Greek GSX-R forum
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_l10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_c10Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

 Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις

Πήγαινε κάτω 
+23
FOTIS
kouzinas
Lelos69
teo46
panosk8
kostas-1000k9
mistiriodis_tsantakias
vagos gixxer
mihalisss
valentino46
STELIOS
gixxermak
1ndianos
sporoskaterini
maikstain
JIMK7
busa respect
GIXXERAKIAS
martza
stavrosrodo
valentinosgsxr
gsxr1000nitro
riderspower
27 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 14:51

vagos gixxer έγραψε:
Ναι ρε φίλε έχεις δίκιο.Εσένα σε νοιάζει το οχτάωρο σου και καλά κάνεις.Τις προάλλες με έγραψε ένας ζητάς,οδηγούσα ένα παπάκι,και την άλλη μέρα μου γυρνάει τρικάβαλος με τα παιδιά του και οι τρεις χωρίς κράνος.Και δεν τον γράφει και κανένας.Δηλαδή εγώ τι είμαι ο μαλάκας;Μετά άμα γίνω κάγκουρας και καίω λάστιχα μπροστά του εγώ θα φταίω;Όσο για το αν γράφω ανακρίβειες δεν αναφερόμουν σ'εσένα και συγνώμη αν σε έθιξα.Υπάρχουν και εξεραίσεις που το κάνουν αυτό.

Καταρχην δεν ειμαι μπατσουλης (χαιδευτικα,αλλα και να ημουν... ) οποτε δεν με εθιξες ρε αδερφε συζητηση κανουμε.Εχω ομως τουλαχιστον 4 φιλους και 1 αδελφικο φιλο μπατσουληδες.Οποτε επειδη και γω καποτε ετσι ελεγα,ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ επ ουδενει και ουδεποτε ισχυε κατι τετοιο.Ακομη και για τους σαπιους....

Ο ζητας δεν μας λες γιατι σε εγραψε με το παπακι,εφταιγες η σε εγραψε για να περασει την ωρα του στο 8ωρο του?Οσο για τον αλλο με το παπι τρικαβαλο με τα παιδια του,το οτι αυτος ειναι Μ@Λ@ΚΑΣ δεν σημαινει οτι ειναι και οι φιλοι μου,ξερουν απο μονοι τους οτι θα φορανε το κρανος για το κεφαλι τους και οχι για την κληση που ΜΠΟΡΕΙ να γλυτωσουν αν πεσουν σε μπλοκο συναδελφων τους.Ισα ισα αν υπαρχει αξιωματικος με περιπολικο τους γ@μ@ει οτι εχουν και περνανε και Ε.Δ.Ε.

Το να καψεις λαστιχα μπροστα τους δεν σε κανει μαγκα σορρυ κιολας αλλα σε κανει κατι αλλο και τους προκαλεις.Και γω εκανα καγκουριες και καλες μαλιστα καποτε τωρα μου περασε και ασχολουμαι με καλυτερα πραγματα και πιο ασφαλεστερα για μενα.Δεν σημαινει οτι ειμαι ακομα και τωρα νομιμος,τις κανω και γω τις μαλακιουλες μου.Αλλα εφοσον προκαλουν καποιοι και μετα κλαιγονται για τις κλησεις ε καλα να παθουν ρε παιδια.Και γω εχω φαει κληση για πινακιδα αλλα δεν κλαφτηκα,εφταιγα,πληρωσα,τελος. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vagos gixxer
Normal gixxer
Normal gixxer
vagos gixxer


Άντρας Όνομα: : ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Τόπος : ΕΔΕΣΣΑ
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Αγωνιζόμενος : ΟΧΙ
Hμερομηνία εγγραφής : 01/05/2009

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 15:09

Για κράνος με γράψανε.Έφτεγα και την πλήρωσα.Αυτό που με πειράζει είναι ότι αυτόν δεν τον πειράζει κανείς.Εδώ είμαστε επαρχεία και όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.Είναι διαφορετικά από εκεί που μένεις εσύ.Όσο για τις καγκουριές δεν τις κάνω για μαγκιά αλλά από αγανάκτιση.Απλά εγώ και ο καθένας από μας πιστέυω οτι θέλει να ίσος μ'έναν μπατσούλη και όχι κατότερος και ο μαλάκας που θα πληρώνει μια ζωή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 15:33

vagos gixxer έγραψε:
Για κράνος με γράψανε.Έφτεγα και την πλήρωσα.Αυτό που με πειράζει είναι ότι αυτόν δεν τον πειράζει κανείς.Εδώ είμαστε επαρχεία και όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.Είναι διαφορετικά από εκεί που μένεις εσύ.Όσο για τις καγκουριές δεν τις κάνω για μαγκιά αλλά από αγανάκτιση.Απλά εγώ και ο καθένας από μας πιστέυω οτι θέλει να ίσος μ'έναν μπατσούλη και όχι κατότερος και ο μαλάκας που θα πληρώνει μια ζωή.


