Greek GSX-R forum
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
JIMK7
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
nasos-v
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
T.R.E
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
k8 600 kk
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
kostaskr6
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
κολτρέϊν
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
Leroy
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
ripper
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_l10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_c10ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Poll_r10 

 

 ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7

Πήγαινε κάτω 
+39
lKiNG
ninja
magfaria
gsx600Rnikos
alaska
Opeth
sxlogo
panosk8
GIXXERAKIAS
Miou
ENDURASX
louk6
Makaronia
Gixxerm@n
susukakiask7
stoui
gsxrk71000
Schumi
christ-r
frozen
tolispl
landen
poulitzer
maikstain
jimmyjp
GsxrPower
mistiriodis_tsantakias
1ndianos
kompimen
valentinosgsxr
potis
totoulis
nasos-v
JIMK7
kouzinas
teo46
T.R.E
stavroulis
kantalis
43 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Μάης 2012, 16:33

Opeth έγραψε:
χωρις να θελω να δωσω συνεχεια στο θεμα, ηθελα να πω οτι σε κ7-κ8 αναφερομαι stoui. ειναι το πορισμα απο το μηχανακι του παιδιου που εκοψε με 260 στη θηβα.

Επειδή αναφερθήκαμε γενικά στο θέμα, είπα την γενικότερη άποψη μου με βάση την λογική μου και με βάση το γεγονός ότι και εγώ οδηγώ ένα "επικίνδυνο" μοντέλο. Από εκεί και πέρα δεν ξέρω τι να σου πω φίλε. Η λογική λέει ότι η Suzuki μετά από το θέμα με τα k5 k6 δεν θα ρίσκαρε να κάνει μαλακία με τα επόμενα μοντέλα. Βέβαια θα μπορούσες να μου πεις ότι εφόσον η ανάκληση ήρθε μετά, μπορεί να υπάρχουν και κάποια K7 k8 με πρόβλημα. Εκεί θα σου απαντούσα ότι το λογικό είναι η suzuki με αφορμή την ανάκληση για τα k5 k6 να το έψαχνε λεπτομερώς το θέμα και αν υπήρχε πρόβλημα και με επόμενα μοντέλα να τα έβαζε και αυτά μέσα στην ΙΔΙΑ ανάκληση πολύ απλά επειδή δεν θα άντεχε η εταιρία να έχει σε ένα τόσο σοβαρό θέμα 2 φορές ανάκληση! Θα είχε πληγή το image της σοβαρά.

Βέβαια όπως καταλαβαίνεις και εσύ γνώμες λέμε εδώ πέρα, οπότε μπορεί κάλλιστα να λέω και μαλακίες cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Μάης 2012, 16:38

παιδια οτι και να λετε ειναι γεγονος οτι κοβουν πλαισιο ... οσοι εχετε προβλημα με αυτο πουληστε τα μηχανακια σας και παρτε κατι αλλο....
τα αγοραζει ο τσαντακιας και εγω ..... ( εγω δινω παντα 100ε πιο πολλα απο τον τσαντακια ....)

αντε μην το σκεφτεστε ... κριμα ειναι να τα καβαλατε και να σκοτωθητε στα καλα καθουμενα ....ΠΟΥΛΗΣΤΕ ΤΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ......ΤΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΚΑΙ ΚΟΜΜΕΝΑ .....




ελεος πια ρε φουστη μου με αυτο το θεμα .....καλα λεει ο στεφ να το εξαφανισουμε .....

______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Συνδεδεμένος
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Μάης 2012, 17:13

μιου, αν ειναι πες να μου δωσουν και εμενα ενα... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Opeth
Adv. gixxer
Adv. gixxer
Opeth


Όνομα: : Αλεξανδρος
Τόπος : Βολος-Σερρες
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 429
Hμερομηνία εγγραφής : 12/01/2009

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Μάης 2012, 17:51

louk6 έγραψε:
μιου, αν ειναι πες να μου δωσουν και εμενα ενα... Very Happy

εσυ βρηκες τη λυση, καρμπον καλυματα πλαισιου κ εχεις αθανατο πλαισιο! Laughing



α, και εχτρα οβερλαι για παραπανω αξιοπιστια Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
louk6
Hero gixxer
Hero gixxer
louk6


