαρ 2015, 11:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
bonepeeler
Adv. gixxer
Adv. gixxer
bonepeeler


Άντρας Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 785
Hμερομηνία εγγραφής : 25/12/2010

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΣαβ 21 Μαρ 2015, 11:14

terrorzone έγραψε:
Ροβερδακος δε μπορω να καταπιω ουτε νερο.πονανε τα κοκαλα μου.ΣΚατα κοινος.

Περαστικά. Την άρπαξες ε;
Deponάκι και τσαγάκι. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

σωληνακια υψηλης  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σωληνακια υψηλης    σωληνακια υψηλης  EmptyΣαβ 21 Μαρ 2015, 15:21

terrorzone έγραψε:
Ροβερδακος δε μπορω να καταπιω ουτε νερο.πονανε τα κοκαλα μου.ΣΚατα κοινος.Παιζει να εχω ανεβασει και θερμοκρασια σα διχρονο ειμαι tzr

κουφαλα και σε περιμεναμε εχθες με τα κοριτσια ...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σωληνακια υψηλης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» χειροποιητα σωληνακια υψηλης
» "Σφύριγμα" απο σωληνάκια υψηλής
» Σωληνάκια υψηλής πίεσης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com