Greek GSX-R forum
look carbon - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
look carbon - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
look carbon - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
look carbon - Σελίδα 2 Poll_l10look carbon - Σελίδα 2 Poll_c10look carbon - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 look carbon

Πήγαινε κάτω 
+11
teo46
crockh2001
JIMK7
Leroy
stavrosrodo
gat0s
T.R.E
mistiriodis_tsantakias
1ndianos
ktm_21
alex k8
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 02:10

Εγω τι να πω το καημενο???
Στεφανε πως το βλεπεις?
Ενοητε πως ακομα δεν εχει τελειωσει γιατι αυτο θελει υπομονη και δεν ειναι και τοσο ευκολο οσο λενε μερικοι
ΧΑΧΑΧΑ ακου υπομονη για το αυτοκολητο xaxa xaxa xaxa
[img]look carbon - Σελίδα 2 P2111528[/img]

[img]look carbon - Σελίδα 2 P2161556[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 02:25

γατε αυτο που κανεις δεν θα το εκανα ουτε για πλακα .....θα πρεπει να τριβεις ορεςςςςςςςςςςςςςς αν θες να βγει δλδ πολυ καλο ,οτι διποτε κανεις cover up ειναι γαμισετα για να βγει καλο Wink
πιγα να κανο το λαθος να ξεκινισο ενα περισεβουμενο ψαλιδι που εχο απο Κ7/Κ8 κ τελικα εδω ενα φιλαρακι που ασχολιτε επαγκελματικα μου εδιξε κ ειπα αστο ;P

πανο στο πλαισιο που εκανες ειναι πολυ καλο μαν αλλα χαλασες πολυ καρβουνο .
θα το βερνικοσις μετα η θα ριξεις παραπανο ριτινι κ θα τριπψις?


Edit:για βαλε καμια πιο κοντινη κ μεγαλιτερι να δο της κολισις που εχεις κανει γιατι απο εδω φενοντε πολυ καλες αλλα δεν μπορει να ειναι τοσο ;P

Edit:για βαλε κοντινοτερες φοτο απο της ενοσις του καρβουνου φενοντε καλες απο εδω αλλα δεν μπορι να ειναι τοσο καλες κ απο κοντα ....ελιοσες να σου βγουνε η γονιες εε???? που κανα εκανες κ καλουπια :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 02:30

για καπιο λογο δεν μου περνει το edit που κανο ποτε αναγκαστικα διπλο ποσταρο σορρυ

Edit:για βαλε κοντινοτερες φοτο απο της ενοσις του καρβουνου φενοντε καλες απο εδω αλλα δεν μπορι να ειναι τοσο καλες κ απο κοντα ....ελιοσες να σου βγουνε η γονιες εε???? που κανα εκανες κ καλουπια :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 02:32

Edit:για βαλε κοντινοτερες φοτο απο της ενοσις του καρβουνου φενοντε καλες απο εδω αλλα δεν μπορι να ειναι τοσο καλες κ απο κοντα ....ελιοσες να σου βγουνε η γονιες εε???? που κανα εκανες κ καλουπια :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 02:45

Δεν εχει αλλες φωτο :P :P
Αυτες τις εβαλα για να δει το παιδι με το carbon look τι σημαινει υπομονη.
Περισσοτες φωτο οταν τελειωσει.
Σε μια βδομαδα περιπου γιατι εχει δουλεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 09:28

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
για αλλη μια φορα λεο οτι ειναι η αποψι μου κ απο εκει κ περα το αυτοκολιτο της 3μ ειναι πολυ καιρο στην αγορα κ στο Ebay δεν κοστιζει πολυ κ δεν προσφερει ΤΙΠΟΤΑ εκτος απο λοοκ οπος λετε....
υπαρχει ενα εξιπνοπουλει (μαγαζατορας) που σου ντινι το μηχανακη ετσι κ ενδικτικα λεο για να ντισι ενα ΧΤΧ 660 πιρε απο τον ανθροπο 350 ευρο για υλικο που δεν κοστιζει ουτε 50 ευρο + οτι του χαλασε πολυ γριγορα γιατι εκει που εχει εξατμισεις η θερμοκρασια ειναι μεγαλη κ το αυτοκολιτο αυτο δεν αντεχει σε μεγαλες θερμοκρασιες γινετε πολυ μαλακο κ κανει φουσκαλες

Επισεις στης φοτο φενεται καλο, απο κοντα δεν ειναι κ τοσο καλο γιατι δεν γιαλιζει καθολου κ ουδεμια σχεσει εχει με καρμπον εκτος απο το λοοκ της πλεξεις .
Τορα αν καπιος το θεορει ορεο δικεομα του να πο οτι οταν διαβασα το ποστ θεορισα οτι ενουσες λοοκ carbon με την βαφη που απλος ειναι υπεργιφτια ....το αυτοκολιτο δεν το θεορο κ τοσο γυφτια ιδικα εκει που το εβαλες ....
αλλα οταν θα δο ενα μηχανακη ντιμενο ολο με αυτο το αυτοκολιτο λυπαμε αλλα ειναι αν οχι γυφτια απλος χαζο για εμενα αφου δεν προσφερει πραγματικα ΤΠΤ ουτε καν προστασια απο πτωση ....αααα ισος σου σοσει μερικα πετραδακια ......

