Greek GSX-R forum
Yoshi MotoGP Style Τελικο Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Yoshi MotoGP Style Τελικο Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Yoshi MotoGP Style Τελικο Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
JIMK7
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
nasos-v
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
T.R.E
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
k8 600 kk
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
kostaskr6
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
κολτρέϊν
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
Leroy
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
ripper
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_l10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_c10Yoshi MotoGP Style Τελικο Poll_r10 

 

 Yoshi MotoGP Style Τελικο

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
John-X
Normal gixxer
Normal gixxer
John-X


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : 'Ευβοια
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Αγωνιζόμενος : ΤΤ Αγ.Ιωάννης Ρώσος
Hμερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

Yoshi MotoGP Style Τελικο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Yoshi MotoGP Style Τελικο   Yoshi MotoGP Style Τελικο EmptyΤρι 19 Ιαν 2016, 23:22

Yoshimura Custom MotoGP Style Τελικο.

Ειναι τιιτανιου Yoshimura GP EVO 2

Την εχω φτιαξει μονος μου οπως και πολλα αλλα μικρα τελικα....ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΘΟΡΥΒΟ affraid

Ειναι απο κ7 1000 την ειχα σε λεμους κ2 1000 οποτε πιστευω με λιγη ορεξη μπαινει και σε αλλα μηχανακια.Εχει δυο βαθουλοματακια αλλα ειναι κομπλε δεν φαινοντε.

Ιδανικη για οσους εχουν καταλυτη (πχ R6 2007+ κ9 1000 κ6 600 κλπ) και θελουν κατι πολυ ελαφρυ και φθηνο.Δεν εχω σφιγκτηρα!Αλλα θα δωσω μαζι ενα δαχτυλιδι για λεπτους λεμους.

Τιμη 25ε και τα εξοδα με ελτα δικα μου.

Yoshi MotoGP Style Τελικο CAM02184_zpsbolvnkni


Έχει επεξεργασθεί από τον/την John-X στις Παρ 08 Νοε 2019, 19:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John-X
Normal gixxer
Normal gixxer
John-X


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : 'Ευβοια
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Αγωνιζόμενος : ΤΤ Αγ.Ιωάννης Ρώσος
Hμερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

Yoshi MotoGP Style Τελικο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yoshi MotoGP Style Τελικο   Yoshi MotoGP Style Τελικο EmptyΠεμ 28 Ιουλ 2016, 17:06

Update τιμης και στοιχειων!

Πουπουλο 277gr μονο! rider

Yoshi MotoGP Style Τελικο IMG_20160728_165010_zpsi48ttsii
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John-X
Normal gixxer
Normal gixxer
John-X


Άντρας Όνομα: : Γιάννης
Τόπος : 'Ευβοια
Ηλικία : 34
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Αγωνιζόμενος : ΤΤ Αγ.Ιωάννης Ρώσος
Hμερομηνία εγγραφής : 11/09/2011

Yoshi MotoGP Style Τελικο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yoshi MotoGP Style Τελικο   Yoshi MotoGP Style Τελικο EmptyΠαρ 08 Νοε 2019, 19:17

Αυτη η παπαριτσα υπαρχει ακομα tongue ενα 25αρακι να φυγει.

Ιδανικη για σαματά τα βραδυα Very Happy Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Yoshi MotoGP Style Τελικο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» leovince sbk gp style se k7 1000
» GRAN PREMIO A-STYLE DE ARAGON
» yoshi ecu

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ - AFTERMARKET :: ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com