Greek GSX-R forum
BMW 1000RR - Σελίδα 11 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
BMW 1000RR - Σελίδα 11 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
BMW 1000RR - Σελίδα 11 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    JIMK7
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    nasos-v
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    T.R.E
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    k8 600 kk
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    kostaskr6
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    κολτρέϊν
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    Leroy
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    ripper
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_l10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_c10BMW 1000RR - Σελίδα 11 Poll_r10 

     

     BMW 1000RR

    Πήγαινε κάτω 
    +56
    kostaskr6
    TheoDo R
    x4m3n0s
    giXXXer
    tromokratis
    kantalis
    Stelaras Busa
    ghost
    maikstain
    poulitzer
    ktmaniac
    adrenalinestavros
    1ndianos
    gixxermak
    hellrider
    Kydo
    gat0s
    Leroy
    lakisman46
    stavroulis
    -=UNSEEN=-
    gkourv
    speed lover
    none
    riderspower
    jimmyjp
    Opeth
    GSX-R 1000
    DimSTriple
    tuono46
    sporoskaterini
    fox
    ΣΚΟΡΠΙΟΣ
    T.R.E
    stavrosrodo
    nktr
    DENNIS
    Zuki
    thanosk6
    GIORGIO7
    DrIoannis
    xxx
    GSXR
    kentaurosk8
    petrospropo
    teo46
    gostrider
    nasos-v
    Hamamatsu
    valentinosgsxr
    κολτρέϊν
    mistiriodis_tsantakias
    crockh2001
    kahi
    JIMK7
    STELIOS
    60 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    -=UNSEEN=-
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    -=UNSEEN=-


    Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 414
    Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 00:42

    Εγω πάντως ήδη στεναχώρησα ένα.... file

    Πολλά πατήματα απο 2ες και έπεφτε το ξύλο της αρκούδας. Βέβαια για μαμά είναι πύραυλος το BMW. Δεν το συζητώ. Απλα δεν ηταν τα πράγματα όπως τα νόμιζε. Σε μια μου έφυγε γιατί οσο και αν έσκυψα δεν καθόταν κάτω η δευτέρα, έκλεισα γκάζι στιγμιαία μπας και κάτσει κάτω, άνοιξα ξανά και μου είχε κάνει 4. Μάζεψα, μέχρι 5η ήμουν δίπλα και άρχισα να φεύγω. ΜΕ ρωτάει μετά. Τι είναι αυτό φίλε? Φίλτρο - τελικά απαντάω.... ssss ssss Laughing Laughing Τρελάθηκε το παλληκάρι! Laughing Laughing

    Πάντως οτι μαμά πετύχουν το σφάζουν για πλάκα..... Απίστευτο μοτέρ.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    T.R.E
    Full gixxer
    Full gixxer
    T.R.E


    Άντρας Όνομα: : Νίκος


    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 5824
    Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 01:06

    JIMK7 έγραψε:

    Οχι πολλα μονο 195,7 μουλαρια και χωρις το YOSHIMURA βολαν ssss

    Αλλα δεν επαναπαυομαι ακομα αν δεν περασω τα 200 αλογα file




    Είναι νωρίς ακόμα σε λίγο καιρό το BMW θα ανοίγει και εσύ θα χάσεις 14 άλογα ! neura neura neura neura neura neura neura


    fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutisfafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutisfafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutisfafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutisfafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis


    Συγνώμη Jim δεν μπόρεσα να κρατηθώ... eleison

    ______________________________________________________
    ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    T.R.E
    Full gixxer
    Full gixxer
    T.R.E


    Άντρας Όνομα: : Νίκος


    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 5824
    Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 01:09

    Γιάννη καλοτάξιδο δεν σου λέω,έτσι κι'αλλιώς δεν το χρησιμοποιείς έτσι! Να το χαρείς όπως γουστάρεις εσύ όμως! eeee eeee

    ______________________________________________________
    ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    1ndianos
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    1ndianos


    Όνομα: : παναγιωτης
    Τόπος : αθηνα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 603
    Αγωνιζόμενος : dragster
    Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 09:08

