Greek GSX-R forum
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
JIMK7
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
nasos-v
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
T.R.E
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
k8 600 kk
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
kostaskr6
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
κολτρέϊν
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
Leroy
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
ripper
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_l102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_c102 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Poll_r10 

 

 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας

Πήγαινε κάτω 
+3
maikstain
T.R.E
Sotoner
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 18:20

Problem Νο1)Το παρατήρησε ο πατέρας μου καθώς έπλενε την μηχανή(μου)..Τρέλα έχει και αυτός τώρα στα 45..Το μπροστά φτερό απο την αριστερή μπουκάλα ενώ τις βίδες τις έχω τέρμα σφυγμένες παίζει ρε γ@μωτ0..Γιατί??Ξέρει κανείς??

Problem No2)Επίσης παρατήρησα ότι τώρα που έσφιξαν οι ζέστες και ανεβαίνει απότομα η θερμοκρασία μέσα στην πόλη το πλαίσιο ζεματάει με αποτέλεσμα να μήν τολμάω να ακουμπήσω τα πόδια μου στο τεπόζιτο ή έστω και να τα φέρω κοντά του!!!Υπάρχει κάτι να βάλλω εκεί ώστε να ακουμπάει το γόνατο μου πάνω του και να μήν καίγομαι??Άν ναί πώς λέγεται στα Ελληνικά και Αγγλικά???

Όπως πχ αυτό!!!

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας 2008kawasakizx10rr Uploaded with ImageShack.us


Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 18:22

spriderakias έγραψε:
Υπάρχει κάτι να βάλλω εκεί ώστε να ακουμπάει το γόνατο μου πάνω του και να μήν καίγομαι??Άν ναί πώς λέγεται στα Ελληνικά και Αγγλικά???


Ναι,λέγεται παντελόνι τζιν! fafoutis fafoutis

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 18:26

T.R.E έγραψε:
spriderakias έγραψε:
Υπάρχει κάτι να βάλλω εκεί ώστε να ακουμπάει το γόνατο μου πάνω του και να μήν καίγομαι??Άν ναί πώς λέγεται στα Ελληνικά και Αγγλικά???


Ναι,λέγεται παντελόνι τζιν! fafoutis fafoutis


Χάχαχαχα..Όντως φορούσα βερμούδα... file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 19:04

ολοι το ιδιο προβλημα εχουμε σωτηρη.η λυση ειναι να πηγαινεις παντου αεροπορια χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 19:05

spriderakias έγραψε:
T.R.E έγραψε:
spriderakias έγραψε:
Υπάρχει κάτι να βάλλω εκεί ώστε να ακουμπάει το γόνατο μου πάνω του και να μήν καίγομαι??Άν ναί πώς λέγεται στα Ελληνικά και Αγγλικά???


Ναι,λέγεται παντελόνι τζιν! fafoutis fafoutis


Χάχαχαχα..Όντως φορούσα βερμούδα... file


A,επίσης ότι και να σου λέει ο Τόττις αυτό στα Καβασάκι δεν είναι εκεί για να μην καίγεσαι με την βερμούδα,αλλά για να μην γρατζουνάς το πλαίσιο όταν το ακουμπάς με τα γόνατα... (με δερμάτινη φόρμα)...


Μηχανάκι και βερμούδα ρε συ? ninza affraid

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 20:51

T.R.E έγραψε:
spriderakias έγραψε:
T.R.E έγραψε:
spriderakias έγραψε:
Υπάρχει κάτι να βάλλω εκεί ώστε να ακουμπάει το γόνατο μου πάνω του και να μήν καίγομαι??Άν ναί πώς λέγεται στα Ελληνικά και Αγγλικά???


Ναι,λέγεται παντελόνι τζιν! fafoutis fafoutis


Χάχαχαχα..Όντως φορούσα βερμούδα... file


A,επίσης ότι και να σου λέει ο Τόττις αυτό στα Καβασάκι δεν είναι εκεί για να μην καίγεσαι με την βερμούδα,αλλά για να μην γρατζουνάς το πλαίσιο όταν το ακουμπάς με τα γόνατα... (με δερμάτινη φόρμα)...


