Greek GSX-R forum
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
JIMK7
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
nasos-v
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
T.R.E
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
k8 600 kk
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
kostaskr6
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
κολτρέϊν
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
Leroy
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
ripper
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_l10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_c10Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Poll_r10 

 

 Να βαλω μανιταρια με προεκταση???

Πήγαινε κάτω 
+13
Opeth
teo46
κολτρέϊν
Sotoner
cbr600f4
panos1313
magfaria
ilias2408
gianni
baronsanto
Hamamatsu
valentinosgsxr
caza
17 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
caza
Jr.gixxer
caza


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 31
Hμερομηνία εγγραφής : 11/03/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΚυρ 14 Μαρ 2010, 19:33

Παιδια μιλησα με ενα μαγαζι για να παω αυριο να βαλω μανιταρια στη καινουρια μου μηχανη,
αλλα μου ειπε πως για να βαλω τα r&g πρεπει να τρυπησω το φερινγκ απο την αριστερη μερια...
Μολις μου το ειπαν ομως μου τρυπησαν την αριστερη μερια της καρδιας... ti?
Μιλησα με κατι αλλα ατομα κ μου ειπαν για valter moto αλλα μου ειπαν οτι δεν υπαρχει ποιοτικη
συγκριση...Για πειτε κ εσεις καμια γνωμη να με βοηθησετε!!! thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΚυρ 14 Μαρ 2010, 19:53

Αν ψαξεις λιγο, το θεμα εχει ξανασυζητηθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΚυρ 14 Μαρ 2010, 19:53

caza έγραψε:
Παιδια μιλησα με ενα μαγαζι για να παω αυριο να βαλω μανιταρια στη καινουρια μου μηχανη,
αλλα μου ειπε πως για να βαλω τα r&g πρεπει να τρυπησω το φερινγκ απο την αριστερη μερια...
Μολις μου το ειπαν ομως μου τρυπησαν την αριστερη μερια της καρδιας... ti?
Μιλησα με κατι αλλα ατομα κ μου ειπαν για valter moto αλλα μου ειπαν οτι δεν υπαρχει ποιοτικη
συγκριση...Για πειτε κ εσεις καμια γνωμη να με βοηθησετε!!! thanks
Lightech. http://www.yamaha-andreadis.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=128&Itemid=50
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
baronsanto
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Αντώνης
Τόπος : Σαντορίνη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Αγωνιζόμενος : Ουτε για πλακα..
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΔευ 15 Μαρ 2010, 15:38

φιλε μου ειχα ανοιξει ενα θεμα πιο παλια.
μου προτειναν και εμενα τα παιδια καποια μανηταρια τα οποια δεν πρεπει να κοψεις τιποτα για να μπουν.
ο μονος μου ενδιασμος ηταν πως θα εκοβα το φαιρινγκ αλλα μετα βρηκα καποια της evotech.
σου δινουν μαζι και το εργαλειο κοπησ του φαιρινγ και ενα αλλο το οποιο σου σημαδευει που πρεπει να κανεις την τρυπα. χτες τα πηρα στα χερια μου. μαλλον σημερα θα τα βαλω.
ποιοτικα μου φανηκαν και απο οτι φαινεται θα γινει καθαρη δουλεια. ριξε μια ματια στο site η και στο ebay. εγω τα πηρα απο το site. 1-2 βδομαδες εκαναν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΔευ 15 Μαρ 2010, 17:21

Εγώ έβαλα τα Lightech χωρίς να τρυπήσω φέριγκ στο Κ9. Ωραία φαίνονται. Μακάρι να μην χρειαστεί να διαπιστώσω εάν κάνουν δουλειά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias2408
Jr.gixxer
ilias2408


Άντρας Όνομα: : Ηλιας
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 7
Hμερομηνία εγγραφής : 30/03/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 13 Μάης 2010, 12:45

gianni έγραψε:
Εγώ έβαλα τα Lightech χωρίς να τρυπήσω φέριγκ στο Κ9. Ωραία φαίνονται. Μακάρι να μην χρειαστεί να διαπιστώσω εάν κάνουν δουλειά.