    -=UNSEEN=- έγραψε:
    Εγω πάντως ήδη στεναχώρησα ένα.... file

    Πολλά πατήματα απο 2ες και έπεφτε το ξύλο της αρκούδας. Βέβαια για μαμά είναι πύραυλος το BMW. Δεν το συζητώ. Απλα δεν ηταν τα πράγματα όπως τα νόμιζε. Σε μια μου έφυγε γιατί οσο και αν έσκυψα δεν καθόταν κάτω η δευτέρα, έκλεισα γκάζι στιγμιαία μπας και κάτσει κάτω, άνοιξα ξανά και μου είχε κάνει 4. Μάζεψα, μέχρι 5η ήμουν δίπλα και άρχισα να φεύγω. ΜΕ ρωτάει μετά. Τι είναι αυτό φίλε? Φίλτρο - τελικά απαντάω.... ssss ssss Laughing Laughing Τρελάθηκε το παλληκάρι! Laughing Laughing

    Πάντως οτι μαμά πετύχουν το σφάζουν για πλάκα..... Απίστευτο μοτέρ.


    συγνωμη τωρα γιατι κατι δεν μου ακουγετε καλα!!!
    τι θες να πεις?οτι τα (μαμα) gsxr τα σφαζει για πλακα ενω απο τα gsxr με τελικο και φιλτρο ειναι πισω??????δεν παιζει με τιποτα αυτο....2-3 αλογα που παιρνει ενα μηχ. με τελικα και φιλτρο δεν κανουν αυτη την διαφορα με τιποτα.εδω μιλας για τουλαχιστον 5-6 μηχανακια διαφορα το μαμα απο το φ.ε. δεν γινετε.
    εκτος και αν εχεις και αλλες βελτιωσεις που δεν αναφερεις.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nasos-v
    Full gixxer
    Full gixxer
    nasos-v


    Άντρας Όνομα: : Νασος
    Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
    Ηλικία : 45
    Αριθμός μηνυμάτων : 6282
    Αγωνιζόμενος :

    Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 09:14

    οχι παναγιωτη! δεν καταλαβες καλα τι εχει γραψει ο φιλος.

    ετσι απαντησε στο παληκαρι με το μπεμπε , για να τον τρελανει! file

    ______________________________________________________
    BMW 1000RR - Σελίδα 11 DgnfjaBMW 1000RR - Σελίδα 11 X3ww74BMW 1000RR - Σελίδα 11 25k1wusBMW 1000RR - Σελίδα 11 2nqcwidBMW 1000RR - Σελίδα 11 Ann242

    The Gixxer brothers...!!

    Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.gixxer.gr
    1ndianos
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    1ndianos


    Όνομα: : παναγιωτης
    Τόπος : αθηνα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 603
    Αγωνιζόμενος : dragster
    Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 09:25

    nasos-v έγραψε:
    οχι παναγιωτη! δεν καταλαβες καλα τι εχει γραψει ο φιλος.

    ετσι απαντησε στο παληκαρι με το μπεμπε , για να τον τρελανει! file

    α οκ! δεν το καταλαβα,γι αυτο του γραφω (εκτος και αν εχεις και αλλες βελτιωσεις που δεν αναφερεις!) oraios
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    -=UNSEEN=-
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    -=UNSEEN=-


    Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 414
    Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 10:12

    ΠΑναγιώτη απλά δεν το κατάλαβες φίλε... 8) Εννοείται οτι δεν έχω μόνο τελικά και εξάτμιση. Θα με είχε καταπιεί. Εχω κεφαλή, εκκεντροφόρους, Power Commander 5 και διάφορα σκαλισματάκια στο Κ7 μου που είναι απλά ένα δυνατό βολτίσιο. ΚΑι το ξέρεις το μηχανάκι. Στην κόντρα Busa Turbo και Busa Νικολάκη είμασταν μαζί στο Στενάκι κρυμμένοι. Μπλε - λευκό και το φτιάχνει ο Μάρκου. Τώρα με κατάλβαες σίγουρα. win Απλά του είπα έτσι για να τον τρελάνω. Laughing
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    1ndianos
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    1ndianos


