Greek GSX-R forum
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
JIMK7
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
nasos-v
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
T.R.E
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
k8 600 kk
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
kostaskr6
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
κολτρέϊν
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
Leroy
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
ripper
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_l10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_c10Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Poll_r10 

 

 Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimitristhebiker
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Hμερομηνία εγγραφής : 30/10/2016

Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7   Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 EmptyΤετ 05 Απρ 2017, 04:16

Παιδια καλησπερα.Χθες ειχα μια απροσμενη βλαβη στο μηχανακι.Ξεβιδωθηκε η κορνα που ηταν στο κατω μερος του μουτρου και επειδη το μηχανακι ειναι χαμηλωμενο βρηκε αντισταση και μου τρυπησε το ψυγειο νερου.Τωρα θα πρεπει να κοιταξω για μεταχειρισμενο γνησιο,αλλα ειμαι λιγο ψειρας και μαλακας και δε νομιζω να βρω κατι στην κατασταση που θελω.Απο ενα προχειρο ψαξιμο που εκανα βρηκα καποια καινουργια στα 220 ευρω αλλα ειναι ιμιτασιον απο οτι καταλαβα.Εχει δοκιμασει κανεις κατι τετοιο?Θα ρωτησω και για την τιμη καινουργιου γνησιου αλλα φανταζομαι οτι θα ειναι πανακριβο.Οποιος μπορει να βοηθησει ας μου πει μια γνωμη γιατι εγινε βλαβη που δεν περιμενα απο το πουθενα,και θα αναγκαστω να κυκλοφορω με παπακι innova.Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terrorzone
Full gixxer
Full gixxer
terrorzone


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 826
Hμερομηνία εγγραφής : 08/10/2014

Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7   Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 EmptyΤετ 05 Απρ 2017, 12:15

Ρε συ πανε στο τσαμακο στη ιερα οδο μετα τη σπ.πατση στο δεξι σου χέρι.εχει κολλησει κανενα 3εκατομυρια ψυγεια.δε νομιζω να χεις θεμα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hydraulic-hellas.gr
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7   Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7 EmptyΤετ 05 Απρ 2017, 15:24

με 10 € το είχα φτιάξει σε μηχανουργείο όταν μου είχε τρυπήσει από πέτρα (μετά έβαλα σίτα) . 3 (iirc) χρόνια τώρα,κανένα θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bλαβη σε ψυγειο νερου Hayabusa K7
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ηλεκτρικη αντλια νερου.
» Διαρροη ψυγειου νερου
»  Ψυγείο από Κ6 σε Κ8

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com