Greek GSX-R forum
Arai Dark Tint Visor Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Arai Dark Tint Visor Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Arai Dark Tint Visor Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
JIMK7
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
nasos-v
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
T.R.E
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
k8 600 kk
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
kostaskr6
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
κολτρέϊν
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
Leroy
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
ripper
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Arai Dark Tint Visor Poll_l10Arai Dark Tint Visor Poll_c10Arai Dark Tint Visor Poll_r10 

 

 Arai Dark Tint Visor

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Arai Dark Tint Visor Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Arai Dark Tint Visor   Arai Dark Tint Visor EmptyΔευ 28 Σεπ 2015, 08:53

Πωλειται αυθεντικη σκουρα φιμε ζελατινα για Arai (τα μοντελα τα βλεπετε στη photo). Πουληθηκε το κρανος χωριστα οποτε πρεπει να δωθει και αυτη. Ειναι σα καινουρια, χωρις σημαδια και γρατζουνιες. Φυσικα εξοδα αποστολης πληρωνω εγω για οπουδηποτε στην Ελλαδα.

Τιμη: €40

Arai Dark Tint Visor 2jfxf0n

Arai Dark Tint Visor 2z8205x
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Arai Dark Tint Visor Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arai Dark Tint Visor   Arai Dark Tint Visor EmptyΔευ 30 Νοε 2015, 11:30

κανεις μωρε? toixos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheVeteran
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheVeteran


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 457
Αγωνιζόμενος : Δε νομιζω!
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2010

Arai Dark Tint Visor Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Arai Dark Tint Visor   Arai Dark Tint Visor EmptyΣαβ 12 Μαρ 2016, 18:54

Νεα τιμη: €35 και εξοδα αποστολης/αντικαταβολης πληρωνω εγω.
flag
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Arai Dark Tint Visor
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Arai RX-7 RC
» arai rx-7 (3 επιλογες..??)
» Dual panel διάφανη ζελατίνα για Arai RX7GP καινούργια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ - AFTERMARKET :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΝΑΒΑΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com