Greek GSX-R forum
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
JIMK7
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
nasos-v
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
T.R.E
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
k8 600 kk
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
kostaskr6
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
κολτρέϊν
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
Leroy
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
ripper
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_l10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_c10Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Poll_r10 

 

 Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
κολτρέϊν
Full gixxer
Full gixxer
κολτρέϊν


Άντρας Όνομα: : ΧΡΗΣΤΟΣ
Τόπος : στα χαμενα
Ηλικία : 33
Αριθμός μηνυμάτων : 5015
Αγωνιζόμενος : δεν βρισκω ''paddock girl''
Hμερομηνία εγγραφής : 05/11/2008

Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki   Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki EmptyΤρι 03 Φεβ 2009, 21:45

Οι αναβάτες της Suzuki ανυπομονούν να επιστρέψουν στη σέλα της GSV-R

Οι πρώτες επίσημες δοκιμές του 2009 για το MotoGP ξεκινούν την Πέμπτη 5 Φεβρουαρίου στην πίστα της Sepang και όλοι ετοιμάζονται πυρετωδώς για το ραντεβού. Η ομάδα της Suzuki και οι Loris Capirossi και Chris Vermeulen έχουν δουλέψει σκληρά κατά τη διάρκεια του χειμώνα ώστε να βοηθήσουν τα μέγιστα τους μηχανικούς του εργοστασίου να δώσουν στην GSV-R αυτό που χρειάζεται για να πρωταγωνιστήσει.

«Ανυπομονώ να επιστρέψω στην πίστα», ανέφερε ο Αυστραλός Chris Vermeulen ενόψει Sepang. «Αισθάνομαι ότι έχει περάσει πολύς καιρός από την τελευταία φορά που οδήγησα, που έχω ξεχάσει να οδηγώ! Έχουν περάσει κάποιοι μήνες από τις τελευταίες δοκιμές, αλλά η Suzuki δούλεψε σκληρά για να κάνει την GSV-R 2009 όσο το δυνατό καλύτερη. Θα είναι υπέροχα να οδηγήσουμε τη φετινή μοτοσικλέτα και να δούμε τις βελτιώσεις και τις λύσεις που έδωσε το εργοστάσιο σε σχέση με πέρυσι. Όλες οι υπόλοιπες ομάδες θα είναι εκεί έτσι θα μπορέσουμε να δούμε που βρισκόμαστε σε σχέση με εκείνους και πόσο προχωρήσαμε από την τελευταία φορά».

Ο βετεράνος Loris Capirossi από τη μεριά του περιμένει να δει τη δουλειά των μηχανικών της Suzuki στο νέο πρωτότυπο. «Δούλεψα πολύ σκληρά το χειμώνα με τον προπονητή μου και αισθάνομαι σε καλή κατάσταση. Είμαι τώρα στο 100% και σχεδιάζω να το εκμεταλλευτώ με το που βρεθώ στη σέλα της μοτοσικλέτας. Είμαι πολύ ενθουσιασμένος και θέλω να δω τι έχουν κάνει τα παιδιά στην Ιαπωνία με την GSV-R και για τον Chris και για εμένα και να έχουμε την ευκαιρία να οδηγήσω την τελευταία έκδοση της μοτοσικλέτας στη Sepang. Είμαι σίγουρος ότι όλες οι προτροπές μας από τις τελευταίες δοκιμές αναλύθηκαν και χρησιμοποιήθηκαν από το εργοστάσιο για την πρόοδο της μοτοσικλέτας τον χειμώνα».

Η ομάδα της Suzuki βρίσκεται ήδη στη Μαλαισία και την Πέμπτη οι Capirossi και Vermeulen θα βγουν στην πίστα με τις καινούριες μοτοσικλέτες τους. Περίεργο ήταν το γεγονός ότι σε κανένα σημείο του Δελτίου Τύπου της ομάδας δεν εμφανίστηκε ο όρος Rizla, δημιουργώντας κάποιες υποψίες για διαζύγιο των δύο πλευρών. Πάντως ακόμη δεν έχει ανακοινωθεί η ανανέωση της συνεργασίας των δύο πλευρών και αναμένουμε εξελίξεις τις επόμενες ημέρες.

msfree.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έτοιμοι για τη Sepang στη Suzuki
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δοκιμές Sepang 1-3/2
» Sepang Test II
» MotoGP Malaysia-Sepang

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: MotoGP-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com