Greek GSX-R forum
Haslam: Όλα για όλα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum
Haslam: Όλα για όλα Cabece10

Αυτή την στιγμή βλέπετε το www.gixxer.gr σαν επισκέπτης.Για να μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του forum αν έχετε ήδη λογαριασμό κάντε συνδεση.Αν δεν έχετε λογαριασμό μπορείτε να κάνετε την εγγραφη σας ΕΔΩ!!
Greek GSX-R forum

www.gixxer.gr
 
Haslam: Όλα για όλα Portal10ΦόρουμΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
» Site Navigation
Navigation Menu

●Σημερινά Ενεργά Θέματα
●Δημοσιεύσεις που έγιναν μετά την τελευταία σας επίσκεψη
●Ανασκόπηση των δημοσιεύσεων σας
●Αναπάντητες δημοσιεύσεις
●Άρθρα
●Links
●SERVICE MANUAL
●How To...
●Συχνές Ερωτήσεις
●Αναζήτηση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Παρόμοια θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Miou
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
JIMK7
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
nasos-v
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
T.R.E
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
k8 600 kk
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
kostaskr6
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
κολτρέϊν
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
Leroy
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
ripper
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 
mistiriodis_tsantakias
Haslam: Όλα για όλα Poll_l10Haslam: Όλα για όλα Poll_c10Haslam: Όλα για όλα Poll_r10 

 

 Haslam: Όλα για όλα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Haslam: Όλα για όλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Haslam: Όλα για όλα   Haslam: Όλα για όλα EmptyΠαρ 24 Σεπ 2010, 22:32

Ο Βρετανός γνωρίζει πως θα πρέπει να παλέψει σκληρά για τον τίτλο

Ο Leon Haslam θα έχει το δύσκολο έργο να σταματήσει τον Max Biaggi στην Imola προκειμένου να διατηρήσει ζωντανές τις ελπίδες του για τον τίτλο. Ο Βρετανός της Alstare Suzuki πέρα από τον Biaggi έχει να αντιμετωπίσει και τους πόνους στο γόνατό του έπειτα από την πτώση που είχε στο Nurburgring.

Η Imola είναι περίπλοκη πίστα για όλους, όμως ο Haslam είναι προετοιμασμένος να τα δώσει όλα προκειμένου να αφήσει πίσω του τον Max Biaggi και την Aprilia. «Η Imola είναι τεχνικό σιρκουί και έχει πολλά πράγματα να κάνεις. Είναι της παλιάς σχολής πίστα και όταν τα κάνεις όλα σωστά το καταλαβαίνεις. Νομίζω ότι έχει πολλά διαφορετικά χαρακτηριστικά και μερικά τμήματα θα ταιριάξουν σε κάποιες μοτοσικλέτες και κάποια άλλα όχι. Αλλά όλες οι μοτοσικλέτες θα είναι δυνατές σε κάποια κομμάτια. Το βαθμολογικό προβάδισμα του Max δεν μου αφήνει περιθώριο. Πρέπει να τα δώσω όλα και στους δύο αγώνες και ελπίζω να κάνει μερικά λάθη».

O Βρετανός δεν είναι σωματικά έτοιμος, όμως αυτό δεν τα σταθεί εμπόδιο στην προσπάθειά του. «Μετά το Nurburgring, έκανα φυσιοθεραπεία στο γόνατό μου. Το πρόβλημα είναι στο σύνδεσμο και παίρνει αρκετή ώρα να δέσει κανονικά. Το γόνατό μου δεν είναι σε καλή κατάσταση ακόμα. Δεν μπορώ να το κουνήσω στο 100%, αλλά δεν νομίζω να με επηρεάσει πολύ όταν είμαι πάνω στη μοτοσικλέτα. Θα δούμε τι θα γίνει στις δοκιμές, αλλά ίσως να πρέπει να αποφασίσουμε να το δέσουμε καλύτερα για καλύτερη στήριξη».

Φήμες αναφέρουν πως ο μάνατζερ του Haslam βρίσκεται στην Ιαπωνία για να συζητήσει με τους ανθρώπους της Suzuki για τη στήριξη που θα έχει ο Βρετανός από το εργοστάσιο την επόμενη σεζόν. Ο Haslam έχει ακόμα έναν χρόνο συμβόλαιο με την Alstare Suzuki, όμως αν σπάσει το συμβόλαιό του δεν θα δυσκολευτεί να βρει στέγη στα Superbikes.

ΠΗΓΗ:msfree
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo46
Hero gixxer
Hero gixxer
teo46


Άντρας Όνομα: : θοδωρής
Τόπος : Πετρούπολη-Αθήνα
Ηλικία : 47
Αριθμός μηνυμάτων : 2555
Αγωνιζόμενος : να φτιάξω προίκα....3 γυναίκες...!!
Hμερομηνία εγγραφής : 14/12/2008

Haslam: Όλα για όλα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Haslam: Όλα για όλα   Haslam: Όλα για όλα EmptyΠαρ 24 Σεπ 2010, 22:35

και αν όντως δεν πάρει υποστήριξη από την μαμά σουζουκι καλά θα κάνει να φύγει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Haslam: Όλα για όλα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ο Haslam φεύγει από τη Suzuki
» WSBK Portimao QP1: Η ώρα του Haslam
» Haslam: Ο Max είναι απειλή!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek GSX-R forum :: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚA ΝEΑ :: SUPERBIKE-
Μετάβαση σε:  
Copyright ©2008 - 2023, gixxer.gr
gixxerforum@gmail.com