Greek GSX-R forum
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
JIMK7
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
nasos-v
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
T.R.E
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
k8 600 kk
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
kostaskr6
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
κολτρέϊν
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
Leroy
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
ripper
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_l10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_c10 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Poll_r10 

 

  Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα

Πήγαινε κάτω 
+11
mistiriodis_tsantakias
Leroy
stavrosrodo
JIMK7
stam911
teo46
nikosR1
valentinosgsxr
crockh2001
gianni
nasos-v
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 11:59

T.R.E έγραψε:
gs500f έγραψε:
βρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω την αντιδραση σας στο τεχνικο ελεγχο της μοτοσυκλετας μας!τοσο χρεπια μηχανες εχετε?γιατι να μην ελγχθουν για φωτα ,φλας,εξατμησεις,καθρεπτες,ασφαλειες,λαστιχα,φρενα κλπ κλπ κλπ?
ακομα και δωρεαν χωρις κανενα αντιτιμο στον ιδιοκτητη σαν κινητρο επρεπε το κρατος να μας υποχρεωση να το κανουμαι αφου απο μονοι μας βλεπουμαι σε τι κατασταση ειναι μερικες μηχανες στο δρομο που κυκλοφορουμαι.....


Θεόδωρε προσωπικά δεν σε γνωρίζω αλλά βλέπω ότι προσπαθείς να πείσεις κάποιους ανθρώπους για το δίκιο του νόμου με αστεία επιχειρήματα... Εδώ όλοι ψάχνουμε πως θα βελτιώσουμε την οδική συμπεριφορά της μοτοσυκλέτας μας βελτιώντας φρένα αναρτήσεις,καθώς επίσης και την ενεργητική ασφάλεια της μοτοσυκλέτας βελτιώνοντας τον κινητήρα ( είδες μπορώ να λέω και εγώ αστεία fafoutis ) ώστε πχ να κάνουμε πιο γρήγορα ένα προσπέρασμα... ssss

Το να λες λοιπόν ότι φοβόμαστε τον τεχνικό έλεγχο γιατί οι μηχανές είναι χρέπια είναι κάπως... clown clown Εγώ ολα τα μηχανάκια που κυκλοφορούν μια χαρά τα βλέπω,πραγματικό χρέπι δεν νομίζω έχω δει ποτέ,εκτός από κάτι παπάκια τα οποία προφανώς οι ιδιοκτήτες τους δεν πρόκειται να εμφανιστούν ποτέ στο ΚΤΕΟ...

Όσο για το θόρυβο αυτό είναι άλλο θέμα στο οποίο δεν μπορώ να διαφωνήσω,το οποίο στην τελική είναι και το μόνο εύκολο να κάνεις πριν το πας,και να το ξε-κάνεις μόλις πας σπίτι σου... Αν και ο φίλτατος σεξουλιάρης m.t έχει δίκιο σ'αυτό,το βλέπω τώρα που πηγαίνω στην δουλειά κάθε μέρα με το αυτοκίνητι,τις θορυβώδεις μηχανές τις αντιλαμβάνεσαι αμέσως...


ΥΓ: Μένω στην Δάφνη,αν θες σου στέλνω και την διεύθυνση μου με πμ,δεν έχω δει ούτε ακούσει ποτέ gs500 με ακράπες Very Happy

+1000 στο Νικο Very Happy ξερεις με το κωλοσκουτερ που δεν κανει καθολου θορυβο ποσους χτυπους εχω παιξει σε ενα χρονο δυο toixos toixos ασε δε ποσους εχω γλυτωσει fafoutis fafoutis χωρις να φταιω εγω ετσι ssss και οταν τους ρωτησα μετα το συμβαν μου ειπαν οτι δεν με ειδαν καθολου Shocked ενω οταν ειμαι με το 1000 παλι δεν με βλεπουν αλλα τουλαχιστον μ ακουν fafoutis fafoutis

______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 10p7ous Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Icnsl4 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 2dhxn3k Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 2lbdx0j Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 12:34