    Όνομα: : παναγιωτης
    Τόπος : αθηνα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 603
    Αγωνιζόμενος : dragster
    Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 10:34

    -=UNSEEN=- έγραψε:
    ΠΑναγιώτη απλά δεν το κατάλαβες φίλε... 8) Εννοείται οτι δεν έχω μόνο τελικά και εξάτμιση. Θα με είχε καταπιεί. Εχω κεφαλή, εκκεντροφόρους, Power Commander 5 και διάφορα σκαλισματάκια στο Κ7 μου που είναι απλά ένα δυνατό βολτίσιο. ΚΑι το ξέρεις το μηχανάκι. Στην κόντρα Busa Turbo και Busa Νικολάκη είμασταν μαζί στο Στενάκι κρυμμένοι. Μπλε - λευκό και το φτιάχνει ο Μάρκου. Τώρα με κατάλβαες σίγουρα. win Απλά του είπα έτσι για να τον τρελάνω. Laughing

    αααα,τωρα μαλιστα!!!τωρα συνενοηθηκαμε!!!! oraios
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    JIMK7
    Full gixxer
    Full gixxer
    JIMK7


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Τόπος : KΡHTH XANIA
    Ηλικία : 51
    Αριθμός μηνυμάτων : 8101
    Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 19 Μαρ 2010, 21:50

    T.R.E έγραψε:



    Είναι νωρίς ακόμα σε λίγο καιρό το BMW θα ανοίγει και εσύ θα χάσεις 14 άλογα ! neura neura neura neura neura neura neura


    : fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutisfafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis


    Συγνώμη Jim δεν μπόρεσα να κρατηθώ... eleison


    Αυτο δε θα γινει ΠΟΤΕΕΕΕ file

    Γιατι :?:

    1) δεν θα τα αφησω στο ελεος του Θεου οπως ειχα κανει πριν ssss

    2) να ξερεις ομως οτι στα 20.000 χιλιομετρα σιγουρα θα εχω χασει 7-8 απο ρυθμιση βαλβιδες ,εκκεντροφορους και καπνιασμα βαλβιδων Crying or Very sad

    3) φαντασου οτι μετα απο 1.000 χιλιομετρα του ρυθμισα ξανα τις βαλβιδες και τους εκκεντροφορους για να ειμαι 100% ΟΚ file ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΜΟΙΡΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ fafoutis fafoutis







    fafoutis fafoutisBMW 1000RR - Σελίδα 11 Dsc04152y

    ______________________________________________________
    ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 10p7ousBMW 1000RR - Σελίδα 11 Icnsl4BMW 1000RR - Σελίδα 11 2dhxn3kBMW 1000RR - Σελίδα 11 2lbdx0jBMW 1000RR - Σελίδα 11 2yltq15


    Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    riderspower
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    riderspower


    Άντρας Όνομα: : Nικος
    Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
    Ηλικία : 41
    Αριθμός μηνυμάτων : 284
    Αγωνιζόμενος : ......
    Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΣαβ 27 Μαρ 2010, 16:04

    -=UNSEEN=- έγραψε:
    ΠΑναγιώτη απλά δεν το κατάλαβες φίλε... 8) Εννοείται οτι δεν έχω μόνο τελικά και εξάτμιση. Θα με είχε καταπιεί. Εχω κεφαλή, εκκεντροφόρους, Power Commander 5 και διάφορα σκαλισματάκια στο Κ7 μου που είναι απλά ένα δυνατό βολτίσιο. ΚΑι το ξέρεις το μηχανάκι. Στην κόντρα Busa Turbo και Busa Νικολάκη είμασταν μαζί στο Στενάκι κρυμμένοι. Μπλε - λευκό και το φτιάχνει ο Μάρκου. Τώρα με κατάλβαες σίγουρα. win Απλά του είπα έτσι για να τον τρελάνω. Laughing

