Greek GSX-R forum
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
JIMK7
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
nasos-v
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
T.R.E
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
k8 600 kk
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
kostaskr6
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
κολτρέϊν
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
Leroy
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
ripper
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_l10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_c10ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Poll_r10 

 

 ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????

Πήγαινε κάτω 
+13
k8 600 kk
Χρηστος
GSXR
JIMK7
κωστας
teo46
valentinosgsxr
κολτρέϊν
andRewR
GIXXERAKIAS
riderspower
nasos-v
kyriakos k7
17 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kyriakos k7
Jr.gixxer
kyriakos k7


Άντρας Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 13:46

Καλησπέρα σε όλους..Είμαι καινούριος εδώ και θέλω να σας κάνω μια ερώτηση...Εδώ και 4 μήνες εχω πάρει ένα gsxr 750 k7 επηδή λοιπόν την μηχανή την έχω λίγο καιρό και δεν έχω προλάβει να κάνω παρέες με άτομα που έχουν σκυφτά πηγένω βόλτες με δύο φίλους μου που ο ένας έχει μια v-strom 1000 και ο άλλος μια transalp 650 το ξέρω οτι είναι ατέριαστη παρέα αλλα περνάμε καλά...λοιπόν,,και οι δύο με περνάνε στις στροφές ενω δεν προσπαθουνε πολυ..χαλαρα δηλαδη,,ενω εγω κανω οτι μπορω και παλι μένω πίσω...Θελω λοιπόν να σας ρωτήσω,οι μηχανές τους στρίβουνε πιο εύκολα η δεν ξέρω να στρίβω εγω???μήπως πέζει ρόλο και το μέγεθος της ρόδας??οποιος ξέρει ας μου πεί γιατί έχω ξενερώσει τελείως... sos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 14:00

θα σου ελεγα να πας να κανεις κανα μαθημα σε αυτα τα σχολεια ασφαλους οδηγησεις!

το μονο σιγουρο ειναι οτι καννονικα επρεπε να τους πετας σημαιακια στο δρομο για να ξερουν απο που πηγες!

οποτε φιλε μου επιγοντος σχολειο γιατι το 750 δεν ειναι παιχνιδι....... ειναι πολυ δυνατο μηχανακι

φιλικα και καλοπροερετα

______________________________________________________
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? DgnfjaΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? X3ww74ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 25k1wusΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 2nqcwidΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
kyriakos k7
Jr.gixxer
kyriakos k7


Άντρας Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 14:05

Μάλον αυτό θα κάνω γιατί δεν νομίζω να μάθω μόνος μου...Ευχαριστώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riderspower
Normal gixxer
Normal gixxer
riderspower


Άντρας Όνομα: : Nικος
Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 284
Αγωνιζόμενος : ......
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 14:07

nasos-v έγραψε:
θα σου ελεγα να πας να κανεις κανα μαθημα σε αυτα τα σχολεια ασφαλους οδηγησεις!

το μονο σιγουρο ειναι οτι καννονικα επρεπε να τους πετας σημαιακια στο δρομο για να ξερουν απο που πηγες!

οποτε φιλε μου επιγοντος σχολειο γιατι το 750 δεν ειναι παιχνιδι....... ειναι πολυ δυνατο μηχανακι

φιλικα και καλοπροερετα
+1000 Παρα μα παρα πολυ σωστα!!!!
Αξιζουν τα λεφτα τους κ με το παραπανω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
kyriakos k7
Jr.gixxer
kyriakos k7


Άντρας Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 14:17

Ξέρετε αν χρειάζετε δίπλωμα για να μπώ στην πίστα??και αν έχει πίστα στα χανια??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos k7
Jr.gixxer
kyriakos k7


Άντρας Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Hμερομηνία εγγραφής : 17/11/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 14:32

Α...ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ..ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΑ ΣΤΙΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 14:38

Καταρχην καλως ηρθες...(αν και με λαθος τοποθετηση..)..το οτι σε περνανε φιλοι με κατωτερα μηχανακια και ανετα οπως λες,βεβαιωνει το οτι εισαι μικρος και μαλλον ειναι η πρωτη σου μεγαλη μηχανη.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΟΛΥ!! Αυτα τα πραγματα (με εχουν κτλ ) ξεχασε τα αμεσως!Μιλησε με καποια παιδια απο την Κρητη που γραφουν και εδω μεσα για να σου δειξουν καποια πραγματα μεσα στο πιστακι που εχουν στα χανια με καρτ.Εκει μπαινουν πολλλα παιδια και μαθαινουν η αλλοι προπονουνται για το Τυμπακι.

