Greek GSX-R forum
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
JIMK7
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
nasos-v
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
T.R.E
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
k8 600 kk
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
kostaskr6
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
κολτρέϊν
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
Leroy
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
ripper
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_l10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_c10Κοψιμο στις ψηλες στροφες Poll_r10 

 

 Κοψιμο στις ψηλες στροφες

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giannis-P-
Jr.gixxer
Giannis-P-


Άντρας Τόπος : Πειραιας
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Hμερομηνία εγγραφής : 10/04/2015

Κοψιμο στις ψηλες στροφες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κοψιμο στις ψηλες στροφες   Κοψιμο στις ψηλες στροφες EmptyΔευ 08 Φεβ 2016, 21:02

Καλησπερα παιδες
Μολις τοποθετησα ενα commander και ενα shifter της healtech.ενω στο δυναμομετρο ηταν ολα οκ,στο δρομο με το που επιανα 13000 μου εκανε ενα στιγμιαιο κοψιμο και μετα ξαναδινε κανονικα.φυσικα εχω κανονισει να το ξαναδουμε με τον μηχανικο αλλα αυτο που με ανυσηχει ειναι οτι ακριβως το ιδιο πραγμα το εκανε και οταν το πηρα(απο εκθεσα) και επειδη ειχε εγγυηση η μηχανη μου ειπε πηγαινε το στο συνεργειο και θα το φτιαξουμε.οπως και εγινε.δεν το ξανακανε ποτε το κοψιμο αυτο μεχρι τωρα.οταν ρωτησα τι ειχε μου ειπαν οτι το φιλτρο ηταν βρωμικο τους ειπα κι εγω να καθαρισουν την τρομπα.ψιλοπραματα δλδ.και τωρα παλι τα ιδια.θα ηθελα καμια γνωμη απο κανεναν μηπως εχει ξανασυμβει κ σε αλλον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

Κοψιμο στις ψηλες στροφες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοψιμο στις ψηλες στροφες   Κοψιμο στις ψηλες στροφες EmptyΔευ 08 Φεβ 2016, 21:28

δες την τρόμπα σου μου το έκανε και εμένα στο 1000. Στο κάνει πιο έντονα στις πρώτες ταχύτητες να φανταστώ ε; 1η 2α;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis-P-
Jr.gixxer
Giannis-P-


Άντρας Τόπος : Πειραιας
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Hμερομηνία εγγραφής : 10/04/2015

Κοψιμο στις ψηλες στροφες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοψιμο στις ψηλες στροφες   Κοψιμο στις ψηλες στροφες EmptyΔευ 08 Φεβ 2016, 23:17

Ναι ενταξει την πρωτη συνηθως δεν την παω τοσο αλλα 2α 3η ειναι στανταρακι.την τρομπα την ειχε καθαρισει ο μαστορας.ετσι ειπε τουλαχιστον.το θεμα ειναι οτι ειχε σταματησει να το κανει και το κανει παλι τωρα με το προγραμμα.θα το ξεκουμπωσω θα δω αν το κανει μαμα(που δεν θα το κανει) και θα δουμε.εσυ τι ειχες κανει στην τρομπα σου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

Κοψιμο στις ψηλες στροφες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοψιμο στις ψηλες στροφες   Κοψιμο στις ψηλες στροφες EmptyΔευ 08 Φεβ 2016, 23:26

Στο ακυρο έφτιαξε και εμένα. Το έκανε ένα διάστημα και μετά σταμάτησε. Στην 2α το έκανε παρά πολύ έντονα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis-P-
Jr.gixxer
Giannis-P-


Άντρας Τόπος : Πειραιας
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Hμερομηνία εγγραφής : 10/04/2015

Κοψιμο στις ψηλες στροφες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοψιμο στις ψηλες στροφες   Κοψιμο στις ψηλες στροφες EmptyΔευ 08 Φεβ 2016, 23:31

Φοβαμαι και για μπεκ.δεν ξερω τι γινεται εκει μιας και δεν εχω κανει κανα μεγαλο σερβις.μονο ψιλοπραγματα.μπορει να ταν παρατημενη η μηχανη καιρο και να χουνε πιασει καμια μουργα.και τωρα με το commander να μην εχει να δωσει καυσιμο.λεω εγω τωρα ετσι οπως το νιωθω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

Κοψιμο στις ψηλες στροφες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοψιμο στις ψηλες στροφες   Κοψιμο στις ψηλες στροφες EmptyΤρι 09 Φεβ 2016, 01:17

Εμένα μου το έκανε στο σημείο που έχει την περισσότερη ροπή 12000 και συνεπώς ζητάει το περισσότερο καύσιμο. Λογικά ζοριζότανε η τρόμπα και δε μπορούσε να στείλει τόσο "πολύ". Άμα έχεις πρόχειρη δοκίμασε μια άλλη τρόμπα και θα φανεί αμέσως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis-P-
Jr.gixxer
Giannis-P-


Άντρας Τόπος : Πειραιας
Αριθμός μηνυμάτων : 42
Hμερομηνία εγγραφής : 10/04/2015

Κοψιμο στις ψηλες στροφες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοψιμο στις ψηλες στροφες   Κοψιμο στις ψηλες στροφες EmptyΤρι 09 Φεβ 2016, 17:18

Το προβλημα λυθηκε.το δημιουργουσε το shifter.αυτο εχει μια εφαρμογη στο κινητο και το ρυθμιζεις απο κει.ειχε μια επιλογη για noise filter το οποιο ηταν ανενεργο.το ενεργοποιησα και ολα καλα.το βρηκα στο site της healtech.το ειχε στα συνηθισμενα προβληματα.ευχαριστω πολυ φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

Κοψιμο στις ψηλες στροφες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κοψιμο στις ψηλες στροφες   Κοψιμο στις ψηλες στροφες EmptyΤετ 10 Φεβ 2016, 00:05

Ωραίος!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κοψιμο στις ψηλες στροφες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Στιγμιαίο κόψιμο γκαζιού
» Κόψιμο/μπέρδεμα/σβήσιμο
» Διατηρηση του Τσοκ στις 1900 στροφες κι αφου φτασει στους 80 βαθμους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com