Greek GSX-R forum
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
JIMK7
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
nasos-v
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
T.R.E
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
k8 600 kk
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
kostaskr6
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
Leroy
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
ripper
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_l10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_c10ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Poll_r10 

 

 ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58

Πήγαινε κάτω 
+3
totoulis
Koyfo
terrorzone
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΤετ 29 Μαρ 2017, 00:02

Ρε παιδια δουλεύει ενα φιλαρακι εδω στο περιπτερο και του κανω παρεα.εχουν μαζευτοι οι χαγιαμπουσεοι κτλ.γαμω τη π@ν@γι@ μου ενας φοραει κρανος.ειναι ολοι με σταν σμιθ ,φουτερακι και στηνοντε 4 αδα....
Δε τραβαω βιντεο μη παραξηγηθει κανεις...
Τι να πω ρε γαμωτο μου..
...............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΤετ 29 Μαρ 2017, 03:30

Έλα μωρέ αφού είναι ουγκανοι τι ψάχνεις και εσύ. Όχι τίποτα άλλο αλλά μετά τους κακοφαίνεται όταν ξεπλένει η πυροσβεστική τα μυαλά από τις κωλώνες και τα πεζοδρόμια.
Οκ δεν έχουμε dragstrip όπως έξω, αλλά ας πάνε σαν άνθρωποι με ένα κράνος τουλάχιστον να πατήσουν και να πάνε σπίτι τους. Όχι να τα κάνουν όλα πουτάνα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
totoulis
Adv. gixxer
Adv. gixxer
totoulis


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : πειραιας
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 724
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΤετ 29 Μαρ 2017, 20:14

ακομα στις μερες μας δυστυχως νομιζουν οτι ειναι μαγκια να καβαλας τα 200 αλογα χωρις κρανος......να δειτε ποσοι θα εκραξαν τον τυπο με το κρανος......μετα φταινε οι δρομοι ο φωτισμος και οτι αλλο βρουνε να πουνε μπας και παραμυθιασουν τον εαυτο τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kord.gr
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΠεμ 30 Μαρ 2017, 20:01

Δε ξερω ρε σεις αλλα μετα το αττυχημα την ακουσα πολυ με το θεμα ασφαλεια....

@Φριξο Το να πας εσυ το μεγαλο ταξιδι ΟΚ.Δε σε νοιαζει η ζωουλα σου,τα νιατα σου.....Ειναι αλλοι 30 ανθρωπο απο πισω σου που σε αγαπανε νοιαζοντε για σενα.Αυτοι τι φταινε?

@τοτουλις κατα τις 12.15 που εκανε ταμειο το φιλαρακι και φυγαμε, ηταν μια παρεα πιτσιρικαδες ομως 20 με 23 και τους δουλευα.
Μαγκες λεω καντετην, γιατι εχουν βγει κατι καινουργιοι μπατσοι που γραφουν οσους φορανε κρανος....
Με κοιταζανε σαν εξωγηινο....χεχεχεχε

Ευτυχως δεν ειδα κανενα απο εδω.
Παντως παιδια προκοπη δε βλεπω.Μονο θα σωθει η κατσταση καπως ετσι...
-Φιλε δε φορας κρανος.Κατασχεση 3 μηνες το μηχανακι.
Και μην ακουσω τη πιπιλα
-τι σε νοιαζει εσενα?
Με νοιαζει φιλε γιατι οταν μηνεις 4πληγικος, το δημοσιο νοσοκομειο εμεις το πληρονουμε!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
zed660
Hero gixxer
Hero gixxer



Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
Τόπος : εδώ
Ηλικία : 31
Αριθμός μηνυμάτων : 1497
Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΠεμ 30 Μαρ 2017, 20:08

terrorzone έγραψε:

@Φριξο Το να πας εσυ το μεγαλο ταξιδι ΟΚ.Δε σε νοιαζει η ζωουλα σου,τα νιατα σου.....Ειναι αλλοι 30 ανθρωπο απο πισω σου που σε αγαπανε νοιαζοντε για σενα.Αυτοι τι φταινε?

@τοτουλις κατα τις 12.15 που εκανε ταμειο το φιλαρακι και φυγαμε, ηταν μια παρεα πιτσιρικαδες ομως 20 με 23 και τους δουλευα.
Μαγκες λεω καντετην, γιατι εχουν βγει κατι καινουργιοι μπατσοι που γραφουν οσους φορανε κρανος....
Με κοιταζανε σαν εξωγηινο....χεχεχεχε

.Μονο θα σωθει η κατσταση καπως ετσι...
-Φιλε δε φορας κρανος.Κατασχεση 3 μηνες το μηχανακι.
Και μην ακουσω τη πιπιλα
-τι σε νοιαζει εσενα?
Με νοιαζει φιλε γιατι οταν μηνεις 4πληγικος, το δημοσιο νοσοκομειο εμεις το πληρονουμε!!!!!!