Άντρας Όνομα: : Γιαννης
Τόπος : βολος
Ηλικία : 38
Αριθμός μηνυμάτων : 2024
Αγωνιζόμενος : Αμα τυχει... οπου τυχει....
Hμερομηνία εγγραφής : 30/08/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤρι 29 Μάης 2012, 17:53

fuck fuck fuck fuck fuck fuck
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsx600Rnikos
Normal gixxer
Normal gixxer
gsx600Rnikos


Άντρας Τόπος : cyprus
Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Αγωνιζόμενος : ΛΕΜΕΣΟΣ-ΑΓΡΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 14:26

εγώ παντός το μηχανάκι θα το πουλήσω γιατί σούζα όχι γιατί θα κόψη, τελική όχι γiaτη θα κόψη το ένα το άλλο ε κάνη πλέον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magfaria
Hero gixxer
Hero gixxer
magfaria


Άντρας Όνομα: : DIMITRIS
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Αγωνιζόμενος : ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
Hμερομηνία εγγραφής : 15/03/2010

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 14:32

gsx600Rnikos έγραψε:
εγώ παντός το μηχανάκι θα το πουλήσω γιατί σούζα όχι γιατί θα κόψη, τελική όχι γiaτη θα κόψη το ένα το άλλο ε κάνη πλέον

aswew aswew aswew
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 14:36

KARDITSARA έγραψε:
gsx600Rnikos έγραψε:
εγώ παντός το μηχανάκι θα το πουλήσω γιατί σούζα όχι γιατί θα κόψη, τελική όχι γiaτη θα κόψη το ένα το άλλο ε κάνη πλέον

aswew aswew aswew

Μετάφραση:

εγώ παντός το μηχανάκι θα το πουλήσω γιατί:
- σούζα να μην κάνω γιατί θα κόψει
- τελική να μην πιάνω γiατι θα κόψει
- όχι το ένα, όχι το άλλο έλεος πλέον


χωρίς παρεξήγηση Νίκο beer1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 14:41

Πάντως Νίκο έχουμε το ίδιο μηχανάκι και εγώ δεν ανησυχώ...θα σου έλεγα να το ξεχάσεις και να μην το πουλήσεις, τα 600αρια μας δεν έχουν πρόβλημα! Από ότι κατάλαβα πολύ λίγες περιπτώσεις αφορούν 600άρια και δεν είμαστε σίγουροι αν έγινε χωρίς να έχει προηγηθεί καθόλου πτώση, όπως έγινε με μερικά 1000.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsx600Rnikos
Normal gixxer
Normal gixxer
gsx600Rnikos


Άντρας Τόπος : cyprus
Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Αγωνιζόμενος : ΛΕΜΕΣΟΣ-ΑΓΡΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 14:53

stoui έγραψε:
Πάντως Νίκο έχουμε το ίδιο μηχανάκι και εγώ δεν ανησυχώ...θα σου έλεγα να το ξεχάσεις και να μην το πουλήσεις, τα 600αρια μας δεν έχουν πρόβλημα! Από ότι κατάλαβα πολύ λίγες περιπτώσεις αφορούν 600άρια και δεν είμαστε σίγουροι αν έγινε χωρίς να έχει προηγηθεί καθόλου πτώση, όπως έγινε με μερικά 1000.

μα στο δικό μου προηγήθηκε πτώση με 25 χιλιόμετρα και δεν είμαι άτομο που μπορώ να μη κάνω σούζες γιαυτό anisixo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 14:57

τα 600 δεν ειχανε ποτε ιστορικο κοψιματος ΕΛΕΟΣ σοβαρεψου

______________________________________________________
oi anthropi bori  min boroune na doune to avrio alla boroune na pistepsoune se afto
St.evens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 14:59

gsx600Rnikos έγραψε:
stoui έγραψε:
Πάντως Νίκο έχουμε το ίδιο μηχανάκι και εγώ δεν ανησυχώ...θα σου έλεγα να το ξεχάσεις και να μην το πουλήσεις, τα 600αρια μας δεν έχουν πρόβλημα! Από ότι κατάλαβα πολύ λίγες περιπτώσεις αφορούν 600άρια και δεν είμαστε σίγουροι αν έγινε χωρίς να έχει προηγηθεί καθόλου πτώση, όπως έγινε με μερικά 1000.