δε λες και σε μενα απο που τα πηρες γιατι ουτε εγω θελω να τρυπησω το φαιρινγκ και εχω φαει το κοσμο να βρω καποια να ταιριαζουν χωρις να θελουν τρυπημα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 13 Μάης 2010, 13:17

ειχα φαει κ εγω το κεφαλι μου με τα μανιταρια !
τελικα θα την κανω την τρυπα γιατι 1. δεν φενεται 2.ετσι και αλλιως
και να πουληθει θα πουληθει μαζι με τα μανιταρια οποτε παω για τα r&g
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panos1313
Normal gixxer
Normal gixxer



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 109
Hμερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 13 Μάης 2010, 13:34

Αν τρυπησεις fairing, δεν φαινεται ΤΙΠΟΤΑ γιατι το καλυπτουν εντελως τα μανηταρια. Δεν βλεπω λογο να μην το τρυπησεις tbh αφου τα μαναταρια παντα θα τα φορας λογικα και οπως λεει και το παιδι μαζι με τα μανηταρια θα το πουλησεις αν το πουλησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbr600f4
Normal gixxer
Normal gixxer
cbr600f4


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : PATRA
Ηλικία : 49
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Αγωνιζόμενος : DEN PROLABENO
Hμερομηνία εγγραφής : 25/03/2009

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 13 Μάης 2010, 16:49

γεια μενα βαλε r&g μανιταρια και μπωρο να σε διαβεωσω οτι δουλευουν σχεδον τελεια. μην το σκεφτεσε καθολου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 13 Μάης 2010, 17:25

Το μόνο που μπορώ να σου προτείνω είναι να βάλλεις καλά μανητάρια γιατί τα δικά μου που ήταν μούφα σε πτώση που είχα με το που ακούμπησαν στην άσφαλτο κοπήκαν και μου έφινε το πλαστικό γ@μησ# τ@..ότι πληρώνεις παίρνεις φίλε μου!!! kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
baronsanto
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Αντώνης
Τόπος : Σαντορίνη
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Αγωνιζόμενος : Ουτε για πλακα..
Hμερομηνία εγγραφής : 19/09/2009

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 13 Μάης 2010, 18:57

Εγω εβαλα της Evotech στο κ9 μου. Δοξα το θεο δεν εχω δει αν <<δουλευουν>>. Κοιτα φιλε μου το ειχα ψαξει πολυ με το αν βαλω με προεκταση η οχι και επειδη σε καποια φορυμ ελεγαν οτι οι προεκτασεις εσπαγαν προτιμησα να το τρυπησω. Δεν φαινεται τιποτα απο την τρυπα που κανεις στο πλαστικο. Προτιμησα να παρω την συγκεκριμενη μαρκα γιατι εδινε μαζι και εργαλειο κοπησ για την τρυπα αλλα και ενα <<εργαλειο>> για να σημαδεψεις το που θα κανεισ την τρυπα ακριβως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 13 Μάης 2010, 19:14

caza έγραψε:
Παιδια μιλησα με ενα μαγαζι για να παω αυριο να βαλω μανιταρια στη καινουρια μου μηχανη,
αλλα μου ειπε πως για να βαλω τα r&g πρεπει να τρυπησω το φερινγκ απο την αριστερη μερια...
Μολις μου το ειπαν ομως μου τρυπησαν την αριστερη μερια της καρδιας... ti?
Μιλησα με κατι αλλα ατομα κ μου ειπαν για valter moto αλλα μου ειπαν οτι δεν υπαρχει ποιοτικη
συγκριση...Για πειτε κ εσεις καμια γνωμη να με βοηθησετε!!! thanks

εγω εχω τα r&g, οταν ακουσα και εγω για τρυπα πονεσε η καρδια μου, αλλα μπορω να πω οτι δεν το μετανιωσα καθολου.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 13 Μάης 2010, 23:01

spriderakias έγραψε:
Το μόνο που μπορώ να σου προτείνω είναι να βάλλεις καλά μανητάρια γιατί τα δικά μου που ήταν μούφα σε πτώση που είχα με το που ακούμπησαν στην άσφαλτο κοπήκαν και μου έφινε το πλαστικό γ@μησ# τ@..ότι πληρώνεις παίρνεις φίλε μου!!! kapelo
+1000!!

