Greek GSX-R forum
Ερωτηση για GoPro  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Ερωτηση για GoPro  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Ερωτηση για GoPro  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
JIMK7
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
nasos-v
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
T.R.E
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
k8 600 kk
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
kostaskr6
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
κολτρέϊν
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
Leroy
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
ripper
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Ερωτηση για GoPro  Poll_l10Ερωτηση για GoPro  Poll_c10Ερωτηση για GoPro  Poll_r10 

 

 Ερωτηση για GoPro

Πήγαινε κάτω 
+15
Darksoul
terrorzone
TheVeteran
KoSToM
platonas
DrIoannis
Antonios_gsxr
mistiriodis_tsantakias
Leroy
boutser
Zuki
theatiss
kentaurosk8
Miou
JIMK7
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 15:48

Χθες πηρα μια GoPro και θελω να την στειριξω πανω στο μηχανακι, αυτές οι βασεις που είναι με βεντουζα κρατανε καθολου η θα τη βαλω πανω και μετα από μια βολτα θα τη χαιρεται άλλος την καμερα fafoutis


http://www.katerelos.gr/product/28447/gopro-suction-cup-new.html?osCsid=a3e4f65546c3e0904960b5ce18132731





______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ερωτηση για GoPro  10p7ousΕρωτηση για GoPro  Icnsl4Ερωτηση για GoPro  2dhxn3kΕρωτηση για GoPro  2lbdx0jΕρωτηση για GoPro  2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 16:19

eleison
ο θεος μαζι της ...

fafoutis fafoutis


σοβαρα τωρα εαν την βαλεις στο τεποζιτο που δεν τρωει ξυλο απο τον αερα ισως να μην εχεις θεμα αλλα δεν ξερω με σιγουρια να σου πω γιατι δεν το εχω κανει ποτε.

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 16:23

Αν δεις αυτό το link έχω φιλτράρει την χρήση της κάμερας για ΜΟΤΟ.

http://shop.gopro.com/EMEA/mounts/#/prefn1=activity&prefv1=MOTO

Θα δεις ότι προτείνει μόνο κολλητές βάσεις για ευνόητους λόγους. Παρόλα αυτά αν η επιφάνεια που θα βάλεις τη βεντούζα δεν είναι κυρτή δεν νομίζω να έχεις ατυχήματα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 18:32

Βαλαμε Go pro με βεντουζα της Go pro σε πλαινο φερινγκ απο ΖΖΡ1400 κ εκατσε εκει κ δν πηγε πουθενα..ΟΠως καθομασταν για καφε λοιπον λεμε δν τη βαζουμε στο ψαλιδι απο το ΖΧ10.
ΚΟλλαει κ καθομαστε κ πινουμε καφε στα 10 λεπτα επεσε μονη της....Ε λεμε καμμια μαλκαια θα καναμε τη ξαναβεντουζαρουμε πανω κ μετα πο 10 λεπτα τα ιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 20:01

Εγω στο δικο μου εχω κολλησει μια βαση στο τεποζιτο...Σημερα κιολας παρελαβα αλλες 8 βασεις απο Αγγλια.4 κυρτες και 4 ισιες με κοστος 8 λυρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 21:08

απο που για δωσε site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zuki
Full gixxer
Full gixxer
Zuki


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 1277
Αγωνιζόμενος : Στους δρομους της Αθηνας....

Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 21:36

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 23:36

Εγώ από εδώ παίρνω, αργούν λίγο με το απλό, Κίνα, αλλά είναι φθηνός και καλός.
https://www.fasttech.com/search?gopro%20mounts
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠαρ 17 Απρ 2015, 23:51

Αρα ακυρο η βεντουζα tongue

Αυτές που είναι με αυτοκολλητη ταινια δεν εχουν θεμα scratch και κατι ακομα αν παρω κινεζικη βαση θα κανει για τι δικη μου καμερα που είναι γνησια scratch

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ερωτηση για GoPro  10p7ousΕρωτηση για GoPro  Icnsl4Ερωτηση για GoPro  2dhxn3kΕρωτηση για GoPro  2lbdx0jΕρωτηση για GoPro  2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΣαβ 18 Απρ 2015, 00:28

Μια χαρά κάνουν Δημήτρη. Και η δική μου εφαρμόζει σφιχτά και δεν κουνάει. ό από πάνω έχει και με 3Μ αυτοκόλλητα και απλό λίγο πιο φθηνά αλλά και πάλι δεν έχουν θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΣαβ 18 Απρ 2015, 01:04

https://www.youtube.com/watch?v=WAr6We6MXpw
εχω ολες της βασης κ ολες κινεζικες μητσο ,στο βιντεο που βλεπεις ολα ειναι δικαμου τα πλανα ...
βεντουζα η κινεζικη ειναι πολυ καλη ,αμα σκευτεσε για την αυτθεντικι ακομα καλητερη ...
ειχα κ 300αρες αλλα ειχε κληση απο μπαταρια η μαλακια κ δεν ειχα βιντεο να βαλω :( ..για να φανταστης εχω βεντουζοση την κινεζικι στο τραπεζακι του σαλονιου κ τραβονταστη απλος σικονες το τραπεζη ,πιο πιθανον ειναι να σπαση παρα να ξεκολιση (αυτα βεβεα σε σωστη επιφανια )

κολαει παντου κ στο ψαλιδη οπος θα δεις στο βιντεο μου,ομος στο ψαλιδη ξεβεντουζαρη μετα απο καμποση ωρα γιατι εχει πορους που δεν φενοντε,οποτε σε οπιο διποτε πλαστικο εισαι καλημενος ...
βεβεα να ξερεις οτι για καθε ενδεχομενο περναγα εναν σπαγκο απο το κατο μερος στο πορτακι και το εδενα σε στατηερο σημιο στην μηχανη ,παραυτα ποτε δεν ειχα προβλημα.

τωρα στο θεμα αυτοκολιτα ειναι κορηφεα ακομα κ τα κινεζικα που σου διχνουνε τα παιδια ,δυστιχος ομος ειναι 1 χρησης αμα στραβοκολισις καπια θελει θερμοπιστολο κ πολυ δουλια για να καθαρισεις κ να βαλεις αλλη αυτοκολιτη.
ασε που στο τελος καταντας σαν εμενα που ειχα γεμιση την μηχανη με ενα καρο τετιες μαλακιες γιατι ειθελα διαφορετικες γονιες
και μετα δε σου κανει η καρδια να της ξεκολισεις γιατι θα της ξαναδουλεψεις ....για εμενα παρε την βεντουζα ,εχει πολλα βιντεο στο Youtube με την αυθεντικι που την εχουνε σε αμαξια κ πανε με 300+ .
οστο απλος ασφαλισετινα καπου .

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
boutser
Hero gixxer
Hero gixxer
boutser


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : Καβάλα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2762
Αγωνιζόμενος : θα ήθελα...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/10/2010

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΣαβ 18 Απρ 2015, 07:29

εσυ εισαι μορι τρελα με το χονδα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΣαβ 18 Απρ 2015, 14:09

ναι ρε ,σιγα την τρελα ...μολης γιρισο θα κανο σοστα βιντεο ...
και για να με προμοταρο ,το κοματι που παιζει απο πισω ειναι δικομου εξολοκλιρου φυσικα ,οπος κ ολα τα αλλα βιντεο που πεζουνε στο καναλη
ΔΟΣΤΕ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ :*

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΣαβ 18 Απρ 2015, 14:42

Φίλος πιλότος πολεμικής αεροπορίας που την βάζει μέσα εννοοείται στο αεροσκάφος, έχει δοκιμάσει πολλές βεντούζες aftermarket και όλες μετά από κάποια ώρα έπεσαν (αλλά μιλάμε για 8+ G) και αφού πήρε την αυθεντική της GoPro απλά δεν του ξεκόλλησε ποτέ! Αν μπει σε σημείο και "πιάσει" όπως πρέπει, τότε δεν φεύγει ούτε για πλάκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΣαβ 18 Απρ 2015, 19:24

