Greek GSX-R forum
ισιωμα τιμονοπλακων.... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ισιωμα τιμονοπλακων.... Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ισιωμα τιμονοπλακων.... Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    JIMK7
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    nasos-v
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    T.R.E
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    k8 600 kk
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    kostaskr6
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    κολτρέϊν
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    Leroy
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    ripper
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_l10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_c10ισιωμα τιμονοπλακων.... Poll_r10 

     

     ισιωμα τιμονοπλακων....

    Πήγαινε κάτω 
    3 απαντήσεις
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    magiaklaniakeksatmisi
    Full gixxer
    Full gixxer
    magiaklaniakeksatmisi


    Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 1228
    Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
    Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

    ισιωμα τιμονοπλακων.... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: ισιωμα τιμονοπλακων....   ισιωμα τιμονοπλακων.... EmptyΤρι 15 Δεκ 2009, 11:10

    παιδες εχω μια ερωηση.γινεται να ισιωσουν στριμενες μανες (ειτε η πανω ειτε η κατω)
    ας μου πει καποιος που γνωριζει πως το κανουν γιατι δεν θελω να μας δουλευουν οι μηχανικοι.
    α και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    JIMK7
    Full gixxer
    Full gixxer
    JIMK7


    Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    Τόπος : KΡHTH XANIA
    Ηλικία : 51
    Αριθμός μηνυμάτων : 8101
    Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
    Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

    ισιωμα τιμονοπλακων.... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ισιωμα τιμονοπλακων....   ισιωμα τιμονοπλακων.... EmptyΤρι 15 Δεκ 2009, 11:38

    magiaklaniakeksatmisi έγραψε:
    παιδες εχω μια ερωηση.γινεται να ισιωσουν στριμενες μανες (ειτε η πανω ειτε η κατω)
    ας μου πει καποιος που γνωριζει πως το κανουν γιατι δεν θελω να μας δουλευουν οι μηχανικοι.
    α και ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


    Aν απλα ειναι στριμμενες κι οχι στραβωμενες Rolling Eyes θα λασκαρεις τις βιδες της πανω πλακας θα στριμωξεις τον εμπρος τροχο σε ενα τοιχο για να το πας στο επιθυμητο σημειο που θες Very Happy
    Αν ομως μετα απο λιγο επιστρεψουν Rolling Eyes χαιρετα τις τιμονοπλακες ειναι στραβες ssss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    izzy
    Normal gixxer
    Normal gixxer
    izzy


    Άντρας Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 49
    Αριθμός μηνυμάτων : 89
    Hμερομηνία εγγραφής : 09/11/2008

    ισιωμα τιμονοπλακων.... Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ισιωμα τιμονοπλακων....   ισιωμα τιμονοπλακων.... EmptyΤρι 15 Δεκ 2009, 19:21

    Αναλογα τι λες στραβο και ποσο στραβο ειναι ,γενικα παντως τις φερνω αν ειναι η κατασταση τους υποφερτη,αλλα θελω ολο το μπροστινο συστημα σε καποιες περιπτωσεις και σε καποιες αλλες το μοτο............,που βρισκεσαι ;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    ισιωμα τιμονοπλακων....
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 1
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Ισιωμα ζαντας

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com