Greek GSX-R forum
Μπουφάν DAINESE & RICHA Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Μπουφάν DAINESE & RICHA Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Μπουφάν DAINESE & RICHA Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
JIMK7
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
nasos-v
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
T.R.E
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
k8 600 kk
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
kostaskr6
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
κολτρέϊν
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
Leroy
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
ripper
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_l10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_c10Μπουφάν DAINESE & RICHA Poll_r10 

 

 Μπουφάν DAINESE & RICHA

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
day600
Normal gixxer
Normal gixxer
day600


Άντρας Τόπος : Κορυδαλλός....απ'εξω!
Αριθμός μηνυμάτων : 63
Αγωνιζόμενος : ....εναντιον του Χαρου!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/03/2009

Μπουφάν DAINESE & RICHA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μπουφάν DAINESE & RICHA   Μπουφάν DAINESE & RICHA EmptyΣαβ 13 Φεβ 2016, 09:33

2 δερμάτινα Dainese HAKU SAN, ένα full black και ένα black-red No 50 και ένα RICHA Textile No Medium σε μαύρο χρώμα. Όλα υπεράριστα!

Δείτε φωτό στο car.gr:

http://www.car.gr/parts/view/7619274/

http://www.car.gr/parts/view/7619287/

http://www.car.gr/parts/view/7619300/



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

Μπουφάν DAINESE & RICHA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπουφάν DAINESE & RICHA   Μπουφάν DAINESE & RICHA EmptyΣαβ 13 Φεβ 2016, 17:59

Πες μου ρε φίλε, τι σωματοτυπο έχεις, υψος- κιλά, να δω αν ταιριάζουν σε ένα φιλαράκι μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
day600
Normal gixxer
Normal gixxer
day600


Άντρας Τόπος : Κορυδαλλός....απ'εξω!
Αριθμός μηνυμάτων : 63
Αγωνιζόμενος : ....εναντιον του Χαρου!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 28/03/2009

Μπουφάν DAINESE & RICHA Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπουφάν DAINESE & RICHA   Μπουφάν DAINESE & RICHA EmptyΣαβ 13 Φεβ 2016, 18:26

louk6 έγραψε:
Πες μου ρε φίλε, τι σωματοτυπο έχεις, υψος- κιλά, να δω αν ταιριάζουν σε ένα φιλαράκι μου.

Είμαι στο 1,80 ύψος. Αυτά μου έκαναν τέλεια οταν ήμουν στα 75 και κάτι κιλά. Τώρα εχω περάσει τα 85 και δεν μου κλείνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μπουφάν DAINESE & RICHA
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» μπουφαν δερματινο Dainese
» ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ DAINESE (No 44)
» τι γνωμη σας για μια ολοσωμη φορμα richa

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΞΕΣΟΥΑΡ - AFTERMARKET :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΑΝΑΒΑΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com