Greek GSX-R forum
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_l10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_c10Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη

Πήγαινε κάτω 
+4
theatiss
pipisk4
Miou
babis k8
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη   Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Απρ 2018, 01:28

Koyfo έγραψε:
Είναι 16-42 190/55 με τελική 303-305 στο gps. Όπως πολύ σωστά είπες, είναι γενικώς είναι λάθος το γρανάζωμα, μετά αλλάζουν πολλά άμα κοντύνει και άλλο. Και όλα αυτά που είπες με τις στροφές που γίνονται οι αλλαγές κλπ. Το μηχανάκι δουλεύει δρόμο κυρίως οπότε δεν είμαι να κάνω συνέχεια αλλαγές για 2-3 φορές που έχω πάει μέγαρα.
Άμα δεις στην ευθεία φορτώνω 3η 13.000 227 (στο περίπου) με 210-215 στο gps. Εσύ δηλαδή με τη 5η σχεδόν φορτωμένη ποσά έβγαζες;
Θέμα με τη σούζα δεν έχω, 1.89 95kg είμαι Laughing Laughing , τουλάχιστον με το παρών γρανάζωμα.
Επίσης δεν το πλαγιάζω αρκετά, οπότε το έχω πιο όρθιο και προσπαθώ να μαζέψω τα χαμένα με παραπάνω γκάζι στην έξοδο, και τσουπ τα high χαχαχαχ
Ευχαριστώ για τα πολύτιμα tips, τα περισσότερα τα έχω κάνει όπως rcs 19x20x18, δαγκάνες R6, σωληνάκια υψηλής παντού κλπ.
Μόνο οι αναρτήσεις μένουν αλλά που χρήμα Shocked



Δεν ξερω τι χλμ επιανα στην ευθεια...

Κ ετσι να μεινεις κοιτα να φορτωνεις την καθε ταχυτητα στον κοφτη Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη   Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 01 Απρ 2018, 12:12

Ναι έχεις δίκιο, για να ξεφύγω από την απότομη ροπή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gixxerm@n
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Gixxerm@n


Άντρας Όνομα: : Γιώργος
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 582
Hμερομηνία εγγραφής : 29/03/2009

Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη   Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Απρ 2018, 18:37

Μπάμπη απ'ότι βλέπω στις φωτό,στο Κ8 είχες πολύ κοντό μεταξόνιο. Μόνο για Μέγαρα το είχες έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
babis k8
Hero gixxer
Hero gixxer
babis k8


Άντρας Όνομα: : Μπαμπης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1328
Αγωνιζόμενος : Ναι...
Hμερομηνία εγγραφής : 06/04/2010

Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη   Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 07 Απρ 2018, 13:46

Gixxerm@n έγραψε:
Μπάμπη απ'ότι βλέπω στις φωτό,στο Κ8 είχες πολύ κοντό μεταξόνιο. Μόνο για Μέγαρα το είχες έτσι?


Λάθος ήταν το μεταξόνιο...αναγκαστηκά το είχα έτσι.

Όταν έστησα το μηχανάκι για τον πρώτο αγώνα,το τελειπωσα κυριολεκτικά στο παρά 1.

Είχα γρανάζωμα ότι να ναι κ όταν μετά από 2-3 αγώνες ψάχτηκα το δούλεψα 15-43 κ 15-45 όμως η αλυσίδα εόχε κοπεί λάθος οπότε δεν έφτανε για να πάει πιο πίσω ο τροχός.

Γενικά όταν ξεκινάς ένα κοντό γρανάζωμα σου δίνει εμπιστοσύνη κ όσο μαζεύεις φόρα πρέπει να μακραίνεις πάλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Track day Μεγαρα 18 Μαρτη απο τον Χαλαρη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» track day 24/09 στα Μεγαρα απο τον Χαλαρη
» TRACK DAY ολοημερο στα Mεγαρα, Σαββατο 15/10 απο Χαλαρη !
» track day 20,21-3-2010 μεγαρα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com