Greek GSX-R forum
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
JIMK7
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
nasos-v
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
T.R.E
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
k8 600 kk
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
kostaskr6
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
κολτρέϊν
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
Leroy
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
ripper
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_l10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_c10Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Poll_r10 

 

 Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9

Πήγαινε κάτω 
+3
gianni
GIXXERAKIAS
kostas-1000k9
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 13:47

Όπως γράφω και στον τίτλο μου έκαναν δώρο μαζί με το μηχανάκι και αυτά τα μανιτάρια
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Prt1453g
Στην αρχή θέλαν να μου δώσουν μανιτάρια με προεκτάσεις για να μην κοπεί το fairing αλλά επειδή είμαι λίγο επιφυλακτικος με τις προεκτάσεις τους ζήτησα άλλα και τελικά μου έδωσαν τα παραπάνω. Τα χρησιμοποιεί κανείς από το φορουμ να μου πει εντυπώσεις; Και επίσης με ποιον τρόπο κόβεται το fairing;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την b.konstadinos στις Πεμ 08 Ιουλ 2010, 13:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GIXXERAKIAS
Hero gixxer
Hero gixxer
GIXXERAKIAS


Άντρας Όνομα: : Ιωάννης
Τόπος : Aθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 2159
Αγωνιζόμενος : Newbie open.
Hμερομηνία εγγραφής : 08/11/2008

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 13:52

Δεν το κοβεις το τρυπας.Wink

Sτην αρχη με ψιλο τρυπανακι και μετα με μεγαλυτερο και ουτω καθεξης. kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 13:56

Εγώ έβαλα Lightech στο Κ9 αλλά είναι με προεκτάσεις. Δεν ήξερα ότι υπάρχουν και Lightech που μπαίνουν απ ευθείας με τρύπα. Η συσκευασία δεν έχει τα "αυτάκια" προεκτάσεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 14:00

gianni έγραψε:
Εγώ έβαλα Lightech στο Κ9 αλλά είναι με προεκτάσεις. Δεν ήξερα ότι υπάρχουν και Lightech που μπαίνουν απ ευθείας με τρύπα. Η συσκευασία δεν έχει τα "αυτάκια" προεκτάσεις;


Επειδή δεν τα έχω παραλάβει ακόμη απ'οτι μου είπαν είναι χωρίς προεκτάσεις. Καλά που μου το είπες θα τους ρωτήσω. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 14:13

b.konstadinos έγραψε:
gianni έγραψε:
Εγώ έβαλα Lightech στο Κ9 αλλά είναι με προεκτάσεις. Δεν ήξερα ότι υπάρχουν και Lightech που μπαίνουν απ ευθείας με τρύπα. Η συσκευασία δεν έχει τα "αυτάκια" προεκτάσεις;


Επειδή δεν τα έχω παραλάβει ακόμη απ'οτι μου είπαν είναι χωρίς προεκτάσεις. Καλά που μου το είπες θα τους ρωτήσω. scratch

τώρα είδα το φωτογραφία στο post. Αυτά όντως θέλουν τρύπημα.

Τα δικά μου είναι αυτά http://www.lightech.it/documenti/stesu002.pdf

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Stesu002g

Πάντως δεν ξέρω ποια είναι καλύτερα. Μπορεί τα απευθείας, απλώς όταν πήρα το μηχανάκι, λυπήθηκα να τρυπήσω τα φέριγκ. Τώρα που πάλιωσε (7 μήνες) θα τα τρυπούσα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την gianni στις Πεμ 08 Ιουλ 2010, 14:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 14:15

gianni έγραψε:
b.konstadinos έγραψε:
gianni έγραψε:
Εγώ έβαλα Lightech στο Κ9 αλλά είναι με προεκτάσεις. Δεν ήξερα ότι υπάρχουν και Lightech που μπαίνουν απ ευθείας με τρύπα. Η συσκευασία δεν έχει τα "αυτάκια" προεκτάσεις;


Επειδή δεν τα έχω παραλάβει ακόμη απ'οτι μου είπαν είναι χωρίς προεκτάσεις. Καλά που μου το είπες θα τους ρωτήσω. scratch

τώρα είδα το φωτογραφία στο post. Αυτά όντως θέλουν τρύπημα.


