Greek GSX-R forum
Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Miou
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    JIMK7
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    nasos-v
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    T.R.E
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    k8 600 kk
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    kostaskr6
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    κολτρέϊν
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    Leroy
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    ripper
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 
    mistiriodis_tsantakias
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_l10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_c10Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Poll_r10 

     

     Πλυντήριο Μηχανών

    Πήγαινε κάτω 
    +17
    Miou
    k8 600 kk
    totoulis
    achilles_r
    mitsos
    the_Phantom
    Schumi
    Nitoras
    Big Daddy
    noela
    andRewR
    nktr
    GIXXERAKIAS
    ktm_21
    thanasis gixxer
    lemmyk8
    potis
    21 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Miou
    Full gixxer
    Full gixxer
    Miou


    Όνομα: : Alexandros
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 13448
    Αγωνιζόμενος : Nop...
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 10:13

    Vortex έγραψε:
    Aπο τον Τασο και εγω δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ παραπονο.

    Οποτε απο εμενα Shiny Bike.

    Παντως Αλεξανδρε δεν ξερω τι παιχτηκε με σενα αλλα εγω που πηγαινω και μια φορα του ζητησα χαρη γιατι εφευγα με βολεψε.

    Τι να πω. Ισως κακια στιγμη.

    Παντως μην κρινουμε τον αλλον απο μια φορα ομως.


    μια φορα φτανει και περισευει ... εσυ σπυρακο μενεις εκει διπλα. εγω ειχα να διασχισω την μιση αθηνα για να φτασω εκει . ειχα παρει τηλ και ειχα ξηγηθει ... και αυτος συμφωνησε αλλα μετα με πακετοσε . και δεν ειναι οτι καλυτερο να παω μια βολτα μεχρι εκει. υπαρχουν πολυ καλυτερες διαδρομες για να παω την βολτα μου ...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    totoulis
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    totoulis


    Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
    Τόπος : πειραιας
    Ηλικία : 42
    Αριθμός μηνυμάτων : 724
    Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 11:37

    δεν το ξερω το Shiny Bike αλλα αν μου ξηγιωτανε και εμενα ετσι σιγουρα δεν θα ξαναπηγαινα και δωρεαν να μου το επλενε.........χωρις να ξερω τον ανθρωπο(μπορει να ειναι και γαμω τα παιδια) ουτε εγω θα εδινα δευτερη ευκαιρια και σιγουρα θα του εκανα και δυσφιμιση.....μπορει να ηταν η κακια στιγμη μπορει να εσκασαν ολοι μαζι αλλα αν δεν μπορεις να κανεις κουμαντο με τα ραντεβου σου και κοιτας να βαλεις οσο πιο πολλα δεκαρικα στην τσεπη πιστευω οτι το εχεις χασει το παιχνιδι......

    αυτη ειναι η δικια μου η γνωμη παιδες!!!!!!!!!!!

    υ.σ Γιαννη αμα περασεις για καφε απο το σπυρο στειλε μνμ μηπως πεταχτω απο εκει
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.kord.gr
    Vortex
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    Vortex


    Άντρας Όνομα: : Σπύρος
    Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
    Ηλικία : 37
    Αριθμός μηνυμάτων : 1826
    Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
    Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 12:30

    Διαφωνώ γιατί από όσο γνωρίζω είστε κ εσείς ελ.επαγγελματιες. Σε όλους μπορεί να τύχει μια κακή στιγμή λόγω φόρτου εργασίας. Απλά διαφωνώ με την δυσφήμιση
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Aristosk8
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    Aristosk8


    Άντρας Όνομα: : Αριστόδημος
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 42
    Αριθμός μηνυμάτων : 2134
    Αγωνιζόμενος : ...στο playstation!
    Hμερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 12:47

    Vortex έγραψε:
    Διαφωνώ γιατί από όσο γνωρίζω είστε κ εσείς ελ.επαγγελματιες. Σε όλους μπορεί να τύχει μια κακή στιγμή λόγω φόρτου εργασίας.  Απλά διαφωνώ με την δυσφήμιση

    Συμφωνώ με τον Σπύρο. Αν δε σου φέρθηκε σωστά πχ. σε έστησε στο ραντεβού, και δεν θες να του δώσεις 2η ευκαιρία, απλά δεν ξαναπατάς.
    Η δυσφήμιση είναι too much.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    totoulis
    Adv. gixxer
    Adv. gixxer
    totoulis


    Άντρας Όνομα: : ΓΙΩΡΓΟΣ
    Τόπος : πειραιας
    Ηλικία : 42
    Αριθμός μηνυμάτων : 724
    Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 14:07

    ναι μπορει να μην ηταν η καλυτερη λεξη και να μην ακουστηκε ωραιο.......αλλα να σας το πω αλλιως.....αν ερχοταν ενα φιλαρακι μου και με ρωταγε που να παω να πλυνω τη μηχσνη μαλλον δεν θα του συστηνα τον τασο......βεβαια να σας πω πως δεν γνωριζω το παλικαρι και παλι να προσθεθω πως αν ειχε συμβει σε εμενα αυτο που εγινε με τον μιου.......
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.kord.gr
    Miou
    Full gixxer
    Full gixxer
    Miou


    Όνομα: : Alexandros
    Τόπος : Αθηνα
    Ηλικία : 47
    Αριθμός μηνυμάτων : 13448
    Αγωνιζόμενος : Nop...
    Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 16:09