να σου πο οτι το συγκεκριμενο κοματι ειναι σχετικα ευκολο να γινει carbon κ θα ειναι πιο ορεο κ πραγματικα θα προσφερει κατι Wink αν σε ενδιαφερουνε πληροφοριες για το που πος κ γιατι μιλαμε με πμ τηλ η κ απο κοντα Wink

Να πω πρωτα, οτι δεν μπενω για να κανω αντιπαραθεση.
Θελω ομως να αναφερω, οτι φιλος μου μηχανικος της opel, εχει ντισει καπο αυτοκινητου με αυτο το το αυτοκολιτο και δεν παρουσιασε προβλημα. Τωρα για τον βαθμο δυσκολιας, υπαρχουν βιντεακια στο youtube που διχνουν πως μπορει να γινει. Για μενα δεν ειναι δυσκολο, αλλα μια εξασκιση σε καποιο κομματι ασχετο θα το χρειαζομουν, μιας και θα εβαζα πρωτη φορα, ετσι ωστε να να μπει τελεια εκει που θα ηθελα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
alex k8
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Λουτσα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 26/03/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 15:17

φιλε ανεστη πρεπει να εισαι γαιδαρος για να εχεις τετοια υπομονη Very Happy
αυτο που φτιαχνεις ειναι the best!μακαρι να σου βγει εργοστασιο!
τωρα οσο για το αυτοκολητο ειναι κατι ωραιο μεν πιο προχειρο δε,εμενα μου αρεσει παντως κ απο τι βλεπω κ σε αλλους εδω μεσα,ταιριαζει κ με το πλαστικο κατο απο το ντεποζιτο κ δενει ωραια,ενταξει στεφανε ωραια ειναι μερικα κομματακια να ντυσεις με carbon αλλα οχι κ ολο το μηχανακι συμφωνοι!παντως το υλικο ειναι πολυ καλο σε σχεση με κατι αλλα.το ιδιο το υλικο το εχω βαλει σε αεροτομες σε αυτοκινητα και σε ουρανους και δεν εχει παθει τιποτα,ζεστη,κρυο,βροχη,χιονι.θα ντυσω τα καληματα της εξατμισης απο το μηχανακι μου που τρωνε τρελη ζεστη και θα ποσταρω,ειδομεν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 15:36

alex k8 έγραψε:
φιλε ανεστη πρεπει να εισαι γαιδαρος για να εχεις τετοια υπομονη Very Happy
αυτο που φτιαχνεις ειναι the best!μακαρι να σου βγει εργοστασιο!
τωρα οσο για το αυτοκολητο ειναι κατι ωραιο μεν πιο προχειρο δε,εμενα μου αρεσει παντως κ απο τι βλεπω κ σε αλλους εδω μεσα,ταιριαζει κ με το πλαστικο κατο απο το ντεποζιτο κ δενει ωραια,ενταξει στεφανε ωραια ειναι μερικα κομματακια να ντυσεις με carbon αλλα οχι κ ολο το μηχανακι συμφωνοι!παντως το υλικο ειναι πολυ καλο σε σχεση με κατι αλλα.το ιδιο το υλικο το εχω βαλει σε αεροτομες σε αυτοκινητα και σε ουρανους και δεν εχει παθει τιποτα,ζεστη,κρυο,βροχη,χιονι.θα ντυσω τα καληματα της εξατμισης απο το μηχανακι μου που τρωνε τρελη ζεστη και θα ποσταρω,ειδομεν!

Ακριβως οτι σου ειπα και πριν.
Αν και φθηνη λυση μπορω να πω αρκετα καλη γιατι οπως ειπες τεριαζει με τα καπακια κατω απο το τεποζιτο.
Οταν στην αρχη ειπες look carbon πιστευω οπως εγω ο Στεφανος και αρκετοι ολοι απο δω μεσα καταλαβαν κατι τετοιο [img]look carbon - Σελίδα 2 74701ca.th[/img] γιαυτο και ειπαν για γυφτια (εγω τουλαχιστον ετσι καταλαβα)
Προς θεου!Η δουλεια σου ειναι σουπερ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΤρι 16 Φεβ 2010, 18:17

να και ενας που με καταλαβενειιιιιιιιιιιιιιιιιι γατος εισαι ρε ;P

οστοσο δεν θα ελεγα super κατι που εχει γινει με αυτοκολιτο,το συγκεκριμενο ομος ειναι οκ μιας κ εχο δει καρβουνα στο φτερακι κ ειναι λιγο ασχιμα γιατι γιαλιζουνε παρα πολυ οποτε το αυτοκολιτο τεργιαζει κ ισος για τον λογο που προανεφερε ο φιλος πιο πανο επιδει μιαζει με το πλαστικο που εχει στο τεποζιτο διπλα .....
παραυτα ππολλυ ντινου ολο το μηχανακη ετσι κ το θεορο αν οχι γυφτια τουλαχιστο τελιος χαζο .......

ΠΑΝΤΑ κ το τονιζο αυτο ειναι απλος η αποψι μου κ οχι ο κανονας η ο νομος η οπος αλιος θελετε ;P
sex Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
alex k8
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Λουτσα
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 86
Hμερομηνία εγγραφής : 26/03/2009

look carbon - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: look carbon   look carbon - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 17 Απρ 2010, 21:26

το εχω βαλει εδω και ενα μηνα περιπου κ με τοση θερμοκρασια ειναι ακομα εκει!


look carbon - Σελίδα 2 P160410135401
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
look carbon
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» 3m carbon...
» ΥΔΡΟΒΑΦΗ-CARBON
» bay bay joshi R77 Carbon

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com