Greek GSX-R forum
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
JIMK7
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
nasos-v
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
T.R.E
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
k8 600 kk
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
kostaskr6
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
κολτρέϊν
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
Leroy
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
ripper
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_l10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_c10Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Poll_r10 

 

 Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου

Πήγαινε κάτω 
+5
T.R.E
nasos-v
papagym
JIMK7
nktr
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΔευ 14 Ιουν 2010, 23:37

Επειδή δεν μπόρεσα να ανέβω τον Απρίλιο λέω να ανηφορίσω στο td του Ιουλίου.
Από ότι έμαθα θα έχει λίγες συμμετοχές όπου θα βγουν πολλά session μέχρι το μεσημεριανό διάλειμμα και μετά μπάνιο στην πισίνα του ξενοδοχείου και επιστροφή και πάλι στην πίστα από τις 17.00 έως τις 21.00.
Θα βγουν 12 session την Παρασκευή, 8 το Σάββατο και 8 την Κυριακή με 2 φιλικούς αγώνες (έναν για κάθε γκρούπ μεσαίο και γρήγορο) χωρίς εξτρά κόστος και το Σάββατο και την Κυριακή.
πόσοι από εδώ θα είναι πάνω μπας και κανονιστούμε να κλείσουμε και box και μας έρθει οικονομικότερα?

πλοηγός: Γιάννης Μπούστας geek
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου D3N_0817

για περισσότερες πληροφορίες εδώ
http://www.trackbike.gr/main/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 02:03

Ποσο ειναι η μερα γιατι ψηνομαι ssss οχι τιποτα αλλο αλλα για να δειξω και τις γραμμες του Μπουστα fafoutis fafoutis


Έχει επεξεργασθεί από τον/την JIMK7 στις Τετ 16 Ιουν 2010, 00:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papagym
Adv. gixxer
Adv. gixxer
papagym


Άντρας Ηλικία : 54
Αριθμός μηνυμάτων : 569
Αγωνιζόμενος : ''Αγίου''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/03/2009

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 07:30

Τα συγκεκριμένα trackdays, επειδή συμμετέχουμε χρόνια με τον nktr είναι εγγυημένο ότι από οργάνωση είναι τα καλύτερα!

Δεν είναι η φθηνότερη επιλογή, (βλέπε ελεύθερη προπόνηση) αλλά υπάρχει οργάνωση, φανταστικό recabadiko κλίμα και μπόλικη χαβαλέ διάθεση που αξίζουν τα λίγα επιπλέον χρήματα!

Το συγκεκριμένο το καλοκαιρινό περιλαμβάνει και βουτιές σε πισίνα!!! super fish
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 09:04

καλα να περασετε οποιοι πατε γιατι εμεις δεν μας βλεπω...


οποτε ΚΑΛΑ ΓΥΡΟΛΟΓΙΑ!!!!

ookkk ookkk ookkk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
nktr
Hero gixxer
Hero gixxer
nktr


Άντρας Όνομα: : Nίκος
Τόπος : Piraeus
Αριθμός μηνυμάτων : 1596
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 11:25

JIMK7 έγραψε:
Ποσο ειναι η μερα γιατι ψηνομαι ssss οχι τιποτα αλλο αλλα για να δειξω και τις γραμμες του Πουστα fafoutis fafoutis

σκέφτεσαι να ανέβεις ρε θηρίο ? cheers
είναι 170 το διήμερο με πολλούς κριτές, χρονομέτρηση, δωρεάν αγώνα χωρις επιπλέον κόστος συμμετοχής και φαγητό.
Θα διαβάσω και τι άλλο έχει και το κοπιάρω.
άντε ....φεύγω για φυσικοθεραπεία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 19:35

nktr έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Ποσο ειναι η μερα γιατι ψηνομαι ssss οχι τιποτα αλλο αλλα για να δειξω και τις γραμμες του Πουστα fafoutis fafoutis

σκέφτεσαι να ανέβεις ρε θηρίο ? cheers
είναι 170 το διήμερο με πολλούς κριτές, χρονομέτρηση, δωρεάν αγώνα χωρις επιπλέον κόστος συμμετοχής και φαγητό.
Θα διαβάσω και τι άλλο έχει και το κοπιάρω.
άντε ....φεύγω για φυσικοθεραπεία

Ναι γουσταρω τρελαααα cheers geek απλα καλο ειναι να βρω κι αλλων ενα τρελοκρητικο να ερθω file
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 19:47

JIMK7 έγραψε:
nktr έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Ποσο ειναι η μερα γιατι ψηνομαι ssss οχι τιποτα αλλο αλλα για να δειξω και τις γραμμες του Πουστα fafoutis fafoutis

σκέφτεσαι να ανέβεις ρε θηρίο ? cheers
είναι 170 το διήμερο με πολλούς κριτές, χρονομέτρηση, δωρεάν αγώνα χωρις επιπλέον κόστος συμμετοχής και φαγητό.
Θα διαβάσω και τι άλλο έχει και το κοπιάρω.
άντε ....φεύγω για φυσικοθεραπεία

Ναι γουσταρω τρελαααα cheers geek απλα καλο ειναι να βρω κι αλλων ενα τρελοκρητικο να ερθω file

Αμα θες ανεβαίνουμε μαζί από Αθήνα,μπορώ να κανονίσω και για τρείλορ λογικά,χωρίς να το ξέρω 100 %... Απλά θέλει υπομονή το ταξίδι με focus 1400,και εγώ ψήνομαι και για ενδιάμεση στάση (να φύγουμε μια μέρα πριν) Καρδίτσα...