Ειχα γραψει πολλα αλλα η μαλακια με πεταξε εξω....γμτ. xaxa

Εν κατακλειδι....

Γνωριζω οτι στην επαρχια ισχυει αυτο και γω απο χωριο ειμαι δεν φυτρωσα στην πολη.Μην μου λες ομως οτι κανεις σουζες,παντηλικια και κοντρες για διαμαρτυρια γιατι εισαι λαθος...να το κανεις γιατι το γουσταρεις εσυ να σου πω μπραβο σου!!Απλα το θεμα ειναι να μην τους προκαλουμε γιατι ετσι θα ειμαστε οι μαλκες που θα πληρωνουν μια ζωη...τι εννοω?Αν κανω σουζα,κοντρες κτλ μεσα σε πολη χωρις πινακιδα ειναι σιγουρο οτι θα με κυνηγησουν...μεσα στην πολη θα με πιασουν μετον καλο η τον ασχημο τροπο.Οταν βγαινω εξω και γω ξηλωνω πινακιδα,περναω διοδια κτλ εκει αν δω μπατσο ομως δεν κοβω γιατι δεν προκειται να με πιασει η τουλαχιστον εχω πολυ περισσοτερες ελπιδες να την κανω με ελαφρα.

Δεν εισαι σε κμμια περιτωση κατωτερος του και αν τολμησει να σου μιλησει στον ενικο πολυ απλα την γαμησε..... kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 18:36

vagos gixxer έγραψε:
Για κράνος με γράψανε.Έφτεγα και την πλήρωσα.Αυτό που με πειράζει είναι ότι αυτόν δεν τον πειράζει κανείς.Εδώ είμαστε επαρχεία και όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.Είναι διαφορετικά από εκεί που μένεις εσύ.Όσο για τις καγκουριές δεν τις κάνω για μαγκιά αλλά από αγανάκτιση.Απλά εγώ και ο καθένας από μας πιστέυω οτι θέλει να ίσος μ'έναν μπατσούλη και όχι κατότερος και ο μαλάκας που θα πληρώνει μια ζωή.

το θεμα βαγγελη ειναι πρωτα να αισθανομαστε εμεις ισοι με την αστυνομια,κ οχι κατωτεροι.
ενα βλεμα με μισο ματι κ τα μουτρα κατω ,ισως κ μια χοντροκομμενη κουβεντα προς ενα ζητα,
ειναι φυσικο οτι θα τον επιρεασει αρνητικα. ειδικα αμα εισαι ξεκρανωτος η δεν εχεις πινακιδα πανω.

μια καλησπερα κ ενα χαμογελο,που τη λεμε στον περιπτερα,στον ταμια,στον υπαλληλο,στο γνωστο,
στον γειτονα, στη κωλογρια απο διπλα που ουτε θα σου απαντησει,
σε μια γκομενα που θα σου κανει κλικ,και και και..πες τη κ στον αστυνομο,χαμενος δε θα βγεις.
δε μιλαω για γλυψιμο,αναφερομαι σε ανεση κ ισοτητα που αυτη φαινεται απο το τροπο που θα μιλησουμε.

αν ημασταν ιταλια,ετσι οπως οδηγαμε καθε μερα ,θα επρεπε να ειχαμε απο 10 κλησεις καθε μερα.
κ δε μιλαω μονο για κρανος κ πινακιδα αλλα κ για τροπο οδηγησης.
οποτε να σαι σιγουρος οτι τα πραγματα στην ελλαδα σε γενικες γραμμες ειναι ελαστικα.

οσο για την επαρχεια,επειδη κ εγω περασα καποια χρονια ,
επειδη ειναι εμεις κ μεις,αν καποιος κανει καφριλες,κ να μην τον δουν θα το μαθουν,
κ την επομενη φορα θα σε εχουν στη μπουκα.

γυρναω στη πολη τοσα χρονια,με μια μηχανη που απο μονη της ειναι προκλητικη,
κ με σταματανε για ελεγχο μεσο ορο 3 φορες το μηνα .
μετα απο καποια φαση γινεται συνηθεια.

