Greek GSX-R forum
Περιμένοντας τον Rossi!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Περιμένοντας τον Rossi!!! Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Περιμένοντας τον Rossi!!! Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
JIMK7
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
nasos-v
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
T.R.E
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
k8 600 kk
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
kostaskr6
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
κολτρέϊν
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
Leroy
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
ripper
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_l10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_c10Περιμένοντας τον Rossi!!! Poll_r10 

 

 Περιμένοντας τον Rossi!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gixxermak
Full gixxer
Full gixxer
gixxermak


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2295
Αγωνιζόμενος : Είμαι παππούς τώρα για τέτοια...
Hμερομηνία εγγραφής : 01/11/2008

Περιμένοντας τον Rossi!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Περιμένοντας τον Rossi!!!   Περιμένοντας τον Rossi!!! EmptyΠεμ 22 Ιουλ 2010, 22:43

Ο Nicky Hayden είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα παραμείνει στην εργοστασιακή ομάδα της Ducati και το 2011. Ο Αμερικανός έχει κερδίσει με το σπαθί του τη θέση στην εργοστασιακή ομάδα καθώς δούλεψε σκληρά το χειμώνα και κατάφερε να φέρει τη μοτοσικλέτα στα μέτρα του. Τα αποτελέσματα φέτος είναι ικανοποιητικά για τον Hayden, ο οποίος θα ψάξει στην αγαπημένη του Laguna Seca το πρώτο του φετινό βάθρο.
Ο ίδιος πάντως παραδέχεται ότι είναι σε καλό δρόμο όσον αφορά την επέκταση του συμβολαίου του με την Ducati. «Δεν έχω υπογράψει, αλλά θα έλεγα ψέματα αν έλεγα ότι δεν είμαι σε καλό δρόμο. Νομίζω ότι θέλουν να λήξουν το θέμα στην άλλη μεριά του γκαράζ πρώτα και μετά να ασχοληθούν μαζί μου. Αλλά είμαι σε καλό δρόμο», είπε Hayden.
Ο Alessandro Cicognani, Project Manager του Ducati Corse, τόνισε πως το ιδανικό σενάριο για την Ducati είναι να έχουν τους Rossi και Hayden στην ομάδα το 2011. «Αυτήν τη στιγμή περιμένουμε τον Valentino αλλά ξεκάθαρα το πλάνο είναι να έχουμε στην ομάδα τον Valentino και τον Nicky. Είμαστε ικανοποιημένοι με αυτά που έχει πετύχει ο Nicky».
Από ό,τι φαίνεται πάντως δεν θα έχουμε κάποια ανακοίνωση στη Laguna Seca. Το πιθανότερο είναι η κατάσταση να ξεκαθαρίσει στην Τσεχία, στα μέσα Αυγούστου για το ποιοι θα είναι οι αναβάτες της Ducati τη νέα σεζόν.

ΠΗΓΗ:msfree
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gixxer.gr
 
Περιμένοντας τον Rossi!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ολο rossi rossi rossi...το βαρεθηκα!
» Rossi vs. Biaggi...
» O Rossi στην Ducati!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΝΕΑ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com