Ξαναλεω προσεχε γιατι δεν εχεις σωστη τοποθετηση.Οταν βγαινεις με φιλους βγαινεις με φιλους.Δεν προσπαθεις να αποδειξεις σε κανεναν ΤΙΠΟΤΑ!

Ακουσε με και κανε αυτα που σου ειπα,επικοινωνησε με τα παιδια.Ισως σου στειλουν οι ιδιοι προσωπικο μυνημα να σου μιλησουν και να γνωριστειτε.Να σαι παντα καλα και το κεφαλι μεσα στο κρανος σου. kalowhrthes

ΕDIT:Οτι σου δειξουν να το χρησιμοποιησεις για την ασφαλεια σου και μονο.Μην προσπαθησεις να κανεις το εξυπνο σε καποιον γιατι ποτε δνε ξερεις ποσο πιο γρηγορος ειναι ο αλλος απο εσενα και προπαντως ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την GIXXERAKIAS στις Δευ 30 Νοε 2009, 14:51, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andRewR
Normal gixxer
Normal gixxer
andRewR


Άντρας Όνομα: : Ανδρέας
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 53
Αριθμός μηνυμάτων : 313
Αγωνιζόμενος : Νο 5.999.999.999 στην παγκόσμια κατάταξη
Hμερομηνία εγγραφής : 05/08/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 14:44

+ 1000 για τα μαθήματα.....
Χρειάζεσαι δίπλωμα για να οδηγείς την μηχανή σου και ναι ... και για τα μαθήματα, τα οποία γίνονται Μεγαρα και Σερρες.
Πίστα στα Χανιά έχει, δεν ξέρω αν θα σε αφησουν χωρις δίπλωμα (ας μιλήσουν οι Κρητικοί μας, εδώ).
Γενικά πάρτα με την σειρά τα πράγματα.... Διπλωμα, μαθήματα και μετά δες τι γινετε με τους φιλους σου....

Πάντα Φιλικά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 17:58

από αυτά που λες, εγώ λέω ότι τα παιδιά ξέρουν καλύτερα από σένα. δεν παίζει ρόλο ούτε η ρόδες άλλα και σε πολλές περιπτώσεις ούτε και η μηχανή, ρόλο παίζει ο οδηγός. μην βιάζεσαι, όλα θα γίνουν με τον καιρό, πάνε να κάνεις και κάνα μαθηματάκι όπως είπαν και τα παιδιά, μπες και κάνα 5-6-10 φόρες Very Happy στην πίστα και θα δεις βελτίωση..!! hallo

______________________________________________________
ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ Η SUZUKI ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 18:30

Ειδες οτι το μηχανακι δεν κανει τον αναβατη...αν και τα δικυλινδρα βοηθανε πολλες φορες, με την φιλικοτητα του κινητηρα τους. Τωρα θα πρεπει να βαλεις το μυαλο σου να δουλεψει περισσοτερες στροφες απο το μηχανακι σου.

Συμφωνω με ολους τους προλαλισαντες οτι πρεπει να προπονηθεις σε πιστα και να φροντισεις να εχεις σωστους συμβουλατορες. Θα σου δωσω ομως μια συμβουλη παραπανω...οσο πιο δυνατη μηχανη εχεις, τοσο πιο σοβαρος πρεπει να εισαι οταν την καβαλας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 19:35

nasos-v έγραψε:
θα σου ελεγα να πας να κανεις κανα μαθημα σε αυτα τα σχολεια ασφαλους οδηγησεις!

το μονο σιγουρο ειναι οτι καννονικα επρεπε να τους πετας σημαιακια στο δρομο για να ξερουν απο που πηγες!

οποτε φιλε μου επιγοντος σχολειο γιατι το 750 δεν ειναι παιχνιδι....... ειναι πολυ δυνατο μηχανακι

φιλικα και καλοπροερετα

GIXXERAKIAS έγραψε:
Καταρχην καλως ηρθες...(αν και με λαθος τοποθετηση..)..το οτι σε περνανε φιλοι με κατωτερα μηχανακια και ανετα οπως λες,βεβαιωνει το οτι εισαι μικρος και μαλλον ειναι η πρωτη σου μεγαλη μηχανη.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΟΛΥ!! Αυτα τα πραγματα (με εχουν κτλ ) ξεχασε τα αμεσως!Μιλησε με καποια παιδια απο την Κρητη που γραφουν και εδω μεσα για να σου δειξουν καποια πραγματα μεσα στο πιστακι που εχουν στα χανια με καρτ.Εκει μπαινουν πολλλα παιδια και μαθαινουν η αλλοι προπονουνται για το Τυμπακι.

