Greek GSX-R forum
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_l10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_c10περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 περαστηκα Κωστα (boutser)

Πήγαινε κάτω 
+65
giorgio1000k3
fotis_rizla
mbkostas
T.R.E
Kourdistos
Giannis-P-
gsxr power k8
bonepeeler
Zuki
DrIoannis
Leroy
theatiss
Chrisk6
popay
diam
kentaurosk8
NIKOS
gixxermak
amorfotos
[alex]
boutser
AggelosK8
arturo
amstaff
Miou
Darksoul
skizotix
potis
kapnias
GIXXERAKIAS
giannis_suzuki
kontos 750
totoulis
achilles_r
magfaria
tsasbi
krosfala
k8 600 kk
κολτρέϊν
maiandros9
panosk8
ghost
kostaskr6
kouzinas
Black Eagle
noodles
nktr
louk6
terrorzone
Vortex
topetwrx
mistiriodis_tsantakias
varypiniths
ΓρηγόρηςΚ2
donkey
fatsas k5
maikstain
Billis 1340
ripper
zed660
frozen
busa respect
Hayate_K7
Gixxerm@n
proco
69 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
donkey
Jr.gixxer
donkey


Άντρας Όνομα: : Μανος
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 61
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Hμερομηνία εγγραφής : 17/05/2015

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 26 Μάης 2015, 22:01

Καλησπερα παλληκαρια το σημερινο ναναι το τελευταιο . Στο παλληκαρι τον κωστα ολοψυχα και παλι το συντομοτερο δυνατον ορθιος με τον φιλο του maindros9 να βολταρουν και οπου γουσταρουν να πινουν το καφεδακι τους και να μοιραζονται σκεψεις και λεξεις μονο χαρας και ευχομαι σε ολη την παρεα ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ....και στο θοδωρη busa respect ενα thanks καλο βραδυ σε ολους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 00:24

maiandros9 έγραψε:
Καλησπέρα σας μάγκες μου και ευχαριστώ και εγώ και ο Κώστας είμαι σίγουρος για το ενδιαφέρον
να ξέρετε κάθε μέρα στις 2 το μεσημέρι θα υπάρχει ενημέρωση
σήμερα είχαμε θετικά νέα καθώς ο διευθυντής του νοσοκομείου είπε ότι πάμε καλύτερα από χθες που είπαν ότι ήταν πιο δύσκολα τα πράγματα σήμερα χαμογέλασε το χειλάκι μας
ελαττώθηκε η τεχνική υποστήριξη και λειτουργούν θετικά τα πράγματα εάν συνεχίσουμε έτσι και τα επόμενα 24ωρα που είναι σημαντικά όλα θα πάνε καλά
τα κατάγματα επηρεάζουν την κατάσταση γιατί είναι αρκετά παρόλα αυτά ο οργανισμός από ότι φαίνεται δεν το βάζει κάτω σαν τον Κωστή πεισματάρης
δεν έχω διαρκεί πρόσβαση γιαυτό δεν γράφω συχνά
Για ότι νεότερο θα σας γράψω ξανά

μπραβο στο Κωστη για τη μαχη, και ευχαριστουμε maiandros9 για την ενημερωση, αντε με το καλο να τελειωνει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 00:34

maiandros9 έγραψε:
Καλησπέρα σας μάγκες μου και ευχαριστώ και εγώ και ο Κώστας είμαι σίγουρος για το ενδιαφέρον
να ξέρετε κάθε μέρα στις 2 το μεσημέρι θα υπάρχει ενημέρωση
σήμερα είχαμε θετικά νέα καθώς ο διευθυντής του νοσοκομείου είπε ότι πάμε καλύτερα από χθες που είπαν ότι ήταν πιο δύσκολα τα πράγματα σήμερα χαμογέλασε το χειλάκι μας
ελαττώθηκε η τεχνική υποστήριξη και λειτουργούν θετικά τα πράγματα εάν συνεχίσουμε έτσι και τα επόμενα 24ωρα που είναι σημαντικά όλα θα πάνε καλά
τα κατάγματα επηρεάζουν την κατάσταση γιατί είναι αρκετά παρόλα αυτά ο οργανισμός από ότι φαίνεται δεν το βάζει κάτω σαν τον Κωστή πεισματάρης
δεν έχω διαρκεί πρόσβαση γιαυτό δεν γράφω συχνά
Για ότι νεότερο θα σας γράψω ξανά


