Greek GSX-R forum
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
JIMK7
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
nasos-v
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
T.R.E
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
k8 600 kk
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
kostaskr6
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
κολτρέϊν
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
Leroy
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
ripper
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_l105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_c105η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Poll_r10 

 

 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος

Πήγαινε κάτω 
+55
Vourk™
teo46
Feelgood
giannis_suzuki
Gixxerm@n
rsv4aprc
magfaria
Zuki
SuzukaK4
krosfala
Darksoul
Vortex
amstaff
gsxrakias
totoulis
greenthing
Chrisk6
JZX-R
potis
amorfotos
theatiss
donkey
Petros-K5
ntontonio
frozen
diam
boutser
skizotix
tsasbi
JIMKO
maiandros9
lust99r
Koyfo
T.R.E
dimmoy
proco
fotis_rizla
ripper
noodles
92_kakos
kontos 750
InSaNeRiDeR
terrorzone
topetwrx
k8 600 kk
maikstain
Billis 1340
zed660
Black Eagle
filippos
busa respect
ΓρηγόρηςΚ2
Miou
achilles_r
ghost
59 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 11:32

επειδη δεν σκαμπαζω βαλτε και μενα ρε παιδια...θα κανω την υπερβαση....οποτε εχουμε και λεμε....εγω ο frozen την 15-5-2015 δηλωνω ΥΠΕΥΘΗΝΑ οτι θα ερθω στην πανελληνια....ενταξει γρηγορη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 12:22

frozen έγραψε:
επειδη δεν σκαμπαζω βαλτε και μενα ρε παιδια...θα κανω την υπερβαση....οποτε εχουμε και λεμε....εγω ο frozen την 15-5-2015 δηλωνω ΥΠΕΥΘΗΝΑ οτι θα ερθω στην πανελληνια....ενταξει γρηγορη?
xaxa  xaxa  fafoutis  fafoutis  fafoutis εγραψες
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Oqbnra
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntontonio
Jr.gixxer
ntontonio


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 36
Hμερομηνία εγγραφής : 02/05/2012

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 12:23

Inside κι εγώ! yep yep yep yep yep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 12:25


1. Louk6 + σαράντα φιλαράκια, τα περισσότερα με GsxR
2. zed660
3. Γρηγορης κ2
4. vaggelis600
5. Μαιανδρος + 3 φιλαράκια
6. boutser
7. μιου
8. Tsasbi
9.T.R.E
10. Koyfo
11.maikstain (το πιθανοτερο)
12.Achilles_R (αντε να τελειωνουμε γιτι πλησιαζει η ημεριμηνια)
13.proco ( Ελπιζω να μην αλλαξουμε παλι)
14. Black Eagle (Αλλά κρατήστε το γκαντεμόσαυρο μακριά μου!)
15. frozen
16. ntontonio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 12:39

maiandros9 έγραψε:
frozen έγραψε:
επειδη δεν σκαμπαζω βαλτε και μενα ρε παιδια...θα κανω την υπερβαση....οποτε εχουμε και λεμε....εγω ο frozen την 15-5-2015 δηλωνω ΥΠΕΥΘΗΝΑ οτι θα ερθω στην πανελληνια....ενταξει γρηγορη?
xaxa  xaxa  fafoutis  fafoutis  fafoutis εγραψες
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Oqbnra





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 15:30

frozen έγραψε:
επειδη δεν σκαμπαζω βαλτε και μενα ρε παιδια...θα κανω την υπερβαση....οποτε εχουμε και λεμε....εγω ο frozen την 15-5-2015 δηλωνω ΥΠΕΥΘΗΝΑ οτι θα ερθω στην πανελληνια....ενταξει γρηγορη?
Στις 24-5-2015 ειπαμε ρε οχι σημερα xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 17:13

frozen έγραψε:
επειδη δεν σκαμπαζω βαλτε και μενα ρε παιδια...θα κανω την υπερβαση....οποτε εχουμε και λεμε....εγω ο frozen την 15-5-2015 δηλωνω ΥΠΕΥΘΗΝΑ οτι θα ερθω στην πανελληνια....ενταξει γρηγορη?
με τι με το καφασι??????θα φτασει????? lol! mpanana
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fotis_rizla
Normal gixxer
Normal gixxer
fotis_rizla


Άντρας Όνομα: : fotis
Τόπος : a8hna-menidi-kalamata
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 257
Αγωνιζόμενος : stis pistes ton dromwn ante k kanan trackday
Hμερομηνία εγγραφής : 03/06/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 19:16

μεσα κ εγω κλασσικα δυκαβαλος.......................κ ετοιμος για μπυρα beer  και ΜΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ miam ............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 19:38

