Greek GSX-R forum
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
JIMK7
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
nasos-v
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
T.R.E
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
k8 600 kk
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
kostaskr6
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
κολτρέϊν
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
Leroy
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
ripper
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_l10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_c10καρμπυρατερ πετάει φωτιές Poll_r10 

 

 καρμπυρατερ πετάει φωτιές

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stergiatron
Jr.gixxer
stergiatron


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Hμερομηνία εγγραφής : 25/02/2014

καρμπυρατερ πετάει φωτιές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καρμπυρατερ πετάει φωτιές   καρμπυρατερ πετάει φωτιές EmptyΤετ 29 Ιουλ 2015, 17:37

πολλές καλησπέρες σε όλους...
έχω έναν κινητήρα από suzuki gs 500e 94' αλλά δεν πέρνει μπρος.. το καρμπυρατερ πετάει φωτιές κ σκάει πολύ αλλά μιλάμε για πολύ!! το καρμπυρατερ είναι οκ κ ο χρονισμός . έχω την υποψία ότι είναι ηλεκτρικό. κανένας καμία ιδέα??
οι αποστάτες τον πολλαπλασιαστών που δένουν στο σασί  έχουν τα χάλια τους αλλά έχει αυτό να κάνει με το παραπάνω θέμα? ευχαριστώ εκ τν προτέρων
καρμπυρατερ πετάει φωτιές I5nldu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

καρμπυρατερ πετάει φωτιές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καρμπυρατερ πετάει φωτιές   καρμπυρατερ πετάει φωτιές EmptyΠεμ 30 Ιουλ 2015, 12:40

δοκιμασε να τον δεσεις στο πλαισιο και δες πως θα κανει
αυτο το σαπιο πραγμα στην φωτο δεν πιστευω οτι θα κανει σωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καρμπυρατερ πετάει φωτιές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» μπερδεμα καρμπυρατερ;
» BMW S1000 RR - Πετάει!
» Ζητειται δανεικο καρμπυρατερ για δοκιμη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com