κ να μη ξεχνας κατι βασικο.για σενα ο μπατσος ειναι παντα μπατσος.εσυ γι αυτον μπορει να εισαι ο οποιοςδηποτε.



file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 19:36

panosk8 έγραψε:
vagos gixxer έγραψε:
Για κράνος με γράψανε.Έφτεγα και την πλήρωσα.Αυτό που με πειράζει είναι ότι αυτόν δεν τον πειράζει κανείς.Εδώ είμαστε επαρχεία και όλοι γνωρίζονται μεταξύ τους.Είναι διαφορετικά από εκεί που μένεις εσύ.Όσο για τις καγκουριές δεν τις κάνω για μαγκιά αλλά από αγανάκτιση.Απλά εγώ και ο καθένας από μας πιστέυω οτι θέλει να ίσος μ'έναν μπατσούλη και όχι κατότερος και ο μαλάκας που θα πληρώνει μια ζωή.

το θεμα βαγγελη ειναι πρωτα να αισθανομαστε εμεις ισοι με την αστυνομια,κ οχι κατωτεροι.
ενα βλεμα με μισο ματι κ τα μουτρα κατω ,ισως κ μια χοντροκομμενη κουβεντα προς ενα ζητα,
ειναι φυσικο οτι θα τον επιρεασει αρνητικα. ειδικα αμα εισαι ξεκρανωτος η δεν εχεις πινακιδα πανω.

μια καλησπερα κ ενα χαμογελο,που τη λεμε στον περιπτερα,στον ταμια,στον υπαλληλο,στο γνωστο,
στον γειτονα, στη κωλογρια απο διπλα που ουτε θα σου απαντησει,
σε μια γκομενα που θα σου κανει κλικ,και και και..πες τη κ στον αστυνομο,χαμενος δε θα βγεις.
δε μιλαω για γλυψιμο,αναφερομαι σε ανεση κ ισοτητα που αυτη φαινεται απο το τροπο που θα μιλησουμε.

αν ημασταν ιταλια,ετσι οπως οδηγαμε καθε μερα ,θα επρεπε να ειχαμε απο 10 κλησεις καθε μερα.
κ δε μιλαω μονο για κρανος κ πινακιδα αλλα κ για τροπο οδηγησης.
οποτε να σαι σιγουρος οτι τα πραγματα στην ελλαδα σε γενικες γραμμες ειναι ελαστικα.

οσο για την επαρχεια,επειδη κ εγω περασα καποια χρονια ,
επειδη ειναι εμεις κ μεις,αν καποιος κανει καφριλες,κ να μην τον δουν θα το μαθουν,
κ την επομενη φορα θα σε εχουν στη μπουκα.

γυρναω στη πολη τοσα χρονια,με μια μηχανη που απο μονη της ειναι προκλητικη,
κ με σταματανε για ελεγχο μεσο ορο 3 φορες το μηνα .
μετα απο καποια φαση γινεται συνηθεια.

κ να μη ξεχνας κατι βασικο.για σενα ο μπατσος ειναι παντα μπατσος.εσυ γι αυτον μπορει να εισαι ο οποιοςδηποτε.



file

συμφωνώ απόλυτα!!

mprabo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 20:20

[quote="GIXXERAKIAS]

Και γω εχω φαει κληση για πινακιδα αλλα δεν κλαφτηκα,εφταιγα,πληρωσα,τελος. kapelo [/quote]

Ετσι ειναι παιδια,αν εισαι παρανομος δεν μπορεις να του πεις τιποτα.Παντως εγω στη Θεσσαλονικη 5 χρονια, μαλακα μπατσο δεν συναντησα ποτε.Ισως απλα να ετυχε...Και μια φορα που περασα με κοκκινο και με σταματησαν 4 ζηταδες ναι μεν με εκαναν κουρελι στην ψυχολογια (εγω προσωπικα συμφωνω σε αυτην τη συμπεριφορα αστυνομικων σε περιπτωσεις σοβαρων παραβασεων) αλλα τελικα με αφησαν να φυγω!!!!Και απο τοτε τους ευγνωμωνω!Εχει δικαιο ο ΠανοςΚ8 για την δικια μας συμπεριφορα απεναντι τους.Ας ειμαστε πρωτα εμεις σωστοι για να εχουμε και το δικαιο με το μερος μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 20:42

Και γω εχω φαει κληση για πινακιδα στην Βουλιαγμενης αλλα δεν κλαφτηκα,εφταιγα,πηρα την κληση μου και τελος.!!... Φευγοντας ομως...γλυστρησε ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ο πισω τροχος πανω στην ασπρη γραμμη της διαβασης...στο επομενο φαναρι με περικυκλωσαν (χωρις υπερβολες) 10 μηχανες Διας,με πηγανε συνοδεια πισω στο προηγουμενο φαναρι οπου ερχεται ο αξιωματικος και μου λεει "Μαγκιες και παντιλικια μεγαλε?Γραφτον για επιδειξη ικανοτητων"!!
neura neura
Μετα απο χιλια παρακαλια δεν με εγραψαν και εφυγα ακουγοντας τον αξιωματικο να λεει "Αμα σε ξανασταματησω εδω,θα πας αυτοφωρο!" ΕΙπα και ευχαριστω! neura neura neura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FOTIS
Jr.gixxer
FOTIS