    η πλακα ειναι οτι εγω τον ξερω τον τασο . και κοινους γνωστους εχουμε και στην λευκαδα ετυχε και ειχαμε βρεθει οταν ειχαμε παει σαν φορουμ και εξω εχουμε βγει και στην πιστα εχουμε βρεθει κτλ κτλ ...
    επισης δεν κανω δυσφημιση . δεν λεω δεν ειναι καλος ,δεν λεω δεν κανει καλη δουλεια ουτε τπτ τετοιο . απλα λεω οτι ειχα κλεισει ραντεβου και πηγα και με γειωσε . αυτο ΔΕΝ ειναι δυσφημιση ΕΙΝΑΙ η αληθεια ... μην τα μπερδευουμε  beer 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Vortex
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    Vortex


    Άντρας Όνομα: : Σπύρος
    Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
    Ηλικία : 37
    Αριθμός μηνυμάτων : 1826
    Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
    Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 17:21

    Γιατι τρελο αγορι εμεις δεν τον ξερουμε;  Laughing 

    Παντως σε αυτο που διαφωνω ειναι οτι μην ειμαστε οπως απο 1 φορα δυσαρεστημενοι.Και χωρις να στο εχει πλυνει , δλδ εαν σου εκανε περιεργα πραγματα μαζι σου.  lol! 

    Δεν λεω οτι δεν ηταν ασχημο το γειωμα γιατι και εσυ θα ειχες κανονισει τις δουλειες σου και στις χαλασε αλλα εγω προσωπικα δεν θα εκλεινα καν ραντεβου με τοση δουλεια. Γιατι εκει που καθεται μπορει να του σκασουν απο 15 μηχανακια, εχω παει και εχω κλεισει 6ωρο μεχρι να παρω την μηχανη. Γινοταν χαμος με μηχανακια καθε κατηγοριας. Που αυτο ειναι καλο σημαδι οτι κανει σωστη δουλεια.

    Οπως και σε σενα εαν ερχοταν ενας γνωστος και ελεγε δεν με εξυπηρετησε θα ελεγα πρωτα , αφου σε ξερω οτι εισαι σωστος, οτι κατι θα ετρεχε εκεινη την στιγμη γι αυτο εγινε αυτο.

    Την δυσφιμηση την ειπα γιατι το ειπε ο Τοτουλης οτι θα εκανε εαν ειχε τυχει τετοιο σκηνικο . Δεν ειπα οτι εγινε καποια δυσφημιση . Απλα ειπα οτι δεν θα ηταν σωστο. Και οπως ειπε ηταν ατυχη επιλογη λεξης.

     kapelo 
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    zed660
    Hero gixxer
    Hero gixxer



    Άντρας Όνομα: : Δημήτρης
    Τόπος : εδώ
    Ηλικία : 31
    Αριθμός μηνυμάτων : 1497
    Hμερομηνία εγγραφής : 24/04/2013

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 19:47

    Vortex 6 ώρες περίμενες να σου πλύνουν το μηχανάκι.....
    AYTA
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Fxw5k7Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 2ecd5vr

    δεν σου πέρασαν από το μυαλό;;  Shocked
     xaxa  lol!

    ..συμφωνώ και εγώ στο ότι η δυσφήμιση είναι κάτι υπερβολικό, αλλά δεν εννοούσε ακριβώς αυτό που ακούγεται ο totoulis. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kontos 750
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    kontos 750


    Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
    Ηλικία : 41
    Αριθμός μηνυμάτων : 1963
    Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 20:22

    totoulis έγραψε:
    δεν το ξερω το Shiny Bike αλλα αν μου ξηγιωτανε και εμενα ετσι σιγουρα δεν θα ξαναπηγαινα και δωρεαν να μου το επλενε.........χωρις να ξερω τον ανθρωπο(μπορει να ειναι και γαμω τα παιδια) ουτε εγω θα εδινα δευτερη ευκαιρια και σιγουρα θα του εκανα και δυσφιμιση.....μπορει να ηταν η κακια στιγμη μπορει να εσκασαν ολοι μαζι αλλα αν δεν μπορεις να κανεις κουμαντο με τα ραντεβου σου και κοιτας να βαλεις οσο πιο πολλα δεκαρικα στην τσεπη πιστευω οτι το εχεις χασει το παιχνιδι......

    αυτη ειναι η δικια μου η γνωμη παιδες!!!!!!!!!!!

    υ.σ Γιαννη αμα περασεις για καφε απο το σπυρο στειλε μνμ μηπως πεταχτω απο εκει

    Γιώργο στείλε με πμ το τηλ σου...έχω καιρό να περάσω απο εκεί.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Vortex
    Hero gixxer
    Hero gixxer
    Vortex


    Άντρας Όνομα: : Σπύρος
    Τόπος : Βυθός Του Μπικίνι
    Ηλικία : 37
    Αριθμός μηνυμάτων : 1826
    Αγωνιζόμενος : στην ανωμαλία
    Hμερομηνία εγγραφής : 09/12/2009

    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλυντήριο Μηχανών   Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 06 Ιουν 2014, 20:39

    zed660 έγραψε:
    Vortex 6 ώρες περίμενες να σου πλύνουν το μηχανάκι.....
    AYTA
    Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 Fxw5k7Πλυντήριο Μηχανών - Σελίδα 2 2ecd5vr

    δεν σου πέρασαν από το μυαλό;;  Shocked
     xaxa  lol!

    ..συμφωνώ και εγώ στο ότι η δυσφήμιση είναι κάτι υπερβολικό, αλλά δεν εννοούσε ακριβώς αυτό που ακούγεται ο totoulis. Wink

    Δεν περίμενα εκεί βρε μικρό μαυρογερακο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Πλυντήριο Μηχανών
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
     Παρόμοια θέματα
    -
    » Κανα καλο πλυντηριο για το Κ8 μου ????

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
    Μετάβαση σε:  
    Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
    gixxerforum@gmail.com