μα στο δικό μου προηγήθηκε πτώση με 25 χιλιόμετρα και δεν είμαι άτομο που μπορώ να μη κάνω σούζες γιαυτό anisixo

Νίκο για να κόψει πρέπει να έχει πρόβλημα από το εργοστάσιο! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! Αν ΔΕΝ υπάρχει πρόβλημα από το εργοστάσιο, και 100 πτώσεις να έχεις και 100 σούζες να κάνεις την μέρα δεν πρόκειτε να πάθει τίποτε, εκτός αν έχεις σοβαρή στούκα που ότι και να είχες θα κοβόταν. Οπότε το ότι είχες πτώση δεν λέει κάτι: αν είχες πρόβλημα από το εργοστάσιο εξακολουθείς να έχεις τις ίδιες πιθανότητες να σου κοπεί, αν ΔΕΝ είχες πρόβλημα από το εργοστάσιο τότε δεν έχεις τίποτε να φοβάσαι. Από ότι ξέρουμε όμως τα 600 δεν ήταν καθόλου στην ανάκληση, άρα τι φοβάσαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninja
Normal gixxer
Normal gixxer
ninja


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 117
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 17:12

susukakiask7 έγραψε:
μολις ειδα κ7 1000 φιλου κομμενο στις κολησεις το περιστατικο εγινε πριν ενα μηνα στην κερκυρα το μηχανακι εχει 13000 χλ και δεν κανει ταρζανιες και κοπηκε στα καλα καθουμενα και το παλικαρι με ραματα στο κεφαλι

Αυτο ειναι φανταζομαι...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2450112/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lKiNG
Normal gixxer
Normal gixxer
lKiNG


Άντρας Όνομα: : Κυριάκος
Τόπος : Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 145
Hμερομηνία εγγραφής : 13/03/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 17:23

Άμα την γλίτωσε μόνο με ράμματα οκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosk8
Hero gixxer
Hero gixxer
panosk8


Άντρας Όνομα: : Πανος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2447
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2009

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΤετ 30 Μάης 2012, 17:27

ninja έγραψε:
susukakiask7 έγραψε:
μολις ειδα κ7 1000 φιλου κομμενο στις κολησεις το περιστατικο εγινε πριν ενα μηνα στην κερκυρα το μηχανακι εχει 13000 χλ και δεν κανει ταρζανιες και κοπηκε στα καλα καθουμενα και το παλικαρι με ραματα στο κεφαλι

Αυτο ειναι φανταζομαι...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2450112/

πως κοπηκε ρε φιλε? γιατι αφου ειναι φιλος σου, θα σου ειπε ακριβως τι παιχτηκε.
το: στα καλα καθουμενα δε λεει τιποτα,καθε αλλο. ολοι το ιδιο λενε,στα καλα καθουμενα ανοιξε.
φρεναρε ,γκαζωσε,απλα εκατσε στη σελα κ ανοιξε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsx600Rnikos
Normal gixxer
Normal gixxer
gsx600Rnikos


Άντρας Τόπος : cyprus
Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Αγωνιζόμενος : ΛΕΜΕΣΟΣ-ΑΓΡΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 14:33



μακάρι να έχεις δίκιο φίλε μου stoui souza
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Makaronia
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 57
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 15:15

panosk8 έγραψε:
ninja έγραψε:
susukakiask7 έγραψε:
μολις ειδα κ7 1000 φιλου κομμενο στις κολησεις το περιστατικο εγινε πριν ενα μηνα στην κερκυρα το μηχανακι εχει 13000 χλ και δεν κανει ταρζανιες και κοπηκε στα καλα καθουμενα και το παλικαρι με ραματα στο κεφαλι

Αυτο ειναι φανταζομαι...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2450112/

πως κοπηκε ρε φιλε? γιατι αφου ειναι φιλος σου, θα σου ειπε ακριβως τι παιχτηκε.
το: στα καλα καθουμενα δε λεει τιποτα,καθε αλλο. ολοι το ιδιο λενε,στα καλα καθουμενα ανοιξε.
φρεναρε ,γκαζωσε,απλα εκατσε στη σελα κ ανοιξε?