πάρε καλό πράμα και ας χρειαστεί να κόψεις φαιρινγκ...όπως είπαν τα παιδιά δεν φαίνεται τίποτα!

hallo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠαρ 14 Μάης 2010, 10:24

Και εγώ είμαι προβληματισμένος για αυτό το θέμα. Στην αρχή δεν ήθελα να βάλω καθόλου γιατί μπορεί να γίνει μεγαλύτερη ζημιά σε μεγάλο χτύπημα στο πλαίσιο. Εγώ πήρα τα Lightech που δεν θέλει τρύπημα γιατί δεν είμαι σίγουρος ακόμη αν πρέπει να έχω μανιτάρια ή όχι.
πάντως μί φορά στην πίστα με έσωσαν και ήταν κανονικά, valter αν θυμάμαι καλά.
Τα Lightech στην Αθήνα τα έχει ο Αλεξόπουλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠαρ 14 Μάης 2010, 11:14

R&G euxaristo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠαρ 14 Μάης 2010, 18:39

ρε παιδεία στο κ5 το 1000 τι είναι καλύτερο να βάλεις?

γιατί έχω ακούσει ότι αν βάλεις τα κανονικά που βιδώνουν στην βάση του μοτέρ σε περίπτωση καλής πτώσεις κόβει το σκελετό. ninza
από πληροφορίες που έχω λένε ότι είναι μεγάλο το ποσοστό αυτό. ti?

ξέρει κανείς κάτι πάνω στο συγκεκριμένο θέμα η στο ποιο είναι τα καλύτερα μανιτάρια xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
G.E.B. R-09
Normal gixxer
Normal gixxer
G.E.B. R-09


Όνομα: : giorgos
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 355
Hμερομηνία εγγραφής : 17/08/2009

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΣαβ 15 Μάης 2010, 00:01

Δηλαδη Κωστα για να καταλαβω τα μανιταρια κοβουν το πλαισιο και οχι η πτωση
:?:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostaskr6
Racing gixxer
Racing gixxer
kostaskr6


Άντρας Όνομα: : ΚΩΣΤΑΣ
Τόπος : ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ΑΠ'ΕΞΩ)
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Αγωνιζόμενος : ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΣαβ 15 Μάης 2010, 13:34

G.E.B. R-09 έγραψε:
Δηλαδη Κωστα για να καταλαβω τα μανιταρια κοβουν το πλαισιο και οχι η πτωση
:?:

φιλαράκι έχω δει με τα μάτια μου 2 κομμένα στο ίδιο σημείο. affraid

Για να καταλάβεις είναι εκεί που ενώνει το μπροστινό χυτό κομμάτι με το υπόλοιπο πλαίσιο. aftokt

Όπως είπα κ πιο πάνω σε (καλή) πτώση cryme
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 10:02

καλημέρα,

ήρθε η ώρα να βάλω μανιτάρια στο μωρό μου

evotech ναι ή οχι? είστε ικανοποιημένοι όσοι τα έχετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 10:47

TOP BLOCK Twisted Evil
δε θα πω τπτ αλλο οποιος θελει μανηταρια για να κανουν δουλεια απλα ψαχνει αυτα κ τα περνει οποιος θελει να λεει οτι εχει απλα μανηταρια βαζει οτιδηποτε αλλο!
τα R&G παντως ειναι δευτερα για μενα γτ πολυ απλα τρυπας φαιρινκ που κανει 200 καινουργιο!και μολις τα βαζεις κανεις ηδη ζημια στο μηχανακι!!
οποιος θελει να τα δει τα top block μπαινει εδω!
https://gixxer.forumgreek.com/forum-f38/topic-t2739.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 11:02

