Greek GSX-R forum
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
JIMK7
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
nasos-v
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
T.R.E
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
k8 600 kk
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
kostaskr6
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
κολτρέϊν
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
Leroy
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
ripper
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_l10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_c10ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Poll_r10 

 

 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dreamchaser
Jr.gixxer
dreamchaser


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Hμερομηνία εγγραφής : 10/12/2008

ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ EmptyΤρι 20 Ιαν 2009, 23:46

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΒΡΟΧΕΣ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ , ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ) .... ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ , ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΤΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙΡΟ...ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΒΡΟΧΕΣ ΠΑΛΙ ...
... ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ , ΟΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΘΕΛΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ , ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΠΟΙΟ ΒΡΑΔΑΚΙ (ΠΕΡ' ΑΠΟ Σ/Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ) ... ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.... ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΩ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΓΚΟΥΡΙΕΣ (ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ) , ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΛΙΓΟ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΛΙΓΟ ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ .... ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ( ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΜΙΛΑΩ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ) .... ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΜΕ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥΣ ΑΥΤΟΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την κολτρέ΄ι΄ν στις Τετ 21 Ιαν 2009, 18:53, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΓΡΑΦΕ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DENNIS
Adv. gixxer
Adv. gixxer
DENNIS


Άντρας Όνομα: : ΣΑΚΗΣ
Τόπος : Αθηνα-Αιγαλεω
Αριθμός μηνυμάτων : 692
Αγωνιζόμενος : στην ζωη!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ EmptyΠεμ 22 Ιαν 2009, 20:47

dreamchaser έγραψε:
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΒΡΟΧΕΣ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ , ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ) .... ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ , ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΦΟΥΓΚΡΑΣΤΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙΡΟ...ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΒΡΟΧΕΣ ΠΑΛΙ ...
... ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ , ΟΠΟΙΟΣ ΟΜΩΣ ΘΕΛΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ , ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΚΑΠΟΙΟ ΒΡΑΔΑΚΙ (ΠΕΡ' ΑΠΟ Σ/Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ) ... ΕΤΣΙ ΝΑ ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.... ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΩ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΓΚΟΥΡΙΕΣ (ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ) , ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΛΙΓΟ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΛΙΓΟ ΦΕΓΓΑΡΑΚΙ .... ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ( ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΜΙΛΑΩ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ) .... ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΜΕ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥΣ ΑΥΤΟΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ....
Σύντομα από βδομάδα δηλαδή θα έχεις παρεουλα 2 gixxer.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dreamchaser
Jr.gixxer
dreamchaser


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Hμερομηνία εγγραφής : 10/12/2008

ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ EmptyΠεμ 22 Ιαν 2009, 21:42

Λίγο δύσκολο προς το παρόν, σήμερα ειχα ενα τροχαίο στον κηφισο.... εγω χτυπησα το γονατο, η μηχανη εγινε σμπαραλια... και την έχω ενα μήνα μονο.. Γυριζα απο δουλεια (εκαλη) κ πηγαινα σπιτι (νεο κοσμο μέσω πετρου ραλλη), στο υψος των κτέλ λιγο πριν την στροφη για καβαλας , πατησε αποτομα φρενο ενα βανακι ο οποιος πηγε να αποφυγει ενα τρακαρισμα με εναν αλλο και φρεναρα κ εγω. Η ειρωνεια ειναι οτι δεν ετρεχα , αλλα λογω ποιοτητας οδοστρώματος (γ@μώ τους δρόμους μας), ηταν σα να φρενάρω πάνω σε παγο.... εχασα το μπροστινο, η μηχανη συρθηκε απο αριστερη πλευρα και εσκασε πανω στην ροδα του τυπου (με το βανάκι η ότι αλλο ήταν) που φρέναρε. Εγω μετα απο κάποια μετρα συρσιμο στην άσφαλτο, που για καλη μου τυχη δεν ακολουθησα την πορεια της μηχανης, βρεθηκα με το στηθος να σερνεται στην ασφαλτο και εγω με τα χερια μου να προσπαθω να επιβραδυνω την ταχυτητα που ειχα.... εκεινη τη στιγμη, το μονο που σκεφτομουν ηταν να σταματησω και να κάνω στην άκρη για να μη με περασει απο πάνω κανένα αυτοκίνητο..... η μηχανη παιδιά καταστράφηκε ολοσχερώς ... σιγουρα το πρώτο μέλημα μου ειναι η υγεία μου, αλλά πραγματικά, κοντεύω να σκάσω !!! Ελπίζω να μην παιχτεί καμιά πουστια με τις ασφαλιστικές , μέχρι και η τροχαια που ηρθε μας έδωσε δίκιο ... δεν ξέρω αν έπρεπε να ποστάρω τα παραπάνω και συγνώμη αν σας χάλασα, απλά είμαι σίγουρος οτι εδώ κάποια άτομα μπορούν να καταλάβουν ή να φανταστουν το συναίσθημα σε σχεση με τον κάθε άσχετο που δεν ξέρει τι σημαίνει ο μοτοσυκλετισμός για μας.... θα έβαζα και φωτό αλλα θα χαλαστείτε περισσότερο οπότε δεν το κάνω ... το συμπέρασμα είναι εγω για 15 μερες με το πόδι στο νάρθηκα, η μηχανή ..... θα δείξει !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dreamchaser
Jr.gixxer
dreamchaser


Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 27
Hμερομηνία εγγραφής : 10/12/2008

ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ EmptyΣαβ 24 Ιαν 2009, 19:09

να στε καλά όλοι, για να μη χαλάσω το θέμα το οποίο άνοιξα κ ο ίδιος (ειρωνία ε?) , έχω ανοίξει ένα εδώ https://gixxer.forumgreek.com/forum-f8/topic-t220.htm#2270, θα ήθελα την άποψη σας... ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMKO
Jr.gixxer
JIMKO


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : πειραιας-κορυδαλλος
Ηλικία : 56
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Hμερομηνία εγγραφής : 31/01/2009

ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ EmptyΚυρ 01 Φεβ 2009, 00:58

περαστικα φιλαρακι. πανω απο ολα να γινεισ καλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/groups/28745938391/
 
ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: ΒΟΛΤΕΣ - ΕΚΔΡΟΜΕΣ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com