Greek GSX-R forum
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_l10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_c10τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )

Πήγαινε κάτω 
+22
gsxrthiva
TheoDo R
Darksoul
pelopidas
spastos
valerougas
timakos
stavrosrodo
tati
lakisman46
kentaurosk8
kostaskr6
Leroy
x4m3n0s
1ndianos
kahi
teo46
ΣΚΟΡΠΙΟΣ
panosk8
valentinosgsxr
JIMK7
nasos-v
26 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 02 Δεκ 2009, 13:21

nasos-v έγραψε:
παιδια ολοκληρωθηκε...........

https://gixxer.forumgreek.com/forum-f24/topic-t1203-30.htm#14004
δες τε την τελευταια καταχωριση...


για αλλη μια φορα δημητρη respekt respekt respekt respekt respekt για την πορεια σου!!!!



Ευχαριστω Νασο beer beer beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kahi
Adv. gixxer
Adv. gixxer
kahi


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Περιστερι - Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 463
Αγωνιζόμενος : Μεγαλος για τετοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 21/11/2009

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 02 Δεκ 2009, 13:30

mprabo ρε μαγκες γουσταρω με 1000 respekt respekt respekt
περιμενω και δεν ξερω εαν θα δω εναν Ελληνα στα motogp εστω και με αυτες τις αθλιες συνθηκες. eeee eeee eeee good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1ndianos
Adv. gixxer
Adv. gixxer
1ndianos


Όνομα: : παναγιωτης
Τόπος : αθηνα...
Αριθμός μηνυμάτων : 603
Αγωνιζόμενος : dragster
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 02 Δεκ 2009, 21:34

μπραβο δημητρη για την πολυ καλη πορεια σου!!!
θυμαμαι οταν ειχα ερθει για πρωτη φορα να τρεξω στα dragster που ολοι περιμεναν την (κοντρα) μας!!!
μου ειχαν πει πολλοι οτι υπαρχει ενας κρητικος πολυ καλος.μπραβο!!!!
βεβαια εγω ετρεχα χρονια στα dragster,και το R1 ηταν πολυ καλα στημενο.....
απο τοτε δεν σε ξανα ειδα και δεν τα ειπαμε ποτε απο κοντα...τελος παντον οταν ξαναρθω να ερθεις να με βρεις. karo

υ.γ.για τους εκκεντροφορους ακομα περιμενω την προσφορα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 03 Δεκ 2009, 00:07

1ndianos έγραψε:
μπραβο δημητρη για την πολυ καλη πορεια σου!!!
θυμαμαι οταν ειχα ερθει για πρωτη φορα να τρεξω στα dragster που ολοι περιμεναν την (κοντρα) μας!!!
μου ειχαν πει πολλοι οτι υπαρχει ενας κρητικος πολυ καλος.μπραβο!!!!
βεβαια εγω ετρεχα χρονια στα dragster,και το R1 ηταν πολυ καλα στημενο.....
απο τοτε δεν σε ξανα ειδα και δεν τα ειπαμε ποτε απο κοντα...τελος παντον οταν ξαναρθω να ερθεις να με βρεις. karo

υ.γ.για τους εκκεντροφορους ακομα περιμενω την προσφορα.


Ναι σε θυμαμαι αλλα ειχα κανει δηλωση μηνες πριν οτι θα ηταν ο τελευταιος μου αγωνας στα DRAGSTER Rolling Eyes

Να παρει και κανεις αλλος ντοπιος κανενα no1 ssss fafoutis

Το μηχανακι το ειχα τοτε στημενο για την ταχυτητα δεν με ενδιεφεραν πια τα DRAGSTER Very Happy

Αν θυμασαι μετα καπακι ετρεχα και στην ταχυτητα οπως ειναι φυσικο δεν γινεται να το εχεις στησει και για τα δυο πρεπει να διαλεξεις trampala