Ξαναλεω προσεχε γιατι δεν εχεις σωστη τοποθετηση.Οταν βγαινεις με φιλους βγαινεις με φιλους.Δεν προσπαθεις να αποδειξεις σε κανεναν ΤΙΠΟΤΑ!

Ακουσε με και κανε αυτα που σου ειπα,επικοινωνησε με τα παιδια.Ισως σου στειλουν οι ιδιοι προσωπικο μυνημα να σου μιλησουν και να γνωριστειτε.Να σαι παντα καλα και το κεφαλι μεσα στο κρανος σου. kalowhrthes

ΕDIT:Οτι σου δειξουν να το χρησιμοποιησεις για την ασφαλεια σου και μονο.Μην προσπαθησεις να κανεις το εξυπνο σε καποιον γιατι ποτε δνε ξερεις ποσο πιο γρηγορος ειναι ο αλλος απο εσενα και προπαντως ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ.

+1000!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κωστας
Normal gixxer
Normal gixxer
κωστας


Άντρας Όνομα: : κωστας
Τόπος : κομοτηνη
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Αγωνιζόμενος : gsxr 600 k8
Hμερομηνία εγγραφής : 13/06/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 21:21

kalowhrthes πρωτον
θα συμφωνησω με τον ιωαννη
2.προσεχε 3.προσεχε και 4 προσεχε μερχι να μαθης την μηχανη σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 21:27


______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 10p7ousΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Icnsl4ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 2dhxn3kΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 2lbdx0jΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GSXR
Normal gixxer
Normal gixxer
GSXR


Άντρας Όνομα: : Χρηστος
Τόπος : Ηρακλειο Αττικης
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 249
Hμερομηνία εγγραφής : 21/08/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΔευ 30 Νοε 2009, 23:52

GIXXERAKIAS έγραψε:
Καταρχην καλως ηρθες...(αν και με λαθος τοποθετηση..)..το οτι σε περνανε φιλοι με κατωτερα μηχανακια και ανετα οπως λες,βεβαιωνει το οτι εισαι μικρος και μαλλον ειναι η πρωτη σου μεγαλη μηχανη.

ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΟΛΥ!! Αυτα τα πραγματα (με εχουν κτλ ) ξεχασε τα αμεσως!Μιλησε με καποια παιδια απο την Κρητη που γραφουν και εδω μεσα για να σου δειξουν καποια πραγματα μεσα στο πιστακι που εχουν στα χανια με καρτ.Εκει μπαινουν πολλλα παιδια και μαθαινουν η αλλοι προπονουνται για το Τυμπακι.

Ξαναλεω προσεχε γιατι δεν εχεις σωστη τοποθετηση.Οταν βγαινεις με φιλους βγαινεις με φιλους.Δεν προσπαθεις να αποδειξεις σε κανεναν ΤΙΠΟΤΑ!

Ακουσε με και κανε αυτα που σου ειπα,επικοινωνησε με τα παιδια.Ισως σου στειλουν οι ιδιοι προσωπικο μυνημα να σου μιλησουν και να γνωριστειτε.Να σαι παντα καλα και το κεφαλι μεσα στο κρανος σου. kalowhrthes

ΕDIT:Οτι σου δειξουν να το χρησιμοποιησεις για την ασφαλεια σου και μονο.Μην προσπαθησεις να κανεις το εξυπνο σε καποιον γιατι ποτε δνε ξερεις ποσο πιο γρηγορος ειναι ο αλλος απο εσενα και προπαντως ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΑΝΑΒΑΤΕΣ.

+1000.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρηστος
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΣαβ 05 Μάης 2012, 18:45

καλησπερα.εχω παρει εδω κ λιγες μερες ενα k7 600 απο ενα γνωστο που επεσε-χωρις ουσιαστικες ζημιες (πλαστικα κ τετοια)-και επειδη πηρα το ρισκο να ξεκινησω τη "συναρμολογηση" μονος μου,λογο κοστους,μηπως εχετε να μου προτεινετε καμια λυση για φτηνα πλαστικα;κ κατι ακομα,το παγουρακι της υπερχειλισης του νερου,που στο καλο κουμπωνει?
Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην ομαδα σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k8 600 kk
Racing gixxer
Racing gixxer
k8 600 kk


Άντρας Όνομα: : Κωστας (ΚΚ)
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 5571
Αγωνιζόμενος : τωρα τωρα ερχεται το λοττο το νιωθω....
Hμερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΣαβ 05 Μάης 2012, 18:51

