Greek GSX-R forum
Τάπα Αντικατάστασης Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Τάπα Αντικατάστασης Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Τάπα Αντικατάστασης Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
JIMK7
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
nasos-v
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
T.R.E
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
k8 600 kk
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
kostaskr6
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
κολτρέϊν
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
Leroy
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
ripper
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Τάπα Αντικατάστασης Poll_l10Τάπα Αντικατάστασης Poll_c10Τάπα Αντικατάστασης Poll_r10 

 

 Τάπα Αντικατάστασης

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

Τάπα Αντικατάστασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τάπα Αντικατάστασης   Τάπα Αντικατάστασης EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009, 13:35

Καλημερα... εχω βαλει μια ολοσωμη 4 σε 1 yoshimura r77..
και εκει που το εκανα σερβις μου ειπε ο,τι ο αισθητηρας Λ πρέπει να αποσυνδεθει και στην θεση του, δηλαδη εκει στον λαιμο τησ εξατμισης που βιδωνει πρεπει να μπει μια ταπα. ι εξατμιση αν δεν κανω λαθος, δεν την ειχε μεσα αυτην την ταπα. ο μηχανικος μου σωστα με συμβουλεψε ? αν ναι, που θα βρω αυτην την ταπα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alex k8
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Λουτσα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 26/03/2009

Τάπα Αντικατάστασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τάπα Αντικατάστασης   Τάπα Αντικατάστασης EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009, 20:42

GsxrPower έγραψε:
Καλημερα... εχω βαλει μια ολοσωμη 4 σε 1 yoshimura r77..
και εκει που το εκανα σερβις μου ειπε ο,τι ο αισθητηρας Λ πρέπει να αποσυνδεθει και στην θεση του, δηλαδη εκει στον λαιμο τησ εξατμισης που βιδωνει πρεπει να μπει μια ταπα. ι εξατμιση αν δεν κανω λαθος, δεν την ειχε μεσα αυτην την ταπα. ο μηχανικος μου σωστα με συμβουλεψε ? αν ναι, που θα βρω αυτην την ταπα ?



εχω βαλει μονο το τελικο που καταργει το καταλυτη ρ-77 κ εχω τον λ πανω αλλα δεν εχω κανει τιποτε αλλο!η γνωμη μου ειναι αν δεν εχεισ πειραξει τιποτε αλλο μη τον καταργησεις,τωρα αν εχεις αλλαξει κατι αλλο στο μηχανακι σου καλητερα να σου δωσουν τα φωτα τους τα μαστορια gixxer afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Τάπα Αντικατάστασης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τάπα Αντικατάστασης   Τάπα Αντικατάστασης EmptyΚυρ 25 Οκτ 2009, 22:27

Αν δεν εχεις βαλει προγραμμα στο μηχανακι οπως PC BAZZAZ και αλλες τετοιες μοναδες καλο θα ειναι να μην τον βγαλεις Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τάπα Αντικατάστασης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πιθανό σενάριο αντικατάστασης του Rossi!!
» μη στεγανη ταπα βενζινης
» Τάπα πιρουνιού gsxr 600/750 2006-2010

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΜΟΤΕΡ-ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com