Ισως του χρονου να μπω σε ενα αγωνα DRAGSTER να δω τι μπορω να καταφερω μετα απο τοσο μεγαλο διαλυμα Rolling Eyes απλα θα κανονισω να μην τρεχω και στα δυο geek

Σ ευχαριστω παντως για τα καλα σου λογια περιμενω νεα απο τους εκκεντροφορους geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
x4m3n0s
Normal gixxer
Normal gixxer
x4m3n0s


Άντρας Όνομα: : Δημητρης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Hμερομηνία εγγραφής : 29/05/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 04 Ιουν 2010, 23:16

Παλικαρια μακαρι να καταφερω να κανω το 1/10 απο εσας.....Οτι και να πω ειναι λιγο.Μπραβο και παλι μπραβο και ειμαι σιγουρος οτι ακομη εχω πολλα να δω απο εσας.Οταν μπηκα στο φορουμ πιστυα πως θα δω ατομα που εχουν κανει τη suzuki τους τροπο ζωης αλλα χαιρομαι που καθε μερα με κανετε με οσα βλεπω να εχω πολλους λογους να ασχοληθω ακομη περισσοτερο με τη 2τροχη κουκλα.Μου δειχνετε πως τελικα ειναι ωραια στον παραδεισο ...της οικογενιας gixxer!!!!Κeep winning παιδες να εχουμε να χειροκροτουμε και εμεις εδω cheers cheers cheers cheers cheers respekt respekt respekt respekt respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 05 Ιουν 2010, 01:10

Οτι και να πω νομιζω θα ειναι λιγο.Τα συγχαρητηρια μου Δημητρη respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 03:59

φίλε Δημήτρη δεν ήξερα την ιστορία σου εγώ δεν θα πω απλά ένα μπράβο θα σου πω απλά ΑΞΙΟΣ kapelo

και θέλω να προσθέσω ότι επιδει έτυχε να σου μιλήσω κιόλας κατάλαβα ότι είσαι κ αξιόλογος άνθρωπος
κ πιστεύω ότι σε αυτό θα συμφωνήσουν κ τα παιδεία του forum που σε ξέρουν καλύτερα mprabo

Αν έρθεις ποτέ Αθήνα θα ήθελα πραγματικά να σε γνωρίσω

ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 09:04

δημητρη διαβαζοντας ολα αυτα , νομιζω ειμαι ετοιμος πλεον να σου δειξω γραμμες στα μεγαρα.....

lol! lol! lol!



beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 09:55

nasos-v έγραψε:
δημητρη διαβαζοντας ολα αυτα , νομιζω ειμαι ετοιμος πλεον να σου δειξω γραμμες στα μεγαρα.....

lol! lol! lol!



beer1

Ωχχχ ωωωχχχχ spao spao πρεπει να αφησω το ποδηλατο και να κανω κρυφες προπονησεις ξανα με το μηχανακι γιατι δεν με βλεπω καλα ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 09:57

kostaskr6 έγραψε:
φίλε Δημήτρη δεν ήξερα την ιστορία σου εγώ δεν θα πω απλά ένα μπράβο θα σου πω απλά ΑΞΙΟΣ kapelo

και θέλω να προσθέσω ότι επιδει έτυχε να σου μιλήσω κιόλας κατάλαβα ότι είσαι κ αξιόλογος άνθρωπος
κ πιστεύω ότι σε αυτό θα συμφωνήσουν κ τα παιδεία του forum που σε ξέρουν καλύτερα mprabo

Αν έρθεις ποτέ Αθήνα θα ήθελα πραγματικά να σε γνωρίσω

ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ

Ευχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια και εννοειτε οταν ερθω απο τα μερη σας θα στειλω μηνυμα να μαζευτουμε παλι καμια 20 ατομα για beer1 beer1 beer1 beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 10:12

JIMK7 έγραψε:
kostaskr6 έγραψε:
φίλε Δημήτρη δεν ήξερα την ιστορία σου εγώ δεν θα πω απλά ένα μπράβο θα σου πω απλά ΑΞΙΟΣ kapelo

