Greek GSX-R forum
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
JIMK7
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
nasos-v
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
T.R.E
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
k8 600 kk
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
kostaskr6
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
κολτρέϊν
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
Leroy
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
ripper
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_l10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_c10Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Poll_r10 

 

 Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη   Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 17:37

Το περιοδικό «Αυτοκίνηση Αν. Μακεδονίας και Θράκης», υπό την αιγίδα του Δήμου Βιστωνίδας και της Αυτοκινητιστικής Λέσχης Ξάνθης, διοργανώνει Φιλικό Αγώνα Dragster Αυτοκινήτων και Μοτοσυκλετών, στο χώρο του Αεροδρομίου Αερολέσχης Ξάνθης, στις 17 και 18 Οκτωβρίου 2009.

Θα παει κανεις?Εγω θα παω να το δοκιμασω παντος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adrenalinestavros
Normal gixxer
Normal gixxer
adrenalinestavros


Τόπος : THESSALONIKI
Αριθμός μηνυμάτων : 122
Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη   Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 19:43

gat0s έγραψε:
Το περιοδικό «Αυτοκίνηση Αν. Μακεδονίας και Θράκης», υπό την αιγίδα του Δήμου Βιστωνίδας και της Αυτοκινητιστικής Λέσχης Ξάνθης, διοργανώνει Φιλικό Αγώνα Dragster Αυτοκινήτων και Μοτοσυκλετών, στο χώρο του Αεροδρομίου Αερολέσχης Ξάνθης, στις 17 και 18 Οκτωβρίου 2009.

Θα παει κανεις?Εγω θα παω να το δοκιμασω παντος.

Φιλε οταν το εμαθα ψηνομουν κ εγω τρελα!!αλλα οταν πηρα το πρωτο τηλ αρχες Αυγουστου δεν ηταν σιγουρη η συμμετοχη μοτοσυκλετων λογο το μηκος του διαδρομου (700μ)στο δευτερο τηλ πριν καμια βδομαδα μου ειπε το παληκαρι οτι θα εχουν ακυρωσεις των συμμετοχων στα μηχανακια που θα κανουν κατω απο 12.5!

Τωρα αν αλλαξε κατι δεν γνωριζω.

πληρ στο www.tetrakosari.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη   Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 22:42

Πλακα κανεις.
Και ελεγα να δοκιμασω και το κολομηχανο.Εγω βεβαια διπλα ειμαι και θα πεταχτω μια βολτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη   Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 22:50

adrenalinestavros έγραψε:
gat0s έγραψε:
Το περιοδικό «Αυτοκίνηση Αν. Μακεδονίας και Θράκης», υπό την αιγίδα του Δήμου Βιστωνίδας και της Αυτοκινητιστικής Λέσχης Ξάνθης, διοργανώνει Φιλικό Αγώνα Dragster Αυτοκινήτων και Μοτοσυκλετών, στο χώρο του Αεροδρομίου Αερολέσχης Ξάνθης, στις 17 και 18 Οκτωβρίου 2009.

Θα παει κανεις?Εγω θα παω να το δοκιμασω παντος.

Φιλε οταν το εμαθα ψηνομουν κ εγω τρελα!!αλλα οταν πηρα το πρωτο τηλ αρχες Αυγουστου δεν ηταν σιγουρη η συμμετοχη μοτοσυκλετων λογο το μηκος του διαδρομου (700μ)στο δευτερο τηλ πριν καμια βδομαδα μου ειπε το παληκαρι οτι θα εχουν ακυρωσεις των συμμετοχων στα μηχανακια που θα κανουν κατω απο 12.5!

Τωρα αν αλλαξε κατι δεν γνωριζω.

πληρ στο www.tetrakosari.gr
παιδια αν οντως η ευθεια ειναι μονο 700μ τα πραματα ειναι πολυ στεναχωρα και επικυνδυνα.πολυ προσοχη λοιπον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagos gixxer
Normal gixxer
Normal gixxer
vagos gixxer


Άντρας Όνομα: : ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 01/05/2009

Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη   Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη EmptyΤετ 02 Σεπ 2009, 01:25

Καλή επιτυχία σε όποιον τρέξει!!!Και χαμηλούς χρόνους!!! :ecfewcvf:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Φιλικοι αγωνες DRAGSTER στην Ξανθη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?
» TATOI ΑΓΩΝΕΣ
» πρωταθλημα dragster 2009

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com