Επειδη βαριεμε να κανω multi-quote +1000 σε ολους fafoutis


Πριν εναμιση χρονο περιπου, ειχα ραντεβου με εναν πραγματογνομονα για ενα ατυχημα που ειχα. Ο τυπος ηρθε με ενα varadero με remus, ξερετε αυτες τις αθοριβες. Πανω στην σηζητηση μου ειπε οτι πλεον τον προσεχουν περισοτερω απο οτι πριν με τις μαμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
????????
Επισκέπτης




 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 14:57

JIMK7 έγραψε:
T.R.E έγραψε:
gs500f έγραψε:
βρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω την αντιδραση σας στο τεχνικο ελεγχο της μοτοσυκλετας μας!τοσο χρεπια μηχανες εχετε?γιατι να μην ελγχθουν για φωτα ,φλας,εξατμησεις,καθρεπτες,ασφαλειες,λαστιχα,φρενα κλπ κλπ κλπ?
ακομα και δωρεαν χωρις κανενα αντιτιμο στον ιδιοκτητη σαν κινητρο επρεπε το κρατος να μας υποχρεωση να το κανουμαι αφου απο μονοι μας βλεπουμαι σε τι κατασταση ειναι μερικες μηχανες στο δρομο που κυκλοφορουμαι.....


Θεόδωρε προσωπικά δεν σε γνωρίζω αλλά βλέπω ότι προσπαθείς να πείσεις κάποιους ανθρώπους για το δίκιο του νόμου με αστεία επιχειρήματα... Εδώ όλοι ψάχνουμε πως θα βελτιώσουμε την οδική συμπεριφορά της μοτοσυκλέτας μας βελτιώντας φρένα αναρτήσεις,καθώς επίσης και την ενεργητική ασφάλεια της μοτοσυκλέτας βελτιώνοντας τον κινητήρα ( είδες μπορώ να λέω και εγώ αστεία fafoutis ) ώστε πχ να κάνουμε πιο γρήγορα ένα προσπέρασμα... ssss

Το να λες λοιπόν ότι φοβόμαστε τον τεχνικό έλεγχο γιατί οι μηχανές είναι χρέπια είναι κάπως... clown clown Εγώ ολα τα μηχανάκια που κυκλοφορούν μια χαρά τα βλέπω,πραγματικό χρέπι δεν νομίζω έχω δει ποτέ,εκτός από κάτι παπάκια τα οποία προφανώς οι ιδιοκτήτες τους δεν πρόκειται να εμφανιστούν ποτέ στο ΚΤΕΟ...



Όσο για το θόρυβο αυτό είναι άλλο θέμα στο οποίο δεν μπορώ να διαφωνήσω,το οποίο στην τελική είναι και το μόνο εύκολο να κάνεις πριν το πας,και να το ξε-κάνεις μόλις πας σπίτι σου... Αν και ο φίλτατος σεξουλιάρης m.t έχει δίκιο σ'αυτό,το βλέπω τώρα που πηγαίνω στην δουλειά κάθε μέρα με το αυτοκίνητι,τις θορυβώδεις μηχανές τις αντιλαμβάνεσαι αμέσως...


ΥΓ: Μένω στην Δάφνη,αν θες σου στέλνω και την διεύθυνση μου με πμ,δεν έχω δει ούτε ακούσει ποτέ gs500 με ακράπες Very Happy

+1000 στο Νικο Very Happy ξερεις με το κωλοσκουτερ που δεν κανει καθολου θορυβο ποσους χτυπους εχω παιξει σε ενα χρονο δυο toixos toixos ασε δε ποσους εχω γλυτωσει fafoutis fafoutis χωρις να φταιω εγω ετσι ssss και οταν τους ρωτησα μετα το συμβαν μου ειπαν οτι δεν με ειδαν καθολου Shocked ενω οταν ειμαι με το 1000 παλι δεν με βλεπουν αλλα τουλαχιστον μ ακουν fafoutis fafoutis