Ε,με τετοια σελα που του βαλανε αποφασισε το μοτορι να κοπει απο μονο του!! fafoutis fafoutis

Sorry για το black humor,αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω. Embarassed ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 66599 ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 66599
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kontos 750
Hero gixxer
Hero gixxer
kontos 750


Άντρας Όνομα: : ΓΙΑΝΝΗΣ
Τόπος : ΑΘΗΝΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Ηλικία : 41
Αριθμός μηνυμάτων : 1963
Hμερομηνία εγγραφής : 11/10/2010

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 15:36

Makaronia έγραψε:
panosk8 έγραψε:
ninja έγραψε:
susukakiask7 έγραψε:
μολις ειδα κ7 1000 φιλου κομμενο στις κολησεις το περιστατικο εγινε πριν ενα μηνα στην κερκυρα το μηχανακι εχει 13000 χλ και δεν κανει ταρζανιες και κοπηκε στα καλα καθουμενα και το παλικαρι με ραματα στο κεφαλι

Αυτο ειναι φανταζομαι...

http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2450112/

πως κοπηκε ρε φιλε? γιατι αφου ειναι φιλος σου, θα σου ειπε ακριβως τι παιχτηκε.
το: στα καλα καθουμενα δε λεει τιποτα,καθε αλλο. ολοι το ιδιο λενε,στα καλα καθουμενα ανοιξε.
φρεναρε ,γκαζωσε,απλα εκατσε στη σελα κ ανοιξε?

Ε,με τετοια σελα που του βαλανε αποφασισε το μοτορι να κοπει απο μονο του!! fafoutis fafoutis

Sorry για το black humor,αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω. Embarassed ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 66599 ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 66599



xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠεμ 31 Μάης 2012, 15:57

gsx600Rnikos έγραψε:


μακάρι να έχεις δίκιο φίλε μου stoui souza

Δοκίμασε το εξής: πήγαινε στην αντιπροσωπεία της Suzuki και πες τους να σου το ελέγξουν δωρεάν στα πλαίσια την ανάκλησης επειδή ανησυχείς (με καλό τρόπο ε 8) ). Αν σου φέρουν αντίρρηση να επιμένεις και αν σου πουν ότι είναι ΟΚ το πλαίσιο σου, πες τους να σου υπογράψουν χαρτί που να λέει ότι το πλαίσιο είναι μια χαρά από το εργοστάσιο. Αν σου πουν ότι δεν υπογράφουν πες τους ότι θα βάλεις δικηγόρο. Αν έχεις την υπογραφή τους θα ξέρουν ότι αν μετά γίνει κάτι λόγω ελαττωματικού πλαισίου θα μπορείς να τους πιάσεις και τα σώβρακα. Κάνε το να δούμε τι θα γίνει. Αν όντως υπάρχει θέμα με τα πλαίσια του 600 μάλλον θα διστάσουν να σου υπογράψουν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gsx600Rnikos
Normal gixxer
Normal gixxer
gsx600Rnikos


Άντρας Τόπος : cyprus
Ηλικία : 30
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Αγωνιζόμενος : ΛΕΜΕΣΟΣ-ΑΓΡΟΣ
Hμερομηνία εγγραφής : 11/12/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 00:10

φίλε στούι πήγα και τους είπα ότι μου είπες και γελάγανε μαζί μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 00:40

gsx600Rnikos έγραψε:
φίλε στούι πήγα και τους είπα ότι μου είπες και γελάγανε μαζί μου

Αν κοπεί όμως κάποιο θα φτυσουν το γέλιο οι παλιομ@λ@κες ασσιχτιρ.

Φαντάζομαι δεν θα έχουν καν τον τρόπο να σου το ελέγξουν ρε οπότε δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις και τίποτε! Τι να πω...πιστευω αν μιλήσεις με τον μηχανικό της αντιπροσωπείας στην Λάρνακα τον Δημήτρη θα σου πει αυτός τι μπορείς να κάνεις. Πάρτον ένα τηλ. να σου την ελέγξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Makaronia
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 57
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 00:48

gsx600Rnikos έγραψε:
φίλε στούι πήγα και τους είπα ότι μου είπες και γελάγανε μαζί μου

Ε λογικο δεν ειναι να γελανε ?? Πρωτα απο ολα η ανακληση αφορα τα κ5-6 1000 και οχι το δικο σου μοντελο.
Δευτερον,το βρισκεις λογικο να σου εγγυηθουν εγγραφως οτι το πλαισιο σου δεν ειναι ελλατωματικο απο το εργοστασιο εφοσον μιλαμε για μεταχειρισμενη μοτοσυκλετα?? (Ποιος ξερει τι μπορει να εχει υποστει η μοτοσυκλετα σου?σουζες,εντο,στουκες κτλ) Αν ειχες εσυ συνεργειο θα εγγυοσουν κατι τετοιο?ΔΕΝ νομιζω...
Τριτον,εαν ανησυχεις τοσο πολυ μπορεις να ζητησεις να σου κανουν εναν προληπτικο ελεγχο στο πλαισιο (οπτικο και με αυτο το χημικο για τις ρωγμες),τον οποιο θα επιβαρυνθεις εσυ φυσικα.

