Greek GSX-R forum
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
JIMK7
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
nasos-v
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
T.R.E
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
k8 600 kk
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
kostaskr6
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
κολτρέϊν
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
Leroy
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
ripper
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_l10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_c10Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Poll_r10 

 

 Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner   Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner EmptyΠεμ 22 Ιουλ 2010, 22:33

Μιλώντας στην ιταλική Gazzetta dello Sport, ο Nicky Hayden δεν έκρυψε τη δυσαρέσκειά του για την απόφαση του Casey Stoner να αφήσει την Ducati. Ο Αμερικανός είπε χαρακτηριστικά ότι ο Αυστραλός θα έπρεπε να ντρέπεται που φεύγει από την ιταλική ομάδα, καθώς εκείνοι έκαναν τα πάντα για να τον φέρουν στο υψηλότερο δυνατό επίπεδο.
Ο Casey Stoner έρθει σε συμφωνία με τη Honda από το ξεκίνημα της σεζόν και ήδη έχει ανακοινωθεί η συνεργασία των δύο πλευρών για τη νέα σεζόν.
Ο Hayden είπε: «Είναι δική του η απόφαση, δεν είναι δουλειά μου. Αλλά νομίζω ότι θα έπρεπε να ντρέπεται, καθώς η Ducati έχει κάνει πολλά στην καριέρα του και τον έχει βοηθήσει με όλους τους τρόπους να κερδίσει αγώνες και πρωτάθλημα. Αλλά έχει κάνει και εκείνος πολλά για την Ducati».
Τη θέση του Stoner στην Ducati όπως όλα δείχνουν θα πάρει ο Valentino Rossi, παλιός γνώριμος του Hayden από την πρώτη του χρονιά στη Honda. «Η Ducati θα ήταν τρελή αν δεν τον ήθελε στις τάξεις της: Έχει κερδίσει 9 τίτλους και επέστρεψε στο Sachsenring με σπασμένο πόδι. Αυτό δείχνει πόσο αγαπάει το άθλημα και το πόσο κίνητρο έχει. Όταν ήμασταν μαζί, στην ίδια ομάδα, ήμουν rookie και εκείνος ήταν πρωταθλητής. Ήμουν πολύ μακριά του. Τον σέβομαι πολύ για ό,τι έχει κάνει, τόσο μέσα όσο και έξω από την πίστα. Είναι ικανός να δυναμώσει την ομάδα».
Ο Αμερικανός θα έχει την τιμητική του στη Laguna Seca καθώς θα έχει στο πλευρό του τους συμπατριώτες του.



ΠΗΓΗ:msfree
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
Hayden: Θα έπρεπε να ντρέπεται ο Stoner
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» R.I.P. Nicky Hayden
» Τι συμβαίνει με τον Stoner;
» O Stoner πανω στο RCV213V

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com