εγω δεν καταλαβα αγαπητε φιλε μου οτι εδω ειναι μονο για μοτοσυκλετιστες για κατοχους gsxr !ζητω ,οφειλω να ζητησω συγνωμη και να διεγραφω αμεσα !οσο για το χρεπια δεν αναφερομουν σε μηχανες δικες σας που εχουν ενα σωρο χρηματα και αλλα τοσα που τους εχετε βαλει ,αναφερομουν στον τεχνικο ελεγχο γενικα και τις αντιδρασεις που εβλεπα να υπαρχουν!
να κανω και μια ερωτηση ετσι τελευταια αν μου το επιτρεπετε?αν καποιο μελος αλλαξει μοτο μαρκα ειδος κλπ τον διαγραφετε?η του απαγορευετε να εκφραζετε?υποχρεομενος να συμβουλευσω αυτους που εφτιαξαν το forum θεωρω οτι θα πρεπει να κρατανε μια πιο ουδετερη [απεξω]αποψη σχετικα με τα μελη τους και να μην ταυτιζονται με μονομερεις αποψεις αν θελετε να αυξανεσθε και πληθηνεσθε[που σας το ευχομαι ουτως η αλλως] και τα μελη σας να εκφραζονται καθημερινα για τα παντα χωρις το φοβο της αντιπαραθεσης!εγω δεν αντιπαρατεθηκα με κανεναν και ουτε το ειχα σκοπο.σεβομαι αυτο που λεει ο καθενας και λεω και την δικια μου αποψη χωρις να θελω να πεισω κανεναν!την δικια μου αποψη ομως βλεπω δεν την σεβεστε εστω και λαθος να ειναι και μου την πεσατε οτι μπατσος ειμαι[διαφωνω με τον ορο και δεν επιτρεπετε να λεγετε απο τους κατασκευαστες]τα μελη μπορουν να εκφραζονται ετσι εσεις οχι,και στην πυρα να τον ρειξουμαι!!!!ελεος βρε παιδια μοτοσυκλετιστης ειμαι και ναι τωρα με ενα gs 500 f,υποτιμικο για εσας εεεεε!!!!!!τελος παντων μακρυγορισα!παντα ορθιοι να ειστε καλα ταξιδια να εχετε ολοι καλους αγωνες και καλα να περνατε!αντιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 15:23

Παντος εδω μεσα ειναι ευπροσδεκτοι ολοι οι μοτοσυκλετιστες ανεξαρτητος μαρκας μοντελου μηχανης που καβαλανε. Αυτο μπορω να στο πω με σιγουρια με οσο καιρο ειμαι εδω μεσα. Αρκετα ατομα μαλιστα εχουν και δευτερο μηχανακι αλλης μαρκας, δεν εναντιωθηκε κανενας μαζι του. Απλα ενας απο τα κυριους σκοπους του φορουμ ειναι η βελτιωση της μοτοσηκλετας, ειτε ενεργητικη ειτε παθητικη. Τα λεγομενα σου ερχονται σε αντιπαραθεση με καποιον που πηρε μια τετοια μηχανη και μπενει εδω μεσα. Αν αναλογιστης και το παραλογο του νομου το τελευταιο καιρο (λογο κρισης) θα καταλαβεις τι ενοω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την T.R.E στις Κυρ 19 Σεπ 2010, 18:35, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Πασχάλη το έφτιαξα λίγο πιο όμορφα.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
mistiriodis_tsantakias
Full gixxer
Full gixxer
mistiriodis_tsantakias


Άντρας Όνομα: : Stefanos
Τόπος : Athina
Ηλικία : 40
Αριθμός μηνυμάτων : 3236
Αγωνιζόμενος : SEX SEX K BMX
Hμερομηνία εγγραφής : 29/10/2009

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 16:00

κανεις δεν στην λεει μαν ...αλλα αλλο να πας κατο απο το σπιτι καπιου κ να πατας ξερογκαζα ...και αλο να περνας μια στηγμι κατο απο το σπιτιμου ....αμα περνας δεν με νιαζει αμα καθεσε απο κατο κ μαρσαρις εισαι παραλογος ....