Sorry φιλε stoui,αλλα βρισκω τις συμβουλες σου εντελως ακυρες.(χωρις παρεξηγηση)

Ολα αυτα ειναι καθαρα προσωπικη μου αποψη,αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος... Wink

Καληνυχτα!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stoui
Adv. gixxer
Adv. gixxer
stoui


Άντρας Όνομα: : Χρίστος
Τόπος : Λευκωσία
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 437
Hμερομηνία εγγραφής : 10/05/2011

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 01:20

Makaronia έγραψε:
gsx600Rnikos έγραψε:
φίλε στούι πήγα και τους είπα ότι μου είπες και γελάγανε μαζί μου

Ε λογικο δεν ειναι να γελανε ?? Πρωτα απο ολα η ανακληση αφορα τα κ5-6 1000 και οχι το δικο σου μοντελο.
Δευτερον,το βρισκεις λογικο να σου εγγυηθουν εγγραφως οτι το πλαισιο σου δεν ειναι ελλατωματικο απο το εργοστασιο εφοσον μιλαμε για μεταχειρισμενη μοτοσυκλετα?? (Ποιος ξερει τι μπορει να εχει υποστει η μοτοσυκλετα σου?σουζες,εντο,στουκες κτλ) Αν ειχες εσυ συνεργειο θα εγγυοσουν κατι τετοιο?ΔΕΝ νομιζω...
Τριτον,εαν ανησυχεις τοσο πολυ μπορεις να ζητησεις να σου κανουν εναν προληπτικο ελεγχο στο πλαισιο (οπτικο και με αυτο το χημικο για τις ρωγμες),τον οποιο θα επιβαρυνθεις εσυ φυσικα.

Sorry φιλε stoui,αλλα βρισκω τις συμβουλες σου εντελως ακυρες.(χωρις παρεξηγηση)

Ολα αυτα ειναι καθαρα προσωπικη μου αποψη,αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος... Wink

Καληνυχτα!



Όχι φίλε, για μένα δεν είναι λογικό να γελάνε! Απλά να εξηγήσω το σκεπτικό μου. Το σκεπτικό μου λοιπόν ήταν ότι ο αντιπρόσωπος οφείλει να μπορεί να εγγυηθεί το προϊόν του και την ασφάλεια του πελάτη του εφόσον μιλάμε για ένα εξάρτημα που δεν προβλέπεται να αλλοιώνεται μέσα στον χρόνο με νορμάλ χρήση (οδήγηση, σουζες έντο, τα πάντα εκτός στουκα θεωρείται νορμαλ νομίζω). Τι με νοιάζει εμένα αν η ανάκληση είναι στο 1000, εγώ δεν ζήτησα την ενίσχυση, μόνο έλεγχο και γραπτή επιβεβαίωση ότι οι προδιαγραφές του πλαισίου μου είναι οι σωστές, όπως προβλέπεται από το εργοστάσιο!

Τώρα για το ότι είναι μεταχειρισμένη δεν νομίζω ότι έχει σχέση επειδή μιλάμε για πλαίσιο, κάτι που οφείλει να διατηρήσει τις προδιαγραφές και χαρακτηριστικά του σε όλη την διάρκεια ζωής της μηχανής, εφόσον βέβαια δεν έχει φάει στουκα, κάτι το οποίο όμως φαίνεται ευκολα. Οι σουζες και έντο υποτίθεται δεν φθίρουν το πλαίσιο, εξάλου ο κατασκευαστής δεν λέει κάπου ότι με σουζες και έντο υπάρχει πιθανότητα να κοπεί...