    Εγω ρε φιλε ''unseen'' θα το βαλω το 5αρι τι λετε εσυ κ ο μηχανικος σου...... Laughing Laughing
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΣαβ 27 Μαρ 2010, 20:52

    JIMK7 έγραψε:
    T.R.E έγραψε:



    Είναι νωρίς ακόμα σε λίγο καιρό το BMW θα ανοίγει και εσύ θα χάσεις 14 άλογα ! neura neura neura neura neura neura neura


    : fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutisfafoutis fafoutis fafoutis fafoutis fafoutis


    Συγνώμη Jim δεν μπόρεσα να κρατηθώ... eleison


    Αυτο δε θα γινει ΠΟΤΕΕΕΕ file

    Γιατι :?:

    1) δεν θα τα αφησω στο ελεος του Θεου οπως ειχα κανει πριν ssss

    2) να ξερεις ομως οτι στα 20.000 χιλιομετρα σιγουρα θα εχω χασει 7-8 απο ρυθμιση βαλβιδες ,εκκεντροφορους και καπνιασμα βαλβιδων Crying or Very sad

    3) φαντασου οτι μετα απο 1.000 χιλιομετρα του ρυθμισα ξανα τις βαλβιδες και τους εκκεντροφορους για να ειμαι 100% ΟΚ file ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΜΟΙΡΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ fafoutis fafoutis







    fafoutis fafoutisBMW 1000RR - Σελίδα 11 Dsc04152y
    good good good good good
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    T.R.E
    Full gixxer
    Full gixxer
    T.R.E


    Άντρας Όνομα: : Νίκος


    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 5824
    Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΚυρ 28 Μαρ 2010, 21:41

    JIMK7 έγραψε:


    Αυτο δε θα γινει ΠΟΤΕΕΕΕ file


    Άσχετο,τον μαμά τεντωτήρα έχεις? Δεν έβαλες μηχανικό?

    ______________________________________________________
    ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΚυρ 28 Μαρ 2010, 22:38

    T.R.E έγραψε:
    JIMK7 έγραψε:


    Αυτο δε θα γινει ΠΟΤΕΕΕΕ file


    Άσχετο,τον μαμά τεντωτήρα έχεις? Δεν έβαλες μηχανικό?
    το ειδες εεεεε? :P
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    -=UNSEEN=-
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    -=UNSEEN=-


    Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 414
    Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΔευ 29 Μαρ 2010, 11:48

    Φίλε RidersPower αποκαλυψου τώρα!!! Laughing Laughing Laughing Ερχεσαι κι εσυ στον Μητσάρα? Να το βάλεις το 5αρι χωρίς δεύτερη σκέψη!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    riderspower
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    riderspower


    Άντρας Όνομα: : Nικος
    Τόπος : XAΛΑΝΔΡΙ
    Ηλικία : 41
    Αριθμός μηνυμάτων : 284
    Αγωνιζόμενος : ......
    Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΔευ 29 Μαρ 2010, 14:46

    -=UNSEEN=- έγραψε:
    Φίλε RidersPower αποκαλυψου τώρα!!! Laughing Laughing Laughing Ερχεσαι κι εσυ στον Μητσάρα? Να το βάλεις το 5αρι χωρίς δεύτερη σκέψη!
    k8 μπλε ασπρο με arrow τελικα κ......πουλαw καφεδες στην Ηρακλειτου.... ole
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/watch?v=erE9erWx2So
    -=UNSEEN=-
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    -=UNSEEN=-


    Άντρας Τόπος : ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (πλεον)
    Ηλικία : 43
    Αριθμός μηνυμάτων : 414
    Hμερομηνία εγγραφής : 02/10/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΔευ 29 Μαρ 2010, 16:00

    Φτου σου ρε!!!! Να το βάλεις και να το ρυθμίσεις μόνος σου!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy

    Θα περάσω κάποια στιγμή να πιούμε καφε ρε φίλε!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DrIoannis
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    DrIoannis


    Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1737
    Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΤρι 30 Μαρ 2010, 15:10

