Greek GSX-R forum
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_l10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_c10Καλησπερα... - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Καλησπερα...

Πήγαινε κάτω 
+16
kentaurosk8
thanosk6
Hamamatsu
kostas_750
nasos-v
Zuki
crockh2001
GSXR
valentinosgsxr
STELIOS
teo46
Κωσταςηρακλειο
gat0s
κολτρέϊν
JIMK7
cyberia
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
petrospropo
Normal gixxer
Normal gixxer
petrospropo


Άντρας Όνομα: : petros
Τόπος : peiraias
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 131
Hμερομηνία εγγραφής : 14/07/2009

Καλησπερα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπερα...   Καλησπερα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 18 Νοε 2009, 20:50

KALISPERA SE OLOUS.EXO GRAFTEI SXEDON ENA MINA STO FORUM ALLA TORA STELNO TO PROTO MOU MINIMA.......

καλησπερα σε ολους. εχω γραφτει σχεδον ενα μηνα στο φορουμ αλλα τορα στελνω το πρωτο μου μηνυμα........


Έχει επεξεργασθεί από τον/την κολτρέϊν στις Τετ 18 Νοε 2009, 22:10, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ GREEKLISH ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ..!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Καλησπερα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπερα...   Καλησπερα... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 18 Νοε 2009, 22:14

petrospropo έγραψε:
KALISPERA SE OLOUS.EXO GRAFTEI SXEDON ENA MINA STO FORUM ALLA TORA STELNO TO PROTO MOU MINIMA.......

καλησπερα σε ολους. εχω γραφτει σχεδον ενα μηνα στο φορουμ αλλα τορα στελνω το πρωτο μου μηνυμα........

φίλε μου κατ' αρχήν καλώς ήρθες hallo αν θέλεις κανε ένα ποστ δικό σου για να σε καλωσορίσουμε ξεχωριστά Wink και θα σε παρακαλούσα να ΜΗΝ γράφεις με greeklish και ακόμα χειρότερα με greeklish και ΚΕΦΑΛΑΙΑ.. Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapamarou85
Normal gixxer
Normal gixxer
kapamarou85


Άντρας Όνομα: : γρηγορης
Τόπος : καπαμαρουπολη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 286
Hμερομηνία εγγραφής : 04/09/2009

Καλησπερα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπερα...   Καλησπερα... - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 19 Νοε 2009, 00:38

καλως ορισες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλησπερα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλησπερα
» Καλησπέρα
» Καλησπέρα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΜΕΛH :: ΝEΟ ΜEΛΟΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com