Greek GSX-R forum
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
JIMK7
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
nasos-v
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
T.R.E
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
k8 600 kk
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
kostaskr6
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
κολτρέϊν
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
Leroy
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
ripper
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_l10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_c10Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Poll_r10 

 

 Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)

Πήγαινε κάτω 
+5
Black Eagle
crockh2001
valentinosgsxr
T.R.E
Emmanouil
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Emmanouil
Jr.gixxer
Emmanouil


Άντρας Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Hμερομηνία εγγραφής : 04/11/2009

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 11:32

Καλημερα παιδια,πριν απο δυο βδομαδες,στο Ηρακλειο Κρητης ειχα ατυχημα με τη μηχανη!
Ατυχημα απο αυτα που λες καποιοι θελανε να ζησουμε.Σε παραλιακη οδο ταχειας κυκλοφοριας νυχτερινη ωρα και μετα απο αρκετη πιεση της κοπελας βγηκα απο το σπιτι για να διανυσω μια αποσταση 500 μετρων (video club),το οποιο μετατραπηκε σε μια βολτα μικρης αποστασης,μετα απο παρακυνηση της κοπελας μου,οχι φυσικα οτι εγω δεν ηθελα.
Κατα τη διαρκεια της ομορφης βολτας<<περατζαδας>>,μου πεταχτεικε στα 10 μετρα μια γιαγια με το καρατσακι και το εγγονακι της μεσα ετων 2,5.Δυστηχως η συγκρουση ηταν αναποφευκτη.Ευτηχως το παιδακι ειναι μια χαρα,η γιαγια εσπασε κνυμη περονη,και εγω με τη κοπελα μου ειμαστε καμενοι στα χερια!
Ειμαστε ολοι σωοι και αβλαβεις εχωντας ομως την ασχημη εικονα και ειδικοτερα εγω στο μυαλο μας!
Διαβαση πεζων δεν υπηρχε απο εκει που περασε η γιαγια! και ηταν πανω σε στροφη στη μεση του δρομου!
Απλα σας μεταβιβαζω το βιωμα μου,οι ανθρωποι αυτοι τωρα ζητανε αφου ξεπεραστηκε ο κινδυνος και το σοκ,μου ζητανε αποζημιωση για την ταλαιπωρια που ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ...
Δοξαζω το θεο που ειμαι ορθιος εγω και η κοπελα μου και το παιδακι!
Απο εδω και περα το κ6 μου χρειαζεται fairing aristero kai deksi μουτρο,φαναρι,αεραγωγους,αντιβαρα μανετες ζελατινα το πλαστικο απο το ντεποζιτο,τα καπακια που πανε πανω απο τα fairing και σκεπαζουν τους αεραγωγους,λεβιε ταχυτητων!
Οσοι μπορουν να βοηθησουν,και γνωριζουν να ποσταρουν.
Να προσεχετε και να σεβεστε τη ζωη σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T.R.E
Full gixxer
Full gixxer
T.R.E


Άντρας Όνομα: : Νίκος


Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 5824
Αγωνιζόμενος : Του καφέ!
Hμερομηνία εγγραφής : 29/11/2008

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 11:40

Να είσαι εσύ καλά και τα μηχανάκια φτιάχνονται... Very Happy kalowhrthes

______________________________________________________
ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤΑΚΙ ΜΟΥ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
valentinosgsxr
Hero gixxer
Hero gixxer
valentinosgsxr


Άντρας Όνομα: : Valentinos
Τόπος : Melbourne
Ηλικία : 50
Αριθμός μηνυμάτων : 1534
Hμερομηνία εγγραφής : 17/09/2009

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 14:45

Περαστικα σ εσας και το μηχανακι σας. Στην θεση σου θα ρωτουσα τον ασφαλιστη μου και εναν δικηγορο γιατι υπαρχει περιπτωση να βρεθεις να πληρωνεις χαβαλε αποζημιωσεις. Δειξε ενδιαφερον για την γιαγια και το μικρο και σιγουρεψου οτι δεν εχουν κανει καμια ιατρικη εκθεση που μπορει να σε "καψει" στο δικαστηριο αλλα προς θεου μην πληρωσεις τιποτα χωρις δικαστικη αποφαση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
crockh2001
Normal gixxer
Normal gixxer
crockh2001


Άντρας Όνομα: : Χαρης
Τόπος : Xανιά
Ηλικία : 35
Αριθμός μηνυμάτων : 332
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2009