Darksoul έγραψε:
TOP BLOCK Twisted Evil
δε θα πω τπτ αλλο οποιος θελει μανηταρια για να κανουν δουλεια απλα ψαχνει αυτα κ τα περνει οποιος θελει να λεει οτι εχει απλα μανηταρια βαζει οτιδηποτε αλλο!
τα R&G παντως ειναι δευτερα για μενα γτ πολυ απλα τρυπας φαιρινκ που κανει 200 καινουργιο!και μολις τα βαζεις κανεις ηδη ζημια στο μηχανακι!!
οποιος θελει να τα δει τα top block μπαινει εδω!
https://gixxer.forumgreek.com/forum-f38/topic-t2739.htm

ειναι οντως πανέμορφα,τωρα τα θυμήθηκα, είχα ξαναδεί το θρεντ σου, αλλά τεράστια διαφορά στη τιμή, εδώ ομως έρχεται το οτι πληρώνεις παίρνεις?...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 11:31

tati έγραψε:
Darksoul έγραψε:
TOP BLOCK Twisted Evil
δε θα πω τπτ αλλο οποιος θελει μανηταρια για να κανουν δουλεια απλα ψαχνει αυτα κ τα περνει οποιος θελει να λεει οτι εχει απλα μανηταρια βαζει οτιδηποτε αλλο!
τα R&G παντως ειναι δευτερα για μενα γτ πολυ απλα τρυπας φαιρινκ που κανει 200 καινουργιο!και μολις τα βαζεις κανεις ηδη ζημια στο μηχανακι!!
οποιος θελει να τα δει τα top block μπαινει εδω!
https://gixxer.forumgreek.com/forum-f38/topic-t2739.htm

ειναι οντως πανέμορφα,τωρα τα θυμήθηκα, είχα ξαναδεί το θρεντ σου, αλλά τεράστια διαφορά στη τιμή, εδώ ομως έρχεται το οτι πληρώνεις παίρνεις?...

ακριβως κ να σου πω και κατι ειναι και δοκιμασμενα απο μενα σε πολυ αναποδη τουμπα οπου το αριστερο μανηταρι βρεθηκε με την αντιθετη φορα στην πιστα και στο χωμα σταματησε το μηχανακι κ απαλ στραβωσε η βαση του μανηταριου ουτε κοπηκε ουτε ζημια μου κανε ενταξει φοραω πολυεστερικα δε λεω!!αλλα την δουλεια τους την εκαναν κατα 100% αν επεφτα και σερνοταν κανονικα δε θα παθαινε τπτ μονο θα γρατζουνιοταν το μανηταρι!!

ΑΑ αν θες κοιτα και τα gbracing http://www.gbracing.eu/Suzuki.112/GSX-R750-K6-K10.122/;
η αυτα η τα τοπ μπλοκ η τα r&G τα gbracing εχω στο ψαλιδι και λειτουργισαν κ τις 2 οφρες που ακουμπησαν 100% μια σταματημενο κ μια στα μεγαρα που σου γραφω απο πανω στην κ5 με μοναδικο τροπο δε μου κοψε το σπειρωμα γτ συνηθως οταν βρισκουν αυτα κοβεται το κομματι στο ψαλιδι που μπαινουν!!τα gbracing γυρνανε ταν βρισκουν κατω ελευθερα ετσι δε κοβονται οπως τα r&g η τα yoshimura!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tati
Adv. gixxer
Adv. gixxer
tati


Θηλυκό Όνομα: : ΤΑΝΙΑ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 507
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να βαλω μανιταρια με προεκταση???   Να βαλω μανιταρια με προεκταση??? EmptyΠεμ 11 Νοε 2010, 12:30

οκ thanks, θελει λιγο ψάξιμο το θεμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Να βαλω μανιταρια με προεκταση???
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» προεκταση για μαμα μασπιεδες για gsxr 600 02
» τι φιλτρο να βαλω???
» Τι clipons να βαλω?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ :: ΤΕΧΝΙΚA ΘEΜΑΤΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com