Greek GSX-R forum
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
JIMK7
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
nasos-v
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
T.R.E
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
k8 600 kk
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
kostaskr6
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
κολτρέϊν
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
Leroy
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
ripper
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_l10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_c10EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Poll_r10 

 

 EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !

Πήγαινε κάτω 
+17
Miou
kentaurosk8
GsxrPower
futuristic
stavroulis
STELIOS
gkourv
kahi
petrospropo
valentinosgsxr
T.R.E
DimSTriple
JIMK7
nasos-v
teo46
ktm_21
Sotos27
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 24 Ιουν 2011, 18:04

kentaurosk8 έγραψε:
.........Γιατί αν πάλι στο εξάμηνο ακούσω τάκα-τούκα θα σαλτάρω!!!!
Ευχαριστώ τρελά αγόρια!


μα τι κανεις στους δισκους και σε 6 μηνες εχουν τοσο μεγαλο τζογο?
το παλιο μου srad με σχεδον 60000 (τοσα ειχε μεχρι που εγιναν τοσο λεπτοι που επρεπε να τους αλλαξω)δεν ειχε τζογους αλλα 3 κ5-κ6 που εχω αλλαξει (με 30000χλμ το προηγουμενο) κανενα μα κανενα δεν μου κανει τακα τουκα οταν φρεναρω ... και φρεναρω...μου αρεσει να κανω εντο σε καλους δρομους....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 24 Ιουν 2011, 19:57

Στο GSXR 600 K6 που είχα επήρε τζόγο μετά από 16000-18000χλμ.Χρήση πίστας αλλά όχι εξαιρετικά σκληρή.Εδώ έχουν πάρει φίλου οι Brembo στο 1098 με λιγότερα χλμ από το δικό μου,τι μου λες τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 24 Ιουν 2011, 21:48

DrIoannis έγραψε:
Στο GSXR 600 K6 που είχα επήρε τζόγο μετά από 16000-18000χλμ.Χρήση πίστας αλλά όχι εξαιρετικά σκληρή.Εδώ έχουν πάρει φίλου οι Brembo στο 1098 με λιγότερα χλμ από το δικό μου,τι μου λες τώρα.


ok γιαννη ... αλλα σιγουρα η χρηση πιστας που κανεις ειναι σιγουρα πιο σκληρη απο την χρηση που κανω εγω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DrIoannis
Hero gixxer
Hero gixxer
DrIoannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Αγωνιζόμενος : το... πάλεψα.
Hμερομηνία εγγραφής : 29/01/2009

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠαρ 24 Ιουν 2011, 22:15

Miou έγραψε:
DrIoannis έγραψε:
Στο GSXR 600 K6 που είχα επήρε τζόγο μετά από 16000-18000χλμ.Χρήση πίστας αλλά όχι εξαιρετικά σκληρή.Εδώ έχουν πάρει φίλου οι Brembo στο 1098 με λιγότερα χλμ από το δικό μου,τι μου λες τώρα.


ok γιαννη ... αλλα σιγουρα η χρηση πιστας που κανεις ειναι σιγουρα πιο σκληρη απο την χρηση που κανω εγω...
Δεν διαφωνώ αλλά και πάλι πολύ σύντομα γενικά αποκτούν τζόγο ρε γαμώτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 25 Ιουν 2011, 12:23

Παίδες το συγκεκριμένο θέμα είναι κάτι το οποίο έχουν στάνταρ τα περισσότερα Κ7-8. Αν και τα Κ5-6 έχουν τους ίδιους δίσκους δεν το παρουσιάζανε... άλλες παρτίδες τι να πω. Οι πρώτοι μου είχανε βαρέσει στα 6000 χλμ περίπου μου τους κάλυψε ο Ολλανδός που το είχα φέρει με καινούργιους οι οποίοι αντέξανε περίπου 16-17000 χλμ!!! Τώρα έχω 26 χιλιάδες και βαράνε εδώ και 2 περίπου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 11:57

Λοιπόν μόλις παρέλαβα απο brakes4u τις δισκόπλακες.... Οπτικά τον παίζω ήδη.... Κατά Νάσο και Θοδωρή ευαγγέλιο θα συνεχίσω να τον παίζω όταν τις φορέσω... ενημερώνω όταν βάλω - στρώσω (με ΗΗ τακάκια καινούργια).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 11:58

kentaurosk8 έγραψε:
Λοιπόν μόλις παρέλαβα απο brakes4u τις δισκόπλακες.... Οπτικά τον παίζω ήδη.... Κατά Νάσο και Θοδωρή ευαγγέλιο θα συνεχίσω να τον παίζω όταν τις φορέσω... ενημερώνω όταν βάλω - στρώσω (με ΗΗ τακάκια καινούργια).


μεγιες μεγιες!!!

να της χαρεις οσο καλυτερα γινεται!!!

cheers cheers

______________________________________________________
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 DgnfjaEBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 X3ww74EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 25k1wusEBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 2nqcwidEBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Ann242

The Gixxer brothers...!!