Οκ και εγω , με μια μικρη αμφιβολία λόγω προβληματος υγειας (με νοσοκομειο) του πατερα μου , αλλα ελπιζω να πανε ολα καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimmoy
Normal gixxer
Normal gixxer
dimmoy


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Τόπος : χαλκιδα
Αριθμός μηνυμάτων : 153
Αγωνιζόμενος : μπαααα γερασαμε για τετοια.....
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 19:50

έχει ασχοληθεί κανείς να βγάλει τη διαδρομή;;;
ελπίζω πως δεν θα είναι όλο εθνική;;; γιατί αν είναι έτσι να ετοιμάσω και καφέ να πάρω μαζί μου
προτείνω να πάμε από Θήβα - Λιβαδειά - Μπράλο - Λαμία.....
google map
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 20:09

1. Louk6 + σαράντα φιλαράκια, τα περισσότερα με GsxR
2. zed660
3. Γρηγορης κ2
4. vaggelis600
5. Μαιανδρος + 3 φιλαράκια
6. boutser
7. μιου
8. Tsasbi
9.T.R.E
10. Koyfo
11.maikstain (το πιθανοτερο)
12.Achilles_R (αντε να τελειωνουμε γιτι πλησιαζει η ημεριμηνια)
13.proco ( Ελπιζω να μην αλλαξουμε παλι)
14. Black Eagle (Αλλά κρατήστε το γκαντεμόσαυρο μακριά μου!)
15. frozen
16. ntontonio
17. fotis_rizla
18. busa respect (το πιθανότερο)
19. dimmoy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
proco
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 254
Αγωνιζόμενος : oxi
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Μάης 2015, 21:55

Θα εχετε ψιλα για διοδια; bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 00:27

Σφαίρες για το περίστροφο θα έχουμε, οι πιστολιες θα ακουστούν μέχρι Λαμία Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 10:04

dimmoy έγραψε:
έχει ασχοληθεί κανείς να βγάλει τη διαδρομή;;;
ελπίζω πως δεν θα είναι όλο εθνική;;; γιατί αν είναι έτσι να ετοιμάσω και καφέ να πάρω μαζί μου
προτείνω να πάμε από Θήβα - Λιβαδειά - Μπράλο - Λαμία.....
google map

+1

Αν ψήνεται κανεις να φύγουμε απο καζα εγω είμαι μέσα μιας και απλα συχενομαι την εθνική .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 10:12

Η διαδρομή που θα ακολουθήσουμε από Καβάλα(Χριστούπολη)  είναι αυτή :

https://www.google.gr/maps/dir/40.9198197,24.2630863/40.3325784,22.5818959/38.8806984,22.7828925/@38.8854456,22.7801687,16z/data=!4m2!4m1!3e0

Ώρα αναχώρησης rider 7:30 από το σημείο εκκίνησης όλο εθνική οδός στα μισά της διαδρομής κατά της 9 θα είμαστε ΣΕΑ ΚΟΡΙΝΟΥ κάνα μισάωρο στάση για πρωινό και ανεφοδιασμό (ίσως και kolos fafoutis) 11:00 - 11:30  Παραλία Ραχών σημείο συνάντησης karo

αμα επιθυμεί κανείς να μας συναντήσει πολυ ευχαρίστως να τον καλωσορισουμε να κατεβουμε μαζί kapelo


Έχει επεξεργασθεί από τον/την maiandros9 στις Σαβ 16 Μάης 2015, 12:21, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 11:56

proco έγραψε:
Βαλτε μεσα και μια σταση για βενζινη στα 100 χιλιομετρα γιατι με 1 ρεζερβουαρ δεν φθανω Λαμια
τα εχω υπολογισει ολα. θα ξεκινησουμε ολοι γεματοι και θα ξαναβαλουμε βενζινη ή στο 110(shell) ή στο 130-140

tsasbi έγραψε:
Εμείς από Αθήνα που θα συναντηθούμε ?
930 στα mac ωστε 10-10+ να φυγουμε ωστε 1130-1200 να ειμαστε ραχες



maikstain έγραψε:
frozen έγραψε:
επειδη δεν σκαμπαζω βαλτε και μενα ρε παιδια...θα κανω την υπερβαση....οποτε εχουμε και λεμε....εγω ο frozen την 15-5-2015 δηλωνω ΥΠΕΥΘΗΝΑ οτι θα ερθω στην πανελληνια....ενταξει γρηγορη?
με τι με το καφασι??????θα φτασει????? lol! mpanana