Τώρα από την άλλη έχεις δίκαιο, σιγά μην υπέγραφε ο μάστορας, αλλά να σου πω τουλάχιστον θα άκουγε κάποιες γνώμες το παιδί μπας και βγάλει άκρη με την ιστορία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Makaronia
Normal gixxer
Normal gixxer



Αριθμός μηνυμάτων : 57
Hμερομηνία εγγραφής : 21/05/2012

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 01:58

stoui έγραψε:

Όχι φίλε, για μένα δεν είναι λογικό να γελάνε! Απλά να εξηγήσω το σκεπτικό μου. Το σκεπτικό μου λοιπόν ήταν ότι ο αντιπρόσωπος οφείλει να μπορεί να εγγυηθεί το προϊόν του και την ασφάλεια του πελάτη του εφόσον μιλάμε για ένα εξάρτημα που δεν προβλέπεται να αλλοιώνεται μέσα στον χρόνο με νορμάλ χρήση (οδήγηση, σουζες έντο, τα πάντα εκτός στουκα θεωρείται νορμαλ νομίζω). Τι με νοιάζει εμένα αν η ανάκληση είναι στο 1000, εγώ δεν ζήτησα την ενίσχυση, μόνο έλεγχο και γραπτή επιβεβαίωση ότι οι προδιαγραφές του πλαισίου μου είναι οι σωστές, όπως προβλέπεται από το εργοστάσιο!

Τώρα για το ότι είναι μεταχειρισμένη δεν νομίζω ότι έχει σχέση επειδή μιλάμε για πλαίσιο, κάτι που οφείλει να διατηρήσει τις προδιαγραφές και χαρακτηριστικά του σε όλη την διάρκεια ζωής της μηχανής, εφόσον βέβαια δεν έχει φάει στουκα, κάτι το οποίο όμως φαίνεται ευκολα. Οι σουζες και έντο υποτίθεται δεν φθίρουν το πλαίσιο, εξάλου ο κατασκευαστής δεν λέει κάπου ότι με σουζες και έντο υπάρχει πιθανότητα να κοπεί...

Τώρα από την άλλη έχεις δίκαιο, σιγά μην υπέγραφε ο μάστορας, αλλά να σου πω τουλάχιστον θα άκουγε κάποιες γνώμες το παιδί μπας και βγάλει άκρη με την ιστορία.

Οταν αγοραζεις την μοτοσυκλετα εχεις και εγγυηση για 2 ετη,αρα ακυρωνεται εν μερη το σκεπτικο σου.
Δηλαδη πραγματικα πιστευεις οτι οι σουζες και τα εντο ΔΕΝ επιβαρυνουν το πλαισιο? Μην τρελλαθουμε τωρα... Καταρχας γαμας τα ρουλεμαν στον λαιμο (εκει δεν ειναι και το πλαισιο??)
Κατα την γνωμη μου το μονο που μπορεις να κανεις εαν ανησυχεις τοσο πολυ ειναι να ζητησεις εναν προληπτικο ελεγχο στο πλαισιο με δικα σου εξοδα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο ...το μηχανακι ειναι 6 χρονων, εκτος εγγυησης και δεν εχει γινει ανακληση... απλα πραγματα.Μπορεις βεβαια και να το πουλησεις.....
Στα κ5-6 που βαζουν την ενισχυση η Suzuki δινει 5 ετη εγγυηση απο την ημερομηνια εγκαταστασης της...

Διαβασε και αυτο εδω... http://www.suzukicycles.com/~/media/Recalls/GS%20GSX%20GSXR%20192%20%20Website%20Letter.ashx



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Makaronia στις Παρ 01 Ιουν 2012, 09:40, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Miou
Full gixxer
Full gixxer
Miou


Όνομα: : Alexandros
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 13448
Αγωνιζόμενος : Nop...
Hμερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7   ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7 - Σελίδα 4 EmptyΠαρ 01 Ιουν 2012, 09:39

δλδ ρε φιλε βαση αυτων που λες αν ενα μηχανακι κοψει μεσα στο 2 χρονια της εγγυησης θα το αποζημιωσει πληρως η αντιπροσωπια ....
επισης κανενα δεν εχει προβλημα στον λαιμο ( εκει που ειναι τα ρουλεμαν )
πιο χαμηλα στις κολλησεις ειναι το προβλημα....


______________________________________________________
Στην ερώτηση "θέλετε να γίνετε δωρητής οργάνων;" η απάντηση "πάρτε τα αρx!@#α μου ", θεωρείται θετική ή αρνητική;

www.facebook.com/optovision            ... join us...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Συνδεδεμένος
 
ΚΟΜΜΕΝΟ ΠΛΑΙΣΙΟ Κ 7
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Πλαισιο
» πλαισιο!!!!!!! PLEASE READ!!!!!
» Νέο πλαίσιο για Suzuki

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com