Greek GSX-R forum
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_l10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_c10Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2

Πήγαινε κάτω 
+27
spyroszx
FLASKAS
rsv4aprc
tsasbi
kostaskr6
KoSToM
k8 600 kk
Leroy
[alex]
achilles_r
ripper
donkey
totoulis
zed660
Miou
maikstain
Vortex
duderide
Koyfo
Black Eagle
skizotix
T.R.E
giannhs k9
Zuki
vatraxos
gsxr power k8
amstaff
31 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
amstaff
Normal gixxer
Normal gixxer
amstaff


Άντρας Όνομα: : Βαγγελης
Τόπος : Περαμα
Αριθμός μηνυμάτων : 376
Αγωνιζόμενος : πρωταθλητης στη μαλακια
Hμερομηνία εγγραφής : 19/11/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 11:07

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
duderide
Jr.gixxer
duderide


Άντρας Όνομα: : Στρατηγόπουλος Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2015

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 13:30

Να' σαι καλά ρε φίλε είδα το φως μου!!!! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
duderide
Jr.gixxer
duderide


Άντρας Όνομα: : Στρατηγόπουλος Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2015

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 13:32

Λοιπόν δε ξέρω τι είναι αυτά τα bikes & tattoos αλλά απ' ότι βλέπω θα περάσουμε καλά οπότε είμαι κι εγώ μέσα με τη χοντρή γιαγιά μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 23:04

duderide έγραψε:
Λοιπόν δε ξέρω τι είναι αυτά τα bikes & tattoos αλλά απ' ότι βλέπω θα περάσουμε καλά οπότε είμαι κι εγώ μέσα με τη χοντρή γιαγιά μου ....


ειναι ενα μηχανο-μαζεμα που το οργανωνει ενας που κανει τατουαζ (ΘΗΡΙΟ), χορετριες μπυρες πολλες μηχανες και γενικοτερα χαβαλες kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
duderide
Jr.gixxer
duderide


Άντρας Όνομα: : Στρατηγόπουλος Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2015

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 23:28

k8 600 kk έγραψε:
duderide έγραψε:
Λοιπόν δε ξέρω τι είναι αυτά τα bikes & tattoos αλλά απ' ότι βλέπω θα περάσουμε καλά οπότε είμαι κι εγώ μέσα με τη χοντρή γιαγιά μου ....


ειναι ενα μηχανο-μαζεμα που το οργανωνει ενας που κανει τατουαζ (ΘΗΡΙΟ), χορετριες μπυρες πολλες μηχανες και γενικοτερα χαβαλες kapelo
Αφού έχει τα δύο από τα 3 που η γυναίκα μου απαγορεύει τότε είναι σίγουρο ότι θα έρθουμε... ropalo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 00:12

Aκομα κανω εξισωσεις να καταλαβω ποιο ειναι αυτο που σου επιτρεπει απο τα 4 Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
duderide
Jr.gixxer
duderide


Άντρας Όνομα: : Στρατηγόπουλος Δημήτρης
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 25/05/2015

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 01:42

Vortex έγραψε:
Aκομα κανω εξισωσεις να καταλαβω ποιο ειναι αυτο που σου επιτρεπει απο τα 4 Laughing
Φίλε μου από τα 4 μόνο γυναίκες επεπιτρέπει. lol! tralala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 04 Ιουν 2015, 16:20

μιας και η γυναικα του καινουργιου φιλου μας του επιτρεπει τις γυναικοπαρεες κανονησε το θηριο και θα ερθουν αυτες οι 2 κοπελιτσες για σοου ...


Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 11121304_812930702118857_1172275499_n

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 11328845_812930685452192_760135045_n

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 11297905_812906825454578_1487666049_n

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 11272258_812906828787911_1656440672_n


θα εχουμε και την dj με τα βζα εξω ... προσοχη οσοι ερθουν με τις γυναικες τους ...


Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 11356079_814564931955434_232425578_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 04 Ιουν 2015, 16:29

1 maikstain L0 (αν δε μπορεις εσυ το φερνει ο κκ )
2 zed660 750 k8
3 KoSToM 750 k9 (άν χωράω κάπου)
4 achilles_R busa(εκτος αν θελετε να μη μπω εγω για να μπουν 2 μηχανες  )
5 tsasbi k9 (πρώτη μούρη στο Καβούρι όμως)
6 Leroy
7 κρ γιατι παντα θα ερχεται το τουμπανο (ο τιμωρος τον καφασακι) elephant




ισχυουν αυτες εδω οι συμετοχες ????

κανεις ακομα ??????  

τεντα εχω κανονισει με τον βαγγελη euxaristo  
το ψυγειο δεν ξερω ακομα πως θα το κατεβασω   aswew    κανενας με αμαξι να το κουβαλησει ssss

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 04 Ιουν 2015, 18:00

απο μενα ισχυει κανονικοτατα..... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 04 Ιουν 2015, 19:50

Και από μένα ισχύει.
Γενικότερα έχουν πει κι άλλοι ότι θα έρθουν ή μπορεί να έρθουν ανάλογα και με τις δουλειές τους.
Τι διαστάσεις έχει το ψυγείο περίπου; Με το xtx πχ μεταφέρεται ή θέλουμε οπωσδήποτε αμάξι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 04 Ιουν 2015, 19:53

ναι ρε ανετα με το χτ . 30 λιτρα ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 04 Ιουν 2015, 20:10

Ωραία θα μιλήσω με τον αδερφό μου μια, άμα είναι να αφήσω το buzuki εκεί από την προηγούμενη μέρα και παίρνω το ψυγείο εγώ με το xt. Αν δεν γίνεται το κανονίζουμε αλλιώς. Να φανταστώ το ψυγείο βρίσκεται κέντρο Αθήνα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 05 Ιουν 2015, 09:54

zed660 έγραψε:
Ωραία θα μιλήσω με τον αδερφό μου μια, άμα είναι να αφήσω το buzuki εκεί από την προηγούμενη μέρα και παίρνω το ψυγείο εγώ με το xt. Αν δεν γίνεται το κανονίζουμε αλλιώς. Να φανταστώ το ψυγείο βρίσκεται κέντρο Αθήνα;

oooyes
το ψυγειο το εχω στο σπιτι και μπορω να το φερω οποτε κανονισουμε στο μαγαζι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 05 Ιουν 2015, 12:22

αλεξ και εγω μεσα ειμαι φιλαρακι.........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 05 Ιουν 2015, 15:30

1 maikstain L0 (αν δε μπορεις εσυ το φερνει ο κκ )  θα ερθει
2 zed660 750 k8    θα ερθει
3 KoSToM 750 k9 (άν χωράω κάπου)
4 achilles_R busa(εκτος αν θελετε να μη μπω εγω για να μπουν 2 μηχανες  )
5 tsasbi k9 (πρώτη μούρη στο Καβούρι όμως)
6 Leroy
7 κρ γιατι παντα θα ερχεται το τουμπανο (ο τιμωρος τον καφασακι)
8 totoulis  θα ερθει


κανενας ακομα που θα φερει το μηχανακι του ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
donkey
Jr.gixxer
donkey


Άντρας Όνομα: : Μανος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 61
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 17/05/2015

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 05 Ιουν 2015, 20:07

καλησπερα παιδες επειδη ελλειπα και βλεπω τωρα το θεμα τι παιζει υπαρχει ραντεβου καπου εαν μπορεσω να ερθω και εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 05 Ιουν 2015, 20:55

donkey έγραψε:
καλησπερα παιδες επειδη ελλειπα και βλεπω τωρα το θεμα τι παιζει υπαρχει ραντεβου καπου εαν μπορεσω να ερθω και εγω

μανο καλησπερα .
οχι δεν υπαρχει καποιο ραντεβου για να παμε εκει . ο,τι ωρα θελει ο καθενας ερχεται

απλα ψαχνω να βρω μερικα μηχανακια που θα ερθουν και θα στηθουν στο χωρο που θα εχουμε σαν gixxer