και θέλω να προσθέσω ότι επιδει έτυχε να σου μιλήσω κιόλας κατάλαβα ότι είσαι κ αξιόλογος άνθρωπος
κ πιστεύω ότι σε αυτό θα συμφωνήσουν κ τα παιδεία του forum που σε ξέρουν καλύτερα mprabo

Αν έρθεις ποτέ Αθήνα θα ήθελα πραγματικά να σε γνωρίσω

ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ

Ευχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια και εννοειτε οταν ερθω απο τα μερη σας θα στειλω μηνυμα να μαζευτουμε παλι καμια 20 ατομα για beer1 beer1 beer1 beer1

μεσα και εγω για της beer1 beer1 beer1 beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 11:51

Δημήτρη πολλά μπράβο !!!!!
Ένας άνθρωπος που δίνει πρωτιά στα Suzuki !!!! (πλέον σπανίζουν χεχεχεχε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lakisman46
Hero gixxer
Hero gixxer
lakisman46


Άντρας Όνομα: : Λάζαρος
Τόπος : Βόλος
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 1481
Αγωνιζόμενος : Εκτός Πίστας
Hμερομηνία εγγραφής : 14/06/2009

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 12:13

Ενα μεγαλο mprabo και απο μενα και καλη συνεχεια σου ευχομαι! respekt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 13:33

nasos-v έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
kostaskr6 έγραψε:
φίλε Δημήτρη δεν ήξερα την ιστορία σου εγώ δεν θα πω απλά ένα μπράβο θα σου πω απλά ΑΞΙΟΣ kapelo

και θέλω να προσθέσω ότι επιδει έτυχε να σου μιλήσω κιόλας κατάλαβα ότι είσαι κ αξιόλογος άνθρωπος
κ πιστεύω ότι σε αυτό θα συμφωνήσουν κ τα παιδεία του forum που σε ξέρουν καλύτερα mprabo

Αν έρθεις ποτέ Αθήνα θα ήθελα πραγματικά να σε γνωρίσω

ΦΙΛΙΚΑ ΚΩΣΤΑΣ

Ευχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια και εννοειτε οταν ερθω απο τα μερη σας θα στειλω μηνυμα να μαζευτουμε παλι καμια 20 ατομα για beer1 beer1 beer1 beer1

μεσα και εγω για της beer1 beer1 beer1 beer1


αντε να μαζευτουμε παιδεια ελατε ολοι για beer1 beer1 beer1 beer1 η για fish

αντε δημητρη βλεπεις ο κοσμος θελει να μαζευτουμε κ εσυ εισαι η δικαιολογια fafoutis fafoutis fafoutis file

gixxer for ever
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 17:21

Δε το χα δει αυτο το θρεντ, εκατσα και το διαβασα σημερα, πραγματικά μπράβο Δημήτρη για οσα έχεις καταφέρει, γιατί το να ασχολείσαι με τους αγώνες, οσο και να το αγαπάει κάποιος θέλει μεγάλη αφοσίωση και οχι μόνο και εσύ απ' ότι φαίνεται εχεις δείξει και με επιτυχία κιόλας!!

Μπράβο και πάλι και καλή συνέχεια beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 20:30

Ευχαριστω παιδια kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 18 Σεπ 2010, 22:35

tati έγραψε:
Δε το χα δει αυτο το θρεντ, εκατσα και το διαβασα σημερα, πραγματικά μπράβο Δημήτρη για οσα έχεις καταφέρει, γιατί το να ασχολείσαι με τους αγώνες, οσο και να το αγαπάει κάποιος θέλει μεγάλη αφοσίωση και οχι μόνο και εσύ απ' ότι φαίνεται εχεις δείξει και με επιτυχία κιόλας!!