    Παρά του ότι δεν πρόκειται για Suzuki θα γράψω κάποια πράγματα.Λοιπόν πρώτη είσοδο σε ελεγχόμενο περιβάλλον εχθές.Είναι η γνωστή πιστούλα στα Χανιά-Κρήτη όπου είναι το μοναδικό μέρος που έχουμε οι Κρητικοί για χρήση "πίστας" ελεύθερα.
    Η μηχανή παρά το ότι έχει τουλάχιστον 10-15 κιλά παραπάνω απ ότι αν είχε πολυεστερικά και χωρίς καταλύτη σε ένα μόνο σημείο καταλάβαινα ότι οδηγούσα 1000cc μηχανή.Αυτό ήταν στην επιτόπια σχεδόν πριν την είσοδο στο εσάκι το τελευταίο.Τα φρένα είναι με σωστό-προοδευτικό δάγκωμα και πραγματικά αρκετή δύναμη.Το ABS δεν έπιασε σε κανένα σημείο στο Race πρόγραμμα και το θεωρώ το καλύτερο για εμένα ακόμη και σε βόλτα γιατί έχει γρήγορη απόκριση που μου αρέσει.Τώρα το DTC(traction) στο Race ήταν πραγματικά απολαυστικότατο.Μπήκε σε πολύ λίγα σημεία,γιατί ο ρυθμός ήταν πιο χαλαρός από συνήθως,και μόνο στο πρώτο στάδιο.Στο δρόμο γενικά λόγω της μειωμένης πρόσφυσης,της αδυναμίας να περνάμε 20 φορές από την ίδια στροφή σε 20min και γενικά μιλάμε για δρόμο, δεν είχα αισθανθεί το πρώτο στάδιο.Η αίσθηση είναι σαν κάποιος να μειώνει λίγο αλλά αποτελεσματικά το γκάζι,σε αντίθεση με το δεύτερο στάδιο όπου είναι σαν να κόβουν το ρεύμα.Πραγματικά άλλη αίσθηση σε σχέση με το Bazzaz όπου είχα μόνο κόψιμο ρεύματος.Τα γωνιόμετρα δεν τα πρόσεξα αλλά πιστεύω όταν εξοικειωθώ θα τα δουλέψω.Το anti-σούζα τώρα,είναι σχεδόν σαν να τρώτε σφαλιάρα και να σας τιμωρούν για την "καγκουριά" που κάνετε.Έχω μία επιφύλαξη γιατί πιθανόν να έχει και εκεί 2 στάδια γιατί στην 4η bounce που σηκώνεται νομίζω ότι με έριξε πιο ομαλά,επιφυλάσσομαι.
    Τα πρώτα ανοίγματα με το polybolo του JIMK7 το δικό μου ήρθε no2.Πρέπει βέβαια να ανοίξουμε με 4η γιατί 2α και 3η σουζάρουμε ασύστολα.
    Αυτά μέχρι τώρα...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    T.R.E
    Full gixxer
    Full gixxer
    T.R.E


    Άντρας Όνομα: : Νίκος


    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 5824
    Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΤρι 30 Μαρ 2010, 20:19

    stavrosrodo έγραψε:
    T.R.E έγραψε:
    JIMK7 έγραψε:


    Αυτο δε θα γινει ΠΟΤΕΕΕΕ file


    Άσχετο,τον μαμά τεντωτήρα έχεις? Δεν έβαλες μηχανικό?
    το ειδες εεεεε? :P

    Nαι το είδα τι να κάνω,πρέπει να παραγγείλω 2-3 μηχανικούς μάλλον....