Μηχανάκι και βερμούδα ρε συ? ninza affraid

Ρε Νίκο στο περίπτερο πήγα για τσιγάρα ρε 2 τετράγωνα απο το σπίτι..Νά σου πώ..Για το πρώτο πρόβλημα καμιά απάντηση-λύση???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 21:37

T.R.E έγραψε:
spriderakias έγραψε:
Υπάρχει κάτι να βάλλω εκεί ώστε να ακουμπάει το γόνατο μου πάνω του και να μήν καίγομαι??Άν ναί πώς λέγεται στα Ελληνικά και Αγγλικά???


Ναι,λέγεται παντελόνι τζιν! fafoutis fafoutis
καλα Νικο εισαι απιστευτος xaxa xaxa xaxa
παντως τα gixxer ειναι απο τα λιγοτερο ''καυτερα''.
εκεινα τα R1 και τα CBR(με τις εξατμησεις κατω απο τον κωλο) σου 'βαζαν κανονικη φωτια στα σκελια fotia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gat0s
Hero gixxer
Hero gixxer
gat0s


Άντρας Όνομα: : ΑΝΕΣΤΗΣ
Τόπος : ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1831
Αγωνιζόμενος : Sleep
Hμερομηνία εγγραφής : 23/04/2009

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 21:58

1ο προβλημα.Ετσι πρεπει να παιζει.Οπως παιζουν και διαφορα αλλα πανω στο μηχανακι σου.Πχ η σελα.Οι βιδες ειναι ετσι ,γιαυτο εχει και λαστιχακια το φτερο σου σε εκεινες τις βιδες.
2ο προβλημα.Παρε kawasaki η συνδεσαι κανενα ανεμηστηρακι απο εκεινα που πουλανε στα περιπτερα πανω στο τεποζιτο για να δροσιζεσαι lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sotoner
Full gixxer
Full gixxer
Sotoner


Άντρας Όνομα: : Σωτήρης
Τόπος : Καρδίτσα (Λάρισα)
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 891
Αγωνιζόμενος : Μπααααα..Όχι τίποτα άλλο αλλα είναι όλοι αργοι για μένα και δεν θα έχει εμδιαφέρον...???@@##$$!!!!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/07/2009

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 23:33

gat0s έγραψε:
1ο προβλημα.Ετσι πρεπει να παιζει.Οπως παιζουν και διαφορα αλλα πανω στο μηχανακι σου.Πχ η σελα.Οι βιδες ειναι ετσι ,γιαυτο εχει και λαστιχακια το φτερο σου σε εκεινες τις βιδες.
2ο προβλημα.Παρε kawasaki η συνδεσαι κανενα ανεμηστηρακι απο εκεινα που πουλανε στα περιπτερα πανω στο τεποζιτο για να δροσιζεσαι lol! lol!

1ο πρόβλημα.Τότε μάλλον έχασα τα λαστιχάκια όταν έβγαλα την ρόδα αν και απο δεξιά που επίσης δέν είδα τίποτα διαφορετικό δηλαδή λαστιχάκια κτλ πιάνει μια χαρά και σφύγγει

2ο πρόβλημα.Απο το να πάρω Καβα προτιμώ να καώ ολόκληρος απο την θερμότητα του πλαισίου..Έκανα αμάν να πάρω το σουζούκι μου και μου λές πάρε Καβα??Now way my friend!!!!!!Gixxer for ever gixxer oraios
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/SotosTattoos/media_set?set=a.4632994185
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 23:40

πραγματικα ειναι σπαστικο να καβαλας με βερμουδα ακομα κ τα πλαστικα καινε χαχαχα. Παντως εχει δικιο ο τρε κατι αλλα σε κανουν στα καρβουνα μεχρι κ τα χερια σου καινε απο αυτα που εκπεμπει ο κινητηρας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karagio
Normal gixxer
Normal gixxer
karagio


Άντρας Όνομα: : chris
Τόπος : ΑΡΙΔΑΙΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Hμερομηνία εγγραφής : 06/03/2010

2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας   2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας EmptyΣαβ 19 Ιουν 2010, 21:38

εγω παντως λεω να πεταξω καμια μπριζολα στο μονοσελο. Στα φαναρια θα την γυρναω και μεχρι να φτασω......... ετοιμος ο μαγκας.....χαχαχα miam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
2 Προβληματάκια..Τα φώτα σας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» τα φωτα σας
» φωτα....
» Τα φωτα σας παρακαλω.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com