Greek GSX-R forum
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
JIMK7
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
nasos-v
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
T.R.E
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
k8 600 kk
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
kostaskr6
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
κολτρέϊν
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
Leroy
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
ripper
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_l10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_c10F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Poll_r10 

 

 F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης.

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MikeGsxr
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2020

F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης.   F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. EmptyΠεμ 28 Απρ 2022, 14:31

Καλησπέρα παιδιά, έχω ένα gsxr 1000 k7 είχα εξατμιση απο link pipe με τελικό και αποφάσισα να αλλάξω σε ολόσωμη με τελικό 60mm akrapovic. Εν ολίγοις άλλαξα την εξάτμιση κ μετά από την πρώτη βόλτα που έκανα την έσβησα κ την επόμενη μέρα την άναψα κ είχα το alarm FI. Το μόνο που έκανα έβγαλα τον λ και τον ξαναεβαλα στο ψυγειο απλά το έλυσα για να βαλω τους λαιμούς δεν πείραξα κάποιον σενσορα. Υπόψη έχω πρόγραμμα στο μηχανάκι, το θέμα είναι ότι είμαι από μικρο νησί κ όπως καταλαβαίνετε δεν είναι το πιο εύκολο να πάω σε μηχανικό εύκολα. Έχετε κάποια ιδέα τι μπορεί να είναι? Ευχαριστώ παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koyfo
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Koyfo


Άντρας Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 619
Hμερομηνία εγγραφής : 12/07/2010

F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης.   F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. EmptyΠαρ 29 Απρ 2022, 10:33

Δοκίμασε να συνδέσεις ένα καλώδιο όπως εδώ στη φωτο για να γυρίσεις το διακόπτη για να δεις τι κωδικό σου δείχνει

https://prnt.sc/cJH8B2LeVwY8

F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Dealer-switch1-jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakou636
Normal gixxer
Normal gixxer
lakou636


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2009

F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης.   F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. EmptyΠαρ 29 Απρ 2022, 20:20

Μηοως δεν κουμπωσε καλα κ ξεκουμπωσε ο αισθητηρας λ μετα την βολτα;
Κανε το γεφυρωμα που σου λεω ο φιλος απο πναω να δουμε κωδικο βλαβης…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MikeGsxr
Jr.gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2020

F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης.   F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης. EmptyΠαρ 29 Απρ 2022, 21:18

Παιδιά χωρίς να κάνω τίποτα έσβησε το έχω πάει 3 βόλτες από τότε κ δεν μου έχει ξανά ανάψει. Με την πρώτη ευκαιρία θα πάρω το καράβι να το πάω να το ξαναρυθμισω. Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Είδε κ αυτό με το γεφυρωμα σε άλλο τοπικ να ΣτΕ καλά παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
F1 μετά από αλλαγή εξάτμισης.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σβησιματα κινητηρα μετα απο αλλαγη εξατμισης.
» αλλαγη εξατμισης σε κ9 1000
» Αλλαγή η όχι κράνους μετά από πτώση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ-ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com