9/10 δεν θα φύγει η αυθεντική βεντούζα. Εμένα μου έχει τύχει 2 φορές το 1/10 οπότε αυτοκόλλητο afro .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΔευ 20 Απρ 2015, 00:37

Δημητρη , αν θες απλα να την εχεις να γραφει μπροστα , καλη λυση ειναι κ της Ram-mount που εχω εγω.
Την ειχα παρει για να εχω το κινητο κατα κυριο λογο σαν gps , αλλα οταν πηρα την καμερα ειδα οτι με 7 ευρω ειχε ανταπτορα για να πιανει , οποτε παιζω με αυτο πλεον.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KoSToM
Normal gixxer
Normal gixxer
KoSToM


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 48
Αριθμός μηνυμάτων : 300
Αγωνιζόμενος : Χεχεχεχεχε
Hμερομηνία εγγραφής : 18/05/2014

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΔευ 20 Απρ 2015, 14:35

ΟΧΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑΑΑΑΑΑ....
Πονάει οικονομικά..... xaxa
Άν ομως αποφασίσεις να την βάλεις δέσε την με κορδόνι ασφαλείας για να μην την χάσεις. Εγώ την
είχα συρματασφαλίσει και είχα σωθεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
theatiss
Adv. gixxer
Adv. gixxer
theatiss


Άντρας Όνομα: : Αποστολος
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 775
Hμερομηνία εγγραφής : 23/11/2009

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΔευ 20 Απρ 2015, 15:42

DrIoannis έγραψε:
9/10 δεν θα φύγει η αυθεντική βεντούζα. Εμένα μου έχει τύχει 2 φορές το 1/10 οπότε αυτοκόλλητο afro .

Θελει οπως λενε κ τα αλλα παιδια να την ασφαλισεις με καποιο τροπο...Εμεις τη πιασαμε σε πλαινο φερινγκ στο ΖΧ14 του αδερφου μου κ δν ξεκολλησε ποτε...Χτες ομως ξεκολλησε απο ενα ΖΧ10 παλι καλα που τη μαζεψαμε κ δν τη πατησε κανα φορτηγοοο...
Αρα απο εδω κ περα μονο με καποιου ειδους ασφαλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΔευ 20 Απρ 2015, 23:13

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας beer τελικα πηρα μερικες κινεζικες που είναι και τσαμπα με 3μ ταινιες Very Happy

Εχω όμως ακομα μια ερωτηση tongue

Θελω να παρω ένα τηλεχειριστηριο και βλεπω ότι βγαζουν 2 ειδη για την GoPro Hero4 Black


1) GoPro Smart Remote for Hero4


[img]Ερωτηση για GoPro  Juin9y[/img]

2) GoPro Wi-Fi Remote


[img]Ερωτηση για GoPro  J0ld35[/img]

Ποιες οι διαφορες τους και ποιο από τα 2 να προτιμησω και γιατι ? Very Happy


Το μονο που ξερω είναι ότι το GoPro Wi-Fi Remote, εχει μεγαλυτερη καταναλωση παταριας λογο του Wi-Fi ευχαριστω Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ερωτηση για GoPro  10p7ousΕρωτηση για GoPro  Icnsl4Ερωτηση για GoPro  2dhxn3kΕρωτηση για GoPro  2lbdx0jΕρωτηση για GoPro  2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΔευ 20 Απρ 2015, 23:28

καλα δεν το ειχε μαζη στην συσκευασια αυτο μιτσο?
επισεις ειναι ψιλο αχριστο αμα εχεις το κινιτο με την εφαρμογη ....εγω δεν το εχο χρισιμοπιοιση ποτε