Τι λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 19:49

T.R.E έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
nktr έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Ποσο ειναι η μερα γιατι ψηνομαι ssss οχι τιποτα αλλο αλλα για να δειξω και τις γραμμες του Πουστα fafoutis fafoutis

σκέφτεσαι να ανέβεις ρε θηρίο ? cheers
είναι 170 το διήμερο με πολλούς κριτές, χρονομέτρηση, δωρεάν αγώνα χωρις επιπλέον κόστος συμμετοχής και φαγητό.
Θα διαβάσω και τι άλλο έχει και το κοπιάρω.
άντε ....φεύγω για φυσικοθεραπεία

Ναι γουσταρω τρελαααα cheers geek απλα καλο ειναι να βρω κι αλλων ενα τρελοκρητικο να ερθω file

Αμα θες ανεβαίνουμε μαζί από Αθήνα,μπορώ να κανονίσω και για τρείλορ λογικά,χωρίς να το ξέρω 100 %... Απλά θέλει υπομονή το ταξίδι με focus 1400,και εγώ ψήνομαι και για ενδιάμεση στάση (να φύγουμε μια μέρα πριν) Καρδίτσα...


Τι λες?

+Αμαξι xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasos-v
Full gixxer
Full gixxer
nasos-v


Άντρας Όνομα: : Νασος
Τόπος : Περιστερι-Αθηνα
Ηλικία : 45
Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Αγωνιζόμενος :

Hμερομηνία εγγραφής : 13/12/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 19:53

δημητρη μια χαρα μου ακουγετε

ανεβα μεχρι πειραια με την μηχανη , φορτοστε τα πραγματα και την μηχανη και βουρ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 19:59

JIMK7 έγραψε:


+Αμαξι xmmm



Αμα θες ανεβαίνουμε μαζί από Αθήνα,μπορώ να κανονίσω και για τρείλορ λογικά,χωρίς να το ξέρω 100 %... Απλά θέλει υπομονή το ταξίδι με focus 1400 ,και εγώ ψήνομαι και για ενδιάμεση στάση (να φύγουμε μια μέρα πριν) Καρδίτσα...

scratch ssss

fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 20:01

ΤRACKBIKE.GR έγραψε:
Ειδικά για όσους έχουν δηλώσει την πρόθεσή τους να συμμετάσχουν στο racebike session:
Δεσμεύομαι να βοηθήσω τη διοργάνωση στη διεξαγωγή των racebike session, όπως μου ζητηθεί. Δηλώνω επίσης πως γνωρίζω ότι η διοργάνωση διατηρεί το δικαίωμα να αρνηθεί τη συμμετοχή μου στο racebike session χωρίς να δεσμεύεται να δικαιολογηθεί για την επιλογή της.

Αυτή η δήλωση στι τέλος ξέρω για ποιόν μπήκε! fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 20:03

T.R.E έγραψε:
ΤRACKBIKE.GR έγραψε:
Ειδικά για όσους έχουν δηλώσει την πρόθεσή τους να συμμετάσχουν στο racebike session:
Δεσμεύομαι να βοηθήσω τη διοργάνωση στη διεξαγωγή των racebike session, όπως μου ζητηθεί. Δηλώνω επίσης πως γνωρίζω ότι η διοργάνωση διατηρεί το δικαίωμα να αρνηθεί τη συμμετοχή μου στο racebike session χωρίς να δεσμεύεται να δικαιολογηθεί για την επιλογή της.

Αυτή η δήλωση στι τέλος ξέρω για ποιόν μπήκε! fafoutis fafoutis

Για πες για πες ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 20:06

T.R.E έγραψε:
JIMK7 έγραψε:


+Αμαξι xmmm



Αμα θες ανεβαίνουμε μαζί από Αθήνα,μπορώ να κανονίσω και για τρείλορ λογικά,χωρίς να το ξέρω 100 %... Απλά θέλει υπομονή το ταξίδι με focus 1400 ,και εγώ ψήνομαι και για ενδιάμεση στάση (να φύγουμε μια μέρα πριν) Καρδίτσα...

scratch ssss

fafoutis


Οταν λες ενδιαμεση σταση για ποσο :?: 5, 10 λεπτα xmmm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 20:08

JIMK7 έγραψε:

Οταν λες ενδιαμεση σταση για ποσο :?: 5, 10 λεπτα xmmm



Ρε συ διαβάζεις αυτά που γράφω καθόλου? fafoutis


T.R.E έγραψε:

Αμα θες ανεβαίνουμε μαζί από Αθήνα,μπορώ να κανονίσω και για τρείλορ λογικά,χωρίς να το ξέρω 100 %... Απλά θέλει υπομονή το ταξίδι με focus 1400,και εγώ ψήνομαι και για ενδιάμεση στάση ( να φύγουμε μια μέρα πριν ) Καρδίτσα...