μακάρι όλα καλά να πάνε....εύχομαι κάθε μέρα να μας έχεις και καλύτερα νέα... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓρηγόρηςΚ2
Adv. gixxer
Adv. gixxer
ΓρηγόρηςΚ2


Άντρας Όνομα: : ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Τόπος : ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Hμερομηνία εγγραφής : 16/04/2012

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 00:43

Να και ενα καλο νεο μπραβo κωστα γρηγορη αναρρωση και παλι κοντα μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varypiniths
Normal gixxer
Normal gixxer
varypiniths


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : PORTO SALONICA
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 361
Αγωνιζόμενος : κατι κατεχουμε και μεις...
Hμερομηνία εγγραφής : 28/07/2011

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 01:50

Ας ειναι καλά εκεί που πάει ο Πέτρος...Κώστα με το καλό ξανά όρθιος να γίνει μια κακή ανάμνηση και εγώ μέσα για καβαλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 05:41

δεν συνιθιζω να γραφω σε τετια ,ισος γιατι ειμαι κ λιγο πιο κυνικος οπος γνωριζουνε οι πιο κοντινοι σε εμενα αλοστε τη μπορεις να πεις για τον πετρο δεν προκιτε να ειναι εδω ξανα και δυστιχος τπτ δεν το αλαζει ....
Οποτε απλος κ μονο για την δυναμη που πιστευω οτι μπορουμε να μεταδοσουμε στον κωστα ...
καλη δυναμη σε ολους οχι μονο σε αυτον αλλα κ σε οσους τον φροντιζουνε ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
topetwrx
Adv. gixxer
Adv. gixxer
topetwrx


Άντρας Όνομα: : Απόστολος
Τόπος : Κοζάνη
Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 791
Αγωνιζόμενος : Στα όνειρά μου....
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2012

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 11:45

maiandros9 έγραψε:
Καλησπέρα σας μάγκες μου και ευχαριστώ και εγώ και ο Κώστας είμαι σίγουρος για το ενδιαφέρον
να ξέρετε κάθε μέρα στις 2 το μεσημέρι θα υπάρχει ενημέρωση
σήμερα είχαμε θετικά νέα καθώς ο διευθυντής του νοσοκομείου είπε ότι πάμε καλύτερα από χθες που είπαν ότι ήταν πιο δύσκολα τα πράγματα σήμερα χαμογέλασε το χειλάκι μας
ελαττώθηκε η τεχνική υποστήριξη και λειτουργούν θετικά τα πράγματα εάν συνεχίσουμε έτσι και τα επόμενα 24ωρα που είναι σημαντικά όλα θα πάνε καλά
τα κατάγματα επηρεάζουν την κατάσταση γιατί είναι αρκετά παρόλα αυτά ο οργανισμός από ότι φαίνεται δεν το βάζει κάτω σαν τον Κωστή πεισματάρης
δεν έχω διαρκεί πρόσβαση γιαυτό δεν γράφω συχνά
Για ότι νεότερο θα σας γράψω ξανά

kontos 750 έγραψε:
Λευτέρη  αν χρειάζεται  αιμα η καποιοα οικονομικη βοήθεια  δεν είναι  ντροπη να το πειτε. Πιστεύω πως  όλοι  θα θέλαμε να  βοηθησουμε.

ghost έγραψε:
kontos 750 έγραψε:
Λευτέρη  αν χρειάζεται  αιμα η καποιοα οικονομικη βοήθεια  δεν είναι  ντροπη να το πειτε. Πιστεύω πως  όλοι  θα θέλαμε να  βοηθησουμε.