Άντρας Τόπος : fotis
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 08/02/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 21:34

Πριν κατι μερες οι πιλοτοι της ομαδας ΔΙΑΣ δε καταφεραν να πιασουν το καφρο με το r1 στα λιμανακια(εκει στις στροφουλες).. Τυχαίο; Δε νομίζω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 22:06

FOTIS έγραψε:
Πριν κατι μερες οι πιλοτοι της ομαδας ΔΙΑΣ δε καταφεραν να πιασουν το καφρο με το r1 στα λιμανακια(εκει στις στροφουλες).. Τυχαίο; Δε νομίζω!!!!

Ο καφρος μπορει να ειναι πιλοτος,μεχρι αποδειξεως του εναντιου......εν κατακλεδι ολοι πεφτουν!
Υπαρχουν δυο ομαδες αναβατων αυτοι που εχουν πεσει και αυτοι που θα πεσουν. kapelo

ps:Αν επεφτε κατα την διαρκεια της καταδιωξης τι θα λεγαμε?Οι μπατσοι οι δολοφονοι?Γιατι δεν σταματησε για εναν απλο ελεγχο τον οποιο αυτο και ΜΟΝΟ κανουν οι ομαδα ΔΙΑΣ?ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kouzinas
Full gixxer
Full gixxer
kouzinas


Άντρας Όνομα: : Μάνος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 1122
Αγωνιζόμενος : ...ΔΕΝ!
Hμερομηνία εγγραφής : 30/05/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 22:18

..α ναι! Το ιδιο βραδυ μολις επεστρεψα σπιτι επεσα πανω σε αυτο.... http://troktiko.blogspot.com/2010/06/blog-post_3906.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΤετ 14 Ιουλ 2010, 22:21

kouzinas έγραψε:
..α ναι! Το ιδιο βραδυ μολις επεστρεψα σπιτι επεσα πανω σε αυτο.... http://troktiko.blogspot.com/2010/06/blog-post_3906.html

Οι αστυνομικοι φταινε.... fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arturo
Normal gixxer
Normal gixxer
arturo


Άντρας Όνομα: : δημητρης
Τόπος : θεσνικη
Ηλικία : 46
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Hμερομηνία εγγραφής : 22/04/2009

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Ιουλ 2010, 01:49

GIXXERAKIAS έγραψε:
kouzinas έγραψε:
..α ναι! Το ιδιο βραδυ μολις επεστρεψα σπιτι επεσα πανω σε αυτο.... http://troktiko.blogspot.com/2010/06/blog-post_3906.html

Οι αστυνομικοι φταινε.... fafoutis fafoutis
παντα για οτι κακο μας συμβαινει καποιος αλλος φταιει.ετσι θελουμε να λεμε προκειμενου να ξεγελασουμε τον εγωισμο μας,που συνηθως ειναι υπερμετρος.διαφωνω ριζικα με την τακτικη της αστυνομιας στους ελεγχους αρπαχτης, αλλα οχι και αυτο που αναφερθηκε για τις κοντρες.αν σκοτωθει καποιος αθωος την ωρα που τυχαινε να βρισκεται στην μεση μιας κοντρας ειτε με την μηχανη του η ειτε με αυτοκινητο ποιος θα επαιρνε την ευθυνη και ποιος απο εδω μεσα θα ελεγε κατι?φυσικα και μας αγνοουν οι καρεκλοκενταυροι καθε υπηρεσιας για την αναγκη χωρων καταλληλων,αλλα ο δημοσιος δρομος δεν παυει να ειναι ενα επικινδυνο στοιχημα και για εμας τους ιδιους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas10001
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas10001


Άντρας Τόπος : περιστέρι
Αριθμός μηνυμάτων : 54
Hμερομηνία εγγραφής : 10/03/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Ιουλ 2010, 10:32

[quote="GIXXERAKIAS"]
FOTIS έγραψε:
Πριν κατι μερες οι πιλοτοι της ομαδας ΔΙΑΣ δε καταφεραν να πιασουν το καφρο με το r1 στα λιμανακια(εκει στις στροφουλες).. Τυχαίο; Δε νομίζω!!!!