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 14:48

Περαστικα και στους δυο σας. Ρωτα οπωσδηποτε τον ασφαλιστη σου τι γινεται σε αναλογες περιπτωσεις!
Αν δεν το κυνηγησεις μπορει και να σε βγαλουν και φτεχτη απο πανω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Black Eagle
Hero gixxer
Hero gixxer
Black Eagle


Άντρας Όνομα: : Νίκος
Τόπος : Περαμα Αττικης
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Hμερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 14:50

Κατ' αρχην αφου ειστε καλα ολοι αυτο ειναι το πιο ευτυχες! Τωρα για τη κουκλα σου μην στενοχωριεσαι. Κοιτα βασικα αν δεν εχουν σπασει πλαστικα, αν μπορουν δηλαδη να στοκαριστουν και να βαφτουν και αλλαξε κατ' εμε μονο τα απαραιτητα απο πλαστικα, εκτος και αν τα θελεις καινουρια... Ψαξε σε μαγαζια με μεταχειρο αν εχεις κοματια που δεν φτιαχνονται και παρτα να τα βαψεις. Αν δεν βρεις εδω Ελλαδα ψαξε eBay! Και μανετες θα βρεις και φαναρι και τα παντα σε καλες τιμες! Ειχα βρει και εγω πραγματα μαμα και τα εφερα μετα απο πτωση της μηχανης σε σταση (λαθος στηριγμα :!: Evil or Very Mad ) Βλεπες ηταν σε τσιμεντο και τρυπησε μεχρι και αριστερο καπακι! toixos Προπαντων ΜΗΝ στενοχωριεσαι ολα φτιαχνονται! Οσο για αποζημιωση μην κανεις το λαθος και δεν συμβουλευτεις δικηγορο, γιατι αν "τα βρειτε" εκτος δικαστηριων μπορει να σε τρεχουν για καιρο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavrosrodo
Hero gixxer
Hero gixxer
stavrosrodo


Άντρας Όνομα: : ΣΤΑΥΡΟΣ
Τόπος : ΓΕΦΥΡΑ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 2106
Αγωνιζόμενος : DRAGSTER adffs
Hμερομηνία εγγραφής : 07/01/2009

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 15:42

και κερατας και δαρμενος?
αφου περασε η γιαγια με το παιδακι απο σημειο που δεν ειχε διαβαση νομιζω εχεις 100% ΔΙΚΙΟ.
συμβουλεψου εναν δικηγορο και γρηγορα για να σου πει πως να κινηθεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maikstain
Hero gixxer
Hero gixxer
maikstain


Άντρας Όνομα: : Μιχαλης
Ηλικία : 42
Αριθμός μηνυμάτων : 2241
Hμερομηνία εγγραφής : 26/01/2010

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 16:22

το ζητουμενο ειναι οτι ειναι ολοι καλα,και σιγα σιγα θα το φιαξεις το κ.οσο αφορα την γιαγια το σιγουρο ειναι οτι αν πας σε δικηγορο θα σε πληρωσει κιολας οχι θα την πληρωσεις,ετσι λεει ο νομος οτι οι πεζοι πρεπει να περνανε μονο απο διαβασεις. biblio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leroy
Elite gixxer
Elite gixxer
Leroy


Άντρας Όνομα: : Πασχαλης
Τόπος : Αθηνα
Ηλικία : 44
Αριθμός μηνυμάτων : 4497
Hμερομηνία εγγραφής : 01/02/2010

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 20:04

Ετσι ακριβως ειναι. Περαστικα σε σας και τα αλλα θα φτιαχτουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/Blooming-Corner-KASI/210980822400
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)   Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου) EmptyΔευ 13 Σεπ 2010, 20:37

stavrosrodo έγραψε:
και κερατας και δαρμενος?
αφου περασε η γιαγια με το παιδακι απο σημειο που δεν ειχε διαβαση νομιζω εχεις 100% ΔΙΚΙΟ.
συμβουλεψου εναν δικηγορο και γρηγορα για να σου πει πως να κινηθεις.

+++++++++++++
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τελος καλο,ολα καλα (εκτος απο το κ6 μου)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» τελος Φεβρουαριου θα ειναι ολα καλα..
» ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
» Εκτος motogp η Kawasaki!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΣΥΖΗΤHΣΕΙΣ :: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΕΠΕΙΓΟΝ-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com