το καφασι εχει πιο πολλες ελπιδες να φτασει λαμια παρα η ρενα τοσο που την εχει πουσαρει για να καταφερει να περασει το μαμα κ5 μου ...  lol!
ελπιζω να μην εχουμε παλι τις ιδιες  mal@kies  στην εθνικη με εσας τους  2  ssss  fafoutis



busa respect έγραψε:
Οκ και εγω , με μια μικρη αμφιβολία λόγω προβληματος υγειας (με νοσοκομειο) του πατερα μου , αλλα ελπιζω να πανε ολα καλά.
ελπιζω ολα να σου πανε καλα

dimmoy έγραψε:
έχει ασχοληθεί κανείς να βγάλει τη διαδρομή;;;
ελπίζω πως δεν θα είναι όλο εθνική;;; γιατί αν είναι έτσι να ετοιμάσω και καφέ να πάρω μαζί μου
προτείνω να πάμε από Θήβα - Λιβαδειά - Μπράλο - Λαμία.....
google map

την εχω σκεφτει αυτη την διαδρομη αλλα οσοι πανε απο εκει πρεπει να ξεκινησουν αρκετα πιο νωρις (το αργοτερο 9 το πρωι) εγω δεν νομιζω να την κανω  μιας και δεν ξυπναω ευκολα το πρωι ...

proco έγραψε:
Θα εχετε ψιλα για διοδια; bounce
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
adffs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lust99r
Normal gixxer
Normal gixxer
lust99r


Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Αγωνιζόμενος : στη ζωη
Hμερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 12:00

απο αγρινιο ή πατρα ή τελοςπαντων απο καπου εδω γυρω παιζει να παει κανεις?να παμε παρεα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
proco
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 254
Αγωνιζόμενος : oxi
Hμερομηνία εγγραφής : 28/04/2014

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 16:13

Miou καλυτερα στο 100 -110 γιατι μετα καποιος θα με παει πατακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 17:14

Koyfo έγραψε:
Σφαίρες για το περίστροφο θα έχουμε, οι πιστολιες θα ακουστούν μέχρι Λαμία Shocked Shocked

παρε πιστολι για να μη γεμιζεις συχνα! ειναι πολλα τα διοδια lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 18:16

Μίου θα φέρεις κάμερα για φώτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Μάης 2015, 19:30

vaggelis600 έγραψε:
Koyfo έγραψε:
Σφαίρες για το περίστροφο θα έχουμε, οι πιστολιες θα ακουστούν μέχρι Λαμία Shocked Shocked

παρε πιστολι για να μη γεμιζεις συχνα! ειναι πολλα τα διοδια lol! lol!

Άσε έχουν να μαζέψουν πολλούς κάλυκες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΚυρ 17 Μάης 2015, 13:35

stain kai miou den ερχομααι με την ρενα γτ θα κλαιτε με μαθρο δακρυ....θα ερθω με το καφασι ποθ εχετε ελπιδεσ προσ το παρον....εγω τουσ φιλουσ μ τουσ προσεχω και δεν τουσ στεναχωρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Petros-K5
Normal gixxer
Normal gixxer
Petros-K5


Άντρας Όνομα: : Πετρος
Τόπος : Χαιδάρι-Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Αγωνιζόμενος : ...του κωλου!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 09/11/2008

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΚυρ 17 Μάης 2015, 17:11

Μάλλον "μέσα" και εγώ...δικαβαλο όμως για να μη μου "κολλάτε".... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΔευ 18 Μάης 2015, 10:18

proco έγραψε:
Miou καλυτερα στο 100 -110 γιατι μετα καποιος θα με παει πατακι...

προκοπη βενζιναδικο εχει στο 90 (bp) και μετα μεσα στην υλικη στην εξοδο για ορχομενο στο 110 (shell) με δεδομενο ομως οτι θα ξεκινησουμε απο τα mac στις αφιδνες που εχουν bp και θα ειμαστε γεματοι ανετα φτανεις μεχρι το 140
αλλα μην ανησυχεις το πολυ πολυ να σε παω πατακι lol!


boutser έγραψε:
Μίου θα φέρεις κάμερα για φώτο?
εννοειτε κωστη file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος   5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR  -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος - Σελίδα 8 EmptyΔευ 18 Μάης 2015, 14:58

Αν θέλετε μπορούμε όσοι φύγουμε από Αθήνα να συναντηθούμε ΚΤΕΛ Κηφισού να πάμε όλοι μαζί Macdonald...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5η πανελλήνια συνάντηση GIXXER.GR -- 24 μαιου. προορισμος ραχες-καραβομυλος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 13 ΜΑΙΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GIXXER "και βλεπουμε" --συζητηση
» 2η πανελληνια συναντηση GIXXER.GR
» Πανελλήνια Συνάντηση Gixxer 2014

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com