Greek GSX-R forum
βαση για σταμπιλιζατερ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
βαση για σταμπιλιζατερ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
βαση για σταμπιλιζατερ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
JIMK7
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
nasos-v
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
T.R.E
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
k8 600 kk
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
kostaskr6
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
κολτρέϊν
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
Leroy
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
ripper
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
βαση για σταμπιλιζατερ Poll_l10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_c10βαση για σταμπιλιζατερ Poll_r10 

 

 βαση για σταμπιλιζατερ

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HUMANGOUS
Normal gixxer
Normal gixxer
HUMANGOUS


Άντρας Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

βαση για σταμπιλιζατερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: βαση για σταμπιλιζατερ   βαση για σταμπιλιζατερ EmptyΔευ 22 Φεβ 2016, 03:50

ψαχνω για ανταπτορα της matris για το μηχανακι μου χωρις το σταμπιλιζατερ. σκετη βαση.. απλα επειδη βγαινουν δυο ειδη βασεων, μια για τη τιμονοπλακα, και μια που μπαινει κατω απο το τιμονι αναμεσα στα μπροστινα καλαμια, μπροστα απο το ψυγειο, εγω ψαχνω τη δευτερη.

http://www.carpimoto.com/en-GR/Suspensions-Wheels/Steering-Dampers/30005_SD-S115K-Matris-Steering-Damper-SD-K-Kit.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

βαση για σταμπιλιζατερ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: βαση για σταμπιλιζατερ   βαση για σταμπιλιζατερ EmptyΤρι 23 Φεβ 2016, 11:36

το βαζω στην ζητηση

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
βαση για σταμπιλιζατερ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σταμπιλιζατερ FG
» σταμπιλιζατερ
» σταμπιλιζατερ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com