γιαυτο μου την σπανε τα παπακια κανουνε βαβουρα κ δεν πανε πουθενα ...ενα μεγαλο μηχανακη θα κανει οση φασαρια κανει αλλα για ελαχιστα δευτερολεπτα

ομος ειμαι ισχιρογνομον σε αυτο το θεμα το εχω βιοση πολες φορες το σκινικο δεν δεχομε συζητηση συγνομη ...δεν ανεχομε τυπους που πεζουν με την ζωη μου επιδει βαργιουντε να κιταξουν τον καθρευτη ...

και εκτος απο της εξατμησης πεζει ρολο κ η μηχανη ....εχο παρατιρισι πολες φορες καπιον να κοβει κ να δηνη προτερεοτιτα σε εμαν επιδι εχο μεγαλη μηχανη και "αγρια" και οταν κανο ντελιβερι με το παπι να με γραφουνε ολοι στα αρχιδιατους ...και αυτο γιατι στην ελαδα εισαι οτι οδιγας ...
μην σχολιασο την συμπεριφορα του ελληνα οταν κινησε με ποδηλατο ...και ποσο μαλον bmx για αυτους εισαι ενας πιτσιρικας ....και τους φενετε παραξενο οταν τους λες την ηλικιασου κ μετα σε βλεπουνε με την μηχανη ....

ξεφιγα λιγο αλλα δυστχιος καπια πραματα στην ελλαδα ειναι ετσι κ δεν θα αλαξουνε και ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να αλαξουνε γιατι ποτε μα ΠΟΤΕ δεν θα γινουμε ευροπη ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙΜΑΣ στην τελικη ....

εξατμησης ελευθερες για παντα αλλα με το σοστο μετρο ...γιατι ολα χριαζοντε μετρο ;P

ΣΕΞ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/stefanosk
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 18:42

gs500f έγραψε:

εγω δεν καταλαβα αγαπητε φιλε μου οτι εδω ειναι μονο για μοτοσυκλετιστες για κατοχους gsxr !ζητω ,οφειλω να ζητησω συγνωμη και να διεγραφω αμεσα !οσο για το χρεπια δεν αναφερομουν σε μηχανες δικες σας που εχουν ενα σωρο χρηματα και αλλα τοσα που τους εχετε βαλει ,αναφερομουν στον τεχνικο ελεγχο γενικα και τις αντιδρασεις που εβλεπα να υπαρχουν!
να κανω και μια ερωτηση ετσι τελευταια αν μου το επιτρεπετε?αν καποιο μελος αλλαξει μοτο μαρκα ειδος κλπ τον διαγραφετε?η του απαγορευετε να εκφραζετε?υποχρεομενος να συμβουλευσω αυτους που εφτιαξαν το forum θεωρω οτι θα πρεπει να κρατανε μια πιο ουδετερη [απεξω]αποψη σχετικα με τα μελη τους και να μην ταυτιζονται με μονομερεις αποψεις αν θελετε να αυξανεσθε και πληθηνεσθε[που σας το ευχομαι ουτως η αλλως] και τα μελη σας να εκφραζονται καθημερινα για τα παντα χωρις το φοβο της αντιπαραθεσης!εγω δεν αντιπαρατεθηκα με κανεναν και ουτε το ειχα σκοπο.σεβομαι αυτο που λεει ο καθενας και λεω και την δικια μου αποψη χωρις να θελω να πεισω κανεναν!την δικια μου αποψη ομως βλεπω δεν την σεβεστε εστω και λαθος να ειναι και μου την πεσατε οτι μπατσος ειμαι[διαφωνω με τον ορο και δεν επιτρεπετε να λεγετε απο τους κατασκευαστες]τα μελη μπορουν να εκφραζονται ετσι εσεις οχι,και στην πυρα να τον ρειξουμαι!!!!ελεος βρε παιδια μοτοσυκλετιστης ειμαι και ναι τωρα με ενα gs 500 f,υποτιμικο για εσας εεεεε!!!!!!τελος παντων μακρυγορισα!παντα ορθιοι να ειστε καλα ταξιδια να εχετε ολοι καλους αγωνες και καλα να περνατε!αντιο!



