Greek GSX-R forum
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_l10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_c10ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

Πήγαινε κάτω 
+14
Lelos69
sporoskaterini
GsxrPower
asteri
nasos-v
thanasis gixxer
teo46
crockh2001
stavrosrodo
martza
valentinosgsxr
STELIOS
gixxermak
JIMK7
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 21 Απρ 2010, 08:51

δημητρη εμενα καννονικα

για κανε μια επανεκκίνηση του mozilla

το κανει και μενα πολλες φορες αλλα με μια επανεκκίνηση ολα οκ

______________________________________________________
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 DgnfjaΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 X3ww74ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 25k1wusΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2nqcwidΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
GsxrPower
Normal gixxer
Normal gixxer
GsxrPower


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 170
Hμερομηνία εγγραφής : 13/10/2009

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 19 Μάης 2010, 00:04

Τελειο το ταξιδι ! ole μας τα ειπες,εδειξες και πολυ ωραια Wink παντα τετοια.
ποσο σου εκαψε για ολο αυτο το ταξιδι ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 19 Μάης 2010, 22:27

GsxrPower έγραψε:
Τελειο το ταξιδι ! ole μας τα ειπες,εδειξες και πολυ ωραια Wink παντα τετοια.
ποσο σου εκαψε για ολο αυτο το ταξιδι ;



Που να θυμαμαι :P αν και καποια στιγμη ακομα και στο ταξιδι επαψα να μετρω Laughing Laughing

Το μονο που θυμαμαι Rolling Eyes τις περισσοτερες φορες δεν τρεχαμε και ετσι μια φορα μου εβγαλε με ενα τεποζιτο σε αποσταση 300 χιλιομετρα πραγματικα, Shocked μεχρι το επομενο βενζιναδικο ( αν και πηγαινε με τις αναθυμιασεις ) lol! lol!

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 10p7ousΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Icnsl4ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2dhxn3kΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2lbdx0jΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JIMK7 στις Δευ 08 Αυγ 2011, 23:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sporoskaterini
Adv. gixxer
Adv. gixxer
sporoskaterini


Άντρας Όνομα: : Γιωργος
Τόπος : Κατερίνη Πιερίας
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 440
Αγωνιζόμενος : θλιβερή ιστορία.....
Hμερομηνία εγγραφής : 22/02/2009

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 20 Μάης 2010, 00:56

τι να πω δν εχω λογια...
αλλη φαση..
απιστευτα σκηνικα..
αυτα ειναι....
μακαρι να μπορεσουμε ολοι μας να εχουμε μια τετοια εμπειρια μια φορα στην ζωη μας....
απιστευτο κ μαγικο το ταξιδι που μας προσφερες μεσα απο τις φωτογραφιες σου...
mprabo mprabo mprabo mprabo
respekt2 respekt2 respekt2 respekt2 respekt2
(ποσες μερες κανατε????)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.bikepics.com/members/sporoskaterini/
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 20 Μάης 2010, 01:50

Μαγικές στιγμές που θα σου μείνουν για πάντα στο νου. mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lari
Jr.gixxer
lari


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονικη
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Hμερομηνία εγγραφής : 03/11/2008

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 20 Μάης 2010, 09:42

Ευχαριστουμε.. respekt fovero good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 20 Μάης 2010, 13:08

Πραγματικα παιδια ηταν ενα φανταστικο ταξιδι (αλλο να το λες και αλλο να το ζεις απο κοντα ) και δεν βλεπω την ωρα ποτε θα ξαναπαω Very Happy


yep yep yep

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 10p7ousΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Icnsl4ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2dhxn3kΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2lbdx0jΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentino46
Normal gixxer
Normal gixxer
valentino46


Άντρας Όνομα: : Αντρεας
Τόπος : peristeri
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 20 Μάης 2010, 23:52

Υπεροχες φωτο υπεροχα μερη σε ευχαριστουμε για το πανεμορφο ταξηδακι .... mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΤετ 03 Αυγ 2011, 21:01

JIMK7 έγραψε:
Εδω πια είμαστε στο PASSO STELVIO win win

Τι ωραίο μέρος Θεέ μου με κάτι στροφιλίκια που ακόμα τα έχω στο μυαλό μου :P

Έπαιξα εκεί κάτι γκαζίδια μέχρι που μου έβαλαν χέρι μερικοί ποδηλάτες και ήρθα πάλι στα συγκαλά μου fafoutis καλά πως δεν μου έφυγαν οι βαλίτσες από πάνω ένας Θεός ξέρει ssss fafoutis

Το πέρασα για πίστα karo ο χριστιανός τι να κάνω όταν δείτε φώτο θα με καταλάβετε :P

Πάντως σε όλη τη διαδρομή δεν συνάντησα κανένα καγκουρό Ιταλό xmmm να παίξουμε λίγο μόνο κάτι κουλαδια πήγαν να ακολουθήσουν αλλά τα παράτησαν μετά από λίγο fafoutis fafoutis





xaxa xaxa είναι σαν να βλέπω το σκηνικό μπροστά μου, με τους ποδηλάτες και αυτό που λες, κατι κουλάδια στο δρόμο xaxa και εμείς οταν ανεβέναμε, όλο κάτι τέτοιους βλέπαμε χαχα

πωπω τι ωραία που πρέπει να ήταν, διάβασα όλο το ταξιδιωτικό σου.