    ______________________________________________________
    ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    T.R.E
    Full gixxer
    Full gixxer
    T.R.E


    Άντρας Όνομα: : Νίκος


    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 5824
    Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΤρι 30 Μαρ 2010, 20:30

    DrIoannis έγραψε:
    Παρά του ότι δεν πρόκειται για Suzuki θα γράψω κάποια πράγματα.Λοιπόν πρώτη είσοδο σε ελεγχόμενο περιβάλλον εχθές.Είναι η γνωστή πιστούλα στα Χανιά-Κρήτη όπου είναι το μοναδικό μέρος που έχουμε οι Κρητικοί για χρήση "πίστας" ελεύθερα.
    Η μηχανή παρά το ότι έχει τουλάχιστον 10-15 κιλά παραπάνω απ ότι αν είχε πολυεστερικά και χωρίς καταλύτη σε ένα μόνο σημείο καταλάβαινα ότι οδηγούσα 1000cc μηχανή.Αυτό ήταν στην επιτόπια σχεδόν πριν την είσοδο στο εσάκι το τελευταίο.Τα φρένα είναι με σωστό-προοδευτικό δάγκωμα και πραγματικά αρκετή δύναμη.Το ABS δεν έπιασε σε κανένα σημείο στο Race πρόγραμμα και το θεωρώ το καλύτερο για εμένα ακόμη και σε βόλτα γιατί έχει γρήγορη απόκριση που μου αρέσει.Τώρα το DTC(traction) στο Race ήταν πραγματικά απολαυστικότατο.Μπήκε σε πολύ λίγα σημεία,γιατί ο ρυθμός ήταν πιο χαλαρός από συνήθως,και μόνο στο πρώτο στάδιο.Στο δρόμο γενικά λόγω της μειωμένης πρόσφυσης,της αδυναμίας να περνάμε 20 φορές από την ίδια στροφή σε 20min και γενικά μιλάμε για δρόμο, δεν είχα αισθανθεί το πρώτο στάδιο.Η αίσθηση είναι σαν κάποιος να μειώνει λίγο αλλά αποτελεσματικά το γκάζι,σε αντίθεση με το δεύτερο στάδιο όπου είναι σαν να κόβουν το ρεύμα.Πραγματικά άλλη αίσθηση σε σχέση με το Bazzaz όπου είχα μόνο κόψιμο ρεύματος.Τα γωνιόμετρα δεν τα πρόσεξα αλλά πιστεύω όταν εξοικειωθώ θα τα δουλέψω.Το anti-σούζα τώρα,είναι σχεδόν σαν να τρώτε σφαλιάρα και να σας τιμωρούν για την "καγκουριά" που κάνετε.Έχω μία επιφύλαξη γιατί πιθανόν να έχει και εκεί 2 στάδια γιατί στην 4η bounce που σηκώνεται νομίζω ότι με έριξε πιο ομαλά,επιφυλάσσομαι.
    Τα πρώτα ανοίγματα με το polybolo του JIMK7 το δικό μου ήρθε no2.Πρέπει βέβαια να ανοίξουμε με 4η γιατί 2α και 3η σουζάρουμε ασύστολα.
    Αυτά μέχρι τώρα...



    Ωραίος,να το χαρείς όπως του πρέπει σου εύχομαι! Άντε και no1 με τον Δημήτρη eleison

    ______________________________________________________
    ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    JIMK7
    Full gixxer
    Full gixxer
    JIMK7


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Τόπος : KΡHTH XANIA
    Ηλικία : 51
    Αριθμός μηνυμάτων : 8101
    Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΤρι 30 Μαρ 2010, 23:22


    ______________________________________________________
    ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 10p7ousBMW 1000RR - Σελίδα 11 Icnsl4BMW 1000RR - Σελίδα 11 2dhxn3kBMW 1000RR - Σελίδα 11 2lbdx0jBMW 1000RR - Σελίδα 11 2yltq15


    Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    JIMK7
    Full gixxer
    Full gixxer
    JIMK7


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Τόπος : KΡHTH XANIA
    Ηλικία : 51
    Αριθμός μηνυμάτων : 8101
    Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΤρι 30 Μαρ 2010, 23:39

    T.R.E έγραψε:
    JIMK7 έγραψε:


    Αυτο δε θα γινει ΠΟΤΕΕΕΕ file


    Άσχετο,τον μαμά τεντωτήρα έχεις? Δεν έβαλες μηχανικό?

