Greek GSX-R forum
Σωληνάκια υψηλής για brembo Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Σωληνάκια υψηλής για brembo Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Σωληνάκια υψηλής για brembo Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
JIMK7
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
nasos-v
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
T.R.E
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
k8 600 kk
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
kostaskr6
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
κολτρέϊν
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
Leroy
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
ripper
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_l10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_c10Σωληνάκια υψηλής για brembo Poll_r10 

 

 Σωληνάκια υψηλής για brembo

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Σωληνάκια υψηλής για brembo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σωληνάκια υψηλής για brembo   Σωληνάκια υψηλής για brembo EmptyΠαρ 14 Αυγ 2015, 17:57

Θέλω να αλλάξω σωληνάκια υψηλής όμως επειδή έχω rcs σε συμπλέκτη και μπροστά φρένο θυμάμαι ότι έχει πιο χοντρό μπαντζο. Μάλλον 10 mm. Επειδή ο ιταλος σελλερ δεν καταλαβαίνει τι του ρωτάω μάλλον είναι λίγο μαλακας, μπορεί κάποιος να μου πει με σιγουριά τι διάμετρο δαχτυλίδια κουμπώνουν στις τρόμπες μου αλλά και στις δαγκάνες m4 brembo?
Νομίζω ότι είμαι για σετ BMW Aprilia Ducati ktl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Σωληνάκια υψηλής για brembo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σωληνάκια υψηλής για brembo   Σωληνάκια υψηλής για brembo EmptyΣαβ 15 Αυγ 2015, 10:20

Στα μετρικά σπειρωματα πας και περνεις τις χαλκοροδελα-μπακιροροδελες πως τις ξέρεις τέλος πάντων και του λες εκεί θέλω ροδέλες για Μ10 βίδα.η άμα είσαι από Αθήνα πανε σπ.πατση στο Γαμβρινο.στη χειρότερη πάρε και ένα δείγμα μαζί σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Σωληνάκια υψηλής για brembo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σωληνάκια υψηλής για brembo   Σωληνάκια υψηλής για brembo EmptyΣαβ 15 Αυγ 2015, 10:53

Η μπρεμπο εχεις η τα μαμα δεν αλλαζει η διασταση παρα μονο το σπειρωμα ...10Χ1 ειναι της μπρεμπο και 10Χ1.25 τα μαμα Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Σωληνάκια υψηλής για brembo 10p7ousΣωληνάκια υψηλής για brembo Icnsl4Σωληνάκια υψηλής για brembo 2dhxn3kΣωληνάκια υψηλής για brembo 2lbdx0jΣωληνάκια υψηλής για brembo 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Σωληνάκια υψηλής για brembo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σωληνάκια υψηλής για brembo   Σωληνάκια υψηλής για brembo EmptyΣαβ 15 Αυγ 2015, 17:23

JIMK7 έγραψε:
Η μπρεμπο εχεις η τα μαμα δεν αλλαζει η διασταση παρα μονο το σπειρωμα ...10Χ1 ειναι της μπρεμπο και 10Χ1.25 τα μαμα Very Happy

Εσύ να υποθέσω το χεις σε τιτάνιο το μπαντζο lol!
Δλδ Κλάιν μαιν ότι και να πάρω θα μπει Δλδ αφού έχω τα μπαντζο για τις μπρεμπο. Στις δαγκάνες είναι 10 χιλιοστά διάμετρο και κει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Σωληνάκια υψηλής για brembo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σωληνάκια υψηλής για brembo   Σωληνάκια υψηλής για brembo EmptyΣαβ 15 Αυγ 2015, 18:31

Όπως τα λέει ο Δημήτρης, μαμά και brembo έχουν την ίδια διάμετρο. Το σπείρομα του banjo Bolt αλλάζει μόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Σωληνάκια υψηλής για brembo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σωληνάκια υψηλής για brembo   Σωληνάκια υψηλής για brembo EmptyΣαβ 15 Αυγ 2015, 18:44

Leroy έγραψε:
Όπως τα λέει ο Δημήτρης, μαμά και brembo έχουν την ίδια διάμετρο. Το σπείρομα του banjo Bolt αλλάζει μόνο.

Άρα η θεωρία μου επιβεβαιωθηκε. Ο σελλερ είναι μαλακας xaxa ευχαριστώ παιδιά, θα πάρω οπότε αυτά που δίνει για το κ7 κ είμαι κομπλέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Σωληνάκια υψηλής για brembo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σωληνάκια υψηλής για brembo   Σωληνάκια υψηλής για brembo EmptyΚυρ 16 Αυγ 2015, 01:05

Α καλά, γαμώ του πωλητές lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
 
Σωληνάκια υψηλής για brembo
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σωληνάκια υψηλής πίεσης
» σωληνακια υψηλης για την γρια μου που;
» χειροποιητα σωληνακια υψηλης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΦΡΕΝΑ-ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com