Στο μεταξύ το αστείο είναι ο τύπος που φτιάχνει τα χαμπουγκερ, είναι ο ίδιος μέχρι και σήμερα και εγώ τον έχω σε φωτό fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 04 Αυγ 2011, 15:18

tati έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Εδω πια είμαστε στο PASSO STELVIO win win

Τι ωραίο μέρος Θεέ μου με κάτι στροφιλίκια που ακόμα τα έχω στο μυαλό μου :P

Έπαιξα εκεί κάτι γκαζίδια μέχρι που μου έβαλαν χέρι μερικοί ποδηλάτες και ήρθα πάλι στα συγκαλά μου fafoutis καλά πως δεν μου έφυγαν οι βαλίτσες από πάνω ένας Θεός ξέρει ssss fafoutis

Το πέρασα για πίστα karo ο χριστιανός τι να κάνω όταν δείτε φώτο θα με καταλάβετε :P

Πάντως σε όλη τη διαδρομή δεν συνάντησα κανένα καγκουρό Ιταλό xmmm να παίξουμε λίγο μόνο κάτι κουλαδια πήγαν να ακολουθήσουν αλλά τα παράτησαν μετά από λίγο fafoutis fafoutis





xaxa xaxa είναι σαν να βλέπω το σκηνικό μπροστά μου, με τους ποδηλάτες και αυτό που λες, κατι κουλάδια στο δρόμο xaxa και εμείς οταν ανεβέναμε, όλο κάτι τέτοιους βλέπαμε χαχα

πωπω τι ωραία που πρέπει να ήταν, διάβασα όλο το ταξιδιωτικό σου.

Στο μεταξύ το αστείο είναι ο τύπος που φτιάχνει τα χαμπουγκερ, είναι ο ίδιος μέχρι και σήμερα και εγώ τον έχω σε φωτό fafoutis


fafoutis fafoutis Αφου καταφερες και το διαβασες ολο χαρας το κουραγιο σου :P

Πριν λιγες μερες που περασαν απο κι κατι φιλοι, μου ειπαν οτι ειχε πολυ χιονι ακομα και εκανε πολυ κρυο Very Happy

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 10p7ousΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Icnsl4ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2dhxn3kΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2lbdx0jΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mihalisss
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Hμερομηνία εγγραφής : 06/07/2010

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 13 Αυγ 2011, 16:58

jim stin voudapesti na po pos xasate to 8eama me tous kipous kai ta loutra (stin apenatni meria tis polis apo ton purgo tos psaradon) *sorry gia ta greeklish den exei to mixanima ellinikos alla as to allaksei kapoios mod!

jim στην βουδαπέστη να πω πως χάσατε το θέαμα με τους κήπους και τα λουτρά (στην απένατνι μεριά τις πόλις από τον πύργο τος ψαράδων) *sorry για τα greeklish δεν έχει το μηχάνημα ελληνικός αλλα ας το αλλάξει κάποιος mod!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ   ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 14 Αυγ 2011, 10:22

mihalisss έγραψε:
jim stin voudapesti na po pos xasate to 8eama me tous kipous kai ta loutra (stin apenatni meria tis polis apo ton purgo tos psaradon) *sorry gia ta greeklish den exei to mixanima ellinikos alla as to allaksei kapoios mod!

jim στην βουδαπέστη να πω πως χάσατε το θέαμα με τους κήπους και τα λουτρά (στην απένατνι μεριά τις πόλις από τον πύργο τος ψαράδων) *sorry για τα greeklish δεν έχει το μηχάνημα ελληνικός αλλα ας το αλλάξει κάποιος mod!

Κι ομως πηγαμε αλλα εκεινη την ωρα εριχνε καρεκλοποδαρα ο κωλοκαιρος cryme και φυγαμε αμεσως hallo

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 10p7ousΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 Icnsl4ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2dhxn3kΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2lbdx0jΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - Σελίδα 4 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΣΕ 7 ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» Τελευταία εξόρμηση για το 2013

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΒΟΛΤΕΣ - ΕΚΔΡΟΜΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com