Greek GSX-R forum
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
JIMK7
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
nasos-v
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
T.R.E
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
k8 600 kk
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
kostaskr6
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
Leroy
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
ripper
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_l10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_c10Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Poll_r10 

 

 Haslam: Ο Max είναι απειλή!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Haslam: Ο Max είναι απειλή!!!   Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! EmptyΠεμ 27 Μάης 2010, 01:46

Haslam: Ο Max είναι απειλή!!! Haslam10
Μέχρι στιγμής ο Leon Haslam έχει διαχειριστεί εξαιρετικά την πρωτοπορία του στο πρωτάθλημα και μάλιστα στο Kyalami κατάφερε να μεγαλώσει τη διαφορά του από τον Max Biaggi. Ο Βρετανός της Alstare Suzuki ωστόσο γνωρίζει καλά πως ο αναβάτης της Alitalia Aprilia είναι σταθερός και έμπειρος, άρα το έργο του θα είναι εξαιρετικά δύσκολο στις ΗΠΑ.
Φυσικά, ο Haslam είναι αποφασισμένος να μην επιτρέψει σε κανέναν να του πάρει την πρωτιά και είναι αισιόδοξος ότι θα μπορέσει να αποδώσει το ίδιο καλά και στο Miller Motorsports Park.
Ο Βρετανός ελπίζει στην Αμερική τα πράγματα να του έρθουν πιο ευνοϊκά. «Το Kyalami ήταν δύσκολος αγώνας και ανυπομονώ για το Miller διότι είναι πιο εύκολο σιρκουί. Ωστόσο, η υψομετρική διαφορά κάνει τις μοτοσικλέτες πιο αργές και πρέπει να την κάνουμε να δουλέψει καλά από την πρώτη στιγμή που βρεθούμε στην πίστα και φυσικά να πιέσουμε δυνατά. Πέρυσι το Miller δεν ήταν καλό σιρκουί για εμάς, άρα ανυπομονώ να δείξω αυτό που η Suzuki και εγώ μπορούμε να κάνουμε και ελπίζω να πάρουμε μερικά βάθρα ακόμα».
Για τον Biaggi και το πρωτάθλημα πρόσθεσε: «Ο Max είναι απειλή και θέλω να εξασφαλίσω ότι θα τον κερδίσω ή έστω θα φύγω από τις ΗΠΑ στην κορυφή της βαθμολογίας. Ο Μάιος ήταν έντονος μήνας, με 3 αγώνες σε διαφορετικές ηπείρους, άρα θα είναι καλό να ολοκληρώσουμε το μήνα στην κορυφή της βαθμολογίας και να έχουμε μια καλή διαφορά μέχρι τον επόμενο αγώνα».
Η δράση στο Salt Lake City θα αρχίσει το Σάββατο με τις ελεύθερες και κατατακτήριες δοκιμές.

ΠΗΓΗ:msfree
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
Haslam: Ο Max είναι απειλή!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Leon Haslam."Το βάθρο είναι μονόδρομος"
» WSBK: Δίνει το ρυθμό ο HASLAM!!
» Haslam: Διπλό το κακό!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com