Greek GSX-R forum
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
JIMK7
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
nasos-v
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
T.R.E
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
k8 600 kk
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
kostaskr6
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
κολτρέϊν
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
Leroy
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
ripper
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_l10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_c10Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Poll_r10 

 

 Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AlexBl94
Jr.gixxer
AlexBl94


Άντρας Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 19/06/2017

Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα!   Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! EmptyΣαβ 22 Ιουλ 2017, 05:37

Το τελικο κλαπηκε σημερα το βραδυ, μια ωρα που την ειχα αφησει εξω. Προφανως το ειχαν σταμπαρει αφου την αφησα μονο μια ωρα απο τα ματια μου. Οποιοςδηποτε βρει , δει το οτιδηποτε παρακαλω ας επικοινωνησει μαζι μου στο fb Alexandria Ballas. Το τελικο ειναι καρμπον μακρυ με αυτοκολλητο λιγο φθαρμενο στο γραμμα Α της akrapovic. Απο GSXR 1000 k6..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα!   Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! EmptyΣαβ 22 Ιουλ 2017, 10:35

εχε το νου σου στο καρ μηπως μπει για πουλημα

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexBl94
Jr.gixxer
AlexBl94


Άντρας Τόπος : Πατρα
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 18
Hμερομηνία εγγραφής : 19/06/2017

Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα!   Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα! EmptyΠαρ 04 Αυγ 2017, 21:03

Σε ευχαριστω πολυ. Εχει γινει καταγγελια στη αστυνομια και μου ειπε οτι οποιος τη δει να παρει το 100 και θα παω και εγω μαζι για εξακριβωση... Τωρα εχουν περασει καμποσες μερες... Δυστυχως τπτ... Παντως αν σας πλασαρει κανεις επικοινωνηστε μαζι μου. Θα σας στειλω φωτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κλαπηκε τελικο Akrapovic στη Πατρα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  Κλοπή Akrapovic Evo Πατρα
» ΚΛΑΠΗΚΕ GSXR 1000 K8 ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΙΟΥΛΙΟΥ
» Πατρα-γαλαξιδι 31/07

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΓΕΛΙΕΣ :: ΚΛΟΠΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com