Η φωτο είναι ενδεικτική. Δεν είναι τα ίδια με αυτά που φοράς εσύ; Έχεις φωτό απ'τα δικά σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianni
Adv. gixxer
Adv. gixxer
gianni


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : Λαρισα
Ηλικία : 52
Αριθμός μηνυμάτων : 472
Αγωνιζόμενος : ΠΡΩΗΝ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/02/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 14:19

στο site της εταιρίας έχει μόνο αυτά με τις προεκτάσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΠεμ 08 Ιουλ 2010, 14:23

gianni έγραψε:
στο site της εταιρίας έχει μόνο αυτά με τις προεκτάσεις

Φίλε Γιάννη σ'ευχαριστώ για τα φώτα σου. Θα το διευκρινίσω και θα επανέλθω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΣαβ 10 Ιουλ 2010, 10:18

Αν θες μακους μη βαλεις αυτα τα μανηταρια που δε θα σε προστατεψουν ποτε κ μπορει να σου κανουν μεγαλυτερη ζημια

βαλε αυτα δες το θεμα εχω αναρτηση φωτο απο 1000 πρεπει να βγαινουν κ για το δικο σου το Κ9
https://gixxer.forumgreek.com/forum-f44/topic-t2252.htm

εγω αυτα εβαλα κ οτι μηχανη κ αν παρω αυτα θα βαλω η εταιρια αυτη ειναι πολυ μπροστα στα μανηταρια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΚυρ 11 Ιουλ 2010, 00:29

Τελικά άλλαξα την παραγγελία γιατί ήθελε να μου δώσει τα lightech χωρίς τις προεκτάσεις και τελικά πήρα κάποια της bike design με προεκτάσεις που μπορούσε να μου κάνει δώρο και τα πέρασα σήμερα. Θα ανεβάσω φωτό μάλλον άυριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΚυρ 11 Ιουλ 2010, 00:35

Darksoul έγραψε:
Αν θες μακους μη βαλεις αυτα τα μανηταρια που δε θα σε προστατεψουν ποτε κ μπορει να σου κανουν μεγαλυτερη ζημια

βαλε αυτα δες το θεμα εχω αναρτηση φωτο απο 1000 πρεπει να βγαινουν κ για το δικο σου το Κ9
https://gixxer.forumgreek.com/forum-f44/topic-t2252.htm

εγω αυτα εβαλα κ οτι μηχανη κ αν παρω αυτα θα βαλω η εταιρια αυτη ειναι πολυ μπροστα στα μανηταρια!!!


Τα προστατευτικά της gbracing τα είχα δει ήδη πριν πάρω το μηχανάκι και τα είχα ήδη στη λίστα προς αγορά. Το μεγάλο πακέτο που βγάζει με καπάκια, προστατευτικό για αλυσίδα και τα μανιταράκια για πίσω. Πολύ καλή επιλογή και κάπου είχα δει φωτογραφίες μετά από πτώση. Κάνουν πολύ καλή δουλειά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas-1000k9
Normal gixxer
Normal gixxer
kostas-1000k9


Άντρας Όνομα: : Κώστας
Τόπος : Αθήνα - Τρίκαλα
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Hμερομηνία εγγραφής : 07/07/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΔευ 12 Ιουλ 2010, 17:02

Ορίστε και οι φωτογραφίες


Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Dsc00516n

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Dsc00515fv

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Dsc00518b

Έχω βγάλει και τα αυτοκόλλητα που είχαν πάνω. Αν και δεν έχω εντυπωσιαστεί θα τα κρατήσω προσωρινά (αχρείαστα) μέχρι να αποφασίσω τι θα κάνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 00:19

Ομορφα κι απλα okk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksoul
Hero gixxer
Hero gixxer
Darksoul


