Greek GSX-R forum
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
JIMK7
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
nasos-v
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
T.R.E
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
k8 600 kk
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
kostaskr6
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
κολτρέϊν
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
Leroy
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
ripper
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_l10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_c10kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Poll_r10 

 

 kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xrhstos
Normal gixxer
Normal gixxer
xrhstos


Άντρας Όνομα: : χρηστος
Τόπος : κοζανη
Αριθμός μηνυμάτων : 108
Hμερομηνία εγγραφής : 28/12/2009

kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη    kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη  EmptyΠεμ 25 Ιουν 2015, 11:26

εχω ενα gsxr k8 1000 και δακρύζει λιγο ο συμπλέκτης απο την τρομπα της μανετας.
εδω μου είπαν 60 ευρο για κιτ επισκευεις ...
ψαχνω στο ebay και δεν μου βγαζει για gsxr 1000 αλλα για gsxr 1100  VS1400 και αλλα που φαίνονται ιδια με το δικο μου.ξερει καποιος να μου πει αν ειναι ιδια η να μου στειλει κανενα link απο ebay να δω αν συμφέρει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
kit επισκευεις υδραυλικού συμπλέκτη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» κιτ υδραυλικου συμπλεκτη κ3-κ6 1000
» διακοπτάκι συμπλέκτη
» Θορυβος Συμπλεκτη SOS!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com