Greek GSX-R forum
Αναζητωντας Test drive  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Αναζητωντας Test drive  Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Αναζητωντας Test drive  Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
JIMK7
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
nasos-v
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
T.R.E
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
k8 600 kk
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
kostaskr6
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
κολτρέϊν
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
Leroy
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
ripper
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Αναζητωντας Test drive  Poll_l10Αναζητωντας Test drive  Poll_c10Αναζητωντας Test drive  Poll_r10 

 

 Αναζητωντας Test drive

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ruud8
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 8
Hμερομηνία εγγραφής : 10/04/2017

Αναζητωντας Test drive  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αναζητωντας Test drive    Αναζητωντας Test drive  EmptyΔευ 10 Απρ 2017, 13:00

Καλημέρα παιδιά...είμαι κάτοχος R1 06 εδώ και 2 χρόνια. είμαι πολύ ευχαριστημένος,παρ όλα αυτά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω ένα gsxr έχοντας ακούσει τόσα πολλά. δυστυχώς η παρέα μου δεν ασχολείται με μηχανές (δυστηχισμενοι) και εκτός από R1,το μόνο που έχω καβαλησει είναι ένα 996 s.ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν ξέρετε κάποια αντιπροσωπία που να μπορώ να πάω για ενα Test drive ή οτιδήποτε τέτοιο. ευχαριστώ πολύ και πάντα όρθιοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αναζητωντας Test drive
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  Συνελήφθη ο ληστής των test drive
» Drive Mode Selector
» This is how we drive one whele till the day we die !

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com