Άντρας Όνομα: : Φιλιππος
Τόπος : Πειραιας
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 2551
Hμερομηνία εγγραφής : 11/11/2008

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΤρι 13 Ιουλ 2010, 00:31

αχρειαστα να ναι!!!!τα καπακια για το μοτερ της gbracing ειναι απο τα καλυτερα...τωρα για αυτα τα μανηταρια που εβαλες αφου σου αρεσουν εσενα κ σου εμπνεουν εμπιστοσυνη δε μπορω να πω κατι!!μακαρι να μην τα χρειαστης ποτε!!!φιλικα παντα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgostap
Jr.gixxer
giorgostap


Άντρας Όνομα: : giorgostap
Τόπος : Αλιβερι Ευβοια
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Hμερομηνία εγγραφής : 23/01/2014

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΤρι 08 Σεπ 2015, 10:20

καλημερα επειδη μου επεσε την παρασκευη απο το σταντ cryme με αποτελεσμα να κλαιω το αριστερο φερινκ και το αντιβαρο 300+ζημια χωρις λογο(αναγκαστικα καινουρια δηλαδη...)αποφασισα να παραγκειλω και 2 μανιταρια για να μην εχω τοσο μεγαλη ζημια χωρις λογο!!!το θεμα ειναι τι να βαλω??....και αν χτυπα ξυλο ξανα συμβει μην εχω ποιο σοβαρα προβληματα σε πλαισιο η μοτερ!!απο οτι ειδα εδω τα Lightech φαινεται καλη επιλογη με τις προεκτασεις οπως φαινονται και απο τις φωτο παραπανω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΤρι 08 Σεπ 2015, 13:22

καταρχας με πεσιμο απο το σταντ δεν ειναι αναγκη να βαλεις καινουργια πλαστικα .
λογικα ενας καλος βαφεας θα μπορει να στο φτιαξει
και το αντιβαρο λιγο βαψιμο θελει

απο μανιταρια ο,τι και να βαλεις θα σου προστατεψει τα πλαστικα σε αντιστοιχη πτωση
το θεμα ειναι εαν θελεις να τα σκασεις για καποιο επωνυμο ή θα βαλεις τα noname κινεζικα απο το εβαυ

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgostap
Jr.gixxer
giorgostap


Άντρας Όνομα: : giorgostap
Τόπος : Αλιβερι Ευβοια
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Hμερομηνία εγγραφής : 23/01/2014

Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9   Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9 EmptyΣαβ 19 Σεπ 2015, 11:44

[quote="Miou"]καταρχας με πεσιμο απο το σταντ δεν ειναι αναγκη να βαλεις καινουργια πλαστικα .
λογικα ενας καλος βαφεας θα μπορει να στο φτιαξει
και το αντιβαρο λιγο βαψιμο θελει

απο μανιταρια ο,τι και να βαλεις θα σου προστατεψει τα πλαστικα σε αντιστοιχη πτωση
το θεμα ειναι εαν θελεις να τα σκασεις για καποιο επωνυμο ή θα βαλεις τα noname κινεζικα απο το εβαυ






σωστος! αλλα επειδη εχω δει σε αλλους βαψιμο και ειναι...αστα ειμαι και εγω περιεργος.....αποφασισα να το παραγκειλω,ξαχνοντας ομως για μανιταρια δεν μπορω να βρω καποια που να μην χρειαζεται να τριπησεις πλαστικα!βλεπω εδω στις προηγουμενες διμοσιευσεις του φιλου kostas-1000k9 και μου αρεσουν πολυ!φαινονται διακριτικα και χωρις τριπηματα αν ειναι πραγματι ετσι θα ηθελα ενα λινγκ απο τα σιγκεκριμενα η κατι παρομοιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μανιτάρια Lightech..... δώρο μαζί με το καινούριο μου Κ9
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» δώρο μαζι με εξάτμιση...
» Άλλο ένα καινούριο μέλος
» ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚA-TUNING-AFTERMARKET :: ΛΟΙΠΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com