+φωνώ αλλά δεν στο λέω, είμαστε τσακωμένοι εμείς σε άλλο thread. :P

Πες τα ρε τερορ, το κέρατό μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΠεμ 30 Μαρ 2017, 20:25

Οι δρόμοι δεν είναι για μαλακίες. Τώρα γιατί τις κάνουμε και πως είναι άλλο θέμα. Δεν είναι σωστό το ξέρω. Προφανώς.
Τώρα τα 30 άτομα που θα πάνε εκεί για να δούνε κόντρες ξέρουν πολύ καλά τι παίζει και πάνε. Εγώ θεωρώ ότι αναλαμβάνεις την ευθύνη όταν πας σε τέτοια κοντροστεκια, άμα σου έρθει κανείς πάνω σου, φταίει πρώτα αυτός και μετά εσύ.

Τώρα το άλλο με τα νοσοκομεία που πληρώνουμε, το ίδιο ισχύει και για ποδηλάτες που βγαίνουν κηφισίας, το ίδιο για ορειβάτες, κυνηγούς, rafting, downhill από κατσάβραχα ξέρω γω ότι μαλακία extreme σου έρθει στο μυαλό. Απλώς με τη μηχανή είναι πιο εύκολο να σακατευτεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΚυρ 02 Απρ 2017, 21:25

terrorzone έγραψε:
Ρε παιδια δουλεύει ενα φιλαρακι εδω στο περιπτερο και του κανω παρεα.εχουν μαζευτοι οι χαγιαμπουσεοι κτλ.γαμω τη π@ν@γι@ μου ενας φοραει κρανος.ειναι ολοι με σταν σμιθ ,φουτερακι και στηνοντε 4 αδα....
Δε τραβαω βιντεο μη παραξηγηθει κανεις...
Τι να πω ρε γαμωτο μου..
...............

Σε ποιο περίπτερο στο 1ο ή στο 2ο; Very Happy

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krosfala
Adv. gixxer
Adv. gixxer
krosfala


Άντρας Όνομα: : ΠΕΤΡΟΣ
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 700
Αγωνιζόμενος : Ναι...με τη σκια μου
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2012

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΔευ 03 Απρ 2017, 01:24

τερο σε παω πολυ και μαζι σου ειμαι,μονο στο οικονομικο
θα διαφωνησω.Δε στεκει,αλλιως να δινουμε κλησεις κ στους παχυσαρκους,καπνιστες κοκ
οπως λεει κι koyfo.Αλλα στεναχωρο πολυ το θεαμα,εγω τρελαινομαι
οταν βλεπω κ δικαβαλα με τη γυναικα ακρανοβιτς η ακομη χειροτερα
με παιδακια.Εκει θελω να κραξω αλλα θα παρεξηγηθει ο αλλος στανταρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vortex
Hero gixxer
Hero gixxer
Vortex


Άντρας Όνομα: : Σπύρος
Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 1826
Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΔευ 03 Απρ 2017, 18:19

krosfala έγραψε:
τερο σε παω πολυ και μαζι σου ειμαι,μονο στο οικονομικο
θα διαφωνησω.Δε στεκει,αλλιως να δινουμε κλησεις κ στους παχυσαρκους,καπνιστες κοκ

οπως λεει κι koyfo.Αλλα στεναχωρο πολυ το θεαμα,εγω τρελαινομαι
οταν βλεπω κ δικαβαλα με τη γυναικα ακρανοβιτς η ακομη χειροτερα
με παιδακια.Εκει θελω να κραξω αλλα θα παρεξηγηθει ο αλλος στανταρ

Mε προλαβες.

Αυτο ακριβως ηθελα να γραψω και εγω.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58   ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58 EmptyΤετ 05 Απρ 2017, 12:27



Σε ποιο περίπτερο στο 1ο ή στο 2ο; Very Happy [/quote]

Στο πρωτο αλλα ευτυχως τον κανανε ροτεσιον εσωτερικο μενιδι γιατι ειχε παραγινει το κακο με τα κιντερ μπουενο...

Καλα τα λετε ,αλλα με το φαι και το τσιγαρο δε ψοφας σε ενα δευτερολεπτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
 
ΣΧΙΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΩΡΑ 23:58
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com