πρεπει να ειναι κατα τις 16:00 - 17:00 στο περαμα και μετα εαν καποιος δεν μπορει να μεινει απο τοσο νωρις στον χωρο
αφηνει το μηχανακι σε εμας που θα ειμαστε απο νωρις κατω και θα τα φυλαμε

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 05 Ιουν 2015, 22:44

Καβασακι θελετε? Απλα εγω θα ξερω μια μερα πριν την εκδηλωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
achilles_r
Adv. gixxer
Adv. gixxer
achilles_r


Άντρας Όνομα: : ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 663
Hμερομηνία εγγραφής : 25/10/2013

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 06 Ιουν 2015, 00:11

Κι εγώ μέσα!!!!!!

Απλά μπορεί να μαι κατά τις 17.00...

Να συνεισφέρω κι εγώ γι το ψυγείο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 06 Ιουν 2015, 09:37

ripper έγραψε:
Καβασακι θελετε? Απλα εγω θα ξερω μια μερα πριν την εκδηλωση.

ρε σωτο πρεπει να ξερω απο τωρα πανω κατω ποσα μηχανακια θα ερθουν για να κανονισω τον χωρο.
δεν μπορω την παρασκευη να τους πω ποσα μετρα χωρο θελω για το σαββατο γιατι δεν θα ειμαστε 4 λεσχες ολες και ολες

ουτε μπορω να ζητησω 3χ9 και να ειμαστε 4 μηχανακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 06 Ιουν 2015, 09:38

1 maikstain L0 (αν δε μπορεις εσυ το φερνει ο κκ )  θα ερθει
2 zed660 750 k8    θα ερθει
3 KoSToM 750 k9 (άν χωράω κάπου)
4 achilles_R busa(εκτος αν θελετε να μη μπω εγω για να μπουν 2 μηχανες  )  θα ερθει
5 tsasbi k9 (πρώτη μούρη στο Καβούρι όμως)
6 Leroy
7 κρ γιατι παντα θα ερχεται το τουμπανο (ο τιμωρος τον καφασακι)
8 totoulis  θα ερθει
9

κανενας ακομα που θα φερει το μηχανακι του ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[alex]
Adv. gixxer
Adv. gixxer
[alex]


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 416
Hμερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 06 Ιουν 2015, 11:24

miou καλημέρα

αν θες μίλα με τον frozen και πάρε το δικό μου

το μηχανάκι έχει όλα τα χαρτιά εκτός από κτεο, αλλά όλα τα έχω μαζί μου Γαλλία

κόλλα και καναδυό αυτοκόλλητα "turbo" και "intercooler" πάνω και είναι έτοιμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 06 Ιουν 2015, 16:33

1 maikstain L0 (αν δε μπορεις εσυ το φερνει ο κκ )  θα ερθει
2 zed660 750 k8    θα ερθει
3 KoSToM 750 k9 (άν χωράω κάπου)
4 achilles_R busa(εκτος αν θελετε να μη μπω εγω για να μπουν 2 μηχανες  )  θα ερθει
5 tsasbi k9 (πρώτη μούρη στο Καβούρι όμως)
6 Leroy θα ερθει
7 κρ γιατι παντα θα ερχεται το τουμπανο (ο τιμωρος τον καφασακι)
8 totoulis  θα ερθει
9

κανενας ακομα που θα φερει το μηχανακι του ????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
ripper
Elite gixxer
Elite gixxer
ripper


Άντρας Όνομα: : Σωτηρης
Τόπος : Μαλδιβες
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 3618
Αγωνιζόμενος : Μόνο στο ps4 πλεον !!!!
Και μονο με kawasaki!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/10/2011

Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2   Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 06 Ιουν 2015, 19:30

Που θα βρουμε ενα τετοιο για της μπυρες??
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2 - Σελίδα 4 33tkt4w
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ! / part 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Bikes & Tattoos by the sea. Το μεγαλύτερο μοτοσυκλετιστικό γεγονός είναι εδώ!
» Το κ9 ειναι γεγονος!!
» KAI ναι ειναι Γεγονος μετα απο 2 χρονια σχεδον..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ GIXXER-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com