Δεν βλέπω τον λόγο για τον οποίο παρεξηγήθηκες και θες να διαγραφεΌπως και να έχει δεν σου είπα κάτι υποτιμητικό για το μηχανάκι σου,αν δεις το ποστ μου παραπάνω δεν αναφέρω πουθενά τη λέξη GSX-R. Προσπαθείς όμως να μας πείσεις αφήνοντας υπονοούμενα για εμάς και τις μηχανές μας,τα οποία προσωπικά δεν με ενοχλούν αλλά όπως σου είπα και πιο πάνω είναι αστεία...
Το νέο μέτρο έχει καθαρά εισπρακτικό χαρακτήρα,μ'αυτό το σκεπτικό έγινε.Κάποιοι στο ΚΤΕΟ βλέπουν την σωτηρία τους από τον θόρυβο κάποιοι άλλοι εφιάλτες,αυτό όμως δεν αναιρεί τον εισπρακτικό του χαρακτήρα... Very Happy

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 22:28

gs500f έγραψε:


εγω δεν αντιπαρατεθηκα με κανεναν και ουτε το ειχα σκοπο.σεβομαι αυτο που λεει ο καθενας και λεω και την δικια μου αποψη χωρις να θελω να πεισω κανεναν!την δικια μου αποψη ομως βλεπω δεν την σεβεστε εστω και λαθος να ειναι και μου την πεσατε οτι μπατσος ειμαι[διαφωνω με τον ορο και δεν επιτρεπετε να λεγετε απο τους κατασκευαστες]τα μελη μπορουν να εκφραζονται ετσι εσεις οχι,και στην πυρα να τον ρειξουμαι!!!!ελεος βρε παιδια μοτοσυκλετιστης ειμαι και ναι τωρα με ενα gs 500 f,υποτιμικο για εσας εεεεε!!!!!!τελος παντων μακρυγορισα!παντα ορθιοι να ειστε καλα ταξιδια να εχετε ολοι καλους αγωνες και καλα να περνατε!αντιο!
η αντιπαραθεση ειναι μερος της συζητησης.
και πιστευω ειναι θεμιτη και απαραιτητη για την διεξαγωγη συμπερασματων οταν γινεται με κοσμιο τροπο, χωρις χαρακτηρισμους και με επιχειρηματα.
Δεν ξερω αν παρακολουθεις αρκετο καιρο το φορουμ αλλα οφειλω να σε ενημερωσω οτι ακριβως οπως γινεται και σε μια παρεα,σε ενα καφενειο,σε ενα σπιτι εχουμε ερθει αρκετες φορες σε αντιπαραθεση.Αυτο ομως για το οποιο προσωπικα νιωθω υπερηφανος που ειμαι μελος αυτου του φορουμ, ειναι το οτι ποτε κανεις δεν εβρησε ποτε κανεναν, οσο και διαφορετικη οπτικη γωνια και αν υπηρχε απο διαφορους απο εμας, σε διαφορα θεματα.
ο καθε ενας εχει την γνωμη του και την αναπτυσσει με επιχειρηματα.Το οτι καποιος ομως εχει επιχειρηματα δεν παει να πει οτι εχει και δικιο, αλλα οχι οτι εχει και αδικο.

υ.γ και εσυ ομως δεν φαινεται να σεβεσαι την αποψη μερικων οτι το μετρο αυτο ειναι πρωτιστως εισπρακτικου χαρακτηρα και δευτερευοντως προληπτικου.Και αυτην την αποψη θα επρεπε να την σεβαστεις και εσυ, αφου αντιπροσωπευει την πλειοψηφια οχι μονο των μελων αυτου του φορουμ, αλλα της πλειοψηφιας των μοτοσυκλετιστων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JIMK7
Full gixxer
Full gixxer
JIMK7


Άντρας Όνομα: : ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Τόπος : KΡHTH XANIA
Ηλικία : 51
Αριθμός μηνυμάτων : 8101
Αγωνιζόμενος : Κάπου Κάπως Κάποτε
Hμερομηνία εγγραφής : 07/11/2008

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 22:43

gs500f έγραψε:









ελεος βρε παιδια μοτοσυκλετιστης ειμαι

Ναι κι εγω ταχυδρομος lol! lol!