Χρηστος έγραψε:
καλησπερα.εχω παρει εδω κ λιγες μερες ενα k7 600 απο ενα γνωστο που επεσε-χωρις ουσιαστικες ζημιες (πλαστικα κ τετοια)-και επειδη πηρα το ρισκο να ξεκινησω τη "συναρμολογηση" μονος μου,λογο κοστους,μηπως εχετε να μου προτεινετε καμια λυση για φτηνα πλαστικα;κ κατι ακομα,το παγουρακι της υπερχειλισης του νερου,που στο καλο κουμπωνει?
Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην ομαδα σας!!!


κοιτα για πολυεστερικα carbinweiss και για κινεζικα πλαστικα auctmarts

και kalowhrthes στο gixxer !

ψαξε και λιγο για πλαστικα στην εσωτερικη αναζητηση στο φορουμ θα βρεις πολλα χρησιμα πραγματακια !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΣαβ 05 Μάης 2012, 19:03

Χρηστος έγραψε:
καλησπερα.εχω παρει εδω κ λιγες μερες ενα k7 600 απο ενα γνωστο που επεσε-χωρις ουσιαστικες ζημιες (πλαστικα κ τετοια)-και επειδη πηρα το ρισκο να ξεκινησω τη "συναρμολογηση" μονος μου,λογο κοστους,μηπως εχετε να μου προτεινετε καμια λυση για φτηνα πλαστικα;κ κατι ακομα,το παγουρακι της υπερχειλισης του νερου,που στο καλο κουμπωνει?
Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην ομαδα σας!!!

Μεσα στο φορουμ υπαρχει το manual αν δεν το εχεις, θα σου χρειαστει κατεβασε το Wink https://gixxer.forumgreek.com/html-h2.htm

ΥΓ. kalowhrthes κιολας στο φορουμ :!:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
platonas
Adv. gixxer
Adv. gixxer
platonas


Άντρας Όνομα: : Πλάτωνας
Τόπος : Νίκαια
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 596
Αγωνιζόμενος : Στο ενσημο...
Hμερομηνία εγγραφής : 15/07/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΣαβ 05 Μάης 2012, 19:10

Χρηστος έγραψε:
καλησπερα.εχω παρει εδω κ λιγες μερες ενα k7 600 απο ενα γνωστο που επεσε-χωρις ουσιαστικες ζημιες (πλαστικα κ τετοια)-και επειδη πηρα το ρισκο να ξεκινησω τη "συναρμολογηση" μονος μου,λογο κοστους,μηπως εχετε να μου προτεινετε καμια λυση για φτηνα πλαστικα;κ κατι ακομα,το παγουρακι της υπερχειλισης του νερου,που στο καλο κουμπωνει?
Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην ομαδα σας!!!

Για πλαστικα η γνωστη λυση http://gundamhost.com/auctmarts/shop/index.php?cPath=119_124_162&osCsid=8f5d33302dcaf3b5c48541bf1c123079
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
888hayabusa
Normal gixxer
Normal gixxer
888hayabusa


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 111
Αγωνιζόμενος : ΕΤΣΙ ΛΕΩ
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΤρι 08 Μάης 2012, 14:31



+1000

H απάντηση που ζητάς είναι πολύ απλή..

Οι φίλοι σου έχουν on off μοτοσυκλέτες οπότε κάθονται ψηλότερα από εσένα και έχουν διευρυμένο οπτικό πεδίο. Αυτό τους δίνει αίσθημα ασφάλειας και αυτοπεποίθησης να ανοίξουν νωρίτερα το γκάζι σε οποιαδήποτε φάση της στροφής.
Το άλλο θετικό για αυτούς στοιχείο που έχουν είναι ο μεγαλύτερος μοχλός(τιμόνι) που χρησιμοποιούν ώστε να αλλάξουν πιο εύκολα κατεύθυνση στη μοτοσυκλέτα τους. Συνεπώς φαντάζομαι ότι θα διαλέγουν διαδρομές με κλειστές στροφές και μέτρια άσφαλτο για τις βόλτες σας ώστε να έχουν το πλεονέκτημα.

Το αρχικό και βασικό σου μέλημα πρέπει να είναι να μάθεις πρώτα καλά τη μοτοσυκλέτα σου μέσα από κάποια θεωρητικά και πρακτικά μαθήματα και μετά όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν από μόνα τους..