Οι ομαδες ΔΙΑΣ φιλε μου ειναι δικαβαλα αν εχεις προσεξει...και σιγα μην πιεσουν και το μηχανακι και και τον εαυτο τους και τον συνοδηγο τους για να πιασουν εναν καραγκιοζη για 700 ευρω που νομιζει οτι ειναι μαγκια να φευγει με r1 απο εναν απλο ελεγχο.(πιο πολυ κοτα ειναι παρα μαγκας και θα ηταν πολυ κουλαδι αν δεν τους ξεφευγε!!!!!).
Επισης δεν ξεφυτρωσαν οι οδηγοι αυτοι και ειναι ολοι αχρηστοι.υπαρχουν οδηγοι που ουτε εχεις φανταστει ποσα track days εχουν με ενα k η ενα r.
Ειμαι της αποψης οτι αν φταιω καπου θα κανω μοκο και θα κατσω να φαω την κλησουλα μου(ουτε θα φυγω να βαλω την ζωη μου και την ζωη τους σε κινδυνο).Ο δρομος ειναι δημοσιος οχι τον κοντρακηδων.φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FOTIS
Jr.gixxer
FOTIS


Άντρας Τόπος : fotis
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Αγωνιζόμενος : οχι
Hμερομηνία εγγραφής : 08/02/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Ιουλ 2010, 20:43

δεν εχω να πω κατι αλλο για το θεμα απλα για το μονο που κανει η ατυνομια μας ειναι για να κοβει κλησουλες...η πηγη του κακου ειναι αλλου και οχι στα λιμανακια.φιλικα παντα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dante_gsxr
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 02/05/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Ιουλ 2010, 22:09

δεν εχω κανει ακομη παρουσιαση, και να με συνχωρουν οι mods αυτου του φανταστικου φορουμ,αλλα ακομη δεν βρηκα τον χρονο...

σας διαβαζω συχνα γιατι ειμαι πολυ καινουργιος στον χωρο της μηχανης και προσπαθω να παρω οσα μπορω απο ανθρωπους που εχουν 1000πλασια εμπειρια απο μενα...#φτανει το γλυψιμο# στα σοβαρα τωρα

μπαινοντας σε αυτο το θεμα περιμενα να δω τελειως διαφορετικες απαντησεις...χαιρομαι ομως με αυτα που διαβαζω σε αντιθεση με τα φορουμ που ειμαι τοσα χρονια στα αυτοκινητα οπου οι αστυνομικοι αντιμετωπιζονται ως αντιπαλοι...

σε αυτο το σημειο να πω οτι η μονη μου σχεση με τους αστυνομικους ειναι οι 5-6 κλησεις (με αυτοκινητο) που μου εχουν ριξει και ενας ξαδερφος που τωρα υπηρετει στον ΔΙΑ...

οσοι ξερουν εστω και ενα παιδι που δουλευει στην αστυνομια θα συμφωνησει μαζι μου, οταν σταματανε καποιον ειναι ετοιμοι για το χειροτερο και αντιμετωπιζουν τους χειροτερους σε συνθηκες που ο μεσος πολιτης ουτε καν φανταζεται.

ειναι αδικο το τοσο βρισιμο που τρωνε κατα την ταπεινη μου αποψη γιατι ειναι μια δουλεια που δεν μπορει να την κανει ο καθενας.

συμφωνω οτι υπαρχουν καποιοι που ειναι μεγαλα @@ και κανουν οτι τους κ@υλωσει αλλα ειναι εξαιρεσεις που υπαρχουν σε ολες τις δουλειες.

εγω θα ηθελα ακομη πιο τσουχτερα προστιμα στην παραβιαση στοπ/κοκκινο/αλκοολ/κρανος/ζωνη/προσπεραση σε διπλη/ταχυτητες πανω απο 180,γιατι ειναι κριμα ποσες ζωες χανονται στην ασφαλτο,καθε οικογενεια εχει χασει ηδη απο εναν.

να προσεχετε ολοι και οπως ανεβαινεται να κατεβαινετε!!!

χαρηκα που σας βρηκα ιντερνετικα Βασιλης.

υγ δεν βαζω τονους γιατι με κουραζουν να με συνχωρειτε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.acqua-tech.gr
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Ιουλ 2010, 22:45