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΤρι 21 Απρ 2015, 00:07

Όχι δεν ηταν μαζι nono και στο κινητο μου δεν μπορω να βαλω εφραμογη της go pro Rolling Eyes αλλα ακομα και να μπορουσα, το θελω σαν εξτρα, γιατι μερικες φορες δεν εχω πανω μου το κινητο... για ευνοητους λογους tongue


Τελικα το GoPro Smart Remote είναι αρκετα καλυτερο από το GoPro Wi-Fi Remote που είναι μοντελο του 14 Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ερωτηση για GoPro  10p7ousΕρωτηση για GoPro  Icnsl4Ερωτηση για GoPro  2dhxn3kΕρωτηση για GoPro  2lbdx0jΕρωτηση για GoPro  2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΤρι 21 Απρ 2015, 09:40

Δημητρη, εχει κλαψει ο Διονυσης (Κ8 750 και πλεον RSV4) στα Μεγαρα που του εφυγε η GOPRO προπερσι (η 2) και για κακη του τυχη ειχα εναν που με ταλαιπωρουσε 2-3 γυρους και βρηκα και εγω να τον περασω στην κ5 εσωτερικη. Η καμερα ηταν εκει πεσμενη (εσωτερικα αμεσως μετα το apex) και... ssss ..την πατησα...λιγο.
Μετα το session του ειπα οτι βρηκα Ερωτηση για GoPro  66599  την καμερα γιατι την εψαχνε. Ευτυχως δεν ειχε γινει κομματια. Μονο θηκη και δυστυχως η οθονη ειχε crashαρει.
Του ειπα περαστικα και τον κερασα ενα Monster να παρει τα πανω του. beer
Μονο αυτοκολλητες βασεις προτεινω και εγω και αυτες υπαρχει τροπος να να ασφαλιζεις την καμερα με τη θηκη (με 2 δεματικα για εξτρα piece of mind). Μιλα με Πετρο-Νινο και θα σου πουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΚυρ 26 Απρ 2015, 14:56

Ποιος μπορεί να μου εξηγήσει γιατί τα βίντεο που τραβάω σε 1080p και 60fps, όταν το βλέπω στον υπολογιστή, αλλά και στην τηλεόραση μου, ο ήχος δεν είναι και πολύ συγχρονισμένος με την εικόνα; Τα καρέ παίζουν ρόλο, τι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΚυρ 26 Απρ 2015, 21:35

Antonios_gsxr έγραψε:
Ποιος μπορεί να μου εξηγήσει γιατί τα βίντεο που τραβάω σε 1080p και 60fps, όταν το βλέπω στον υπολογιστή, αλλά και στην τηλεόραση μου, ο ήχος δεν είναι και πολύ συγχρονισμένος με την εικόνα; Τα καρέ παίζουν ρόλο, τι;
Για δοκιμασε 1080p (proggressive scan) σε 24fps.Δηλαδη ωπος οι ταινιες στα BRAYS.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Ερωτηση για GoPro  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτηση για GoPro    Ερωτηση για GoPro  EmptyΠεμ 11 Ιουν 2015, 13:42

Leroy έγραψε:
Εγώ από εδώ παίρνω, αργούν λίγο με το απλό, Κίνα, αλλά είναι φθηνός και καλός.
https://www.fasttech.com/search?gopro%20mounts

Ποσο καιρο αργουν ? εχω παρει μερικα πραγματάκια εδώ και εναμιση μηνα και ακομα δεν Rolling Eyes

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Ερωτηση για GoPro  10p7ousΕρωτηση για GoPro  Icnsl4Ερωτηση για GoPro  2dhxn3kΕρωτηση για GoPro  2lbdx0jΕρωτηση για GoPro  2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτηση για GoPro
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» AMA Pro GoPro Daytona Sportbike race
» H Ψηφιακή φωτογραφική μηχανή δράσης της GoPro Hero 960 ® HD απο τις 2Rodes.com
» ερωτηση για crf 250 Χ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com