Τι λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 20:12

T.R.E έγραψε:
JIMK7 έγραψε:

Οταν λες ενδιαμεση σταση για ποσο :?: 5, 10 λεπτα xmmm



Ρε συ διαβάζεις αυτά που γράφω καθόλου? fafoutis


T.R.E έγραψε:

Αμα θες ανεβαίνουμε μαζί από Αθήνα,μπορώ να κανονίσω και για τρείλορ λογικά,χωρίς να το ξέρω 100 %... Απλά θέλει υπομονή το ταξίδι με focus 1400,και εγώ ψήνομαι και για ενδιάμεση στάση ( να φύγουμε μια μέρα πριν ) Καρδίτσα...


Τι λες?

Ρε νομιζα οτι τη μια μερα τη θελαμε επιδεις θα πηγαιναμε με το 1400 file fafoutis fafoutis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 20:14

JIMK7 έγραψε:
T.R.E έγραψε:
JIMK7 έγραψε:

Οταν λες ενδιαμεση σταση για ποσο :?: 5, 10 λεπτα xmmm



Ρε συ διαβάζεις αυτά που γράφω καθόλου? fafoutis


T.R.E έγραψε:

Αμα θες ανεβαίνουμε μαζί από Αθήνα,μπορώ να κανονίσω και για τρείλορ λογικά,χωρίς να το ξέρω 100 %... Απλά θέλει υπομονή το ταξίδι με focus 1400,και εγώ ψήνομαι και για ενδιάμεση στάση ( να φύγουμε μια μέρα πριν ) Καρδίτσα...


Τι λες?

Ρε νομιζα οτι τη μια μερα τη θελαμε επιδεις θα πηγαιναμε με το 1400 file fafoutis fafoutis
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
ειστε αποθεωση xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 20:23

JIMK7 έγραψε:
T.R.E έγραψε:
JIMK7 έγραψε:

Οταν λες ενδιαμεση σταση για ποσο :?: 5, 10 λεπτα xmmm



Ρε συ διαβάζεις αυτά που γράφω καθόλου? fafoutis


T.R.E έγραψε:

Αμα θες ανεβαίνουμε μαζί από Αθήνα,μπορώ να κανονίσω και για τρείλορ λογικά,χωρίς να το ξέρω 100 %... Απλά θέλει υπομονή το ταξίδι με focus 1400,και εγώ ψήνομαι και για ενδιάμεση στάση ( να φύγουμε μια μέρα πριν ) Καρδίτσα...


Τι λες?

Ρε νομιζα οτι τη μια μερα τη θελαμε επιδεις θα πηγαιναμε με το 1400 file fafoutis fafoutis


xaxa xaxa


Είπαμε υπομονή αλλά όχι και έτσι! χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 20:50

ελατε παιδια και οταν φτασετε πειραια θα κανονισουμε ολοι οι συμφορουμιστες για καφεδακι good
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
poulitzer
Full gixxer
Full gixxer
poulitzer


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Αγωνιζόμενος : ΜΑ ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ...ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/01/2010

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤρι 15 Ιουν 2010, 21:08

nktr το πανο που ειχαν φτιαξει στις Σερρες ηταν γ@μ@το..!!!!καλα να περασετε και προσοχη.οντως απο οργανωση σκιζει κριμα που δεν θα μπορεσω να ερθω και εγω..τον νοεμβρη ομως........ Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤετ 16 Ιουν 2010, 00:44

Το επομενο ποτε ειναι xmmm γιατι δεν ξερω αν εχω προλαβει να βαψω τα πολυεστερικα ssss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bell
Jr.gixxer



Όνομα: : μανος
Τόπος : κρητη
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Hμερομηνία εγγραφής : 06/01/2009

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤετ 16 Ιουν 2010, 12:06

Ναι γουσταρω τρελαααα cheers geek απλα καλο ειναι να βρω κι αλλων ενα τρελοκρητικο να ερθω file[/quote]


Ελα δημητρη μεσα ειμαι, παμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου   Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου EmptyΤετ 16 Ιουν 2010, 20:50

bell έγραψε:


Ελα δημητρη μεσα ειμαι, παμε?

Κατσε γιατι δεν το βλεπω να προαλαβαινω να βαψω τα πολυεστερικα Rolling Eyes

Βλεπεις περιμενω κι αυτα εδω απο Αγγλια για να το τελειωσω :P

http://cgi.ebay.co.uk/AMA-Yoshimura-2007-Full-Race-Decals-Graphics-Stickers-/200317562427?cmd=ViewItem&pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2ea3db6e3b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Trackbike-Racebike-Bikenet td 2-3-4 Ιουλίου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Το τέλος του Bikenet?
» track day by trackbike
» summer td 2011 by trackbike.gr - ζήτηση 2 θέσεων σε τρειλερ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ :: TRACK DAYS-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com