φιλε εσυ αν θελεις να πληρωνεις πιο πολλα λεφτα σε προστιμα κανενα προβλημα.εγω νομιζω οτι πληρωνουμε ηδη πολλα λευτα για τις υπηρεσιες που μας προσφερουν πχ δρομους-συνκινονοιες-υγεια και αντιμετοπιση.δεν βαζουμε ολα τα στρουμφακια στο ιδιο τσουβαλι αλλα να μην βαζουν ολους τους πολιτες στο ιδιο τσουβαλι.τωρα αν εγω γουσταρω να παω την βολτα μου χωρις κρανος η να κανω την κοντρα μου σε εναν αδειο δρομο και να σκοτωθω ειναι δικαιομα μου και στην τελικη το νοσοκομειο που θα με περιθαλψει το πληρωνω και με το παραπανω καθε 2 μηνες 800 ευρο στο τεβε.αν θελουν να εξαλειψουν τις κοντρες και την επικινδυνη οδηγηση λυση δεν ειναι τα προστημα αλλα η πιστες που να μπορει να ξεκαβλονει ο καθε πιτσιρικας κ οχι μονο.ολα τα αλλα ειναι για εισπρακτικους λογους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Ιουλ 2010, 22:55

maikstain έγραψε:
φιλε εσυ αν θελεις να πληρωνεις πιο πολλα λεφτα σε προστιμα κανενα προβλημα.εγω νομιζω οτι πληρωνουμε ηδη πολλα λευτα για τις υπηρεσιες που μας προσφερουν πχ δρομους-συνκινονοιες-υγεια και αντιμετοπιση.δεν βαζουμε ολα τα στρουμφακια στο ιδιο τσουβαλι αλλα να μην βαζουν ολους τους πολιτες στο ιδιο τσουβαλι.τωρα αν εγω γουσταρω να παω την βολτα μου χωρις κρανος η να κανω την κοντρα μου σε εναν αδειο δρομο και να σκοτωθω ειναι δικαιομα μου και στην τελικη το νοσοκομειο που θα με περιθαλψει το πληρωνω και με το παραπανω καθε 2 μηνες 800 ευρο στο τεβε.αν θελουν να εξαλειψουν τις κοντρες και την επικινδυνη οδηγηση λυση δεν ειναι τα προστημα αλλα η πιστες που να μπορει να ξεκαβλονει ο καθε πιτσιρικας κ οχι μονο.ολα τα αλλα ειναι για εισπρακτικους λογους.


+++++++++100000000000000 file

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 10p7ousΠανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Icnsl4Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 2dhxn3kΠανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 2lbdx0jΠανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dante_gsxr
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 02/05/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 15 Ιουλ 2010, 23:07

maikstain έγραψε:
φιλε εσυ αν θελεις να πληρωνεις πιο πολλα λεφτα σε προστιμα κανενα προβλημα.εγω νομιζω οτι πληρωνουμε ηδη πολλα λευτα για τις υπηρεσιες που μας προσφερουν πχ δρομους-συνκινονοιες-υγεια και αντιμετοπιση.δεν βαζουμε ολα τα στρουμφακια στο ιδιο τσουβαλι αλλα να μην βαζουν ολους τους πολιτες στο ιδιο τσουβαλι.τωρα αν εγω γουσταρω να παω την βολτα μου χωρις κρανος η να κανω την κοντρα μου σε εναν αδειο δρομο και να σκοτωθω ειναι δικαιομα μου και στην τελικη το νοσοκομειο που θα με περιθαλψει το πληρωνω και με το παραπανω καθε 2 μηνες 800 ευρο στο τεβε.αν θελουν να εξαλειψουν τις κοντρες και την επικινδυνη οδηγηση λυση δεν ειναι τα προστημα αλλα η πιστες που να μπορει να ξεκαβλονει ο καθε πιτσιρικας κ οχι μονο.ολα τα αλλα ειναι για εισπρακτικους λογους.

το θεμα ειναι οτι οι κοντρες δεν γινονται σε αδειους δρομους και πολλες φορες την πληρωνουν και αθωοι...

οταν εσυ δεν φορας κρανος και σε ριξει ενας νεος οδηγος μεσα στην πολη και χτυπησεις στο πεζοδρομιο και σπασεις το κεφαλι σου με μεγαλη πιθανοτητα να σκοτωθεις,τοτε εκτος απο την οικογενεια σου διαλυεις και την οικογενεια του νεου οδηγου.ειναι συνεπως κατα την γνωμη μου πολυ εγωιστικο.

συμφωνω και με το παραπανω για τις πιστες.οσο για το τσουβαλιασμα ειναι αναποφευκτο δυστυχως...

και χωρις παρεξηγηση αλλα τα προστιμα δεν τα πληρωνεις για να γινουν καλυτεροι δρομοι-υγεια κλπ τα πληρωνεις και καλα για να σε αποτρεψει να μην το ξανακανεις...

εγω αναρωτιεμαι γιατι ολοι οι ελληναραδες που εδω το παιζουν μαγκες οταν βγαινουν στο εξωτερικο που ξερουν οτι θα φανε γερο ξυλο-προστιμα πηγαινουν κυριες???