αυτο ειναι αυτονοητο απ' ολους μας πιστευω oooyes



βαστα γερα Κωστή no1

busa respect έγραψε:
βαστα γερά φίλε !!!!! Και επειδη μας πήρε απότομα πολυ απο κάτω ... Υπόσχομαι εδώ ανοικτά , όταν με το καλο ισιωσεις στα βασικα ενα επιλεκτο κλιμάκιο για ενα Καφε αστραπή,  αθηνα Καβάλα αθηνα, αφού δεν μπορεσες εσυ ... Θα έρθουμε εμείς ... Και όσοι με ξέρουν , ξέρουν οτι ο λόγος μου ειναι συμβόλαιο ... Εγω προσωπικα είμαι ήδη μαζί σου με όλη μου τη θετική ενέργεια ... Μόνο η ημερομηνία μένει να οριστεί ... ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!


Μαίανδρε σε ευχαριστούμε για την πληροφόρηση και εύχομαι από εδω και πέρα να έχουμε ΜΟΝΟ καλά νέα! Κατά τα άλλα και εγώ είμαι θετικός για επίσκεψη στην Καβάλα για να εμψυχώσουμε τον Κώστα, αλλά και για οικονομική ενίσχυση αν χρειάζεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scooby.gr
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 27 Μάης 2015, 12:52

μπραβο ρε κωστα δυναμη μπραβοο..πραγματικα χαρηκα πολυ Μαιανδροσ σε ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 00:19

Δεν θυμαμαι με ποιον μιλαγα χθες , νομιζω με σενα Frozen , οτι για τον Κωστη το εχω στανταρ οτι θα βγει νικητης και οτι θα ειναι μια ασχημη αναμνηση το ατυχημα.

Μπραβο ρε Κωστη , μπραβο ρε γιγαντα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 01:19

Σταθερη η κατασταση δεν ειναι κακo αυτo. απo oτι ειπαν θα τoν εχoυν σε καταστoλη και την αλλη εβδoμαδα τα επoμενα 24ωρα περιμενoυν να σταθερoπoιηθει η κατασταση να απoφυγει τoν κινδυνo και να ξεκινησoυν τα χειρoυργεια.
Oλα θα πανε καλα μoυ τo λεει η καρδια μoυ και δε λεει ψεματα. Θετικη ενεργεια θελει τιπoτα αλλo. τoυ ειπα στo δρoμo ειμαι μαζι σoυ μη μασας και ανταπoκριθηκε και μoυ ειπε ναι.
Κoυραγιo και υπoμoνη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 01:30

Μαινδρε συγνώμη για τη φραση αλλα έχεις κατι αρχιδια 10κιλα το ένα.είσαι μάγκας αληθινός.άντε να τον ξυπνήσουν το μπουτσερακο.ψυχολογικη ντοπα θέλει τίποτα άλλο ο Κώστας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 02:44

Μπράβο ρε φιλαράκι μαιανδρε... Σε τέτοιες κατά στάσεις, η καλύτερη λέξη που ξεστομιζουν οι γιατροί είναι η λέξη σταθερή κατάσταση... Χαίρομαι γι αυτό γιατί είναι ότι καλύτερο μπορούμε να πουν.. Όλα θα πάνε καλά.. Κατιμου το λέει και εμένα ότι όλα θα πάνε μια χαρα. Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση και καλή δύναμη ρε φιλαράκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 10:20

δύναμη από όλους μας για το Κώστα,
όλα θα πάνε καλά.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 13:51

ευχαριστώ παίδες να είστε καλά
μόλις ενημερώνομαι ενημερώνω

σταθερή και σήμερα η κατάσταση έφυγε άλλο ένα 24ωρο
όντως η λέξη σταθερή είναι μεγάλη κουβέντα
πάμε καλά γαμώ την πουτάνα μου αργά σταθερά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noodles
Hero gixxer
Hero gixxer
noodles