Μπράβο και πάλι και καλή συνέχεια beer1
το μεγαλο κακο ειναι η ελειψη απο σπονσορες.Αυτο πληρωνει ο JIMαρας.Ποσο να αντεξει η τσεπη ενος ιδιοτη?πρεπει να ειναι απογονος του Ωναση για να την βγαλει.
Δυστυχως για ''τιμονια'' σαν τον Δημητρη ισχυει οτι η Ελλαδα τρωει τα παιδια της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
timakos
Normal gixxer
Normal gixxer
timakos


Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΣΚΥΔΡΑ Ν.ΠΕΛΛΗΣ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 82
Hμερομηνία εγγραφής : 12/11/2009

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΔευ 27 Σεπ 2010, 11:38

μπραβο φιλε Δημητρη ωραια η πορεια σου κ η παρουσιαση στον μηχανοκινητο αθλητισμο σου ευχομε τα καλυτερα κ καλη συνεχεια σε οτι κ αν κανεις.................. mprabo souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valerougas
Jr.gixxer



Όνομα: : vasilis valerougas
Τόπος : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 43
Αγωνιζόμενος : ναιιιιιιι
Hμερομηνία εγγραφής : 16/12/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 22:16

Jim ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα ......θελει μεγαλη τρελα για να το κανεις αυτο τοσα χρονια και να το αγαπας παρα πολυ και ποσο ακομα για να κανεις και πρωταθλητισμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spastos
Normal gixxer
Normal gixxer
spastos


Άντρας Όνομα: : Κωστας
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Αγωνιζόμενος : απο πεντε χρονων
Hμερομηνία εγγραφής : 20/09/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 22:49

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΑ................................. mprabo mprabo mprabo mprabo mprabo respekt respekt respekt respekt respekt respekt souza souza souza souza souza souza souza souza souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pelopidas
Jr.gixxer
pelopidas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 29/04/2011

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 23:14

Συγχαρητηρια φιλε Δημητρη!!! Τα διαβασα ολα με πολυ προσοχη!! Καηκα!!! Απλα respekt !! Τιποτα αλλο δεν μπορω να πω! Θελουμε κι αλλα!! mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 04 Μάης 2011, 23:50

πως μου χε ξεφυγει αυτο το θεμα!!!
Μητσαρα μιλαμε δεν εχω λογια εισαι παραδειγμα μπραβο σου για τον κοπο σου για τα εξοδα σου για τις νικες σου για τα παντα!νασαι παντα γερος κ δυνατος γι ακομη περισσοτερα σου ευχομαι κ τπτ να μην σε σταματησει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 05 Μάης 2011, 00:04

Ρε τυμβωρυχοι που το ξεθαψατε Laughing

Παντως σας ευχαριστω αν και απο εδω και στο εξεις να μου ευχεστε για νικες με το ποδηλατο fafoutis

Νασοοοοοοο ετοιμα σου για αλλο πανο xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TheoDo R
Adv. gixxer
Adv. gixxer
TheoDo R


Άντρας Όνομα: : Θοδωρης Κιτσαντας
Τόπος : Ριζοβουνι-Πρεβεζα
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 656
Αγωνιζόμενος : aswew
Hμερομηνία εγγραφής : 13/09/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 05 Μάης 2011, 00:47

jim eeeeooo εχεις παρα πολυ καλη ιστορια.....σε εχω δει αρκετες φορες σε περιοδικα του μοτο xmmm 10000 mprabo συγχαρητηρια φιλε μ file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsxrthiva
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
Τόπος : ΘΗΒΑ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 10/09/2010

τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )   τα racing παιδια του GIXXER.GR  (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό ) - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 05 Μάης 2011, 01:22

mprabo mprabo oraios
μπραβο Δημητρη ΑΞΙΟΣ!!! σου ευχομαι ακομα μεγαλυτερες επιτυχιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τα racing παιδια του GIXXER.GR (jimk7, η μικρη ιστορια- πανό )
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» τα racing παιδια του GIXXER.GR
» χρονια πολλα πανο
» Μια μικρη βοηθεια..

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com