Greek GSX-R forum
αναζητειται stabilizater μαμα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
αναζητειται stabilizater μαμα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
αναζητειται stabilizater μαμα Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
JIMK7
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
nasos-v
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
T.R.E
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
k8 600 kk
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
kostaskr6
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
κολτρέϊν
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
Leroy
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
ripper
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
αναζητειται stabilizater μαμα Poll_l10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_c10αναζητειται stabilizater μαμα Poll_r10 

 

 αναζητειται stabilizater μαμα

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HUMANGOUS
Normal gixxer
Normal gixxer
HUMANGOUS


Άντρας Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

αναζητειται stabilizater μαμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αναζητειται stabilizater μαμα   αναζητειται stabilizater μαμα EmptyΔευ 29 Φεβ 2016, 15:28

παιδια θελω αν καποιος εχει stabilizater μαμα απο gsxr1000 η 750. ψαχνω οτι πιο καινουργιο, μεχρι τα μοντελα που φοραγανε σταμπι χωρις αισθητηρα. ειχα , αυτο αλλα εχθες επεσα στον αι γιαννη ροσο, και θελω αλλο, ιδιο η παρομοιο. δεν θυμαμαι αυτο απο τι gsxr ηταν, νομιζω 750

αναζητειται stabilizater μαμα 2rz5jlc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

αναζητειται stabilizater μαμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται stabilizater μαμα   αναζητειται stabilizater μαμα EmptyΔευ 29 Φεβ 2016, 15:42

Έχω εγώ από στοκ gsxr 1000 k8 με αλλαγμενα λάδια είναι πιο σκληρό, καλύτερο δλδ κ με ελαχιστα χιλιόμετρα από όταν τα άλλαξα. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν το έχω μαζί μου αλλά αν το θέλεις σίγουρα όλο κ κάποιον θα αγγαρεψω να μου το βρει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pipisk4
Normal gixxer
Normal gixxer
pipisk4


Άντρας Όνομα: : spuros
Τόπος : oropos
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Hμερομηνία εγγραφής : 16/02/2012

αναζητειται stabilizater μαμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται stabilizater μαμα   αναζητειται stabilizater μαμα EmptyΔευ 29 Φεβ 2016, 16:08

Εχω και εγω αλλα χωρίς αισθητήρα άμα δεν βρεις άκρη πες μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HUMANGOUS
Normal gixxer
Normal gixxer
HUMANGOUS


Άντρας Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

αναζητειται stabilizater μαμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται stabilizater μαμα   αναζητειται stabilizater μαμα EmptyΤρι 01 Μαρ 2016, 15:40

Βρε χωρις αισθητηρα θελω και εγω, απλα δεν ξερω, αυτο απο τι φωτο, τι μοντελου ειναι. Gsxr750? Ξερω οτι απο k7 1000 και μετα ειναι τα πιο πολλα ηλεκτρονικα. Εγω θελω ενα σκετο, απλα, νομιζω το συγκεκριμενο που ειχα ηταν επισκευασιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

αναζητειται stabilizater μαμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται stabilizater μαμα   αναζητειται stabilizater μαμα EmptyΤρι 01 Μαρ 2016, 16:12

εαν θελεις να σε βοηθησω μεχρι να βρεις να σου δανεισω το δικο μου
εσυ επαθες τπτ και το μηχανακι ?

πως διαολο απο την τουμπα το χαλασες αυτο ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HUMANGOUS
Normal gixxer
Normal gixxer
HUMANGOUS


Άντρας Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 171
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΝ ΣΤΙΒΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 01/06/2009

αναζητειται stabilizater μαμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται stabilizater μαμα   αναζητειται stabilizater μαμα EmptyΤετ 02 Μαρ 2016, 01:45

Εγω με πανταρισμενο γονατο, και φυτιλιασμενο, μπουφαν, γαντια. Μηχανη μπροστινο μερος και λιγο στο πλαι, επεσε σε χαντακι και πηγε σε μια πετρα και μου σπασε μπροστινο φτερο και αναμεσα στις μπουκαλες, ευτυχως την εφαγε το σταμπι και γλυτωσε το ψυγειο. Και εχω και στραβο τιμονι, και βαθουλωμα τεποζιτου.. και του χρονου...α και διαλυθηκε το kill switch.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

αναζητειται stabilizater μαμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αναζητειται stabilizater μαμα   αναζητειται stabilizater μαμα EmptyΤετ 02 Μαρ 2016, 10:17

παλι καλα που την γλυτωσες μονο με το γονατο ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αναζητειται stabilizater μαμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» stabilizater k6
» Κάνει το stabilizater του Κ1 600...
» ενδειξη sd σε μαμισiο stabilizater

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΖΗΤΗΣΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com