Άντρας Όνομα: : Βαγγέλης
Τόπος : Καρδίτσα
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 1424
Hμερομηνία εγγραφής : 12/02/2013

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 15:31

@maiandros9 ευχαριστουμε που μας ενημερωνεις αδερφε! ολα θα πανε καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 15:33

θετικες σκεψεις απο ολους μας ολα θα πανε καλα καλη δυναμη και ευχομαι καθε μερα που περναει να μας ενημερωνεις ολο και με πιο ευχαριστα μαντατα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
busa respect
Adv. gixxer
Adv. gixxer
busa respect


Άντρας Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αριθμός μηνυμάτων : 667
Αγωνιζόμενος : (ΠΡΩΗΝ / ΚΑΡΤ)
Hμερομηνία εγγραφής : 11/04/2009

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 16:03

Σας το πα ... ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Σεταρω το κτηνος για Καβάλα ....

Μαιανδρε είσαι παλικαρος !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 17:42

Μακάρι να σταθει παλι ορθιος και γρήγορα... Δόξα τω Θεό να ακουμε και ευχάριστα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 28 Μάης 2015, 19:24

Άντε ρε γ@μωτο μακάρι να βγει γερός όπως πριν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frozen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
frozen


Άντρας Όνομα: : νικος
Τόπος : αθηνα
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 708
Hμερομηνία εγγραφής : 07/08/2011

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 29 Μάης 2015, 12:34

χαιρομαι που ακουω ολα και καλητερα νεα...τον εχω συνεχεια μεσα στο μυαλο μου και προσευχομαι γι αυτον...εννοειται μολισ ξυπνησει πρςτα ο Θεοσ θα ανεβω να τον δω...μαιανδρε θα ηθελα να σε γνωρισς και εσενα απο κοντα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 31 Μάης 2015, 18:20

Έχουμε ενημέρωση για τον Boutserako??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 01 Ιουν 2015, 01:57

μαιανδρε κανενα νεο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ghost
Hero gixxer
Hero gixxer
ghost


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Κυπαρισσία
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 2970
Αγωνιζόμενος : Married
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2009

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 01 Ιουν 2015, 05:52

το εχει γραψει οτι οταν εχει νεωτερα θα ενημερωνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghostkon.wix.com/motomania
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΔευ 01 Ιουν 2015, 13:48

εχω μεινει αφωνος.τωρα τα ειδα.καθε χρονο τετοια εποχη τα ιδια σκατα.
αυτη η καυλα μετα τη χειμωνιατικη ξεραειλα.κ αυτα τα γαμοφορτηγα παντου.
δε ξερω τι να πω πραγματικα μονο να ελπιζουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maiandros9
Normal gixxer
Normal gixxer
maiandros9


Άντρας Όνομα: : Λευτέρης
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 14/01/2014

περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: περαστηκα Κωστα (boutser)   περαστηκα Κωστα (boutser) - Σελίδα 2 EmptyΤρι 02 Ιουν 2015, 12:20

με συγχωρείται παίδες για τη σιγή μου
λόγο τριημέρου δεν είχα πρόσβαση

πέρασε 2 μέρες πυρετό ο Κωστής πράγμα που ήταν αναμενόμενο και είμαστε σε καλό δρόμο ο κίνδυνος παραμένει παρόλα αυτά έχουν αφαιρέσει τη διασωλήνωση και αναπνέει μόνος του με τραχειοτομή (πολύ καλό αυτό)
και αυτή την εβδομάδα θα είναι σε καταστολή για προληπτικούς λόγους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
περαστηκα Κωστα (boutser)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» χρονια πολλα boutser
» Χρόνια πολλά Κωστα (ghost)
» χρονια πολλα φωτη και κωστα (fotisrizla + ghost)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com