Να ΄σαι γρηγορος οσο χρειαζετε για να απολαμβανεις αυτο που κανεις και οχι για να περνας τους αλλους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 12:03

Ευχαριστώ για τις ευχές αλλά και για τη βοήθειά σου Νάσο !!!! beer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magiaklaniakeksatmisi
Full gixxer
Full gixxer
magiaklaniakeksatmisi


Άντρας Όνομα: : ΚΛΗΜΗΣ
Αριθμός μηνυμάτων : 1228
Αγωνιζόμενος : Στου γεραμανη το πευκο απο κατω...
Hμερομηνία εγγραφής : 03/03/2009

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 14:45

Τελικά η αλλαγή δίσκων είναι ίσως η μεγαλύτερη βελτίωση στα φρένα.. Αλλαξα σωληνακια τακακια οδήγησα μηχανη με άλλη τρόμπα αλλα εκει π τρόμαξα με τα φρένα είναι όταν έβαλα τους δίσκους πάνω.. Άντε να τους χάσεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 17:32

kentaurosk8 έγραψε:
Λοιπόν μόλις παρέλαβα απο brakes4u τις δισκόπλακες.... Οπτικά τον παίζω ήδη.... Κατά Νάσο και Θοδωρή ευαγγέλιο θα συνεχίσω να τον παίζω όταν τις φορέσω... ενημερώνω όταν βάλω - στρώσω (με ΗΗ τακάκια καινούργια).


μεγιες μεγιες... βαλε καμια φωτο να την παιξουμε και εμεις λιγουλακι... πες μας και ποσα εσκασες...

κουφαλα γιατι δεν ηρθες εχθες??? σε περιμεναμε...

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 18:19

Άλεξ ζητώ ταπεινά συγγνώμη για την απουσία μου! Δυστυχώς τελείωσα απο τη 2η δουλειά 10.15 με μάτια κομμάτια απο το μοντάζ και δεν την πάλευα μία!!!
Φωτό εννοείται θα ανεβάσω το βράδυ αφόρετες ακόμα και απο ΠΣΚ φορεμένες. Είναι κουκλιά πάντως μοιάζουν με του ΖΧ10 04-05.... ξέρεις μαργαριτοειδή μορφή με χρυσάκι κέντρο καθόλου κιτσαριό όμως. Smile
345 λιριά πήγανε (κάπου 390€) μαζί όμως με τακάκια EBC HH και μεταφορικά και το 5% discount που έχουμε λόγω gixxer.gr !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kentaurosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
kentaurosk8


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2031
Hμερομηνία εγγραφής : 11/06/2009

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 19:26

Και τα κοσμήματα....

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Img0168xp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 20:13

κουκλες μεγειες μεγειες!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΠεμ 22 Σεπ 2011, 21:30

kentaurosk8 έγραψε:
Και τα κοσμήματα....

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Img0168xp



μια χαρα ρε φιλε... ομορφες ειναι ,καλη τιμη εχουν, και το σημαντικοτερο ειναι οτι ξερουμε πως αποδιδουν...

okk okk okk

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
futuristic
Normal gixxer
Normal gixxer
futuristic


Άντρας Όνομα: : Μίλτος
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 66
Hμερομηνία εγγραφής : 31/07/2010

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 08 Οκτ 2013, 21:16

Νάσο, ήρθε η ώρα να παραγγείλω κι εγώ! Μήπως έχουμε τον κωδικό έκπτωσης που κερδίσαμε χάρη στον Σώτο;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADAMSS
Normal gixxer
Normal gixxer
ADAMSS


Άντρας Όνομα: : Πανος
Τόπος : παντου και πουθενα
Αριθμός μηνυμάτων : 108
Αγωνιζόμενος : στη ζωή
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2017

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ 12 Νοε 2018, 21:14

ηρθε η ωρα να αλλαξω δισκους παιδια γιατι την ακουσαν 35000 χιλιομετρα ειδα στο sportbikeshop τους ebc σετ δισκοι μαργαριτα μαζι με τακακια ebc μαζι με τα μεταφορικα βγαινουν 300 λιρες πιστευω καλη τιμη το ερωτημα ειναι αν υπαρχει περιπτωση να περασουν τελωνειο επειδη ειναι απο Αγγλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodoros1369
Normal gixxer
Normal gixxer
Thodoros1369


Άντρας Τόπος : North
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 175
Αγωνιζόμενος : Moto gp (στην tv)
Hμερομηνία εγγραφής : 04/10/2017

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΔευ 12 Νοε 2018, 22:16

ADAMSS έγραψε:
ηρθε η ωρα να αλλαξω δισκους παιδια γιατι την ακουσαν 35000 χιλιομετρα ειδα στο sportbikeshop τους ebc σετ δισκοι  μαργαριτα μαζι με τακακια ebc μαζι με τα μεταφορικα βγαινουν 300 λιρες  πιστευω καλη τιμη το ερωτημα ειναι αν υπαρχει περιπτωση να περασουν τελωνειο επειδη ειναι απο Αγγλια

Δεν υπαρχει τελωνειο απο αγγλια .. Αμερικη-Κινα κλπ το τελωνειο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 13 Νοε 2018, 09:44

εντος εε δεν εχεις θεμα

κανε ομως τον κοπο να ψαχτεις για τιμη και απο ελλαδα
πιο παλια που ειχα ρωτησει για ενα φιλο δεν ειχε μεγαλη διαφορα και τελικα τους αγορασε απο ελλαδα

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ADAMSS
Normal gixxer
Normal gixxer
ADAMSS


Άντρας Όνομα: : Πανος
Τόπος : παντου και πουθενα
Αριθμός μηνυμάτων : 108
Αγωνιζόμενος : στη ζωή
Hμερομηνία εγγραφής : 22/01/2017

EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !   EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω ! - Σελίδα 3 EmptyΤρι 13 Νοε 2018, 21:44

οκ παιδες ευχαριστω θα το ψαξω και εδω ελλαδα μπας και αφησουμε τα χρηματα μας εδω και δεν τα παρουν οι ξενοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
EBC Δισκοπλακες. Την γνωμη σας παρακαλω !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» την γνωμη σας παρακαλω....
» ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!
» Sos σας παρακαλώ τα φωτα σας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com