κανε οτι γουσταρεις στην τελικη,μονο μην γινεσαι κινδυνος για τους αλλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.acqua-tech.gr
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Ιουλ 2010, 00:04

φιλε μου οι κοντρες γινοντε σε αδειους δρομους γιαυτο γινοντε βραδυ και πιο απομερα,ασχετα που μερικοι ειναι κανκουρες και πατανε οπου νανε.τα προστημα τα πληρωνουμε για εισπρακτικους λογους μην κοροιδευεις τον εαυτο σου,αλλιος θα επαιρναν αλλα μετρα αφου βλεπουν οτι δεν γινετε τιποτα.ποιος σου ειπε φιλε οτι εξω δεν κανουν κοντρες στο δρομο?και μαλιστα με τερατα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dante_gsxr
Jr.gixxer



Άντρας Όνομα: : Βασίλης
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ηλικία : 37
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Hμερομηνία εγγραφής : 02/05/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Ιουλ 2010, 00:12

maikstain έγραψε:
φιλε μου οι κοντρες γινοντε σε αδειους δρομους γιαυτο γινοντε βραδυ και πιο απομερα,ασχετα που μερικοι ειναι κανκουρες και πατανε οπου νανε.τα προστημα τα πληρωνουμε για εισπρακτικους λογους μην κοροιδευεις τον εαυτο σου,αλλιος θα επαιρναν αλλα μετρα αφου βλεπουν οτι δεν γινετε τιποτα.ποιος σου ειπε φιλε οτι εξω δεν κανουν κοντρες στο δρομο?και μαλιστα με τερατα.

εγω δεν ειπα οτι εξω δεν κανουν κοντρες,εγω ειπα οτι οσοι παμε στο εξωτερικο παμε κυριες γιατι τα προστιμα εκει ειναι φωτια...

δηλαδη εσυ προτεινεις να μην υπαρχει προστιμο για το κρανος π.χ??? η να ειναι 20 ευρω???

ακομα και για εισπρακτικους λογους να ειναι αν εστω και ενας σωθει απο το προστιμο ειναι τεραστιο κερδος συνολικα για την κοινωνια.

εγω πιτσιρικι ειμαι και εχω κανει αρκετες βλακειες,αλλα οχι σε κατοικημενες περιοχες...

τελος παντων,νομιζω ξεφευγουμε απο το θεμα...

το κρατος γενικα μπαζει απο παντου και κανεις δεν εχει εμπιστοσυνη σε κανεναν,αλλα τα προστιμα πρεπει να υπαρχουν και να ισχυουν για ολους το ιδιο,οχι εξαιρεσεις (ενστολους ή πλουσιους) ομως και μεις σαν κοινωνια πασχουμε απο πολλα και το ενα απο αυτα ειναι απο οδηγικη παιδεια!! μακαρι λοιπον να μας βαλουν με καποιον τροπο (αν εχεις κατι αλλο να προτεινεις θα ηθελα πολυ να το ακουσω, σε αντιπαραβολη με τα τσουχτερα προστιμα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.acqua-tech.gr
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Ιουλ 2010, 00:25

Εχει χιλιοειπωθει παιδια...πιστες να μπαινουμε να ηρεμουμε...Αλλα δεν υπαρχουν μιζες(ακομα) για τετοιες κατασκευες, οποτε σου λεει τι να ξοδευομαστε,ας πανε να σκοτωθουν και οσοι την γλυτωσουν θα πλερωσουν αργα η γρηγορα.Φυσικα και τα προστημα ειναι για εισπρακτικους λογους οταν απο 80 πηγαινει στα 350 σε μια μερα μεσα(για το κρανος).Αν θελαν να μας προστατεψουν θα μειωναν τους φορους απο τα προστατευτικα ειδη για τον αναβατη,κατι που χρονια φωναζουμε αλλα...αυτοι θα βαλουν ΚΤΕΟ για να αρμεξουν και απο κει.Πιστευω οτι πρεπει να γινει κατι μαζικο,να κανουμε κατι ολοι μαζι που να ακουστει.Δε μπορουμε λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Ιουλ 2010, 10:13

Lelos69 έγραψε:
Εχει χιλιοειπωθει παιδια...πιστες να μπαινουμε να ηρεμουμε...Αλλα δεν υπαρχουν μιζες(ακομα) για τετοιες κατασκευες, οποτε σου λεει τι να ξοδευομαστε,ας πανε να σκοτωθουν και οσοι την γλυτωσουν θα πλερωσουν αργα η γρηγορα.Φυσικα και τα προστημα ειναι για εισπρακτικους λογους οταν απο 80 πηγαινει στα 350 σε μια μερα μεσα(για το κρανος).Αν θελαν να μας προστατεψουν θα μειωναν τους φορους απο τα προστατευτικα ειδη για τον αναβατη,κατι που χρονια φωναζουμε αλλα...αυτοι θα βαλουν ΚΤΕΟ για να αρμεξουν και απο κει.Πιστευω οτι πρεπει να γινει κατι μαζικο,να κανουμε κατι ολοι μαζι που να ακουστει.Δε μπορουμε λετε?