Σε οσα θεματα κι αν απαντησες εχουν θεμα με την αστυνομια fafoutis fafoutis καλα δικαιωμα σου βεβαια απλα χαλαρωσε λιγο hallo


______________________________________________________
ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 10p7ous Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Icnsl4 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 2dhxn3k Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 2lbdx0j Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 2yltq15


Ποτέ μη βασανίζεις τον εαυτό σου με την παρέα ενός ηλίθιου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lelos69
Normal gixxer
Normal gixxer
Lelos69


Άντρας Όνομα: : Στέλιος
Ηλικία : 36
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Αγωνιζόμενος : ναι στανταρ....
Hμερομηνία εγγραφής : 13/01/2009

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Σεπ 2010, 23:01

mistiriodis_tsantakias έγραψε:
η εξατμιση στην ελαδα ειναι μετρο ασφαλιας.....δοκιμασε να εχεις για ενα χρονο ενα τερμα θοριβοδις μηχανακη και μετα παρε ενα αθοριβο ...τοτε θα καταλαβης πιος σε προσεχει στον δρομο κ πιος οχι ...δεν μαρεση η βαβουρα ειναι αναγκαστικι ομοσ

+69
Απο τις μεγαλυτερες αληθειες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Σεπ 2010, 10:17

+ 1000, την εχουν γλυτωσει πολλοι ηλικιωμενοι επειδη ακουσαν την μηχανη ή το αυτοκινητο που ερχεται και το εχω παρατηρησει κι εγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Σεπ 2010, 12:09

stavrosrodo έγραψε:
JIMK7 έγραψε:
Τελικα θελοντας και μη πανε να μας κανουν παρανομους mal@kies mal@kies δεν πειραζει ομως καλυτερα good εκει που πληρωνα ασφαλεια τωρα απλα δεν θα εχω αρα λιγοτερα εξοδα fafoutis fafoutis
ευκαιρια να παραδωσουμε πινακιδες στην εφορια και να τα κανουμε ολοι track bikes.
ουτως η' αλλως ο δρομος εχει γινει κανονικο μπ....δελο.Χιλιες φορες πιστα με ασφαλεια και πληρη ευχαριστηση.
και ετσι ουτε ασφαλειες, ουτε τελη, ουτε φωτογραφιες απο αστυνομια, ουτε κτεο και αλλες αηδιες.
αρα περισσευουν λεφτα για ενα κουστουμακι,λαστιχα,βενζινουλα και λεφτα για την συμετοχη στα track days.
βρε λες? scratch
μαλλον ναι Twisted Evil

σταυρο θα συμφωνησω μαζι σου.. ακουγεται πολυ καλη ιδεα..
kapelo kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
landen
Adv. gixxer
Adv. gixxer
landen


Άντρας Όνομα: : Billakos
Τόπος : sau paolo
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 734
Hμερομηνία εγγραφής : 05/06/2010

 Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα    Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα - Σελίδα 2 EmptyΔευ 20 Σεπ 2010, 12:12

JIMK7 έγραψε:
gs500f έγραψε:









ελεος βρε παιδια μοτοσυκλετιστης ειμαι

Ναι κι εγω ταχυδρομος lol! lol!

Σε οσα θεματα κι αν απαντησες εχουν θεμα με την αστυνομια fafoutis fafoutis καλα δικαιωμα σου βεβαια απλα χαλαρωσε λιγο hallo




καλα τα ειπες jim.....

kapelo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έλεγχος θορύβου στα δίκυκλα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΤΕΟ για δικυκλα
» ελεγχος παραφλου..
» ελεγχος Αρ.πλαισιου.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΟΤΟ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com