    Στα 600 του 1998 που ειχαν προβλημα του ειχα βαλει αλλα καθε 1000 χιλιομετρα επρεπε να τον ρυθμιζω κι για αυτο δεν εχω βαλει εδω :P

    Αν και δεν νομιζω οτι σ αυτα τα μηχανακια τον εχουν αναγκη file αλλα οταν παραγγειλεις παρε αλλο ενα και για μενα ετσι για να υπαρχει στη ακρη ssss

    ______________________________________________________
    ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 10p7ousBMW 1000RR - Σελίδα 11 Icnsl4BMW 1000RR - Σελίδα 11 2dhxn3kBMW 1000RR - Σελίδα 11 2lbdx0jBMW 1000RR - Σελίδα 11 2yltq15


    Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    T.R.E
    Full gixxer
    Full gixxer
    T.R.E


    Άντρας Όνομα: : Νίκος


    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 5824
    Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΤετ 31 Μαρ 2010, 20:09

    Ρε συ Δημήτρη το Κ6 μου χτυπούσε η καδένα όταν ήταν κρύο σαν κατσαρόλα,μέχρι που ρύθμιζα τον υδραυλικό τεντωτήρα με το χέρι... Σ'αυτό το μοτέρ δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να το διακινδυνεύσω,ούτε θέλω να ακούγεται σαν λατέρνα μετά από ένα 6μηνο... :(

    ______________________________________________________
    ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    JIMK7
    Full gixxer
    Full gixxer
    JIMK7


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Τόπος : KΡHTH XANIA
    Ηλικία : 51
    Αριθμός μηνυμάτων : 8101
    Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΤετ 31 Μαρ 2010, 20:31

    Παραξενο scratch γιατι στο δικο μου ζεστο κρυο δεν μου κανει το παραμικρο Very Happy

    Τεσπα να ξερεις οτι στο Κ7 δεν χωραει ευκολα χερι για ρυθμιση ειναι καπως λιγο δυσκολα τα πραγματα εκει ssss καθε φορα που θα πρεπει να το ρυθμισεις θα ριχνεις πολλα καντηλια fafoutis fafoutis

    ______________________________________________________
    ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 10p7ousBMW 1000RR - Σελίδα 11 Icnsl4BMW 1000RR - Σελίδα 11 2dhxn3kBMW 1000RR - Σελίδα 11 2lbdx0jBMW 1000RR - Σελίδα 11 2yltq15


    Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    stavrosrodo
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    stavrosrodo


    Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
    Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
    Αριθμός μηνυμάτων : 2106
    Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΠαρ 02 Απρ 2010, 11:02

    και εγω τοσο καιρο σε διλημα ειμαι με τον μηχανικο τεντωτηρα.
    αν και δεν εχω προβλημα με τον μαμα.....
    το μονο κακο με τους μηχανικους ειναι οτι αν κανεις καμια μ@λ@κια και σφιξεις παραπανω..... πανε και καβαλετα εκκεντρ,πανε και κουζινετα βασεως στροφαλου.
    ασε που μαζεψε-μαζεψε τα κενα με τον μηχανικο δεν μπορεις να καταλαβεις ευκολα ποτε ηρθε η ωρα της καδενας για να αλλαχτει.και φτου μακρια απο μας μην κοπει. στο μαμα ρυθμιζεις δυο τρεις φορες και μετα πετας την καδενα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    adrenalinestavros
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    adrenalinestavros


    Τόπος : THESSALONIKI
    Αριθμός μηνυμάτων : 122
    Hμερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

    BMW 1000RR - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: BMW 1000RR   BMW 1000RR - Σελίδα 11 EmptyΣαβ 03 Απρ 2010, 00:34

    ρε παιδια γνωριζει κανεις τι 400αρι κανει αυτο το παλιοbmw,
    νομιζω το ειχε παρουσιαση κ το powerbikes.
    τελικα οι γερμανοι βγαλαν καλο εργαλειο ειτε θελουμε να το πιστεψουμε ειτε οχι,
    αποδεδειγμενο κ στο δρομο εκτος απο τα δυναμομετρα,
    αν βγει κ αξιοπιστο θα ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    BMW 1000RR
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 11 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -
    » CBR-1000RR '09...?

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΝΕΑ :: NEA ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤH ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com