Greek GSX-R forum
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
JIMK7
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
nasos-v
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
T.R.E
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
k8 600 kk
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
kostaskr6
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
Leroy
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
ripper
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_l10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_c10ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Poll_r10 

 

 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)

Πήγαινε κάτω 
+21
[alex]
amstaff
FLASKAS
Vortex
kentaurosk8
topetwrx
giannis_suzuki
aris sr20ve
diam
Koyfo
boutser
bonepeeler
gsxr power k8
kontos 750
zed660
christos_drifter
GIXXERAKIAS
Zuki
thomak9
Miou
terrorzone
25 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 10 Ιαν 2017, 10:18

zed660 έγραψε:
Btw Μιου, πήρα dainese gator μετέχειρο, παντελόνι και μπουφάν + προστασία πλάτης και σπέρνει.  thanks  Μιλάμε ότι τα φοράω και ζεσταίνομαι. Ακολουθεί χειμερινό γάντι και παπουτσάκι.
Sorry για το spam! spam1 lol!


πριν κατι μερες που εκανα βολτα με το μηχανακι και το γκατορ ουτε την επενδυση δεν ειχα βαλει φαντασου ...
εσενα εχει την προστασια για τον σβερκο ή αυτη μπροστα για το στηθος ?

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 EmptyΤρι 10 Ιαν 2017, 22:52

Αν εννοείς κόκαλα, νομίζω ότι δεν έχει σε κάποιο από αυτα τα σημεία. Έχει στους ώμους, αγκώνες, πήχεις και πλάτη. Θα το δεις και από κοντά κάποια στιγμή. Εσένα έχει κόκαλα στον σβέρκο ή ύφασμα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 EmptyΤετ 11 Ιαν 2017, 10:14

το παλιο μοντελο που εχω εγω εχει ειδικες υποδοχες για να βαλεις "κοκκαλο" στον σβερκο
στο επομενο μοντελο δεν ξερω το γιατι αλλα την καταργησαν και εβαλαν μια αλλη υποδοχη μπροστα στο στηθος για να βαζεις εκει προστατευτικο θωρακα
επισης αλλαξαν λιγο και τις τσεπες .

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 12 Ιαν 2017, 02:06

Παίζει να έχω το πιο καινούριο από το δικό σου τότε.
Προς το παρόν, ακόμα δεν το πήρα, το έπλυνα και τώρα το έχω μέσα στις λάσπες από το βουνό. tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 EmptyΠεμ 12 Ιαν 2017, 12:37

πηγες βουνο ε?πιος επισκευζει κουντουρες.μου το φερε η μσανα μου στο δωματιο σημερα καια το ειδα εξωνυχηστικα.εχει ένα σκισιμο στο αριστερο αγκωνα.τριχες.σα ακούμπησες σε κανενα ντεξιον κσι σκιστηκε πολύ λαιτ.μωρη δαινεσε 175 και τιποτα.ή μηπως εσκασα σε τιποτα γκαζον?το κρανος λεμε δεν εχει γρατζουνια πανω.περιεργα πραγματα παντως!!!!!!!!!!!!!χεχεχε.
καμια και σημερα μαγκες....αυριο νοσοκομειο.μακαρι να με σηκοσουν.32 μερες σημερα ανασκελα.το αιρκοντίσιον εχει 576 τρυπουλες.οι κουβερτα 212 γαζια.η μπαταρια στο ταμπλετε κραταει 4 ωρες 34 λεπτα και 32 δευτερολεπτσ.χεχεχεχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 13 Ιαν 2017, 03:21

Καλά terror μη φανταστείς ότι πήγα και στον Όλυμπο...εκεί είπαμε θα πάμε παρέα. Μέχρι τον Υμηττό πήγα, με το xt και έναν φίλο με gs800.
Και τώρα σιγά σιγά μαζευόμαστε γιατί όπως λέει και ο Τάκαρος:
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 2aacb4o xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Antonios_gsxr
Full gixxer
Full gixxer
Antonios_gsxr


Όνομα: : Αντώνιος
Τόπος : Λάρισα
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 896
Hμερομηνία εγγραφής : 08/01/2012

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)   ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο) - Σελίδα 5 EmptyΠαρ 16 Απρ 2021, 19:36

Για να μην ανοίγω νέο θέμα και επειδή θα έρθω στην Αθήνα για 1-2 μέρες, μπορείτε να μου πείτε πού θα βρω Spidi δερμάτινα μπουφάν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΜΠΟΥΦΑΝ (το πιο φτηνο επωνυμο)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» Δερματινα Μπουφαν
» Μπουφαν με αερόσακο!
» δερματινο μπουφαν

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΕΞΟΠΛΙΣΜOΣ ΑΝΑΒAΤΗ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com