Αυτο ακριβος okk αν ειχαν εστω και λιγο τσιπα πανω τους τα λαμογια και τους ενδιεφερε ακομα και μια ζωη δεν θα εβαζαν φορο (ουτε ενα ευρω ) για κρανος αλλα ακομα και απο κι θελουν να βγαλουν mal@kies mal@kies mal@kies

Υστερα ποσοι εχουν σκοτωθει απο τους αθλιους ελληνικους δρομους και το θεμα για πιστα τα αφηνω ασχολιαστο cryme cryme

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 10p7ousΠανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Icnsl4Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 2dhxn3kΠανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 2lbdx0jΠανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Ιουλ 2010, 14:31

Lelos69 έγραψε:
Εχει χιλιοειπωθει παιδια...πιστες να μπαινουμε να ηρεμουμε...Αλλα δεν υπαρχουν μιζες(ακομα) για τετοιες κατασκευες, οποτε σου λεει τι να ξοδευομαστε,ας πανε να σκοτωθουν και οσοι την γλυτωσουν θα πλερωσουν αργα η γρηγορα.Φυσικα και τα προστημα ειναι για εισπρακτικους λογους οταν απο 80 πηγαινει στα 350 σε μια μερα μεσα(για το κρανος).Αν θελαν να μας προστατεψουν θα μειωναν τους φορους απο τα προστατευτικα ειδη για τον αναβατη,κατι που χρονια φωναζουμε αλλα...αυτοι θα βαλουν ΚΤΕΟ για να αρμεξουν και απο κει.Πιστευω οτι πρεπει να γινει κατι μαζικο,να κανουμε κατι ολοι μαζι που να ακουστει.Δε μπορουμε λετε?

+ 1000+750+600 Very Happy

στις σερρες κανανε μεγαλη μαγκια,ομως υπαρχει ακομα αυτος ο διαχωρισμος τιμης για τους ντοπιους.
και ο τουμπιδης στη σαλονικα εκανε μεγαλη μαγκια και μακαρι να υπηρχε κ μια πιο μεγαλη πιστα εδω να αναλάβει τα track day.






Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Ιουλ 2010, 16:52

την λυση την ειπες μονο σου φιλε μου.ΟΔΗΓΗΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ απτην ηλικια του δημοτικου ακομα πρεπει να βαλεις στο μυαλο του καθε παιδιου οτι το κρανος θα του σωσει τη ζωη,και οχι οτι πρεπει να το φοραει γιατι θα πληρονει ΥΠΕΡΟΓΚΑ ΠΟΣΑ.στο εξωτερικο γιατι κανουν μαθηματα στο σχολειο.ειναι τυχαιο που ερχοντε γερμανοι και πανε σαν κυριες στη μεσαια λωριδα ενω ξερουν οτι ειμαστε κολοχανειο.δε νομιζω.μετα καθε κουλομαρια πληρωνει 700 ευρο και της φερνουν το διπλομα σπιτι neura αυτο ειναι το ενδιαφερον της πολιτειας? ασε που για να παρεις τα βασικα κρανος-μπουφαν παντελονι πρεπει να παρεις καταναλοτικο δανειο fafoutis.ειμαι της αποψης οτι:φιαξε 5-6 πραγματακια πιστες-χαμηλες τιμες κτλ και μετα κοψε κολους.κοκκινος σηματοδοτης (εγκλημα)αφαιρεση διπλοματος παραβιαση στοπ (εγκλημα)αφαιρεση διπλοματος κτλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις   Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 16 Ιουλ 2010, 17:51

θυμαστε στην αθηνα τουλαχιστον που οργανωναν το Run What You Bring?
τοτε απο οτι θυμαμαι και μου εχει πει και γνωστος μπατσος ειχαν ελλατωθει οι κοντρες κατα μεγαλ ποσοστο.....αλλα το ελληνικο τα σταματησε...μ@λ@κιες.
αντι να το κανουμε πιστα το εχουμε το φωτιζουμε το πληρωνουμε και το κοιταμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πανικος τεταρτη βραδυ πολλεεεεςςςςς κλησεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΦΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ No. 1
» ΚΑΦΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ No. 3
» Κόβουν κλήσεις και ...χαρίζουν κράνη!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com