Μέχρι τότε πρόσεχε και μην αφήνεις κανένα να σε παρασύρει πέρα από εκεί που εσύ αισθάνεσαι άνετα πάνω στη μοτοσυκλέτα σου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nikolaslaoutaris.gr/nikolaslaoutaris/
888hayabusa
Normal gixxer
Normal gixxer
888hayabusa


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 111
Αγωνιζόμενος : ΕΤΣΙ ΛΕΩ
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΤρι 08 Μάης 2012, 14:32

nasos-v έγραψε:
θα σου ελεγα να πας να κανεις κανα μαθημα σε αυτα τα σχολεια ασφαλους οδηγησεις!

το μονο σιγουρο ειναι οτι καννονικα επρεπε να τους πετας σημαιακια στο δρομο για να ξερουν απο που πηγες!

οποτε φιλε μου επιγοντος σχολειο γιατι το 750 δεν ειναι παιχνιδι....... ειναι πολυ δυνατο μηχανακι

φιλικα και καλοπροερετα

+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nikolaslaoutaris.gr/nikolaslaoutaris/
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΤρι 08 Μάης 2012, 16:23

888hayabusa έγραψε:


+1000

H απάντηση που ζητάς είναι πολύ απλή..

Οι φίλοι σου έχουν on off μοτοσυκλέτες οπότε κάθονται ψηλότερα από εσένα και έχουν διευρυμένο οπτικό πεδίο. Αυτό τους δίνει αίσθημα ασφάλειας και αυτοπεποίθησης να ανοίξουν νωρίτερα το γκάζι σε οποιαδήποτε φάση της στροφής.
Το άλλο θετικό για αυτούς στοιχείο που έχουν είναι ο μεγαλύτερος μοχλός(τιμόνι) που χρησιμοποιούν ώστε να αλλάξουν πιο εύκολα κατεύθυνση στη μοτοσυκλέτα τους. Συνεπώς φαντάζομαι ότι θα διαλέγουν διαδρομές με κλειστές στροφές και μέτρια άσφαλτο για τις βόλτες σας ώστε να έχουν το πλεονέκτημα.

Το αρχικό και βασικό σου μέλημα πρέπει να είναι να μάθεις πρώτα καλά τη μοτοσυκλέτα σου μέσα από κάποια θεωρητικά και πρακτικά μαθήματα και μετά όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν από μόνα τους..

Μέχρι τότε πρόσεχε και μην αφήνεις κανένα να σε παρασύρει πέρα από εκεί που εσύ αισθάνεσαι άνετα πάνω στη μοτοσυκλέτα σου


888hayabusa έγραψε:
nasos-v έγραψε:
θα σου ελεγα να πας να κανεις κανα μαθημα σε αυτα τα σχολεια ασφαλους οδηγησεις!

το μονο σιγουρο ειναι οτι καννονικα επρεπε να τους πετας σημαιακια στο δρομο για να ξερουν απο που πηγες!

οποτε φιλε μου επιγοντος σχολειο γιατι το 750 δεν ειναι παιχνιδι....... ειναι πολυ δυνατο μηχανακι

φιλικα και καλοπροερετα

+1000







ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 619502 ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 12739 ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 619502 ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? 12739


αυτα τα ρωταγε το 2009.......
τωρα εχουμε 2012..... και μαλλον το εχει πουλησει το μηχανακι και αγορασε v-strom μιας και τα 2 τελευταια χρονια που ειμαι στο φορουμ δεν τον εχω δει να εχει γραψει ποτε τπτ.....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
888hayabusa
Normal gixxer
Normal gixxer
888hayabusa


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 111
Αγωνιζόμενος : ΕΤΣΙ ΛΕΩ
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΤρι 08 Μάης 2012, 20:41

xaxaxaxaxaxa είδες που δεν του απάντησαν πολλοί? άλλαξε μηχανάκι ο άνθρωπος και πειρε κάτι πιο γρήγορο..χαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nikolaslaoutaris.gr/nikolaslaoutaris/
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΤρι 08 Μάης 2012, 23:42

888hayabusa έγραψε:
xaxaxaxaxaxa είδες που δεν του απάντησαν πολλοί? άλλαξε μηχανάκι ο άνθρωπος και πειρε κάτι πιο γρήγορο..χαχαχαχα


fafoutis beer beer

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χρηστος
Jr.gixxer



Άντρας Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Hμερομηνία εγγραφής : 05/05/2012

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????   ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????????? EmptyΤετ 09 Μάης 2012, 23:13

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.....!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???????????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ξερει κανεις να μου πει????
» ξερει κανεις???
» ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΘΡΕΥΤΕΣ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com