Greek GSX-R forum
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
JIMK7
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
nasos-v
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
T.R.E
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
k8 600 kk
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
kostaskr6
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
κολτρέϊν
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
Leroy
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
ripper
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_l10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_c10Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Poll_r10 

 

 Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη.

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Achilleask4
Normal gixxer
Normal gixxer
Achilleask4


Άντρας Όνομα: : Achilleas
Τόπος : Alexandria
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη.   Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. EmptyΠεμ 29 Απρ 2010, 18:46

Βρηκα εξατμιση arata ολοσωμη απο κ6 1000 και εγω εχω κ4 1000 και ενδιαφερθηκα να την αγορασω αλλα δεν ξερω αν ταιριαζει.
Μπορειτε να help λιγο?

Ευχαριστω. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninja
Normal gixxer
Normal gixxer
ninja


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 117
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη.   Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. EmptyΠεμ 29 Απρ 2010, 19:26

Achilleask4 έγραψε:
Βρηκα εξατμιση arata ολοσωμη απο κ6 1000 και εγω εχω κ4 1000 και ενδιαφερθηκα να την αγορασω αλλα δεν ξερω αν ταιριαζει.
Μπορειτε να help λιγο?

Ευχαριστω. Wink

99.99% ταιριαζει σε ολα τα 1000 απο Κ1-Κ6 τουλαχιστον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη.   Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. EmptyΠεμ 29 Απρ 2010, 19:28

εχω περασει μαμα λαιμους απο κ6 σε κ1 και ολοκληρη yoshimura απο κ3 σε κ1 παλι χωρις προβλημα.κατι που υποδηλωνει οτι απο κ1 εως κ6 ολες οι βασεις τους ειναι ιδιες.
ελπιζω να σε βοηθα αυτο. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη.   Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. EmptyΠεμ 29 Απρ 2010, 21:15

ninja έγραψε:
Achilleask4 έγραψε:
Βρηκα εξατμιση arata ολοσωμη απο κ6 1000 και εγω εχω κ4 1000 και ενδιαφερθηκα να την αγορασω αλλα δεν ξερω αν ταιριαζει.
Μπορειτε να help λιγο?

Ευχαριστω. Wink

99.99% ταιριαζει σε ολα τα 1000 απο Κ1-Κ6 τουλαχιστον.

100% ταιριάζει... Έχω βάλει την Ακράπα που είχα στο Κ6 στο Κ2 του φίλου μου... Και το μοτέρ ταιριάζει επίσης... fafoutis fafoutis

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hamamatsu
Hero gixxer
Hero gixxer
Hamamatsu


Άντρας Όνομα: : Αλέξανδρος
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1640
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2008

Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη.   Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. EmptyΠεμ 29 Απρ 2010, 21:28

Achilleask4 έγραψε:
Βρηκα εξατμιση arata ολοσωμη απο κ6 1000 και εγω εχω κ4 1000 και ενδιαφερθηκα να την αγορασω αλλα δεν ξερω αν ταιριαζει.
Μπορειτε να help λιγο?

Ευχαριστω. Wink
Εχω περασει με φιλο ολοσωμη arata απο το τρακαρισμενο του κ3 στο επομενο κ6 του.
Μπαινει στανταρ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achilleask4
Normal gixxer
Normal gixxer
Achilleask4


Άντρας Όνομα: : Achilleas
Τόπος : Alexandria
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη.   Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη. EmptyΠαρ 30 Απρ 2010, 01:03

Ευχαριστω πολυ αλανια με καλυψατε απολυτα.
Αυριο περνω τηλ να την αγορασω.
Ευχαριστω και παλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εχω μια απορια. Χρειαζομαι συμβουλη.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com